Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grazka przytulalismy sie od 8 dc do 16 co dwa dni a potem do 24 codzien :) Sylwinka zaraz sprawdze... :) Teraz bym tylko chciala zeby ciaza przebiegala bez komplikacji oraz by kazda z Was na poczatku roku zobzaczyla dwie kreski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie wykapac i jeszcze cos zjesc, pozniej sprawdze raz jeszcze poczte.. 😘 dla WAS i calym serduchem jestem teraz z Wami zebysmy wszytkie brzuchate byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........kuj- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............31.12....................3......Gda ńs k.......25......0 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................08.01...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79.......???.....??? .................29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) no a ja mam nadzieje ze teraz sie udalo:)))))czekamy na styczen i na brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.oska G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E ❤️ nie chciałam wcześniej zapeszyć i Cię nakręcać, ale czułam że jesteś w ciąży :D A ja dzisiaj pogadałam z moją siostrą, która jest w 14tc o pierwszych objawach ciąży. No i po o owulacji wcale nie miała, powiększonych piersi, ciemniejszych brodawek, niebieskich żyłek na piersiach, częstszego siusiania itd. W terminie @ bolał ją tylko brzuch jak na @. A powiększone piersi pojawiły się dopiero po 5tyg, a jej przyjaciółce, która kończy 16tc wcale piersi się nie powiększyły. A ja się naczytałam na necie o dziewczynach co po 3 dniach od owulacji czuły już ciąże i miały objawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia z calego serca gratuluje !!! Trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry śpiochy :) Dzisiaj ja stawiam kawke i herbatkę :) Asia liczę, że opowiesz nam jak zareagował mąż i rodzina :) Bardzo się cieszę i wiem, że wszystko bedzie dobrze :) jestem przecież dobrą wróżką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja właśnie smarze filety z kurczaka i później zalewę ugotuje :):) Grażka a o asystentce to już zapomniałaś :P:P:P:P:P:P:P:P a dziękuje za kawkę :D:D Asia wiesz co ja zrobiłam zamiast do Ciebie wysłać tą kartkę do ja do siebie wysłałam na e-maila ale już poprawiłam teraz sprawdź :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Paweł zawsze mówi że się udałam swoim rodzicom bo jestem udana podaj mi swojego e-maila to Ci też wyślę karteczkę :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej radości to mi się naprawdę pomieszało ale co zrobić teraz czas na Agi a rozmawiałam wczoraj z Agi na gg i przez to jej nie ma że nie wchodzi na internet tylko wczoraj była na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jakie dobre wiadomości przeczytałam z samego rana! Asia - GRATULUJĘ CI Z CAŁEGO SERDUCHA! :) Niesamowicie się ucieszyłam :) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, Twoje samopoczucie także :) Ja siedzę w domu, przez to przeziębienie i krwawienie nie było już 2 dni przytulanek... Ale dzisiaj może nadrobimy...Obiecane mam hehe :P Temperaturka skoczyła do 37.0 dzisiaj, ale nie nakręcam się, bo przecież jestem osłabiona i co chwilę się budziłam w nocy. Oj wymęczyło mnie :( Tym razem nie piję kawy rano, to już 3 dzień (!), tylko herbatkę zieloną z cytryną. Ale to dlatego że dobrze rozgrzewa, a mnie teraz cały czas jest zimno. I mam postanowienie noworoczne - nigdy więcej papierochów. Ostatnio zdarzyło mi się popalać, szczególnie w pracy. A dla mojego M to byłby najlepszy prezent :) Więc trzymajcie kciuki :) A koło 20 stycznia umówię się do lekarza, tym razem idę prywatnie i zobaczymy co powie. A może powie że już jest fasolka...? Oj 2 cykl się kończy, mogłoby się udać :) Z resztą nie tylko mnie, ale wszystkim które chcą. Nie ma nic piękniejszego niż chciane dziecko :) To się rozpisałam :) Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Asiu GRATULACJE!!!! kolejna zaciażona :)ale fajnie Innym STARACZKOM zycze aby dwa dni starego roku i cały Nowy Rok przyniosły Wam same płodne dni któryh owocem bedzie tak oczekiwane przez nas wszystkie DZIECKO :)) buziaki ;*** Słuchajcie :) wczoraj był super dzień byłam u lekarza.Widziałam juz pęcherzyk zółtkowy w pecherzyku ciązowym :)....ale ...znów mam L4 do 14.01...bo teraz czekac mam na to aby podzielił sie zarodek z tym p.