Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Hej dziewczyny, Agi dzieki za pamiec 👄 :) . Nie odzywam sie, ale na biezaco sledze Wasze wpisy: radosci i troski... U mnie dzisiaj 15 dc. Mam juz w domu zapas estrogenu, progesteronu, a tu doszedl nowy problem, bo moje testy owulacyjne, paski zakupione przez internet zreszta, nie wskazaly w tym miesiacu piku LH. Testuje 2 razy dziennie od poniedzialku 10 dc do dzisiaj wlacznie, a one wciaz wychodza negatywnie - pokazuje sie tylko jeden pasek kontrolny, choc pierwszego dnia testu pokazaly sie obie z tym, ze testowa byla duzo jasniejsza od tej kontrolnej. Poza tym sluzu mialam w tym miesiacu tyle co \"kot naplakal\". Sama juz nie wiem co o tym myslec, no i niestety nie moge zaczac brac tego progesteronu, bo nie wiem czy w ogole owulowalam w tym miesiacu, choc BBT temperatura na to wskazuje, bo nastapil jej wyrazny skok w 13 dc z 36.12 na 36.55 i taka dosc wysoka jak na mnie utrzymuje sie do dzisiaj (36.71). Moge tylko podejrzewac, ze to stres w pracy sie przyczynil do tego zamieszania (ruchliwy okres przedswiateczny) i w nastepnym cyklu wszystko sie juz unormuje, wiec ten spisuje juz na straty. Calusy 👄 dla Was wszystkich, a dla zaciozonych dodatkowo zyczeni spokojnych 9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Asia udanej wizyty u tesciowej:) i leniuchowania...a ponzniej to juz nie wiem czego Ci zyczyc w tych sprawach hahaha;) dzieki za zastrzyk energii, od razu lepiej:) Sylwinka dawaj jesc!:) Novida...hej w koncu sie odzywasz:) bo Sylwinka moglaby juz zadzwonic do szpitali i na policje, zeby Cie odnalezc:D wiec nie znikaj na dlugo! co do tyhc testow to nawet lekarze maja rozne zdanie na ten temat....nie patrz tak na to:) ja w tym miesiacu kupie moze te drozsze testy, albo te paskowe moze w aptece, bo w syupermarketach widuje tylko te drogie clearblue:) ale chce wyprobowac od 14dc do 18dc:D zobacze...ale dzisiaj konczy sie @ jutro po niej juz nie bedzie sladu, wiec super! niedziela bedzie dla nas neistety na zakupach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny popłakałam się dzisiaj ze szczęścia zostałam dzisiaj ciocią to jest najlepszy prezent na Mikołaja :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałam na policję zadzwonić żeby poszukali novidę no ale jest :D:D:D macie ciasto sałatkę rybę wszystko co chcecie mam dzisiaj dobry dzień :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale ja caly czas z Wami jestem... :) Kupilam banany - zjadla je prawie wszystkie - jeszcze jeden zostal :), pokazalam mojemu M przepis na rybe po japonsku - nawet sie zainteresowal, powiedzialam mu, ze mojej kolezance to maz zrobil po jej powrocie z pracy do domu kapiel w pianie z platkami roz i przy swiecach...., wiec jak widzicie serdem i duchem caly czas z Wami jestem :) Ja juz napisalam do tej francuskiej firmy co mi te testy przeslala, ze chyba nie dzialaja i ze istnieje rozbieznosc w instrukcji testowania pomiedzy ulotka jaka dolaczyli i tym co jest wydrukowane na saszetce kazdego testu, ale jakos odpowiedzi sie nie doczekalam i watpie zebym sie w ogole doczekala. Ale w nastepnym cyklu tak jak Ty Agi zamierzam kupic testy w Bootsie, co prawda tam nie sa tanie, a mam do wyboru te marki Boots, First Response albo Clearblue, ale juz postanowilam, ze nie bede na nich oszczedzac. Nastepne starania wypadna mi w samego Sylwestra i chyba raczej nie bedziemy sie specjalnie szykowac do wyjscia z domu. Pobalujemy w domu :) Wiec kochane trzymajcie sie cieplo w te chlodne dni. Wszystkim zycze owocnych staran. 👄 Agi pozdrowienia dla meza. 👄 Koteczek najlepsze zyczenia dla synka, 👄 Sylwinka smacznego. 👄 Grazka powrotu do zdrowia zycze, 👄 Aska.osa owocnych staran dzis wieczorem i na najblizsze dni, a dla reszty starajacych moc pozytywnych fluidkow i kciuki za wasze szybkie zaciazpojscie :) HALO Lolcia 👄, jak sie czujesz? Tobie szczegolnie dopinguje i mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko git i oby tak juz pozostalo na najblizsze 9 miesiecy. Dopingujac Ci mam oczywiscie nadzieje, ze mi tez sie uda skoro Tobie sie udalo po przejsciach w pazdzierniku, a ze brzuszek sie zaokragla to dobrze. Mnie tez sie zdazyl zaokraglic, ze spodni juz nie moglam dopiac w 7 tygodniu ciazy. