Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka ja bym i cały dzień przespała ;) Tylko przy prawie 3latce trochę to trudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, podsyc troche bo mi dzis strasznie zimno! Postanowilam sie ubrac w sukienke a za oknem -3! Ja chyba rano spalam jak sie ubieralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa w 2009 będzie się działo,oj będzie :) ...a mielismy małe fantazje z męzem co do nowego mieszkania ;) że będziemy robic sobie co chcemy,lezec do góry brzuchem w łózku na wolnych dniach ;) że będziemy tak figlować za wszystkie czasy bez blokowania sie czy teściowie słyszą zza ścianą ;) bo będziemy sami !!!! ..że będę robić sniadanie w sexi bieliźnie :).. wiesz jak jest jak się jest w końcu wolnym od mieszkania z kimś :) ...a tu niespodzianka ...Dzidziuś :))) hihihih -co nie znaczy ze nie będziemy tego robic :)) Jak się mieszka osobno??? :) moi rodzice będą o rzut beretem od Nas ,także jakby co...ale sami to sami.. to będzie dla nas szkoła życia,sami z dzieckiem jejku i jeszcze w lecie bede chodzic z brzuszkiem :) schowalam sobie taka sliczna żółtą jasną bluzkę ciązową mojej mamy na takie czasy aż będe w ciąży :) i przyda się bo akurat w lato trafilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co jeszcze ??? Moja mama mnie urodziła jak miała 30 lat :) Moja teściowa urodziła mojego mężusia jak miała 30 lat :) no i ja w przyszłym roku 2009 mam 30 lat i tez urodzę dziecko :))... ...czyż to nie jest gdzieś zapisane tam na górze???? :))) a w jakim wieku były wasze mamy jak Was urodziły ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna :) ja nie wiem jak się mieszka z dzidziusiem samemu. Jak urodziłam to mieszkaliśmy 1,5 mc z moimi rodzicami. Byłam po cesarce, więc wolałam, żeby mama mi pomagała. A potem wróciliśmy do teściów. Dopiero jak Martynia skończyła rok wyjechałam do męża do Uk, ale dziecko już duże i czasem się zajeło sobą :) Mnie mama urodziła w wieku 22 lat, ale tata miał wtedy 26. Jego brat został ojcem w wieku 26 lat, a ja urodziłam w tym wieku Martynie. Ja to się chyba skłaniam ku męskiej lini rodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - moja mama urodziła mnie 6 dni po 17-tych urodzinach :) Potem szybki ślub i dzidzia na świecie. Zawsze powtarzała mi żebym nie szła w jej ślady, no i udało się :) Niedługo skończę 23 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, dzieki! Od razu mi cieplej :) Samemu mieszka sie cudownie! Chyba nie ma nic lepszego dla pary z malenstwem! Nikt nie bedzie ci sie wtracal i bedziecie sami wszystko sobie planowac, a jak bedziecie potrzebowali pomocy, to jak piszesz rodzinka za rogiem! TO bedzie cudowny dla was czas! Jak my sie przeprowadzilismy to ja z podekscytowania nie moglam spac po nocach :) Ide robic herbatke! Ktos chce? Zielona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata miał wtedy 25 lat, więc się dobrze mamą zaopiekował :) U mnie jest tylko 2 lata różnicy, więc taka zależność się nie sprawdziła. Ja mieszkam z teściami, ale jeszcze tylko 3 miesiące, bo wyprowadzają się i zostaniemy sami. I też czeka nas remont, bo mieszkanie staaare, ale myślę że ze wszystkim zdążymy na czas. Oj też mówiliśmy co i gdzie będziemy robić bez skrępowania :P Póki co to ściany cienkie i teściowie nie raz nas słyszeli :P Ale już niedługo, doczekać się nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama zawsze mi mówiła, że sama zobaczę, że mieszkać sobie zupełnie osobno jest najlepiej. Teraz minął rok jak mieszkam z teściami, niby wszystko ok, ale jednak nie czuję że to MÓJ DOM, tylko ich. A jak będziemy sami, to tak jak Dorka pisze - zero wtrącania się, dobrych rad na siłę itp. Pełna samodzielność i swoboda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zieloną :) musze sobie poszperac w szafce byc moze jezcze znajde zieloną cytrynową :) Mężulek dzwonił teraz do mnie :)zaraz zabieram sie za gotowanie zupy kalafiorowej :)mniam mniam... pycha kto sie dosiada do talerza jak zrobię? ;) na śniadanie robiłam 2 tosty wiem ze nie zdrowe ale co mi tam chciało mi sie. Mam pytanie dziewczyny.. czy uzywacie juz kremów na rozstepy? i jakich?Boże nie mamo tym zielonego pojecia..ale pewnie juz czas smarować co nie które miejsca :) bo piersi wystrzelily..i bioderka i fałdka sie zrobiła na brzuchu...co mi radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno musisz skore dobrze natluszczac, aby cie nie swedziala :) i to jak najszybciej, bo jak rozstepy sie juz