Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

aska dziękuję :) milka jeśli mam się wybrać w 6-7 tyg od ostatniej @ to wychodzi na to, że koniec przyszłego tygodnia już mogę udać się do gina :) Mąż jest zachwycony, czuje się strasznie fajnie wiedząc, że jest w pełni sił witalnych :D Wciska mi jedzenie i mówi "jedzcie" :) Dotyka brzuszka, całuje, ciągle mnie przytula i jest szczęśliwy tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, zeby ja to wiedziala o co mi chodzi, jestem jakos emocjonalnie rozchwiana bez powodu.... Dzis 23 dzien cyklu, wiec za tydzien sie dowiem co sie dzieje... A na jakim etapie staranek jestes Ty sylwinka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska T21 dobrze ze jestescie szczesliwim, tak byc powino, teraz 9 pieknych piemiecy przed Wami i zycze aby kazdy dzien byl tak piekny jak dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaT21 zazdroszcze'podczas owulacji codziennie' to czemu ja tak nei moge;/ wnerwa mam na maxa;/ maz jest w nienajlepszej kondycji ogolnie. ja sie nakrecam na dziecko i zastanawiam sie kiedy zwariuje, nei potrafie myslec o tym spokonnie, od wczoraj placze, przez co moj maz nei tryska entuzjazmem i ciezko mu miec ochote na seks ;/;/ sorry ale zadne rady ne pomoga........ Asia poplacz sobie, to troche Ci ulzy w cierpieniu, w jesiennych dolach czesto sie zdarza plakanie znikad, albo jakas ogolna melancholia i zalamka.... my kochalismy sie tylko 2 razy w tym raz tyzdien przed owu raz dzien. ale nic z tego nei wyjdzie.... ja to wiem i mnei to dobija......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy łykam od 6 miesięcy. To czekam na wizytę u gina. Umówię się na koniec przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie normalnie się popłakałam jak Kasia napisała jak mąż się cieszy bo mi się przypomniała moja ciąża :):) Asia ja jestem dopiero w 9dc tak więc jeszcze trochę czasu ale wczoraj były ćwiczenia przed owulacją :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz dal mi wlasnie karteczke z wiadomoscia, ze wygladam i zachowauje sie jak takie male dzieciatko co za wczesnie zostalo oudzone bo musi isc do przedszkola...co dodaje mi uroku... i pyta sie czy moze juz do mnie zaczac mowic albo spiewac... :) Nawet poplakac mi moj maz nie da... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa ja też łapałam ostatnio doły, tak bez powodu. Wszystko mnie denerwowało, chciało mi się płakać. Niestety trzeba to jakoś przetrzymać. agi przepraszam, że Cię zdołowałam :( Też myślałam, że zwariuję ciągle myśląc o dziecku, ale wymyślałam sobie obowiązki żeby tylko o tym nie myśleć. Mąż musi się podnieść kondycyjnie bo od niego też bardzo dużo zależy przecież. No dziewczyny - głowa, uszy i cycki do góry!! Będzie dobrze. Musi być dobrze :) Do tabelki dopiszę się chyba po wizycie u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi nie martw sie to chyba jesienna chandra,,,mnie tez dopadla.... agit21 patrz tylko zawsze na date urodzenia co ci wpisuje lekarz albo jak bedziesz robic badania,,,ja nie zwraclama nato uwagi...a potem jestem na porodowce mam mie cc a lekarz do mnie ty masz dopiero 16 lat? a ja nie ja mam 26 lat a on mowi to niestety nie podejme sie znieczulenia a okazalo sie ze mam zla date urodzenia na grupie krwi...i zostawii mnie pod kroplowkami i poszli zrobili cc jak byl dobry wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska ja bym chyba śmiechem parsknęła jakby mój mi tak napisał :D Oczywiście od razu wszystko (chociaż na moment) wróciłoby do porządku dziennego. Może daj się mężowi pocieszyć troszkę, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaaaa nei zdolowalas mnei co Ty :) ja ludzi nie obwiniam za moje doly:) nigdy, chyba, ze faktycznie mnie doprowadzaja do ostatecznosci, ja mam swoje wewnetrzene prtoblemy, ale uwierz mi. ze sie ciesze;) bardzo Twoja ciaza:) co do nas to jestesmy udanym szcesliwym malzenstwem, jednak duzo ostatnio na nas spadlo, budowa domu odpowiedzialne prace...malo czasu dla siebie.... w Polsce bylo lepiej pod pewnymi wzgledami a tu jest lepiej pod innymi i to sie musi jakos zrownowazyc, bo bedzie zle:)_ ale razem damy rade na pewno:) nie zamienilabym meza na nikogo innego w zyciu:)!!! Asia jestescie podobni do nas ogolnei zachowaniem :D na pierwszy rzut okaL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, zgadzam sie z Toba w 100%, w Pl jest inaczej, tutaj jest inaczej i trzeba wszystko zrownowazyc sobie.... MY najpierw mieszkalismy w Uk, potem w PL, ale trzeba bylo wrocic pozamykac mnostwo spraw, zebrac pieniedza ktore sa nam potzrzebne..na poczatku bylo mi dziwnie czepialam sie o wszytko itd, maz zmeczony ciagle bo praca.wiec trzba bylo przywyknac i przystosowac sie ... teraz juz jest spoko... choc problemy sa zawsze, wszedzie i u wszytkich, ale najwazniejsze ze sie z nich wychodzi...i oby zbyt czesto nie przychodzily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu GRATULACJE!!!!!!! 