Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grażka ostatnie usg miałaś 8 lat temu ja na Twoim miejscu bym zmieniła lekarza jak po porodzie brałam tabletki anty i miałam jakieś plamienia to jak poszłam do niego to mi od razu robił usg z tym że ja chodzę prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam tabletki anty dwa lata i sama odstawiłam bo zle sie po nich czułam i to juz dwa lata od tego czasu mineły a on usg mi nie zrobił ani przed tabletkami, ani po. Chyba zapisze się do tego lekarza co moja siostra chodziła w ciąży, tylko że do niego trudno sie dopchac bo tyle ludzi chętnych ale ja moge nawet isc dopiero w lutym :) Jutro tam zadzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i moja siostra miała przed ciążą robione wszystkie badania nawet wysłał ją na takie badanie czy chorowała na świnkę a jak sie mojego zapytałam o badania przed ciążą to powiedział, że nie musze robic. wy robiłyście jakieś badania przed ciążą? jest to konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy sorki nie na świnkę a na różyczkę :) A on nawet mnie nie wysłał na badanie krwi i moczu :O o toksoplazmozie nawet nie wspomnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to jak brałam tabletki to w czasie brania co 6 miesięcy robił mi usg ja mówiłam że nie potrzebnie bo nic mnie nie boli a on mi na to że właśnie od tego się zaczyna że nic nie boli ja przed ciążą nie miałam robionych badań ale teraz po poronieniu miałam robione badania w szpitalu na toksoplazmozę i wszystko jest dobrze :) jestem 😡 bo mojemu mężowi dali jednak trasę 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą (w trakcie brania tabletek) u gina robiłam cytologię raz w roku i próby wątrobowe raz w roku. U zwykłego lekarza morfologia i mocz bo miałam ciągłe zapalenia pęcherza. Przed staraniami o dziecko kazał brać kwas foliowy nawet od pół roku przed. No a jak już zaszłam to badania się posypały. Łącznie z kiłą, HIV-em, tokso i innymi. Właśnie jutro idę powtórzyć morfologię bo mam słabe wyniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro bedzie moja siostra to wypytam ją porządnie o jej lekarza :) I tak nie mogę zadzwnic jutro bo jeszcze nie mam nowego abonamentu z plusa :o podobno nie wyrobili się przed świętami :o a juz miesiąc czekam :o Sylwinek szkoda, że mąż pojechał. Ja też jestem zła bo mój miał byc kilka godzin tylko a już 9 h jest w pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a teraz dolega Ci zapalenie pęcherza? Moja siostra całą ciąże sie męczyła bo co chwile miała chory pęcherz i też miała słabe wyniki moczu, jakaś bakteria jej wychodziła. w koncu musiała brac antybiotyk :o ale mała urodziła sie zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz o dziwo nie, ale np w tym roku miałam chyba ze 4 razy - tak, co 2 miesiące powiedzmy. Lekko mnie przewiało i już bolał. Ale stało się tak, że na początku września złapałam jakiś stan zapalny pochwy, czy coś grzybiczego i zarazem miałam to zapalenie pęcherza. Zrobiłam posiew moczu, okazało się, że nie ma żadnych bakterii (a robiłam w dniu kiedy bolało mnie baaaardzo). Poszłam z tym wszystkim do pani gin baaaardzo polecanej u nas w mieście. Powiedziała, że pęcherz może boleć od niewyleczonego stanu zapalnego pochwy czy coś takiego. Dała full leków dla mnie i męża. Jedne tabletki łyknęliśmy tylko po 1szt każde z nas. Inne - mąż tydzień, ja tydzień a potem jedną tabletkę w pierwszy dzień okresu. Co 7 dni miałam jakąś malutką tebletkę dopochwowo, do tego irygacja. Normalnie aż ciężko spamiętać jak to powinnam brać. A że wyjeżdżaliśmy do Egiptu 3 tyg po tej wizycie u gina, to poprosiłam o 2 op. Furaginu wrazie co (zmiana flory bakteryjnej itd). Opakowania nieruszone leżą do dziś :) Pęcherz nie