Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Jeszcze raz WESOLYCH SWIAT DLA WSZYTKICH :) :) Ja juz w Polsce, dojechalismy bezpiecznie, a teraz bedziemy swietowac.. i sniezek u mnie pada...haha super Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski!!! Cudownych Swiat Wam zycze i obysmy nastepna Wigilie spedzaly w powiekszonym gronie rodzinnym!!! Ja od tego cyklu zaczelam brac wiesiolek, ale tak mnie zalalo, ze przestalam. Za 2 dni mam miec owu, wiec mam nadzieje, ze we wrzesniu juz sie uda. Trzymam kciuki za te, ktore sie martwia o zdrowie. Bedzie dobrze!!! Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ śnieżynki :P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wstawać pobudka dosyć spania kawka na stole ale się wczoraj objadłam :) moja Madzia najlepiej wzięła wyjęła kwiatka z wazonu i mówi do mnie uważaj bo dostaniesz po tyłku tym kwiatkiem :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D oleńka to jednym słowem mówiąc miałaś powódź :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Jak mijają święta? u mnie też jest śnieg :P Sylwinek a Ty się teraz musisz starac, wiesz? My się jeszcze staramy na wszellki wypadek choć owulacje miałam przed świętami. Znów jestem przeziębiona :o mam taki katar, że nie umiem spac i gardło mi dokucza :O zmykam zrobic jakies sniadanko i pozniej idziemy do mojej mamy na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka na zatkany nos najlepsza jest woda morska a ja od wczoraj zaczęłam staranka bo w końcu mąż ma wolne od jakiegoś czasu był nerwowy wszystko mu przeszkadzało ale wiadomo czego mu brakowało jak już dostał to teraz jest potulny jak baranek :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to wczoraj obie zalewałyśmy foremke :P :D My sobie życzyliśmy dzidziusia wczoraj i po wigilii mój mąż mówi do mnie, żebyśmy poszli te życzenia spełnic :D ciekawa jestem czy udało się zrobic fasolkę w tym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, widze ze wszystkie milo czas spedzaja :) Ja objedzona strasznie,, a oczy jeszcze chca... wszystko takie pyszne :) Chcialooby sie na zapas najesc tego polskiego jedzonka :) Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zupelnie juz ruszac i nie moge i nawet ciezko mi pisac :) U mnie same ciaze w te swieta, ale niestety nie moja :( moj brat z zona (za pierwszym razem) i kuzynka... musze ich zaczac gonic, bo w tle jestem :) Ja staranka zaczynam jutro po dwoch tyg rozlaki z ukochanym :) juz sie doczekac nie moge. Nie wiem czy mam czy nie owu i kiedy bedzie nastepna, ale co tam moze sie uda. Po tym @ kupuje testy owu, bo wszystko musze sprawdzac, moze nam to ulatwi zadanie :) zmykam na kolejny kawalek makowca! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D stawiam kawkę c i makowca i jak dziewczynki się czujecie Aga odezwij się Dorka a Ciebie już nie ma w Polsce ja dzisiaj rano zalewałam foremkę a Ty Grażka też :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asia 👄 Polusia👄 Koteczek 👄 Syla 👄 Kruszyna 👄 Kasia T 👄 sympatyczna 👄 lolcia 👄 i dla reszty śnieżynek 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek dzisiaj jeszcze nie zalewałam foremki :D Wczoraj wieczorem zalewałam i dzisiaj wieczorem też bede zalewac. Właśnie wstaliśmy i robie śniadanie wiec dzieki za kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja to od rana zalewam bo foremka woła chłopaków i trzeba jej dać :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............24.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie lsko.........23......0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 olenka81............12.12..................4........Lond yn..........27....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......8...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79.......???.....??? .................29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) milka MAJA/MILOSZ muszę przypomnieć tabelkę bo nam zaginęła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety świeta popsuła mi @ :( przyszła dzis w 37 dniu :( to juz moj drugi cykl 37 dniowy. zanim zaczelam staranka maiałam 31-33 wiec nie wiem dlaczego teraz mam 37 ? podłamało mnie troxche pozatym zaczyam sie zastanawiac dlaczego teraz przed okresem bola mnie tak piersi? normalnie dotknac sie nie mogłam ? wczesniej tak nie miałąm :( smutno mi bardzo naprawde bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka jeszcze nie przyszla @, ale di poniedzialku ma czas, bowiem owulkie mialam bardzo pozno bo 20 dc, wiec mysle ze dlatego sie przedluza. W poniedzialek mam lekarza, bardzo sie boje ale takze chce juz wiedziec na czym stoje i co sie dzieje z tymi moimi hormonami... Sylwinka a Ty dzialaj!! No i Grazynka i Dorka tez! Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ale fajnie by było jakbyś poszła do lekarza a on powiedział by że jesteś w ciąży :):) a ja działam tylko niestety Paweł znowu wyjechał dzisiaj już w trasę :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............24.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie lsko.........23......0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 olenka81............12.12..................4........Lond yn..........27....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......8...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79.......???.....??? .................29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) milka MAJA/MILOSZ uaktualniłam tabelke ja juz skonczyłam 7 tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiiiitam po długiej przerwie 👄 Dla wszystkich przesyłam pozytywne fluidki. Będzie dobrze i wszystkie znajdziecie się w dolnej tabelce, a wszystkie maluchy urodzą się piękne i zdrowe. Ja musiałam troszkę odpocząć. W pracy praktycznie siedzę przed komputerem 8 godzin i już byłam bardzo zmęczona. W pracy zostawał więc mąż, a ja siedziałam w domku, pomagałam w przygotowaniach do świąt itd. Święta mieliśmy raczej w rozjazdach. Wróciłam wyczerpana. Jeśli chodzi i sprawy maluszkowe to: Brzuch już widać. Zawsze brzuszek miałam wręcz wklęsły i teraz szybko mi wywaliło. A jak zjem coś to już w ogóle :) Nawet rano na czczo już widać. Łykam dalej kwas foliowy i żelazo. Niestety wyszło go mało w ostatnich badaniach i lekarz boi się anemii. Przed nowym rokiem idę ponownie na morfologię sprawdzić, czy po 3 tygodniach brania żelaza wyniki się poprawiły. Muszę też oznaczyć TSH bo kiedyś miałam chorą tarczycę. Mąż musi za to poznać swoją grupę krwi, bo okazało się, że ja mam 0 Rh (-). Niby konflikt nie zagraża w pierwszej ciąży, ale lepiej wiedzieć czy mąż ma (-) czy (+). Nudności nie mam, czuję się naprawdę super. Jajniki nadal dają o sobie znać, piersi bolą mniej. I tyle u nas :) No i aktualizacja tabelki, bo już kończę 10 tydzień STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............24.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie lsko.........23......0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 olenka81............12.12..................4........Lond yn..........27....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......10...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79.......???.....??? .................29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) milka MAJA/MILOSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do konfliktu serologicznego może dojść w przypadku istnienia niezgodności serologicznej pomiędzy rodzicami dziecka. Gdy przyszła mama ma grupę krwi Rh ujemną a ojciec dziecka Rh dodatnią to mówi się wówczas o istnieniu tzw. niezgodności serologicznej. Do konfliktu serologicznego dochodzi wówczas, gdy dziecko odziedziczy Rh ojca i jego krwinki w czasie ciąży przenikną do krwioobiegu matki. Dochodzi do tej sytuacji najczęściej podczas porodu lub poronienia. Wówczas organizm matki zaczyna wytwarzać przeciwciała przeciwko krwinkom płodu. Do konfliktu bardzo rzadko dochodzi podczas pierwszej ciąży, gdyż organizm matki nie posiada jeszcze tych przeciwciał. W pierwszej ciąży konflikt może pojawić się w sporadycznych przypadkach. Najczęściej przyczyną jest przebyte niezauważone przez kobietę poronienie zarodka o dodatnim czynniku Rh, zabiegi wykonane podczas ciąży tj, amniopunkcja, kordocenteza czy inne, incydenty krwawień podczas ciąży. Wytworzone przeciwciała stają się groźne najczęściej w kolejnej ciąży i mogą doprowadzić do choroby hemolitycznej u noworodka pod warunkiem, iż dziecko ponownie odziedziczyło dodatni czynnik Rh. Konflikt może doprowadzić do silnej niedokrwistości u płodu a w konsekwencji nawet do jego obumarcia. Konflikt serologiczny może dotyczyć nie tylko czynnika Rh, ale również grup głównych czy rzadkich grup krwi. Może pojawić się, gdy matka ma grupę krwi np. 0 a dziecko dziedziczy A lub B. Obecnie coraz częściej prowadzi się profilaktykę konfliktu serologicznego podając ciężarnym około 28 tygodnia ciąży 300 mikrogramów immunoglobuliny anty-D. WEZWIJ LEKARZA, GDY... Jednym z podstawowych badań zlecanych przez lekarza w czasie ciąży jest oznaczenie grupy krwi matki oraz ojca dziecka. Badania na obecność przeciwciał powinny być wykonywane u każdej kobiety ciężarnej już przy pierwszej wizycie lekarskiej niezależnie od czynnika Rh oraz bez względu na kolejność ciąży. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia konfliktu serologicznego obecnie prowadzi się odpowiednią profilaktykę pozwalającą na ograniczenie ryzyka wystąpienia choroby hemolitycznej u dziecka polegającą na domięśniowym podawaniu immunoglobuliny. Wskazane jest trzykrotne wykonanie badań laboratoryjnych wykrywających przeciwciała anty Rh. Pomimo braku niezgodności serologicznej badania na obecność przeciwciał powinny być wykonywane u każdej ciężarnej ze względu na to, iż konflikt może pojawić się nie tylko przy niezgodności w zakresie czynnika Rh, ale również w zakresie grup głównych lub podgrupach. Kobiety o zwiększonym ryzyku wystąpienia konfliktu serologicznego powinny być objęte ścisłą opieką lekarską. Kasia to znalazłam w internecie o konflikcie serologicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Oj długo mnie nie było - całe święta :p Trochę mnie jakieś przeziębienie złapało :/ Katar i gardło ... A nie było nawet gdzie kupić tej wody morskiej :/ Pójdę dzisiaj sobie do apteki :) Chyba, że wyślę mojego Miśka :p Kasia ja też mam grupę krwi -, tylko,że B :( A co do brzuszka to mimo, że nigdy nie byłam chudzielcem to go widać już trochę :) A już jak zjem to wyglądam jak balonik :P W poniedziałek wybieram się na badania krwi i zobaczymy. Pewnie toksoplazmoza mi wyjdzie, bo niemal od zawsze miałam koty w domku. Najlepiej moja siostra - w Wigilię jak byliśmy u moich rodziców to ona mnie zawołała do pokoju i mówi, że jak będę na uczelni to maluszek będzie zostawał u nich. Postawią łóżeczko albo kołyskę (chyba, że ją będziemy chcieli ;)) i już :p Będzie miala przygotowanie do zawodu, bo ona studiuje pedagogikę wczesnoszolną i przedszkolną :P Ups ale się rozpisałam - widać, że dawno mnie nie było i nie pisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dzięki za info. Pytałam już lekarza co i jak z tym konfliktem. Prosił żeby mąż zrobił to badanie mimo wszystko, ale mam się nie przejmować. Męża mama twierdzi, że ma on (-) więc byłoby super, ale nie jest tego pewna więc zrobimy badanie. Bardziej się boję tej anemii. Sporo kobiet w ciąży ma anemię, a ja nawet bez ciąży miałam żelazo w dolnej granicy. No, ale zobaczymy jak wyjdzie ta morfologia. Do gina idziemy 5 lub 8 stycznia (12 tydz). Polusia mi aptece dali jakieś kropelki homoepatyczne na katar. Pomagają na szczęście, a nie szkodzą dziecku (można stosować nawet noworodkom). Ja tam się cieszę z brzuszka, chociaż każdy mi mówi, że będzie mi ciężko nosić wielki brzuch w ostatnich miesiącach (termin na koniec lipca więc może być gorąco). Tokso nie musi Ci wyjść, a nawet jeśli to nic się nie martw. Mają i na to sposoby :) A siostra skoro taka chętna to niech się kształci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Ja wczoraj wrocilam do Londynu i z jednej strony smutno, ale z drugiej super, bo strasznie juz tesknilam za ukochanym i moim domkiem. Staranka wczoraj pol nocy trwaly, ale chyba za pozno, bo jezeli mialam w tym miesiacu owu to pewnie kilka dni temu. nic juz nie wiem co i kiedy po tych lekach bedzie. Dzis ide po testy owu... No i w Lutym znow musze jechac do Pl na badania, ale mam cicha nadzieje ze juz nie bede musiala bo nam sie uda :) Czy komus jeszcze makowiec zostal, bo ja juz nie mam :( jak tak to podrzucie kawaleczek :) buzka dla wszystkich! xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Jak tam świeta? Bo ja prawie cały czas na nogach.Jak kelnerka i kucharka.A wszystko dlatego ze nikomu nie powiedzielismy jeszcze z mężem i trzeba było obsługiwać rodzinke bo bratowa dupy nie ruszy do pomocy.W pierwszy dzień świat rano przed 6.00 poszłam siku i poleciała mi krew z nosa na podłogę...nogi mi spuchły troche.ale na szceście juz po świetach . Boje sie poniedziałku.Za dwa dni ide na badania.Boje sie złych informji. A na Sylwestra powiemy jak bedzie wszystko ok ze bedziemy miec dziecko :) Sylwinka dzieki za buziaka takie rózowe ustka mi przesłałaś :) A swoją droga ja mam jeszcze makowca .Częstujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że wiele kobiet w ciąży ma anemię i pewnie ja też będę miała. Narazie jakoś się trzymam i łykam tabletki i staram się stosować odpowiednią dietę. Zobaczymy po wynikach czy się poprawiły czy nadal cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję tych mdłości. Ja mam może raz na tydzień lekkie nudności, ale nie wymiotowałam ani razu. Apetyt mi dopisuje, mdłości nie dokuczają. Wszystko jest git, poza tym żelazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po świętach:) mam nadzieje, że ten okres okaże się bardzo obfity w dzieciaczki wrześniowe :) U mnie 24dc, czuje się prawie normalnie nie licząc świątecznego przejedzenia :) Jedyne co mnie od wczoraj niepokoi, to dziwne uczucie kłucie w pochwie i w szyjce. Nigdy tego nie miałam, może któraś z Was wie co to za cholerstwo się do mnie przyplątało, czyżby jakaś infekcja? aska.oska trzymam kciuki za 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×