👄 🌻 :) ale się cieszę! kurcze noo aż chce się wierzyć że mi też się uda i zobacze takie ładne kreseczki :) Ja też mam dziś nie najlepszy humor bo wkurza mnie taka brzydka pogoda - śnieg dzis u mnie pada, brrr. Aga może jakaś gorąca kąpiel i masarz pomogłyby i mąż lepiej zacznie się czuć :) a jak nie to poprostu wyluzujcie a uda się :)My dziś i jutro damy sobie spokój i zaczekamy do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie wykapac.... a to pioseneczka (ktora maz spiewa mi zawsze na poprawe humoru) dla wszytkich.. :) Sugar Baby Love, Sugar Baby Love, I didn't mean to make you blue, Sugar Baby Love, Sugar Baby Love, I didn't mean to hurt you. All lovers make, make the same mistake, - yes they do, Yes all lovers make, make the same mistake, - as me as you. Sugar Baby Love, Sugar Baby Love, I didn't mean to make you blue, Sugar Baby Love, Sugar Baby Love, I didn't mean to hurt you. People, take my advice, if you love someone, don't think twice. Love your baby love, - Sugar baby Love. Love her anyway, - love her everyday. :) :) :) :) :) :) :) : ) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę❤️ 🌼K🌼A🌼S🌼I🌼U🌼 NORMALNIE Z CAŁEGO SERDUCHCA ❤️BARDZO SIE CIESZĘ NORMALNIE AZ ŁZY MI SIĘ ZAKRECIŁAY JAK PRZECZYTAŁAM A GĘBA SAMA SIĘ CIESZY :DNO TO KOCHANA SZYKUJ MIEJSCE W TABELI TERAZ NA NAS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ta piosneka rozwala:D hehe, Ty to masz wesolo. Moj maz mi na okraglo spiewa:D musze go kiedys nagrac:) A i dzisiaj mialam taka pania przyszla po permit, podaje mi dokumenty a tam znajome nazwisko:D zgadnij jakie:D- Twoje:D hehehe mialam si epytac czy moze ma Polke w rodzinie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla dziękuję :) Tabelka już czeka by wszystkie dziewczyny z góry przeniosły się do jej dolnej części :) Mój mąż też nie śpiwa, ale to dobrze, bo wychodzi mu to tragicznie :D Na szczęściw wie o tym i nawet nie próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj dzień na warjackich papierach latania po miescie miałam kupę i jeszcze dzisiaj czeka mnie wizyta znajomych :o nie wiem jak to przeżyję :o ale głupio było odmowic jak się wpraszali :o Wczoraj juz nie klikałam bo padlam po szkolnym zebraniu ale jedyna pocieszajaca wizyta to to że złapali juz pedofila który zaczepial dzieci pod szkoła 2 tygodnie temu normalnie strasznie się bałam jak usłyszałam że się kreci po mimo ze moj syn sam nie chodzi i nie wraca ze szkoły :o A tak po za to miałam 2 dni bez staranek :( ale w tedy jak mnie podbrzusze bolało i jajnik to działałam :D więc zobaczymy co wyniknie z tego :) a mam cichutka nadzieję że może wyniknie :) GRAŻKA- bardzo mi sie podobały kolczyki napewno po jakies sie zgłosze mam koło domu dwa tekie sklepy gdzie sa koraliki sprzedawane na sztuki i te wszystkie druciki, wkrety do kolczyków ale jakoś nigdy sie nie odwarzyłam kupic i zrobic samej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jakie imie? bo to moje angielski enazwisko jest bardzo, bardzo rzadkie, bo mojego skarba dziadek byl pochodzenia dunskiego, dlatego dziwne nazwisko :) A maz ma rodzine w londynie bo tam sie urodzil :) p.s. Moj spiewa ale choc falszuje wiekszosc piosenek co daje mi wiekszy ubaw... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż też mi nie śpiewa :( Kiedyś jak wracaliśmy z gór gdzie się zaręczliśmy to zaśpiewał mi piosenke Freddie Mercury :) Nagrałam to cyfrówką na pamiątke ;) i tak czasami w aucie cos tam zanuci :) Nawet to lubię :) ale tak w domu to nie :) Co tu tak cichutko? Mi sie humorek polepszył :D Sylwinek a Ty się obraziłaś że tak cicho siedzisz? Syla ciesze sie ze podobają Ci się moje kolczyki :) Ja bym na Twoim miejscu się nie zastanawiała tylko jak na poczatek zrobiła dla siebie kilka par i gwarantuje, że Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapamietalam imienia;) ale poszukam to w aktach:) na pewno Ci dam znac;) tylko nei mozesz o tym ich informowac, bo wylece z pracy. za sprzedaz poufnych danych:D:d ahahah a teraz wychodze z pracy dzisiaj 2 h wczesniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapiel mnie zrelaksowala i troche przestaly bolec sutki, bo takie jakies byly wkurzone na mnie :) Oj zeby juz do konca dnia mie sie humor nie zmienil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoo Agus... a terz lec do domu i mowie Ci wez dluga kapiel moze wszystko pusci... i bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te sutki to na pewno ciaz:) Asiu Maureen W:) ale dzisiaj to nei byla ona;D jestem confused, bo ta panei byla wczesneij u nas:) a ta dzisiaj byla po jednorazowki i ejje nei ma pod tym nazwiskiem w systemie:D ale jest MaureenP:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×