Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Anna koleżankami sie nie przejmuj bo to nie są zawody. Tak juz to jest, że innym sie udaje od razu a my musimy czekac :O a kiedy miałaś ostatnią wizyte u gina? Idz na wszelki wypadek, niech Cie zbada i przepisze jakies tabletki na bolesne @. Ja też mam bolesne i biore aulin - mi pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek jasne, że podpatrze! Zawsze sie czegoś moge nauczyc :P Moj mąż powiedział mi że teraz nie ma tak, że tylko w dni płodne i przytulamy sie cały cykl regularnie do drugi dzien a w święta to codziennie było :) wiec jak teraz nic nie wyjdzie to juz nie wiem co zrobie - moze przez żołądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka jak przez żołądek to później wypij tytan niech Ci wypali dziurę to szybciej chłopaki dolecą :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DTak zrobie ale jak Ty też tak zrobisz siostra :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zamiast szampana na sylwestra wypijemy tytan :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne bedziemy - wypalone :D:D:D:D:D reszta niech bierze przykład z siostr syjamskich :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć będziemy wypalone ale przynajmniej i zapłodnione będziemy a gdzie jest reszta wstawajcie leniuchy święta już się skończyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............31.12....................3......Gdańs k.......25......0 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................08.01...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Biesko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......10...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79.......???.....??? .................29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) milka MAJA/MILOSZ Zrobiłam porządek w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też umieram z ciekawości co tam u Asi. Mam nadzieję, że wszystko dobrze, że @ sie nie pojawiła i że jest fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan, Scarlet, Żabcia, Magdafikus, Nadmanganian, Syla, Dedo co u Was? Pojawiła się @ czy jest fasolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja się tylko przywitam. Dam cmokasa wszystkim 👄 i zmykam. Nie mam nastroju :( Podliczyłam miesiąc w firmie i jesteśmy grubo na minusie i muszę wziąć kasę przeznaczoną na remont :( Uaktualniam tylko tabelkę, bo już 11 tydzień zaczęłam. STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............31.12....................3......Gda ńs k.......25......0 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................08.01...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79.......???.....??? .................29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) milka MAJA/MILOSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem dziewczynki! Dzis ostatni wolny dzien i jutro juz do pracy :( ale sie nie chce! Anna, koniecznie idz do lekarza! ja poszlam tak na kontrole i oczywiscie powiedzialam ze sie zaczelam starac, lekarka zrobila mi dokladniejsze badania z USG itp i wyszlo ze potrzebuje tabl aby pobudzic owulacje. Z jednej strony mi smutno, ale z drugiej sie ciesze bo nie bede marnowala czasu na nieowocne staranka i sie zalamywala. ja mialam strasznie nieregularne @ a jeden to mi nawet wypadl... Teraz jestem dobrej mysli i w 2009 sie uda! Nic nie czytam, temp nie mierze a przytulam sie kiedy mamy ochote :) a ja mam prawie codziennie :) gorzej z chlopakiem :( Ja rowniez umieram z ciekawosci co u Asi, no i jak szefowa? sylwinka, ty robilas te testy owu? i jak? ja musze robic do lutego aby zaobserwowac czy wogole mam owu... wlasnie wcinam ostatki pasztetu! A co do picia, to sie nie stresuje Sylwestrem i bede sie bawic na calego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, prosze sie nie smucic i stresowac! Teraz musisz o siebie bardzo dbac i o dzidzie! Reszta sie jakos rozwiaze, nic sie nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja robiłam w listopadzie i niby mi wyszły dwie kreseczki i wtedy były przytulanka ale nie udało się nie wiem czy te testy są dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi aby sprawdzic ze na pewno mam owu regularnie, bo jak nie to musze zmienic leki. moja gin mi mowila, ze mozna sie przytulac w owu i tez moze sie nie udac, bo moze pecherzyk nie byc wystarczajaco mocny itp... no i jeszcze duzo zalezy od nastawienia. kazala sie nie stresowac i dzialac na pelnym luzie! to podobno jest najlepsze lekarstwo :) duzo jego kupilam jak bylam w PL i teraz kazdej przesylam :) lapcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka najważniejsze, że wiesz na czym stoisz. Mi nie robił usg jak byłam ostatni raz u ginekologa. Zastanawiam się czy nie zmienic lekarza jak sie