boli, zapaleń nie ma. Mam nadzieję, że tak zostanie. No to się rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przepraszam nie mialam czasu i glowy przeczytac dzisiaj kafe, obiecuje jutro nadrobie. Chce sie z Wami podzielic wiadomoscia :) JESTEM W CIAZY :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odezwe sie jutro i wszystko Wam opisze....WSZYSTKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a nie mówiłam jestem dobrą wróżką kochana Gratuluje z całego ❤️ popłakałam się ze szczęścia :):) hhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sie ciesze, ze normalnie slowami nie moge tego opisac :)) Zanim do lekarza poszlam to test mi pozytywny wyszedl ale chcialam sie upewnic... Dziekuje Wam za wsparcie bteraz ja bede kibicowac!!!! p.s.Koteczek ja nie mam zdjecia usg na nk. ani nigdzie, jeste w 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbaj o siebie ze zwiększoną siłą i wpisuj się do tabelki :) Ps. Jakoś osoby zaciążone chyba mało aktualizują tygodnie ciąży, bo ja już mam 11 tc a reszta jakoś nadal w tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu sama zostalam to moge sie do Was napisac, bo tak juz za Wami tesknie, jak wrcoe do UK, to obiecuje ze bede juz caly czas z Wami :) az bedziecie mieli mnie dosc :) Czyli tak... @ powinna dostac 25.12 ale wiedzialm ze sie przesunie bowiem mialam owulacje 19dc.... no ale w tym czekaniu na @ zauwazylam ze spiaca jestem tak strasznie,ze bylo to podejrzane i duuuzy apetyt i taki sie oprzytulak zrobialm tylko w objeciach meza bym caly czas byla i spala.... Ale bylam cierpliwa i zrobilam test dzis rano o 4am i wyszedl pozytywny, pioszlam do meza i plakalm mu pol godz zanim zorientowal sie o co mi chodzi..... Poszlam do lekarza i ciaza potwierdzona :)))) Tewraz sie boje zeby tylko sie utrzymala i wszytko dobrze bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiedzialam, że jesteś w ciązy a Ty mi nie wierzyłas :) Ale sie ciesze! Sylwinek dzieki za smsa, że Asia bedzie mamusia:) Na Ciebie zawsze mogę liczyc :) Koteczek zdjęcie usg dodała na nk lolcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek zdjęcie na nk z usg ma lolcia :) Asiu będzie dobrze nie zamartwiaj się ja jestem lepsza niż test ciążowy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bo wiedziałam że tam jest fasolka :):) Syla a co u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka taką wspaniałą wiadomość musiałam Ci napisać a z tym zdjęciem ale się zmówiliśmy tak samo myślimy :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!! To wspaniala wiadomosc!!!!! Wracaj do UK i informuj nas na biezaco. Ja chyba wczoraj mialam owu, od paru dni dzialam. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda. Pozdrawiam reszte staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kochane :) Sylwinka i Grazka specjalne buziaki dla Was 😘 😘 Wy mi wyrozylyscie to ja teraz bede wrozyc WAm :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge szczerze powiedziedziec ze dzieki mierzeniu temp i robieniem testow sie udalo, bowiem nie myslalam ze mam owulacje tak pozno, a tem i testy pokazaly na 19-20... wiec polecam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ze mnie poinforowaliscie ktora to ma zdjecie bo ja ostatnio cos mam taka skleroze ze szok:) u mnie w czwartek zacznie sie 9 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ale musisz nam tak dobrze wróżyc jak my Tobie :) Sylwinek o Lolci prawie tak samo napisałysmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, dzieki za rade. Jesli w tym miesiacu mi sie nie uda, to chyba tez sie zaopatrze w testy. Zawsze sceptyczna bylam wobec nich. I zaczne mierzyc temperature. Tymczasem czekam do 16 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×