Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Hej Agi :) ja jestem wlasnie z pracy wrocilam i od razu do komputra zasiadlam w oczekiwaniu na obiadek, hm dzisiaj piaty raz z rzedu mamy schabowe, bo moj kochany mezulek utlukl ich w zeszlym tygodniu jakis 6 porcji i zamrozil pakowane po 2 szt. - poszedl na latwizne he he he :D Lolcia 19 dc to stanowczo za wczesnie na pozytywny rezultat. Pozytywny wychodzi na ok. 2 dni przed @ - tak bynajmniej bylo w moim przypadku..a testowalam najzywklejszym clearblue strumieniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola1988 :) kope lat ;D hehe lolcia:) jak w pracy????eee na test chyba za wczesnie;) wiex sie nei martw;) a gdzie reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz pojadlam :) oh jak mi dobrze teraz po obiadku...bardzo poznym.. Lolcia, na test za wczesnie, wiec wynik o niczym nie przesadza... Agus a jak tam Twoje dzialania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzialania byly wczoraj, dzisiaj moze beda i jeszcze moze jutro;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki...ja na chwile nie bylo mnie zle sie czulam caly dzien prawie eteraz wkoncu lepiej ale wyladowalam na pogotowiu...podobno jestem przemeczona i mam nic nie dzwigac do konca tyg....ciekawe jak moja mala chce na raczki a maz w pracy na popoludnie i jak to zrobic.......dobranoc....kolorowych snow dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D pobudka śpiochy ...........................................................wstawać kawka podana Milka odpoczywaj jak najwięcej 🌻 Aguś wiem że mnie szukałaś więc jestem :D:D Asia ja sobie rękę dam odciąć że jesteś w ciąży :):) Grażka słyszałam wczoraj jak skrzypi jakieś łóżko to chyba było Twoje przyznaj się :D:D:D:D dla wszystkich 👄👄👄 no i idę nie wiem czy jeszcze dzisiaj tu zajrzę Miłego dnia 👄 ale się wycałowałam z Wami :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek dzieki za kawusie :D jest pyszna :) Jak to nie wiesz czy dzisiaj tu zajrzysz? Co bedziesz bez nas robic cały dzień? Sylwinek nie rób mi tego, zatęsknie się na śmierc :o Jak możesz :( co do łóżka to tak to my :D:D:D Milka czekolada odpoczywaj odpoczywaj kochana :) Lolcia na test za wczesnie:) widze ze jestes jeszcze bardziej niecierpliwa niż ja :) Aga i jak po wczorajszych starankach? Ja zaraz sie zbieram i ide zamówić firanki :) a tam tak zimno, że az strach wyjsc. czy mówiłam juz nie nie lubie zimy? :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja dopiero wstalam a poszlam spac o 20, maly juz w przedszkolu maz ma wolne wiec moze poranne staranka:))) bo wieczornych nie bylo:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo staranek, jakos tak;p szkoda gadac. zawsze tak jest, kiedy mam owulacje. nie wiem o co chodzi:) nie chce mi sie doprowadzac nas obojga na skraj baby boomu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem.....on ma problem z kregoslupm, ledwo sie ruszal wczoraj, dzisiaj ledow wstal;/ nie wiem co bedzie....w dodatku pracuje, nie moze zrobic przerwy;/ niewazne dzisiaj boli mnei jajnik wciaz.. wciaz plodne dni, zobaczymy, ale srednio sie czuje;/ fizycznie i psychicznie- listopadowa deprecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi mojego to ja tez nieraz nie rozumiem, wczoraj ze nic nie bylo to ja rozumiem bo naswietlil sobie oczy w pracy i z bolu sie zwijal sle przedwczoraj on do mnie ze mam gumy wyciagac a jak do niego ze jak z gumami to niech sobie w dupe wsadzi bo ja tak nie chcem, nie rozumiem go nieraz niby chce dziecko aniby sie boli, co za chlopy, u mnie dzis 14 dzien owulka juz poranny seksik byl:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jakie gumy, po co, czasy mlodzienczej milosci minely.. my cale zycie bez gum, niczego i jakos przezylismy bez wpady hehe co to za seks w gummce:( nei rozumeim jak facet moze tego chciec;D moj maz potrzebuje tygodnia w spa, zeby dojsc do kondycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po porodzie tylko gumami sie zabezpieczalismy i moj 3 lata tak musial nie mial wyjscia, ja to boi dupa jestem, dzieci planuje:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze go poslijj, moze cos jest na rzeczy,,..... ja w pracy, mam depreche;/ chce juz wyjsc, dzisiaj nei biorew przerwy na lunch plus moge wyjsc godz wczesnneij wiec w sumei wyjde dwie godz wczesneij i chrzanie to! o 16:30 bede ju z wdomu a nei o 18:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby nie przyszla;) nam sie raczej w tym cyklu nei uda, ale nei pocieszajcie mnie....bede dalej starac sie dzialac grudzien styczen,... akurat tak mi wyopada owulacja ze dziecko urodzilo by sie mneij wiecej 09.09.09 albo w moje urodziny:)20.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia26 chyba za wcześnie na test. Zrób w dniu spodziewanej @to powinno być coś widać. Wiem, że to trudne, ale poczekaj. aska.osa jesz prawie przed 23? oj oj, czyżby to był znak? :D milka czekolada zdrowiej szybciutko, oszczędzaj się jak możesz. grażka ja też słyszałam wasze harce :D agi26 jakiś masażyk mężowi zafunduj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIAAAAA :) 🌻 gratuluje:) 👄 piekne zdjecie;))) no i czy ta kreska ciazowa jest ciemniejszaaa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dziękuję :) My kochaliśmy się wtedy, kiedy mieliśmy ochotę (mniej więcej co 2 dni), podczas owulacji codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi26 ta ciążowa to ta jaśniejsza, ale jakże bardzo widoczna :D Za tydzień pewnie będzie równie wyraźna jak ta pierwsza, ale licząc od dnia owulacji to 3 tydzień dopiero :) Kurcze nie mogę się dodzwonić do gina żeby zapytać co dalej robić. Myślicie że babka w recepcji w przychodzi gin podpowie mi co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje piekne kreseczki.......do gina najlepiej wybrac sie w 6-7 tyg od ostatniej miesiaczki,juz wszystko bedzie dobrze widac.a teraz dbaj o siebie....ja tez zaraz sie poloze troche odpoczac tylko zuzanke musze uspic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia T21 GRATULUJEEEEEEEE :) :) Ale suuuuuuuper... Cisz sie i dbaj o siebie jednoczesnie :) Ja dzis wrocilam wczesniej z pracy, czuje sie jak na grype...ale chce mi sie plakac, i takiego jakiegos dola mam, bez powodu, powiedzialam do meza zeby do mnie nie mowil nic, wiec pisze do mnie kartki.... moze pozniej bedzie lepiej z nastrojem. Agus moze nasz jesienna angielska deprecha dopadla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×