Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dziewczyny tylko nie pozwólcie mężom kołysanek dzieciom śpiewać :D:D dobrze że mój nie śpiewa :):) Grażka przecież jestem nie widzisz mnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chcialabym zeby to byla ciaza ale moze to na @ tak jakos dziwnie mnie bola...kto wie..okaze sie niedlugo..za tydzien sprawdze :) Imie nic mi nie mowi, ale i tak swiat jest taki maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie, kto wie co z nimi nie tak...niedlugo okaze sie :) Sylwinka ja bede dbala o prawidlowy rozwoj sluchu dziecka mego wiec maz moj nie bedzie mogl spiewac :):) :) KasiaT21 jak Twojej samopoczucie , po tej wielkiej wiadomosci... moge sobie jedynie wyobrazic ze tysiac mysli w glowie masz, a usmiech na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz. Siedzę w pracy, mąż obok i cały dzień się ze mnie nabija, jak mówię, że jestem głodna :) Gdy tylko klienci wychodzą, prosi żebym wstała i mnie przytula :) Planuje kiedy powiedzieć rodzicom, kiedy mam iść do lekarza itd. A ja? Jakoś ręka wędruje mi na brzuch i uśmiech na twarzy się pojawia, że tam w środku jest jakaś mała fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek no nareszcie :) Jakoś nie umiem na Ciebie ostatnio trafić :D Aska obyś poszła szybciutko w slady naszej MAMUSI KASI :) Te oznaki to bardzo obiecujące są :) Kasiu ale się cieszę i tak zdrowo zazdroszczę bo ja dopiero musze sie postarać :) Mam nadzieje ze nas nie opuścisz i bedziesz zdawac relacje :) nastepne chcemy zdjęcie z usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj miałam stresujący dzień bo byłam u dentysty a Grażka jaką Ty tam ofertę wysyłasz dziewczynom co :D:D:D:D:D:D:D:D wyślij mi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażka zdjęcie usg (jeśli dostanę) macie jak w banku :) Słuchajcie, ostatnia @ była 19 października. Kiedy powinnam najwcześniej pójść do lekarza, żeby już mógł conieco powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzień Asia będzie już w dolnej tabelce ja to wiem :) Grażka jesteś już ciocią moja kuzynka miała termin na 16 listopada ale małej jest dobrze w brzuszku i nie chce wyjść :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Sylwinka zeby sie Twe slowa sprawdzily :) KasiaT21 skoro ostatnia @ byla 19 pazdziernika, wiec jestes mniej wiecej w 4 tyg w ciazy :) wiec tak jak milka pisala, na poczatku grudnia bedzie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pójdę w swoje urodziny - 3 grudnia :D Ale będzie niespodzianka jak usłyszymy serduszko :) Oby wszystko było ok. Dziś na basen. Trochę się rozluźnić po tych emocjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocilam z pracy:) biore kapiel za rada Asi:) poczytam lst od przyjaciolki:) dlugi:) pozniej P przyjdzie zjem obiad;) odpczne bede jutro buziaki dla Was!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaT21--Gratuluję Wam z całego serca!!! Tylko pozazdrościć. Ja mam dzis owulację wiec zaraz pod prysznic i do łóżka :D Wczoraj niestety nici z bara bara bo się trochę pokłóciliśmy z mężem i poszłam spać. Ale mam nadzieję ze dziś sobie odbijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia T21 ja mam urodzinki 28 listopada, wiec tez mam nadzieje na prezent taki jaki Ty dostalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek jeszcze nie jestem ciocią ale w przyszłym tyg już powinnam byc :D Wysłałam Wam zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja non stop zieeeeeewam. I nie chce mi się na ten basen biec, ale już obiecałam to muszę się wywiązać. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty mu tam robisz :P a kolczyki śliczne myślałam że prezentacja odbędzie się na uszkach Twoich :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no jasne jasne na moich uszach :P Ja osobiście dopiero od niedawna zaczełam chodzic w kolczykach bo kiedys przebiła mi uszy siostra zakonna i chyba pijana była bo jedne mam krzywo przebite i dopiero niedawno dałam sobie z nim rade :) a mężowi dziś daje odpocząć, chce mu zrobić fajną kąpiel jak skończy patrzec na mecz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×