Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinek u mnie Ty zawsze jesteś mile widziana :) Fajnie gdybysmy sie kiedys mogły spotkac :) Jakis zjazd czarownic zorganizujemy kiedys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy miałam zablokowaną galerię bo dla nieznajomych mam zablokowaną a ta malutka Madzia to moja córeczka :) Grażka wejdź na gg to Ci podam dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka23: Ja również proszę o Twoje dane na n-k:) Mój email: margaritawozniak@mail.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Grażka :)nie mogę się doczekać .Kolejna laska dołączy do moich znajomych ;) buziaki ;*** Fajne jesteście wszystkie !!!! Znów mnie mdli bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.Liszt wysłałam ci maila, mam nadzieje, że dojdzie :) Sympatyczna zaprosiłam Cię już :) Mam nadzieję, że trafiłam ale raczej tak bo ma Cie Sylwinek, Dorka i Milka więc na pewno to Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Grazka jestes już w komplecie :) mam Cię,dzięki !!! :) To kiedy sie wybieramy na górę SABAT na zlot :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy i gdzie, bo troche po swiecie jestesmy porozrzucane :) Ja dzis sie w pracy obijam a na obiadek mam curry z kurczakiem! Juz sie nie moge doczekac, bo z glodu padam. no i na deserek bedzie domowej roboty serniczek - wszystko oczywiscie dzielo mojej drugiej polowy :) Kaudia gratuluje i witam w gronie! to jak od wrzesnia sie staralas to wszystko szybko sprawnie poszlo :) uzylwalas testy czy tak na zywiol? PS na zdjeciu to ja ta blondyna jestem, jakby sie ktoras zastanawiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomysł bierzemy miotły i lecimy do Dorki na kurczaka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam, zapraszam! Po kurczaku bedzie sernik i wszystko co bedziecie chcialy :) Sylwinka, super sie sklada, bedziesz mogla mi te popekane sciany podreperowac. A teraz tak z innej beczki, jak mam cykle 25dni, to owu bedzie ok 11dc? to juz zaraz :):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to działaj działaj :) Trzymam kciuki, żeby się udało :) Teraz nam ściany beda pękać :P:D Fajnie, że dzięki naszej klasie możemy się zobaczyc i dzięki niej nie stracimy ze sobą kontaktu i zawsze bedziemy wiedziały co słychac u każdej z nas :) ja sie zabieram za sprzatanie i musze leciec do sklepu wiec dzisiaj mnie juz chyba nie bedzie :( u mnie snieg pada :) Fajnie :) jak bedzie duzo śniegu to idziemy wszyskie na sanki :P ja zapraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka 23 : Mail niestety nie dotarł do mnie, ale jestem już dodana do znajomych u Sylwinka i Milki. Sympatyczna79: Z koleji mój email najwyrazniej do Twojej skrzynki jeszcze nie wpadł? Wysle maila z namiarami jeszcze raz. Za niedlugo wychodze, bede dopiero wieczorem . Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K Liszt ja tez probowalam Cie dodac, ale mi odrzucilo twoj mail :( Oj sciany beda pekac, juz sie nie moge doczekac a moj ukochany jeszcze bardziej :) chyba go przetrzymam do ostatniej chwili :) a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, to rosyjski email, ale zazwyczaj nie sprawiał kłopotów. Może spróbujmy przez znajomych na n-k, jestem już u Milki i Sylwinka. Inicjały: M W (W). Pozdrawiam:::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wezmę ze sobą Grażkę to mi pomoże i ściany będą jak nowe:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest zimno i ponuro :( ale to fajowo bo bardziej zacheca do leniuchowania w lozku ;) moj ukochany wlasnie dzownil i powiedzial ze przelozyl wite znajmoych z wieczoru na popludnie, bo wczesnym wieczorem zaprasza na masaz... oby tak dalej w tym 2009! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭 moje biedne ściany dziś wieczorem nie wytrzymają :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka my wpadniemy wieczorem to zrobimy i ściany i podsłuchamy co tam robisz w łóżeczku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D może się czegoś nowego nauczymy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tych szukaniach Was na nk muszę odsapnąć od kompa :) Idę się przejść po lesie trochę mam las za ogrodzeniem :)na długi spacer,samiuteńka.Trzeba trochę dotlenić maleństwo :) buziaki..pappapappappa :)..a potem gotowac obiadek mężusiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego spacerku! Zazdroszcze! Ja mam jeszcze kilka godz w biurze :( i weeeeeeeeeeeeeekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce do lasu :) Sympatyczna dzięki za komentarze na nk 🌻 jakby ktoś jeszcze chciał nas poznać to wysyłać dane na mój e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na spacerku :) Zobaczcie na moje 2 zdjęcia zrobiłam sobie z komórki ;) mam na nk :)) hihiih Śnieg tak fajnie padał że aż nie mogłam wysiedzieć w domu :) a w lesie taaaka cisza i spokój,bieluteńko od śniegu i taakie duze płatki padały że aż mi się \"micha\' cieszyła :) hihiih Przyznajcie się -Chciałyście mnie w lesie nastraszyć ?:) Tutaj jest takie odludzie że teraz jak balsam na mnie działa.Na początku mnie aż nosiło bo dalej od miasta :) a teraz tak ślicznie,biało... aż dech zapiera...szkoda że nie ma kominka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( chcialam zobaczyc, ale NK chwilowo nie dziala. Fajnie masz, ja ciagle w pracy :( ale juz tylko 40 min zostalo! huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×