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie staraczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj naj dla Michałka :) Lolcia powiem Ci, że ja zauważyłam to samo co ty :) Ubrałam dzisiaj moje ulubione rurki i tak czuję, że trochę ciaśniejsze są w brzuszku :p W czwartek idę do pani doktor na wizytę i wszystkiego się dowiem :) NIe mogę się już doczekać :) Novida witaj - jeszcze nie miałyśmy okazji się poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i siostra juz poszla, dzieciaki zabrala, pusto teraz w domu :) chyba nie ma nic piekniejszego niz smiech dziecka i odglos jak biegaja po domu:) oj znow sie rozmarzylam :) Ja o tych testach to slyszalam duzo dosc pozytywnych opini od kobiet, ktore nie mialy czasu sprawdzac i obliczac dni plodnych itd. Jedna zaszla w ciaze za pierwszym razem jak je wyprobowala a druga za drugim! Podobno sa idealne dla par, ktore nie kochaja sie zbyt regularnie (czyli co drugi dznien). Ja chyba tez je sprawdze po nowym roku :) a moze sie uda! Dziewczyny mam dobre przeczucia ze uda nam sie wszystkim juz niedlugo! wiec trzymam za wszystkie! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Polusia 👋 wiec Tobie tez gratuluje zaokraglajacego sie brzuszka. Dorka ja tez wczesniej juz uzywalam testow owulacyjnych, a dokladnie rok temu, by sie przekonac czy w ogole owuluje i byly wowczas pozytywne i je sobie wtedy chwalilam, ale i tak zajelo nam pol roku zanim udalo mi sie zaciazyc. Ciaze ta niestety stracilam po 9 tygodniach :( Teraz ze wzgledu na to, ze musze brac progesteron po owulacji znowu musialam po nie siegnac, by wychwicic odpowiedni moment na podjecie leczenia, niestety jak juz wczesniej pisalam wydaje mi sie, ze te, ktore zakupilam przez internet by zaoszczedzic nie dzialaja prawidlowo, bo wg mojej BBT temperatury juz owulowalam 2 dni temu, a te testy (male, drobne, cienkie paseczki ze wskaznikiem maksymalnego zanurzenia w moczu), wciaz wychodza negatywnie, pomimo, ze zaczelam testowac 3 dni przed owulacja. Wiec postanowilam, ze juz nie bede na nich oszczedzac i przy nastepnym cyklu kupie te w aptece a nie z niewiadomego zrodla i wtedy daw Wam znac czy zadzialaly czy tez nie i mam kolejny powazny problem na glowie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Novida. Zgadzam sie z toba, ze pewnie nie ma co oszczedzac na takich rzeczach jak testy, bo w sumie wychodzi na to ze sie dwa razy wiecej wydaje :) JA w sumie nigdy ich nie uzywalam, wiec nawet nie wiem dokladnie jak dzialaja ;) Stwierdzilam, ze jak nie bedzie nam wychodzic po nowym roku, to moze po nie siegne. Ale i tak wiekszosc jest w psychice i pomimo przytulania w sama owulacje moze nie dojsc do poczecia :( upatre te nasze organizmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida bardzo dziękuję za wsparcie... Uda się Tobie też... co tu tak pusto dziewczęta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, dziekuje za zyczenia urodzinki misiu ma jutro:) ja dzis mam dzien pelen wrazen... mam nadzieje ze poczatek tygodnia bedzie tsak dla mnie szczesliwy jak dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreseczki...? powiedz bo umrę z ciekawości... kobiecie w ciąży się nie odmawia ;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra powiem ale nie chcem zapeszac.... robilam test jedna kreska wyrazna , druga mniej wyrazna ale sa, pierwsze je dojrzal moj maz , poczekam do poniedzialku powtorze test, bo ten robilam popoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczku kochany to suuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale się cieszę... wiedziałam, że wszystkim nam wyjdzie... już coraz więcej nas... i będzie jeszcze i jeszcze więcej... kochana GRATULUJE ❤️ 🌻 to fantastyczny prezent... i dla Misia też na urodzinki :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze w poniedzialek beda wyrażniejsze