nie uda bo ten niby jest dobry ale tylko zrobił mi cytologie i życzył powodzenia w staraniach no i powiedział, że jak sie nie uda to w maju mamy przyjsc i tyle. A ja chyba wole już teraz wiedziec i sie leczyc. nigdy nie chcialam zmieniac lekarza bo do innych musiałabym dojezdzac a ten jest na miejscu 4 dni w tygodniu. musze to przemyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robione raz usg 8 lat temu przed operacją wyrostka robaczkowego i od tego czasu ani razu. Myslisz, że powinnam sie wybrac do innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Świętach! Najadłam się za wszystkie czasy :) Piszę do Was i proszę o pomoc... Tu już nawet nie chodzi o staranka, ale o to czy ze mną jest wszystko ok. Mierzę temperaturę cały cykl, a w 16 dc dostałam plamień, tempka skoczyła w górę - no to myślę owulacja. Ale na drugi dzień to już nie były plamienia tylko krew, na szczęście nic mnie nie boli. Na dodatek jestem od dziś chora, paskudne przeziębienie i rano tempka znowu spadła... Napiszę moje temperaturki w tym cyklu, może któraś z Was mi pomoże, czy owu była w końcu czy nie... A może dopiero będzie...? 1-5 dc 36.5 6 dc 36.4 7 dc 36.3 8 dc 36.2 9 dc 36.4 10 dc brak - za późno 11 dc 36.1 12 dc 36.3 13 dc 36.5 14 dc 36.4 15 dc 36.4 16 dc 36.2 17 dc 36.7 18 dc 36.5 - przeziębienie Dodam że gin po USG początkiem grudnia stwierdził że wszystko mam ok. Ale miałam wrażenie że wcale mnie dokładnie nie zbadał... Może pójdę do innego lekarza? Martwię się bardzo, mój M też, szczególnie tym krwawieniem... Z góry dziękuję za mądre słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna w 17 dc miałaś wyraźny skok temp ale przyznam że nie wiem czy to owulacja była. Dziwne te krwawienie, może wybierz się do innego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pójdę prywatnie. Smutna prawda jest taka, że większość lekarzy z którymi się spotkałam na NFZ byli beznadziejni, a wizyty były takie "odklepane". Zero zainteresowania, wytłumaczenia itp. Pójdę chyba prywatnie do innego lekarza, raz u niego byłam - rewelacja. Płacisz 100 zł razem z USG a wszystko mi wyjaśnił, pokazał co gdzie widać na USG :) Termin normalnej @ mam koło 16 stycznia, poczekam do tego czasu, czy znowu przyjdzie i wtedy pójdę. Bo teraz i tak nie ma terminów, no i dalej krwawię. Dziwne, bo tak się dzieje przeważnie przy nadżerce, mięśniakach itp, a nic takiego podobno nie mam... No i zobaczę jak z temperaturą będzie, może mi to przeziębienie trochę namąciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna a może to jest @? Może organizm się jeszcze oczyszcza? Nie wiem co Ci doradzic :( musisz isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym Święta super spędziliśmy :) Wypasiona wigilia i w ogóle :) Przytulanki były codziennie, bo jakoś taką mieliśmy ochotę, tak po prostu. Mam kochanego męża, aż czasem takie motylki w brzuchu czuję ze szczęścia że jest :) Wczoraj przytulił mnie, widział że się martwię, powiedział że przecież mamy czas, żebym nie liczyła miesięcy starań, bo i tak maleństwo będzie wyczekane. Ale za to pytał o wykresy temperatur, po co, dlaczego, co znaczy to a to - uśmiałam się trochę z niego, bo był taki przejęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka dzięki. Pójdę pójdę do lekarza, bo tak nie może być. No chyba nie wytrzymam kolejnego @ za 2 tygodnie, fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz za co dziękowac bo nic Ci nie pomogłam :o moim zdaniem może to być @, po samoistnym poronieniu cykl mógł Ci się skrócic ale wtedy temp by spadła a nie rosła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Baby to mają przekichane :( Bolesne @, PMS, zmienione ciało po ciąży, rozstępy, poród, jakieś dziwne "atrakcje" w cyklu tak jak ja... A facet? Trochę mokrej roboty i już :P Tak sobie tylko gadam, bo samopoczucie do bani mam... Oj żeby to takie proste było żeby zafasolkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka staram się nie stresować, ale szczerze to się podłamałam troszkę :( A Wam w 2009 napewno się uda, nie ma innej opcji. Wszystko się ureguluje i będzie git. Dla reszty dziewczyn 🌼 Niestety nie pomogę Wam z temperaturami itd. Nigdy nie mierzyłam i kompletnie się na tym nie znam. Kruszyna fajnie jak mąż tak się interesuje. Ja też uwielbiam jak mnie tak przytuli, pocałuje w czółko i szepnie \"będzie dobrze, musi być, przecież mamy siebie\". Ja dziś dostałam od męża śniadanko i ketchupem zrobiony uśmieszek. Dostałam też nakaz, że cały dzień mam się tak uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, no to uśmiechu dużo i zmartwień ZERO ! Mmmm śniadanie do łózka to ja tylko w niedzielę dostaję, ale siła wyższa bo w tygodniu wstawanie do pracy M ma o 5 rano :) Ale to jest fajne uczucie jak się M troszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×