Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Witam Kochane, mi okres spoznia sie juz 3 dni.. :( a test nic nie wykazal... mozliwe ze cos jeszcze pokaze? juz dawno mi sie tyle nie spoznial... i jeszcze owulke mialam opozniona... ehh... :( nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powtorzyla test za kilka dni dla pewnosci... i jak wyjdzie negatywny to niestety wyczekiwala @ :(:( Mam nadzieje ze sie test mylil i wyjda ci dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pora chyba żebym i ja się na dół przemeldowała.... STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 sztukateria.......14.11....................?.......W-wa. ...... ...3 5....2 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 AguniaAgusia...........?......................2.....Opol e .........26 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 Malwina................?........................3....Sos n ow iec......28.....0 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 aulidka...............06.12....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/07.08.2009...............29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze się w dacie porodu rypnełam :P Kalkulatory pokazują 2 różne daty. STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 sztukateria.......14.11....................?.......W-wa. ...... ...3 5....2 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 AguniaAgusia...........?......................2.....Opol e .........26 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 Malwina................?........................3....Sos n ow iec......28.....0 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 aulidka...............06.12....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja w domku, rbka na kolacje pyszna byla;) ale nie po japonsku:) Zaraz wpadna znajomi...posiedimy pogadamy:) moze sie w koncu wygadam, powiem co mi lezy na sercu:) bo w sumie unikam takich tematow....jutro na obiad zrobie kopytka.... Szuszunia, jesli owulka Ci sie opoznila, to okres mozes zmiec tez pozniej, od owulki 14 dni...ale nie wiem jak u Ciebie....wolalabym, zeby to byla ciaza;):) ja jzu chce sie starac, ale moge zaczac od 14.12:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 26 ja tez jutro biegne do apteki po teściki owulacyjnę i od 14 stego sie testuję :) może wspólnymi siłami coś wyjdzie :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dlugo jeszcze do starania zostalo, a moj ukochany wlasnie zaproponowal egzotyczne wakacje za 10 miesiecy...? czyzby kompletnie zapomnial ze sie o dzidzie stramy... :( albo tak dla relaksu ;) Aga a co ty myslisz o tyh testach? bedziesz uzywac? ja coraz bardziej sie zastanawiam, bo nie najlepiej mi ida obserwacje i kalendarzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, Gaga i Kasia_T gratuluje :) Ja wlasnie wrocilamm od ginekologa. Mam torbiel na prawym jajniku wielkosci 4 cm - pierwszy raz w zyciu. Najpierw poronienie a teraz to. Mam brac Crinone 8% zel co drugi dzien dowcipnie. Rewelka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja w zeszlym tyg stosowalam testy, ladnie 15 dnia i 16 pokazaly mi sie dwie kreski, mielismy przytulanki w tym czasie i nie wyszlo, wiec sama nie wiem....hmmmmmmmmmm Novida, kurcze no malo fajna wiadomosc, ale dobrze ze wiesz co sie dzieje z Twoim organizmem i teraz wyleczysz jajniczek i bedzie good.. Koteczek, a Michas juz wie ze jestes w ciazy?? Jaka reakcja? My mamy teraz aktywne dni :) ale codzien to mi sie nie chce niestety, co dwa dno jest wiec, bo nie bede sie zmuszac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Goscie poszli:) milo bylo, bardzo wyborne winko pilismy:) wybieramy sie jutro z moja psiapsiola do polskiej piekarni po paczki i chlebek-Dorka -polecam! na Shepherds Bush:) A tak w ogole to moze wyskoczymy na taka kawe i paczki w realu co myslisz o tym:)>??? Mysle, ze Twoj kochany chce dziecka, ale dopoki nie zobaczy brzucha to do niego nei dotrze:)musi poczuc odpowiedzilanosc- egozytka na poczatku odpada;) A te testy kup i testuj nic nie szkodzi:) Ja kupie i zatestuje od 14dc:) do 18:) i powiemWam co wyszlo Asiu a Ty starasj sie tak jak testy pokazaly, cos w tym jest i w koncu wyjdzie na TAK:) bedzie dziecko po staranach, nie ma u Was innej opcji, jestem pewna!!!:) Koteczek pomimo torbiela wiem, ze jestes szcesliwa:) Novidko:) przykro mi z powodu torbiela, ale zwalcz to swinstwo i bedziesz szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spac nie moge, a tu za kilka godz do pracyy :( Mleko cieple pije moze pomoze :) Ale za to ksezyc podziwam, piekny i duzy :) A moj maz zamiast mi pomoc to spiewa mi, pies sie denerwuje i szczeka...ah co za dom :) :) 👄 Buziaki na dobry dzien 👄 Agus 👄 Sylwinka 👄 Grazka 👄 Dorka 👄 Syla 👄 Novida 👄 KasiaT21 👄 Gaga 👄 Lolcia 👄 i dla reszty dziewczat 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Byłam wczoraj u lekarza, USG zrobił, mam wszystko w porządku. Kazał się nie przejmować, ale najwyraźniej byłam w ciąży... I powiedział mi coś takiego, że najlepiej poczekać z testami sikanymi, bo połowa ciąż samoistnie się roni i nie mamy na to żadnego wpływu. Ja jestem z tych nadgorliwych i oczywiście test zrobiłam, za wcześnie się ucieszyłam. Nie wiem kiedy powinnam dostać @ bo lekarz nie potrafił tego określić. Bardzo lubię tego lekarza :) Kazał dużo się kochać, niczym nie przejmować i nie czekać na @. Mam się zjawić końcem stycznia u niego z