Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

🖐️:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P Wstawać śpiochy idziemy zdobywać szczyty :D:D:D:D:D:D Kawka na stole i herbatka :D:D Lolcia halloooooooooooooooooooooooooooooooooooo gdzie jesteś jak się czujesz:):) Grażka 👄 Asia 👄 Aga👄 Syla👄 Kruszyna👄 i dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Sylwinek ja też nie pije :P Znajomi nam wysłali tą gre i powiedzieli że bedziemy w nią grac w Sylwestra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślałam bo jak by mogło być inaczej jedna siostra syjamska nie pije a druga pije :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...... może to trochę śmieszne, a może pwiecie, ze za późno myślę, ale zaczęłam bać się macierzyństwa. :( i co teraz.....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny coz za pustki na naszym topiku, gdzie jest szefowa i reszta?? Sylwinka dzieki za herbatke, wlasnie sie nia delektuje 😘 Scarlet83 to dobrze ze sie boisz bo to chyba naturale, tez bym sie bala, ale musisz pamietac dziecko powstalo z milosci i taka milosc juz zawsze bedziesz dzicku swemu dawac, a jak urodzisz wszytkie instynkty sie w Tbie obudza, ze bedziesz wiedziala jak i co robic, ciesz sie wiec stanem ciazy, a reszta przyjdzie do Ciebie zbaczysz...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczatka! Juz do was dolaczam, zalatana jestem strasznie! Jak przyjade do Pl to zawsze od lekarza, do lekarza! Dzis bylam u gina i mam cos z jajeczkowaniem nie tak. W sumie wszystko jest OK, ale moje pecherzyki sa jakies leniwe i nie chca schodzic do owulacji... porpbilam jakies badania i jutro wyniki, jak nie beda za fajne to bede musiala wywolywac owulacje... Troche nie fajnie, ale sie nie przejmuje, bo gin mi powiedzial ze poza tym wszystko super, wiec jak wywolam to nie ma zadnego problemu zebym zaszala... a tak sobie mysle ze jak bede ja miala tak pozno w tym miesiacu, to moze sie nam uda ja jakos zlapac jak wroce do Londka. to tak chcialam sie z wami podzielic! Zaraz lece jeszcze na zakupy swiateczne! W wy juz macie wszystkie prezenty? :*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka hey :) najwazniejsze ze wiesz na czym stoisz, i jakies dzialania mozesz podjac by naprawic troche organizm. To najwazniejsze, no i moze juz w nastepnym cyklu bedzie super,. Ja juz wszystkie prezenty mam, bo nie lubie przed swietami po sklepach chodzic, za duzo ludzi :) Milych zakupow i rodzinno-przyjacielskich spotkan Dorcia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jaka cisza :o wszystkie nie mają czasu przed świętami :) Sylwinek jest na zakupach bo mi smsa napisała a ja własnie z zakupów wróciłam :) w niedziele mamy chrzciny Emilki :) Jutro mój mąż ma wolne i jedziemy na zakupy wiec raczej mnie nie bedzie :) To miłych i owocnych staranek kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest Agusia????????????????????????????????????????????????????????????? Sylwinka coz kupilas na zakupach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam karpia :D:D i inne pierdołki muszę się jeszcze wybrać po prezent dla Madzi bo oczywiście Madzia była z nami a nie chce żeby widziała prezent a wiecie co mi powiedziała że pod choinkę chce małą dzidzię :O Szefowa a Ty gdzie się podziewasz wracaj tu bo po Ciebie przylecę :):) Asia a Ty kiedy przyjedziesz do Pl :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! myslalyscie, ze znilam i nie wroce;D? a tu prosze:) ja mam wolne i od rana sprzatalam dom, mylam okna, gotowalam obiad, sprzatajac szafe doznalam szoku:0 moj maz ma wiecej ubran ode mnie:D cwaniak:) a teraz mam zamiar upiec ciasteczka, jak wyjda dobre dam Wam przepis:) Dorka szalej w Polsce;) przywiez ze soba owuylacje;) Siostry syjamskie👄 ASia 👄 reszta tez👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja póki co nie zabrałam się za nic :p Jutro jadę po zakupy świąteczne,w niedzielę mam zamiar zrobić naleśniczki do krokietów :) Naleśniczki mi super wychodzą dlatego wypadło na mnie :P W poniedziałek pieczenie ciasta. A w sobotę to w ogóle moich rodziców czeka niespodzianka - jeszcze im nie mówiliśmy, bo tak wymyśliłam, żeby mamie na 45 urodzinki powiedzieć, że będzie babcią ;) Tylko nie wiem co ona na to - bo w sumie nie wie o naszych staraniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja wyjezdzam 23 i do Polski dotre 24 wczesnym rankiem, wiec ogolnie pospie jak przyjade i bedzie juz wigilia. Szkoda ze mami nic pmoc nie moge, bo tak lubie :) A moi bracia to tylko mamie przeszkadzaja w kuni a nie pomagaja, ostatnio mi sie zalila :) Agus, Ty sie tu czasem odzywaj podczas