Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ale duży ten banan akurat mój rozmiar :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Sylwinek ja ledwo chodziłam, wiec teraz uważam co piszę :D:D:D Syla szkoda :( weź teraz jej powiedz żeby w przyszłym miesiącu nie przychodziła bo jest nieproszona :P I nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ta cholera jest temperatura piekna 36,5 a caly czas bylo ponad 37... wiec na bank.. Umowilam sie z moim polskim ginekologem na 29 grudnia bo cos wydaje sie mi ze moje hormony sobie zemna pogrywaja :) No i wlasnie dzwonili z firmy gdzie lozko 2 tyg temu kupilismy, ze w sobote przywioza, wiec nowe dzialania beda na nowym lozku :) Ale jakos tak czuje ze poki mi sie moje hormony nie uspokoja to nici z ciazy...wiec moze nowy rok bedzie bardziej owocny :) Grazynka, oczywiscie ze mozesz byc w ciazy i byc matka chrzestna! Aga jakos kurcze nie moge sie zrelaksowac, biegam po domu i wyszukuje zajec, teraz obiad ide robic....ah Sylwinka Ty nam tu tak kawkujesz i herbatkujesz, a kto Tobie bidulko zrobi, wiec ja sie zglaszm na ochotnika i kawke juz parze dla Ciebie specjalnie :) moze bananowa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka zamów sobie bananisko od Jordan to od razu chłopiec będzie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N to Sylw wiedze ze tego samego goscia mamy @@@!! Tylko ze ta moja to jescze mnie denerwuje nie tylko swoja obecnoscia ale takze swoja innoscia, bo jakas hrabina niezdecydowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozgadalay:):) szok Syla:( oj ale w swieta mozesz miec piekny prezentL:):):) mysl tlko o tym i dzialaj! wyslij tez ten liscik:) Asia a masz linka na to lozko:) my tez chcemy wymienic;) na wygodniejsze sprzyjajace staraniom:!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWINAK ❤️ GRAŻKA- dzięki kochane ❤️👄noramalnie mówie wam że w tym miesiacu sie ta cholera nie pojawi a jak nie to normalnie z Św. Mikolajem się rozmówię i go na łyso ogolę jak mi fasolki nie przyniesie w grudniu w prezecie :D Wiecie jakos sie nie zalamuję czekam teraz niech już sie skonczy i działam od nowa :D Kupię sobie testy owulacyjne tylko jeszcze nie wiem jakie bo ich nigdy nie robiłam amacie moze jakies sprawdzone godne polecenia ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AŚKA OSA- własnie bo te @ to takie hrabiny od siedmiu bolesci wszedzie sie pchaja nie proszone :) bo przezciesz ani ty ani ja i m zaproszenia nie przysyłałysmy :D normalnie w grudniu kneblem się zarygluję by sie niepojawiła czerwona hrabina :) AGI26- ja juz list wysyłam i mam nadzieje ze św. M. nie nawali bo jak w przyszłym roku sie nie pojawi to wiadomo ze miał ze mna do czynienia :) Mam nadzieje że w GRUDNIU się uda i to nie tylko mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ten materac musi byc bardzo wygodny:):):) my tez szukamy lozka, nasze jest do wywalenia;) nie lubie go, mam sie przytilacie na sofie???:D o nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nasze stare lozko tez nie bardzo, ponad rok sie zbieralismy by nowe kupic, az wkoncu :) i stwierdzilisy ze kupiy naprawde wygodne i wysokiej jakosci, bo to juz na ladnych pare lat, a w lozku spedzamy polowe swego zycia, wiec ciesze sie ze bedzie nam teraz wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś wszystkie się pochowały za szafą bo się na pewno wstydzą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziemy razem spać to Cię ogrzeje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Sylwinek :) mam nadzieje, ze mnie ogrzejesz! :) Lolcia jakies zmiany u Ciebie? Robiłas test? juz nam tu wszystko opowiadaj, my Ciebie wołamyyyyyyyyyyyy:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie ciekawi co u Lolci no i u Gagi?? Dziewczyny meldowac sie ! Grazka mi tez zimno, i nie ma kto mnie ogrzac, nawet pies sie zakopal we wlasnym legowisku, kocem sie nakryl i zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×