fasolką - tak powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstalam...mam dzisiaj wolne, moze umyje okna..aleteraz relaksujaca kapiel zrobie i kawke:) Mąz w pracy..:) Milka witaj:) Asia co sie z Toba dzieje:) dzisiaj pewnei chodzisz snieta...ach ta bezsennosc, mi cieple mlo nie pomaga czasami, ale jakos daje rade;) masz dom wariatow:) Kruszyna i tak powinno byc, wiekszosc kobiet zachodzi w ciaze dowaiaduje sie zdziwiona po 2 tyg opoznienia okresu, a my czekamy jak nie wime na co..moze trzeba zmienic calkiem taktyke, nic ni eodliczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Milka ale szybka jesteś :D:D a nie mówiłam Wam że wcześniej testu się nie robi ale Wy i tak mnie nie słuchacie a później jest jak jest :) Grażka a Ty wstawaj :P Aga dostałaś zdjęcia bo wiem że do któreś dziewczyny nie chciało mi wysłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna dzięki Tobie bede czekac z testem na PO terminie @ i postanowiłam nie kupowac wczesniej testu :) Bede omijac apteki szerokim łukiem :D Asia to dla Ciebie dzisiaj mocna kawa na obudzenie :) Milka kawka pyszna 👄 Sylwinek ja bede Cie sluchac od dzisiaj bo Ty zawsze masz racje :D Szefowa 👄 wczoraj sciagłam z poddasza nasze ozdoby świąteczne i bede dzisiaj i jutro stroic mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ubrala okno w duzym pokoju....jeszcze powiesilam tam mikolaja jak sie go wlaczy wchodzi w gore i w dol moja mala ma taka radoche......a od wczoraj mowi mama to pierwsze jej slowo i do tego wyciaga slodko raczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja wlasnie do pracy dotarlam, ale dzis zimno brrrr! Prosze sie nie martwic torbielami, wszystko szybko sie wyleczy! Asia, ja od mojego lekarza dostalam rade, ze jak chce sie zajsc w ciaze to nie powinno sie przytulac codziennie, tylko co dwa dni, bo regeneracja plemnikow tra do 48h, aby byly mocne i ruchliwe. Aga jak najbardziej bym sie na kawunie i paczusia umowila! Fajnie by bylo tak na zywo poplotkowac. A tak z innej beczki, to ja juz domek przystoilam 10 dni temu - chcialam sie nacieszyc dekoracjami, bo juz w pt jade do PL! A moj ukochany dzidzi chce, ale malo o tym mowi, chyba aby mnie nie stresowac i sie nie nakrecac. Do tropikow chetnie pojade, czy w ciazy, czy moze juz z malenstwem, a co! W zeszlym roku byla z nami parka z 2 miesiecznym szkrabem - cudnie! TO sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly czas sie zastanawiam nas tymi testami owulacyjnymi, no jak sie zniecierpliwie to moze kupie po nowym roku. Dzieki nim moja kolezanka z pracy za pierwszym razem zaszla... Milka, to musi byc niesamowite uczucie jak pierwsze slowo to mama! a gdzie sie wszystkie podzialyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dzisiaj tylko ty Dorka :p Ja sobie posprzątałam trochę i obiadek zrobiłam :) Teraz sobie odpoczywam, bo na 16 do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Witam znad kawki z mleczkiem i kanapki. Ja już nie wiem jak się ubierać na drogę do pracy. Idę bez rękawiczek - zimno, założę - gorąco, wejdę do jakiegoś sklepu - duszę się i prawie ściągam kurtkę. ehh uroki ciążowe :) Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie w ciazy i nigdy nie wiem jak sie ubrac :) Kasia a w ciazy nadal kawka smakuje, to sie nazywa miec wyrozumiala fasolke ;) Ja dzis mam strasznie duzo pracy, ale zupelnie nie moge sie skupic, czuje sie jakbym juz byla na wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka smakuje nadal. Narazie nie ma potraw, które kiedyś lubiłam a teraz nie, albo odwrotnie. Fasolka jest naprawdę wyrozumiała :) Są co prawda potrawy na które nie mam ochoty, ale nie aż tak, że gdybym zjadła to bym zwróciła. Po prostu wolę np pikantne rzeczy niż słodkie i już, ale jak zjem coś słodkiego to też nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wyrozumiała fasolka :p Moja nawet zapachu kawy nie może znieść :p Za to wcinałaby tylko ogórki konserwowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też woli kwaśne rzeczy, ale nie oznajmia dezaprobaty zwracaniem pokarmu :D Uzupełnię tabelkę raz jeszcze, bo ktoś skopiował bez mojej aktualizacji. STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 sztukateria.......14.11....................?.......W-wa. ...... ...3 5....2 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 AguniaAgusia...........?......................2.....Opol e .........26 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 Malwina................?........................3....Sos n ow iec......28.....0 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 aulidka...............06.12....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......8...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................25.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja też się uaktualniam :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 sztukateria.......14.11....................?.......W-wa. ...... ...3 5....2 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 AguniaAgusia...........?......................2.....Opol e .........26 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 Malwina................?........................3....Sos n ow iec......28.....0 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bielsko.........23......0 aulidka...............06.12....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......8...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×