Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja widziałam że duzo dziewczyn poleca płyn do kompieli dla niemowląt "skarb matki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym ze plemnik zabija plemnika powiedzialo mi juz dwoch ginekologow ze ostra penetracja pochwy doprowadza do tego wiec napisalam co mi powiedzieli, a nie ze sie wymadrzam bo ja nie jestem lekarzem ani nawet pielegniarstwa nie skonczylam.... a do dolekarzy to widze ze kazdej inny gada co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam duzo ruskich pierogow:) i teraz czeka mnie kapiel, cytanie listow;) lampka wina i starnka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK- nie chciałam cię urazić nawet nie skojarzyłam że to ty pisałas :o Ale zgadzam sie że co lekarz to madrzejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już uciekam na kolacyjkę bo męzus zrobil mi owocki morza i juz krzywo zerka że wszystko gotowe a ja klikam :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie urazilas mnie. poporstu kazda pisze co wie, juz raz napisalam o nadzerce na innym topiku to mnie nawyzywali i tyle,ale to co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Koteczek, czesto sie zdaz ze lekarze glupoty opowiadaja, wiec potem sie juz nie wie w co wierzyc... Przed 79 rokiem, wierzono w to ze plemnik , plemnika zabija (tego samego mezczyzny) i czasami lekarze do dzis taka opinie glosza... Mmmm a teraz czas na kolacje pyszna... smacznej pizzy koteczek :) o pysznych owocow morza dla Ciebie Syla30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze szybciorem :) KOTECZEK- ja uwazam że takie pisanie przez nas informacji jest bardzo potrzebne bo zawsze fajnie jest się wymienić wiadomosciami :) Zresztą jak kobitki tak pragną dzidzi jak my to kazdy sprawdzony sposób czy ifo to jest na wagę złota :D a takimi pannami które szydza z innych nie warto sie przejmować :)👄 juz serio uciekam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...staram sie nadrabiac co piszecie ale nie daje rady zapamietac co u ktorej sie dzieje:) niestetymoja miesiaczka nadal nie przychodzi a juz dwa tygodnie po terminie...robilam test wczoraj-negatywny...piersi bola az milo a i jajniki sobie nie zaluja...hmm...nie mam zielonego pojecia o co w tym wszytskim chodzi:) pozdrawiam was wszytskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis pierwszy dzień w pracy balam dlatego tak pozno sie melduję :) jesli mozecie to i mnie tam zmiencie w tqbelce jesli trzeba... @ ma byc 26.11 oby jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez aktualizuje: STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................21.11..................9......Du bl in.......30.....0 _neti_.........................................3......Lu blin.......25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988....................................2.......Gd ań sk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdań s.k.......25....0 Kasia.T21........15-17.11...................2......ok. W-wy.....26.....0 lolcia26..............26.11....................1......Ed inburgh....26.....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.ś ląskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święt oszów...25.....1 kasza83.............08.11....................2... ....Łódź........25....0 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Dziewczyny pomóżcnie robiłam bete w 23 dc i wyszło ze nie jestem dzis jest 29dc temp nadal rosnie piersi bola i brzuch cykle mam ok 33 dni co robić czy zrobić jeszcze test ciązowy w ten 33 dzień czy nie warto bo beta w 23 dc jest bardzo wiarygodna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wstawać śpiochy już dosyć tego dobrego :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D monisr wiem że temperatura jest od owulacji wysoka a później przed @ spada a beta powinna wykazać już coś ja oczywiście Ci życzę żebyś była w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisr poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test dla pewności. Oby to była ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Sylwinka nie dość, że nie chciałaś zrobić to jeszcze teraz jak juz jednak zrobiłaś chcesz mi ją rzucić żeby sie wylała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dzis mój 12 dc :D Aga i jak? przytulałaś sie z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ją dobrze złapiesz to się nie wyleje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja się przytulałam z mężem nie było słychać u Was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak stękałaś i wrzeszczałaś że ja słyszałam :) Myślałam, że kogoś ze skóry obdzierają a teraz już wiem, że to Sylwinek sie przytulał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie tak mi się spodobało, że postanowiłam robić to samo co Ty Sylwinek :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mąż zalewał mi foremkę :D:D:D:D:D:D:D dzisiaj mi się pytał co mu kupię na mikołaja a ja mu na to że dam mu dzidziusia to starczy :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też się mnie pytał ale kilka dni temu, to mu odpowiedziałam że test ciążowy bo akurat bede robic w mikołaja :) a zalał foremkę do pełna? bo mój zalał ale chyba nic teraz nie urośnie bo to dopiero 12 dc a i temp niska :( Ciekawe czy mąż Agi zalał foremkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga my się pytamy masz zalaną foremkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a mój 8dc więc za wcześnie na dzidzie ale co tam jak ma się ochotę to trzeba zalać po co się chłopaki mają marnować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to się kiedyś śmiał że jak Madzia urośnie i będziemy mieli po 50 lat to sobie zrobimy dzidziusia a ja mu na to że w tym wieku to mi się nawet nogi nie będzie chciało podnosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sylwinek a ochota jest ogromna :) wczoraj goliłam sobie nogi i jak sie ucięłam w kolano to myślałam że umrę :) rana na 6 cm :o aa jak boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia witaj już kawka leci łap :):) Grażka najlepsza maść na zranienia to spermolajd :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zawsze tak moja koleżanka tak mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×