pojawia to nie znikna :( Mojego chlopaka siostra na poczatku uzywala jakis drogich kremow, a okazalo sie za najlepszy byl tlusty krem nivea... ale kazda skora jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zmykam do domu! Praca do 14 - to lubie! Zawsze bym tak mogla! Musze isc na zakupy bo sie podjelam organizacji Sylwestra u mnie:) Jakies pomysly na szybkie danka? Kucharki, zawsze macie jakies fajne przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny wpadlam na chwile, bo bracia mnie wpuscili na internet, a kolejka byla :) :) Czuje sie dobrze, drobne pobolewania brzucha, i spiaca strasznie jestem, spalabym 24h na dobe :) :) Z jedzeniem to tak roznie, raz nie jem dzien caly a potem mam atak ze wszystko bym zjadla, wiec tak dziwnie.. Sylwinka dzieki za email, suuuper zdjecia 😘 Grazka, pytalas o reakcje rodziny i mezusia, wiec jak zrobilam rano test i do niego wrocilam, to plakalam, ze myslal ze @ dostalam i byl smutny i mnie mocno przytulil, odczekalam z 2 min i pokazalam test, tez sie rozplakal i tulil i tulil :):):) Rodzice strasznie przezyli, mama plakala, tata wesoly a trzech braci moich pojechali po vodke i sie upili hihi, wiec wesolo bylo.... Teraz tylko sie modlic by sie wszytko dobrze rozwijalo.... Dzieki dziewczyny za gratulacje, kazdej z calego serca zycze tej pieknej chwili ujrzenia pozytywnego testu... 😘 bede zagladac dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę mąż przyjedzie z pracy, muszę go zmolestować :P Plamienia jeszcze trochę mam, ale co tam, był skok tempki to i przytulanie jakieś by się przydało :P Asia kciuki zaciskaj za mnie i za resztę :) No i przede wszystkim za dzielne chłopaki :P Na szczęście w Sylwestra jestem w domu, przeziębienie wyleczę i 5 stycznia będę zwarta i gotowa do pracy. Jutro zrobię sałatkę z brokułami - moje ulubione pyszności i serniczek na zimno chyba też zrobię. Wam życzę dobrej zabawy, czy to w domu czy na imprezie, byle przyjemne grono było :) Jutro nie będę pisać bo mnie pewnie M do komputera nie puści, dlatego do \"zobaczenia\" w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Sylwestra spędzam w domu rodzinką :):) a zrobiłam rybę po japońsku filety w zalewie octowej placek i jutro jeszcze zrobię sałatki wiecie tak sobie pomyślałam że szkoda że nie możemy razem spędzić Sylwestra zabawa by była super :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to szykowanie na Sylwestra zapomniałam że dzisiaj mam 4 rocznicę ślubu mąż właśnie przyjechał więc będzie zalewanie foremki :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka udanej rocznicy zycze. Ja mam dni plodne, wiec tez czekam az maz wroci z pracy...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziwczyny juz sie niezle zabraly za szykowanie :) JA dzis po pracy posprzatalam cale mieszkanie i ustwilam meble aby byl parkiet do tanca! A co! Wlasnie wrocilam z toalety i dostalam jakiegos dziwnego krwawienia... nie wiem zupelnie o co chodzi... okres mialam 6.12 wiec dziwnie w 25dc? moze to te leki tak wszystko okropnie przyspieszyly? Asia jakas fachowa rada? niby mialy zmotywowac mojej jajniki do dzialania, ale to tak co 32 dni a nie co 25? nie wiem czy sie przejmowac, czy wyluzowac i czekac do lutego na nastepna kontrole w PL? Jakos tu mi sie nie chce isc do gin... Dziwczyny jak uwazacie? PS tym co owu dzis to powodzenia! aby sie jeszcze w 2008 udalo! buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj Sylwinka wszystkiego naj naj z okazji rocznicy! Abyscie dzidzie w prezencie dostali po dzisiejszych zalewaniach! Tylko spokojnie tam, bo az u mnie sie sciany trzesa! Czlowiek spokojnie TV nie moze ogladac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam telewizor i ściana najważniejsze są szklanki lepiej je łap bo się potłuką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale obiecuję bez skakania i bez krzyczenia będzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklanki to sobie okupie, gorzej bedzie mi sciany obudowywac :) no ale skoro masz rocznice, to szalej, tym razem CI wybacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................08.01...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........8............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa stoi! niech no ja tylko jakies pekniecia jutro rano zaobserwuje! A kiciuchna, tak niepostrzezenie uaktualnila tabelke, bez zadnego slowa :( moze ja tez powinnam, bo moze to poprostu @ ? dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×