Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grazka damy rade! Mi ten miesiac przepada calkowicie, wiec dopiero w styczniu zaczynamy... Niestety spedzamy w grudniu 2 tyg osobno... Wszystkie damy rade! Wierze ze bedziemy miec letnie, albo delikatnie po letnie malenstwa! Juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna przykro mi ze tak sie stalo, trzymaj sie ciplutko i mysl pozytywnie, zbieraj energie na nastepne staranka... Koteczek GRATULUJE!!!! Dobry dzien dla wszytkich :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK -G R A T U L A C J E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dzisiaj latam po sklepach i kompletnie mnie wciagnoł kierat zakupów :) więc buziaki do wieczorka bo musze obiadek upichcic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja mam przerwe w pracy wiec pisze..Koteczek jeszcze raz gratulacje;) !!! trzymajcie sie cieplo i smacznych sledzi zycze;) ! Kruszyna:) bardzo dobrze to znosisz a przy tym masz zapal do staranek:) uda sie wkrotce:) Grazka milej @@@@ Sylwinka obrazilas sie????:) ja nie moglam wczoraj na gg gadac za bardzo, ale nadrobimy:) A co do tytulu tego tematu, to nie patrzmy na to, ze jest to lato 2009, moze byc i jesien i zima az do skutku i kazdy tu pasuje,..... tytul to tytul mozna zmienic, ale chyb asie nie da, a nowego topiku nei chce zakladac, bo tu jest fajnie!:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje ze nie trzeba bedzie niczego zmieniac, bo wszystkim nam sie juz zaraz uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ( sory za prywatę )ale czasem was podczytuję KOTECZEK!!!!!!!!!!!!GRATULUJEMY CI WSZYSTKIE II KRESECZEK I MAMY NADZIEJĘ ŻE KLIKNIESZ I DO NAS CZASEM :) POZDRAWIAMY I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ MAAMA, EVIKA, KISA,BETA,WODNISIA,MONIA MAMA , IZA I RESZTA DZIEWCZYNEK :D👄 Naturalnie wszystkim zaciązonym i staraczką z tego topiku też wszystkiego NAJ, NAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z mężem wczoraj o tych naszych starankach, jakoś tryskamy pozytywnymi myślami :) Usłyszałam \"przecież moje wojowniki muszą w końcu tą twoją twierdzę zdobyć\" :P I tego się trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawde super podejscie! Dzielni jestesie ze sie nie daliscie! Z takim nastawieniem zaraz wam sie uda! Mocno trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejsze jest to, że mój skryty w sobie mąż mówi mi że chce mieć ze mną dziecko. Nie spodziewałam się usłyszeć te słowa... I wiem że nasza fasolka pocznie się z miłości :) Jak nie w tym miesiącu to w następnym albo w następnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, jak takie sytuacje strasznie zblizaja i otwieraja ludzi! Kochana, z takim nastawieniem z obu stron, uda sie wam szybciej niz myslicie! I tak jak piszesz same staranka sa ogromna przyjemnoscia :) w przypadku moim i mojego ukochanego, po podjeciu decyzji ze chcemy miec dzidzie, przytulanka nabraly zupelnie innego wymiaru i jest przecudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupi
A mnie wczoraj odwiedził spóźniony święty Mikołaj...od kilku dni dziwnie się czułam i pomyślałam :A co mi szkodzi zrobie ten cholerny test po raz setny i szczerze nie nastawiałam się, bo okres miał mi właśnie wypaść....a tu niespodzianka dwie kreski na teście choć druga słabiutka.... Czyli udało się !!!!!!!! Wyluzowaliśmy, zero nastawienia i proszę! Pozdrawiam wszystkie starające się.... :0))))) Będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUPI :) no prosze prosze, coraz bardziej sie tu rozkreca:) niezly prezent od Mikolaja:) GRATULUJE:) !!! ja na dostalam nowa pidzamke od Mikolaja, sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki ale dla mnie ta @ nigdy miła nie bedzie :O no chyba, że nie pojawi się przez 9 miesięcy to może wtedy ją polubię :) Juz tłumacze Sylwinke :) Ona dzisiaj nie ma dnia na pisanie, ale pewnie nas czyta :) Sylwinek odezwij się!!!!! Dorka zakręcona kobieto :P szkoda, że nie bedzie staranek w tym miesiącu ale cos czuje że w nowym roku się uda :) Kruszyna dobrze, że oboje macie takie podejscie :) oby nastepnym razem było lepiej! Lupi moje gratulacje 🌻 opłacało się wyluzowac :) Ja topiku nie zmieniam i koniec kropka :P Jak sie nie uda na lato to trudno ale tu mi dobrze i tu bede sie wypłakiwac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aulidka STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 sztukateria.......14.11....................?.......W-wa. ...... ...3 5....2 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 AguniaAgusia...........?......................2.....Opol e .........26 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 Malwina................?........................3....Sos n ow iec......28.....0 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 aulidka...............06.12....................2......Ty chy...........29...... ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? Polusia86.......4...............09.08.2009?............. .22..........??? lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) NO BO TO £ci CYKL JUZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupi! Wielkie gratulacje! To chyba klucz do sukcesu - trzeba wyluzowac, choc to dosc trudne :) Do mnie Mikolaj za bardzo w tym roku nie przyszedl... chyba nie bylam zbyt grzeczna. No moze tyle ze w Mikolaja dostalam @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka Mikolaj byl i zostawil Ci @ bo moze bylas niegrzeczna:D hahahah sorry zart:X glupawka:D za duzo pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I topiku tez nie zmianiam, nowa jeszcze jestem ale bardzo mi sie tu podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam byc strasznie niegrzeczna :) nie dosc za brak prezentu, to jeszcze wrog nr 1 (@) przyszedl :) a tak na powaznie to sie cieszylam ze przyszedl bo juz strasznie czekalam, aby spokojnie moc zaczac sie starac. Ja dzis sie strasznie nudze, i jakas wyjatkowo zakrecona jestem :) chyba za duzo kawy wypilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zaweiszona jakas, rano do mnie nic nei docieralo...dziwne, there is something in the air :D jakis gaz otepiajacy:D albo cos gorszego;p albo poniedzialek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie poniedzialek :) Naczytalam sie dzis o nowych zaciazonych i znow przenioslam sie w swiat marzen, a juz tak mocno stalam na ziemi :) Kurcze dwa miesiace bede musiala czekac, przy najlepszych wiatrach na dwie kreski :) ktos ma jakies rady jak sie nauczyc cierpliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to 🌻 i 👄 i ❤️ dla wwszystkich; 🌻 i 👄 i ❤️ASIA 🌻 i 👄 i ❤️DORKA 🌻 i 👄 i ❤️KOTECZEK 🌻 i 👄 i ❤️SYLWINKA 🌻 i 👄 i ❤️SYLA 🌻 i 👄 i ❤️GRAZKA 🌻 i 👄 i ❤️LOLCIA 🌻 i 👄 i ❤️KRUSSZYNA 🌻 i 👄 i ❤️KICIUCHNA 🌻 i 👄 i ❤️LUPi 🌻 i 👄 i ❤️NETI 🌻 i 👄 i ❤️NOVIDA 🌻 i 👄 i ❤️GaGa 🌻 i 👄 i ❤️POLUSIA 🌻 i 👄 i ❤️ANNA 🌻 i 👄 i ❤️AULIDKA 🌻 i 👄 i ❤️LAMAJRA 🌻 👄 i ❤️SZUSZUNIA 🌻 i 👄 i ❤️SAMIRA 🌻 i 👄 i ❤️LIEBE wszystkie pominiete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, nie przeczytałam całego topiku bo sporo tego jest. Myślałam dziś, że może...... ale zrobiłam test i uparcie jedna krecha - nie chce byc więcej. Troszkę rozczarowana jestem Dziś miałam dostać okres, brzuszek troche pobolewa, plecki też, ale poza tym nic..... Miałam nadzieję, że pokarzą się 2 kreseczki. czy mozliwe, żeby test źle zadziałał. Też niestety mam nieregularne cykle więc ciężko trafić czy są dni płodne czy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet glowa do gory! Podobno test moze byc niewiarygodny jak jest za wczesnie zrobiony... Jak nie dostaniesz @ to bym powtorzyla za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja Ci nie pomogę :P Ja jestem jeszcze bardziej niecierpliwa niż Ty :D Ja się wziełam dzisiaj za sprzątanie już na świeta. Jutro może już zacznę pomału wyciągac ozdoby :) Aga możesz mi napisać ile razy dziennie bierzesz ten wiesiołek? Bo tam pisze że 3 razy dziennie po 2 tabletki, ja wzięłam 2 razy dziennie po 2 tabletki ale nie wiem czy to nie za mało :o w tym cyklu nie mierze temp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieszyłabym się gdyby okazało się, że test źle wyszedł :) Wprawdzie nie staramy się specjalnie z mężem -poszliśmy na żywioł. Tabletek anty nie biorę od roku. Kochaliśmy się jakieś 1,5 tygodnia temu a potem... dziwie się czułam. Ja osoba, która od ponad 9 lat nie jadła kolacji byłam wieczorekim głodna - nigdy mi się to nie zdarzało. Brzuszek pobolewał tak jakbym miała dostać @ ale do dziś ciszaaaaaaa. Jeszcze przedwczoraj i wczoraj troszku :D Chciałabym, żeby okazało się, że test źle wyszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja mam 1060 wiec to jest jedna duza pigula:D my z mezem bierzemy 1 dziennie:) ja od 1dc do owulacji..u mnie na opakowaniu jest napisane 1 tabletka dziennie, prosze nie przekraczac zalecanej dawki, wiec moze Ty masz mniejsze piguly?? Asia juz kiedys wspominala, ze tam jest tez wit E a tego nei mozna za duzo dawkowac:D czaasami nadmiar witamin szkodzi zamiast pomagac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×