żółtkowym...i mam się jeszczenie cieszyc tak na 100%... i kolejne 2 tyg.czekania :( koleżanki z pracy kazały mi sie nie przejmować ,a cieszyć i to z rodziną :) co uczyniliśmy wczoraj :) powiedzieliśmy juz moim rodzicom (dalismy im smoczka w torebce na prezenty) :) mama sie wzruszyła,a tatuś powiedzial ze wyczuwał ze jestem w ciazy bo zawsze jak mi kawę robi to ja nie pije :) i jakaś taka kobieca sie zrobiłam :) zaookrągliłam sie w biodrach :) hahaha.Teściom tez powiedzielismy tez sie ucieszyli ale jakoś mniej entuzjazmu nawet buziaka nie dostałam )ale co tam... pewnie pomysleli ze znowu kase trzeba zbierać......nam na kasie nie zależy tylko żeby dziecko miało fajnych dziadków.Wiecie, lepiej sie czuje jak wiedza rodzice nasi bo juz nie musze kłamać ze mam urlop itp. :) i jakoś jakby kamien spadł z serca jak po spowiedzi :) Wiec tak jestem na poczatku 7 tyg. przewidywana data porodu 19 sierpień :) badania wyszły super... zaniepokoił mnie ten lekarz niech sobie gada ja sie ciesze tym co widze a on mnie zdołował bo zobaczył ze sie ucieszyłam..i kazał sie jeszcze nie cieszyć tak bardzo,bo jeszcze sie mozna później zdołować jakby co było źle :(.co to za lekarz że tak mówi??? powinien dawać nadzieję....zobaczymy co 14 stycznia wyjdzie .na usg mają być dwie \'plamki\" na razie mam jedną,.co ma być to będzie,moze dlatego ze sie wiecznie martwie tak pomału sie akcja toczy wiec mam zamiar sie cieszyc :))) mam już jedno zdjątko usg :) cos niesamowitego jak się wie że to sie wszystko dzieje w moim brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............31.12....................3......Gda ńs k.......25......0 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................08.01...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek19833 rodzimy prawie w tym samym czasie :))) jak się teraz czujesz ????? jak przebiega ciąża??? widać juz u Ciebie bijace serduszko??? odpisz...tak sobie porównam , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nie pal papierosów dla dobra Twojego i dziecka, które już za niedługo bedzie w Twoim brzuszku :) Ja Wam się pochwale, że od czasu jak chora byłam to kawy nie piję :D Tylko herbatkę :P Sympatyczna tym lekarzem się nie przejmuj i ciesz się bo nosisz małego brzdąca w brzuszku i wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA WIELKIE GRATULACJE! Strasznie sie ciesze! ALe z tego co czytam, to wy tam niezle dawaliscie :) codziennie :) U mnie mniej regularnie, ale z testami bedzie raz a dobrze :):):):) Super sie mi dzis rano wszystko czytalo! Pogratuluj mezowi dobrej roboty :) Sympatyczna, jakis dziwny ten twoj lekarz! Uwazam ze powinien szczerze rozmawiac, ale nie cie stresowac! Ty powinnas teraz wypoczywac, wiec sie niczym nie przejmuj, bo ty wiesz najlepiej ze bedzie wszystko super! Ja juz dzis powrocilam do pracy, ale nudy i pustki! Herbatka juz na stole, dolaczac dziewczyny! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka tak sie cieszę :))!!!! Dziewczyny rzućcie palenie (te co palą).Dzidzius da tak siłę,że podoła sie wszystkiemu....a z czasem i tak pewnie odrzuci palące od papierosa..mnie odrzuciło od kawy,a dwa razy dziennie lubiałam obie wypic kawusię.teraz nawet nie mysle o niej :) bo mi się nie chce jej pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka i Grażka pijecie ze mna herbatkę??? :))) Was tez zapraszamy na "tea time' :))) szkoda że nie ma tu emotikonów do wstawienia z herbatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palenie rzuczcie nawet przed ciaza! Po co malenstwo ma sie rozwijac jeszcze w lekko zadymionym brzuszku :) Ja nigdy nie bylam nalogowa, ale lubilam sobie od czasu do czasu popalic przy winku... ale jak postanowilismy sie starac, to moj chlopak od razu rzucil, aby chlopaki byli zdrowsi i szybsi :) no a mnie tak jakos samoistnie juz nie korci! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka herbatke pijecie? Ja zdrowa, zielona, i zaraz bede wcinac jogurt na sniadanki i orzechowy batonik - podobno zdrowy! Chlopak tak strasznie o mnie dba, odkad sie dowiedzial ze mam problemy z jajnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję liptonka z cytryną :) ale juz wystygła .. Jejku przyszły rok 2009 będzie dla Nas przełomowy :) mieszkanie odbieramy 1 kwietnia na prima aprylis..mam nadzieje ze to nie bedzie żart :) No i trzeba bedzie sie szybko ruszac z przeprowadzką i malowaniem ,kafelkowaniem,urzadzaniem bo w sierpniu nasz SKARB się urodzi.Dla Nas wszystkich to bedzie nowe miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Asia GRATULUJE! ❤️ no to się na początek września załapałaś ;) Super i spokojnych 9 mc życzę ;) A u mnie ok. Troche mnie mdłości męczą. Mam smaki raczej na kwaśne, a do tego przypelętał mi się straszliwy leń. Wstaje po 8 potem z dzieckiem w południe na 2 godziny idę spać i najchętniej poszłabym spać o 20-21 godz. Taaki śpioch się ze mnie zrobił ;) Tabelke uaktualnie :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............31.12....................3......Gda ńs k.......25......0 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................08.01...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........8............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Staraczką na Nowy Rok życzę ujrzeć upragnionych II kreseczek!!!! Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, to bedzie niesamowity rok dla Ciebie! Ja mam nadzieje ze 2009 bedzie dla nas wszystkich bardzo wyjatkowy bo kazda bedzie miala malenstwo! Ja sie po raz pierwszy przeprowadzilam do wlasnego mieszkania 3 miesiace temu! Cudowne uczucie! Po tej przeprowadzce wzielo nas na dzidzie :) a u was juz dzidzia w dordze no i mieszkanie tez! SUPER! Gaga a ty spij ile sie da :) Ja nie jestem w ciazy a spalambym cale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×