kreseczki, a jak pojade do złotoryi pójde na bete.... bo dwa dni temu nie bylo nawet sladu drugiej kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nic się nie martw... jeśli jest teraz to w pon też będzie... a mam pyt z innej beczki, czy Ty jesteś tipserką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek:) oby oby:) a pamietasz jak Cie bolaly jajniki, mowilam, ze sie zagiezdza tam cos:) dlatego boli i Syla tez tak pisala:) Lolcia:) mam nadzieje, ze u Ciebie wszytsko w porzadku:) jak sie czujesz?? niedlugo wszystkie bedziemy w Polsce na swieta:) szkoda, ze Cie tu nie ma, mam ochote zrobis sobiepaznokcie na swieta:) pozdrawiam wszystkie !!! bez wyjatku relaksuje sie przed TV:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi to zapraszam do Ediego na pazurki ;) czuje sie ok ale dzis bylo mi bardzo niedobrze i brzuch mnie bolał wieczorem... ale ponoc tak ma byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak musi byc, ale przetrwasz:) pojechalabym ale praca....mam kuzynke w Glasgow:) odpoczywaj sobie :)papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26...............01.01.09...................2......Lo nd yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25....0 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Lo ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 Polusia86.............29.11..................4.......Kra ków.........22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........4...............06.08.2009............. ..26..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mało piszę ale śledzę na bieząco... okres mial mi przyjsc 5.12 ale cos go nie ma. brzuch boli jak na niego, test negatywny wiec poprawiam dane w tabelce.. nastawiam sie na kolejny cykl... a swoja droga.. ten topic dla mnie bedzie niedlugo nieaktualny :( przeciez teraz staram sie na wrzesien 2009 a to juz prawie jesien a nie lato..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja dzisiaj po Baśkowych imieninkach i już padam wiec się witam i mówię pa pa :D KOTECZEK - ja tam sie już ciesze i wszystkiego naj naj ❤️ A DLA WAS WSZYTKICH Z NAJLEPSZYMI MIKOLAJKOWYMI ZYCZONKAMI _____________ _/\\_ ______________ > _< ___________o`* o.@*o`. __________.\' \'*Q o *o@ __________( () o*o* @ o\'. _________.-\' o *0_Q.-\'-o) _________.\' 0 Q @0@ ()* `-. ________* @ o*o @. ‘Q * o ) _______o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _______.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _______*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ______* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ______(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. _____o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. _____.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ ____.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' ___* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' ___\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* ___;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o ___.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. ___* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* ___;\'-.__@_Q . 0 () oQ * @ o * Juz Mikolaj grzeje sanie. Czego pragniecie niech sie stanie. Kazde z marzen skrytych w glebi Swiety Dziadek moze spelnic Buziaki uciekam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszyscy jeszcze spią :) A ja już musiałam wstać, bo niedługo na uczelnie czas zmykać. Koteczek, jeśli była kreseczka choćby słaba to na pewno jest to :) Więc już gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26...............01.01.09...................2......Lo nd yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25....0 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa....... ...3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Lo ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........4...............06.08.2009............. ..26..........??? Polusia86.......4...............09.08.2009?..............22..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×