tego sprzatania bo juz sie martwilysmy.... :) I daj znac jak ciasteczka :) Polusia napewno bedzie to super prezent dla Twojej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po małej przerwie :) wiecie co miałam owulke 24 dnia , troche dziwnie ze tak pozno ? powiedzcie co o tym myslicie? zazwyczaj miałam co 31-33 dni okres, ost jak miaam to poronienie to był 37 dzien. Czy teraz mam sie spodziewac ze moj cykl ( jak nie uda sie tym razem) bedzie dłuzszy ? czy to nie ma na to wpływu? bo ja juz głupieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jestem... w pracy ciężko przed wyjazdem mam duzo klientek... jesli chodzi o chorobe to juz prawie ok a o ciążę... w głowie mi się często kręci i piersi strasznie bolą... i brzuszek rośnie ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wieczorowa pora..ja mam ciagle malo czasu jak zawsze ....dzis przywiezli mi nowiutkie meble do sypialni trzeba bedzie wyprobowac moze w nowym miejscu sie uda........hheheheheheehheheeheheh,,,,,, u mnie poczatek cyklu chyba kupie testy owulacyjne i zobzcze co one tam pokazuja...bo moze mam cykle bezowulacyjne i wtedy musialabym isc do mojej gin na monitorowanie cyklu .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia ❤️❤️❤️ Milka tylko uważaj żeby się łóżko nie zarwało od tego skakania :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja w tym roku też miałam kupioną sypialnie ale jest już wypróbowana najważniejsze że łóżko wytrzymało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D czy ja zawsze muszę kończyć dzień i zaczynać :P wstawać śpiochy pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D na stole kawka c(_) i herbatka c(_) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto jkak nie Ty;) chyba nie ja;D ja w pracy jestem, dopiero usiadlam z kawa:) Twoja wina, ze tak wczesnei wstajesz hahahah:) zartuje- ale mi sie chce spac, owu mam miec jutro albo po jutrze...wiem to bez testow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jeszcze w ciąży nie jestem, ale zaczęlismy starania w zeszłym mc. I jak ostatnio usiadłam i na spokojnie omyslałam o tym wszystkich to sie przeraziłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie w biegu dolaczam, bo zaraz jade po wyniki krwi i do dziadkow im pomoc w sprzataniu! Dobra ze mnie wnusia :) Anna nic sie nie martw, moze masz troche nieregularne cykle a jak sie o tym mysli i stresuje to jeszcze bardziej wszystko sie miesza. Ja nigdy nie mialam zadnych problemow, a teraz owulacje mi sie spozniaja strasznie, albo zupelnie nie przychodza - leniuchy! Jezeli sie bardzo niepokoisz to odwiedz gin, to moze cos przepisac na wyrownanie. Ja chyba dzis cos dostane. Jak cos to dam znac! A niech sie moja w tym miesiacu opoznia, moze wtedy na czas wroce do Londynu :) Aga trzymam kciuki! Jak owulacja jutro, pojutrze to atakuj juz dzis meza, wiec sie nie przemeczaj sprzataniem, a wypoczywaj! buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet a czym sie przerazilas? Odpowiedzialnoscia, ciaza? Wszystko bedzie super! A strach jest chyba pozytywny, znaczy ze nam zalezy! Przynajmniej mi sie tak wydaje.. Ja tez sie boje, ale rowniez nie moge sie juz doczekac! Chyba dlatego mamy to 9 miesiecy, aby sie przygotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka boję się czy podołam odpowiedzialności, czy dam sobie ze wszystkim radę, czy będę potrafiła odpowiednio pielęgnować, wychować, uchronić od złego. I może to samolubne, ale troszkę boje sie o prace. Zakładająć najgorszy wariant musiałabym od poczatku odpoczywać i dbać o maluszka jak jeszcze nie będzie go na świecie. Prowadzę własna firmę i pewnie z tej strony też sie obawiam, że nie podołam wszystkiemu naraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja winna moja wielka winna ;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka już na zakupach :D:D:D:D:D scarlet jak ja dałam radę to Ty też dasz nie zamartwiaj się i nie myśl o tym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek jak zwykle kawke podajesz Ty bo Ty robisz najlepszą kawe na świecie :D Ja własnie wróciłam z zakupów, masakra ile ludzi :o Jutro musze jechac znów bo dałam do haftowania na koszulce do chrztu imiona i datę chrztu i musze jutro odebrac i cos kupic sobie do ubrabnia na chrzest :) Najgorsze ze jest tyle ludzi że nawet nie ma gdzie zaparkowac auta :o nie lubie tego szumu przed świętami :O Dorka :) fajnie by było, jakby owulacja poczekała aż wrócisz do męża :D Scarlet ten twój strach to normalna rzecz :) Ja też sie boje bo wszystko się zmieni ale my bardzo chcemy tych zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×