Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

zgadłaś dzisiaj po wstaniu z łóżka wyglądałam jak czarownica znowu mnie podglądałaś :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sobie tylko wyobrazic:D Lalelka28:) oby nie przyszla @ jak chcesz mozesz czekac na @ tutaj z nami:) zaczarujemy, zeby nie przyszla:D jesli blziniaki to chce chlopca i dziewczynke;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett26 bardzo prosze aby zaczarowac , aby @ nie przyszla...poczekam tu z wami obliczylam ze tej nocy kiedy bylam z nim mialam dni plodne , ciekawa jestem czy to wystarczy aby miec dzidziusia ale juz nie narzekam bo zapesze oczywiscie dbam o siebie i czekam na jakies oznaki pierwszej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem zmeczona praca:( a Wy sobie swietujcie:) aska.osa wracaj z tej pracy juz:) niezle zmeczona po wczorajszych starnkach:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett albo aśka jest w pracy albo w sypialni :D:D:D:D ivett i Grażka zamówienie trzeba zrobić u mężów bo to oni dadzą Wam naboje tylko nie róbcie zamówień na ślepe naboje tylko na dobre :D:D:D:D:D no ja świętuje z @:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem Sylwinek :) Właśnie zrobiłam sobie kawusie i wróciłam na kaffe :) obliczyłam sobie dni płodne i musimy działać 23 listopada :) hehe a jak sie nie uda to w wigilie bede działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla koleżanki kawka też się znajdzie :) ja to już sama nie wiem kiedy mam dni płodne muszę sobie kupić testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta koleżanek siedzi w sypialniach no i dobrze niech dbają o przyrost naturalny :D:D Grazka jak założysz zeszyt to daj poczytać co napisałaś :D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale radosnie dzis na naszym topiku..Aniulka gratulacje :) Rozpoczelas dobra passe..:) Ja w pracy bylam, wrocilam, sypialnie odwiedzialam..a teraz maz sniadanko robi a ja mam czas na poklikanie z Wami :) Cala noc nie spalam...myslalam ze po tej calodniowej gimnastyce zmeczona beda a tu oka nie zmrozylam..i o dziwo mam nadal tyle energii ze az mnie to martwi :) Niedlugo Ivett i Graza bedziecie dzialac a potem Sylwinka :) Wiec sily zbierac i dobrze sie odzywiac...i dobrze odzywiac Waszych mezczyzn, zeby naboje byly pelne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie paatrze na kalendarz moj..i po tych naszych milych staraniach @powinnam dostac w moje 26urodziny, czyli 28 listopada, wiec moze bedzie mily prezent i @ nie przyjdzie:) Oj super by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek dla Ciebie kawka zawsze i wszedzie. A zeszyt wyśle ci poczta :P jak juz bedzie zapisany :) kup testy, moze trafisz w ten dzien i bedzie Martynka :D :D:D:D:D Oby. Ja narazie testów nie kupuje bo mniej wiecej wiem kiedy mam owulacje. chyba sie codziennie bedziemy starac, mozna co nie? bo gdzies wyczytałam ze najlpiej co 2 dzien :( a co jak znow nie trafie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa to Ty bedziesz nastepna :) Fajnie, że jestes juz na etapie staran, my musimy czekac :( a ja tak nie lubie czekac :D ale mam dzis dobry humorek :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz śniadanko i sypialnia pózniej aska a nie mówiłam żebyś wieczorem szła jeszcze do sypialni się po gimnastykować wtedy to byś lepiej spała :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Dzis juz bede spala lepiej :) Teraz Wy czekacie na 'aktywne dni', a ja sie 'bawie', a potem ja bede czekala na @, a raczej na jej brak, a Wy bedziecie dzialac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że można codziennie tylko biedne łóżko będzie a chłopiec będzie miał na imię Martynek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem cieple buleczki z dzemem malinowym, moge sie podzielic, po cos slodkiego slodkiego pozniej musimy wyskoczyc na zakupy, bowiem wczoraj wszytko zjedlismy :) Moze Ivett ma cos dobrego do jedzonka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi mój po wczorajszej jajecznicy zregenerował chłopaków i zagonił mnie do sypialni :D Lalelka trzymam kciuk, żeby @ poszła sobie precz na 9 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D poczekaj lecę Ci wytrzeć komputer dobrze że tylko komputer dostał a nie kto inny :D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×