Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość Liebe
sylwinka, wow czyzbys ty.....................? jaki masz objawy, przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
koteczek, nie wiedzialam ze masz jakies problemy gin, mam nadzieje, ze nic powaznego, masz juz synka wiec chyba dasz z nimi rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hm......... problemy spojrz na swojego slodziaka, dasz rade i ty razem, trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle tylko że mnie piersi bolą i nieraz mnie zemdli no w końcu męża wymęczyłam to musi coś być :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:D Wiem że sporo mnie niebyło ale mam trochę do załatwiania , staram się was czytać na bierząco ale lecicie z klikaniem jak oszalałe :D Ja własnie lezę w wyreczku i czekam na męża który się pluska więc klikam kozystajac z chwilki :) bo potem będa pewnie staranka :) CAŁUSKI DLA WSZYSTKICH :)👄👄👄 SYLWINKA- imieniczko dawaj te tescidło i już nie trzymaj nas w niepewności :)👄 bo wszystkie wiemy że II krechy już masz :D IVETT- buziolki 👄 KOTECZEK- a ja ciebie też widziałam na innym topikiu :D:p👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo jest tam kto...??????? moj mąż nieślubny poszedł już do pracy na nockę a ja raczej na bank mam wlaśnie owu więc trzymajcie kciuki kochane... sylwinka na bank masz 2 krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą po co robić test ja Wy już wszystkie wiecie :D:D a na pewno test słowny jest lepszy niż robiony :D:D ja już zmykam spać jutro wam ogłoszę nowinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka tylko jak najszybciej po zwariujemy z ciekawosci hihihi ;) dobranocka ja jeszcze posiedzę... halo!!! czy wszystkie staraczki już śpią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka czekamy na jutrzejsze wiesci...i musza byc dobre, opcji innej nie ma :) A my z mezem przytulanki mamy wiec uciekam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia, meza wykorzystalas za nim do pracy poszedl ? Skoro owulka to korzystaj...duzo milosci jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milych przytulanek:) Syla buzik🌻 dla wszystkich buziaki ja ide 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że wykorzystałam ;))) jutro też to zrobię... mam nadzieję że się wszystko uda i już niedługo 2 kreseczki zobaczę... :) ty Aska.osa tez bierz się do pracy bo do Świąt już coraz bliżej a chcemy wszystkie zrobić prezencik pod choinkę prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biore sie do pracy...hihi zaraz zaczynam a tydzien caly bede wykorzystywac meza... :) Lolcia jak nam sie uda to bedziemy w ciazy w tym samym czasie :) Oby,oby...:) Ivett Ty tez niedlugo do roboty sie zabierasz wiec sily zbieraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( to nie możliwe. Może test się pomylił :( Kurcze szkoda!!! Ale jest jeden plus tego - że nas nie opuścisz i staramy się jeszcze raz razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czy zajdę czy nie to i tak Was nie zostawię ale Paweł będzie musiał wymienić sobie na dobre naboje bo te były ślepe :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już wole poczekać z testem bo znowu się nakręcę i nic nie wyjdzie mam nadzieje że do grudnia każda z nas zajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka25 o kurka! ale to nie moze byc prawda! jeju a ja si etak cieszylam:( ale z drugiej strony wciaz jests z nami i wciaz wszyskie probujemy:) ktoras musi byc pierwsza:) ja dzisiaj ktory to juz dzien 7:) jeszzcze kilka dni i zabieram sie do roboty:D a teraz dziewczynki praca wzywa:) ale bede od neij tu uciekac milego sdnia wszystkim🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja niedawno wstalam i na chwile weszlam. maz pojechal na ryby.... wiecie co stwierdzilam ze ja to chyba jestem jakoms ninfomanka:))) mam @ a kochamy sie z mezem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nic nie boli nic nie chlusta:))) ja kocham sie w okres od czasu kiedy moj wyjezdzaql do iraku na misje co mialam zaprzepuscic:))) ale moj sie smieje ze dobry kon i po blocie pojdzie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sylwinka - kurcze myślałam, że rozpoczniesz dobrą passę. Szkoda :( Dziewczyny trzeba się brać do roboty, bo mamy ciążowy zastój na wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zawsze kiedy mam chwilę na necie to nikogo nie ma :( W takim razie zmykam do sprzątania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×