Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość szaraeminencja82
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12...................1.......Tyc hy........28.....0 agi26.................01.01...................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_..............01-04.01.................4.......Lubl in........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie....23.....0 aulidka...............06.01...................2......Ty chy..........29..... Dorka................08.01...................2.... .Londyn..........28....0 zabcia86.............09.01...................7.........ku j- p om .........0 milka czekolada....10.01...................5.....Sieradz..........2 6....0 Novida...............12.01...................10......Dubl in.........30.....0 Szuszunia...........12.01....................4....woj. opolskie....26.....0 Sylwinka............13.01.....................3....Jar oci n........25......1 olenka81............16.01....................4......Lond yn..........27....0 Kiciuchna............25.01...................4.......Gda ńs k........25...0 anna999............31.01.....................3.....Lublin ............26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek.......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin ........26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów........ 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20.......0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........8............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :) Wiem, że @ nie dostaniesz w styczniu po dzisiejszych figlach :D ja wróciłam z basenu i jestem wykonczona a mam jeszcze naczynia do pomycia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka tez trzymam za Ciebei kciuki!!! Mam nadzieje na dobre wiadomosci w styczniu:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wstawać leniuchy :P kawka C(_) i herbatka C(_) nie wiecie może gdzie się podziewa Syla może ją ktoś porwał :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Lolcia a Ty gdzie jesteś wracaj tu 😭 Grażka jak naczynia umyte :P Dorka aż boję się zapytać o Twoje ściany i jak są na swoim miejscu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°:::: ::::::::°::::°:::::::::o::°::::°:::::: ::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°:::: ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/ ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/ .....~~~~~~/.......~~~~~~/ ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/...........~~~~/ ........~~~/.............~~~/ .........~~/...............~~/ ..........~/.................~/ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./******. Już po świętach, stary rok się kończy jego blask już mija Nowy 2009 do brzegu dobija... ŻYCZĘ WAM BY BYŁ PIĘKNY LEPSZY OD STAREGO I PRZYNIÓSŁ COŚ SZCZEGÓLNEGO ••• SAMEJ SERDECZNOŚCI I SAMEJ MIŁOŚCI UŚMIECHU NA TWARZY I TO O CZYM MARZYCIE ••• _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. Liszt
Cześć dziewczyny, chciałabym dołaczyc do zacnego grona. Po raz pierwszy 2 kreski na teście zobaczyłam 28.12., urodzę więc pewnie w pierwszej połowie września, ewentualnie koniec sierpnia. Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się z niej cieszę razem z moim mężem. Porodu się bardzo boję, mam niską wytrzymałość na ból, więc z pewnością będzie zależało mi na znieczuleniu zewnątrzoponowym. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................08.01...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........8............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......8...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA GRATULUJĘ :D 🌻 Troszkę mnie nie było :p Niestety złapało mnie paskudne zapalenie zatok :( I nadal mnie męczy - moja pani doktor dała mi jakieś delikatne, niewchłaniające się leki i mówi, że póki co się z tym niestety pomęczę, bo antybiotyku mi dać nie może. Dopiero po 12 tygodniu. Niestety tym razem wszystko jest jakby bardziej nasilone niż normalnie, ale ona mówi, że to wina hormonków :/ Wczoraj byłam zrobić badania krwi - grupa, toxo i różyczka. Przeżyłam choć nie było łatwo :p Ja na badaniach krwi zawsze panikuję, a potem mi się przez to słabo robi :/ Dzisiaj idę odebrać wyniki. A poza tym dzisiaj sylwester, a na razie wygląda na to, że spędzę go w domku przed telewizorkiem :/ No cóż dla moich zatok i fasolki-śpioszka to nawet lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________•(▒▒▒▒)•Serdeczne ________•(▒▒▒▒▒▒)• Pozdrowienia ______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)• ____•(▒)(█)_____ ___(█)(▒)• __•(▒)(█)______XII____(█)(▒)• _•(▒)(█)______\\_|______(█)(▒)• •(▒)(█)________\\|__ _____(█)(▒)• •(▒)(█)_IX______O____III_(█)(▒)• •(▒)(█)_________________(█)(▒)• _•(▒)(█)_______________(█)(▒)• ___•(▒)(█)_____VI____ (█)(▒)• _____•(▒)(█)________(█)(▒)• _______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)• ________•(▒▒▒▒▒▒▒)• _____•(▒▒▒)(_____)(▒▒▒)• ___ •(▒▒▒)_________(▒▒▒)• Niech taneczny lekki krok będzie z Wami cały rok. Niech prowadzi Was bez stresu, od sukcesu do sukcesu! Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku 2009 dla wszystkich starających się i przyszłych mam :::)) Polusia - mi rownież przy pobieraniu krwi robi się słabo. Różyczkę, toxo i tsh miałam robione przedwczoraj. Z jedenej ręki w ogóle krew nie chciała lecieć, dopiero lewa okazała sie bardziej szczęśliwa. Do szczepień, pobierania krwi podchodzę juz spokojnie, ale nad pewnymi odczuciami nie jestem w stanie zapanować np. uczucie słabości. Eh, dobrze, że nie jestem taka jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Witam I gratuluje K Liszt! Sylwinka, a ty na bilet do Londynu zbieraj, bo dom mi sie zawala po waszych szalenstwach :) Ale juz na pewno nie bedzie @ przez nastepne 9 miesiecy :) U mnie to plamienie to chyba jednak @ :( wszytko mnie dziwi bo to dopiero 25dc a normalnie to dostaje w 37dc? Ale co tam, szybciej bede mogla znow sie starac. moj ukochany wczoraj mnie zaskoczyl, bo tak zupelnie z nikad zaczal mi mowic jak to on juz sie nie moze doczekac jak bedziemy miec dzidzie, i jak on sie bedzie mna opiekowal itd. super mi sie zrobilo, bo po podjeciu decyzji o staraniach w sumie o tym nie rozmawialismy aby sie nie nakrecac i stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) K.Liszt witaj w naszym gronie :) i gratuluję zafasolkowania !!! Sylwinka 25 najserdeczniejsze życzonka rocznicowe -wow to już 4 latka:) .Ja jak urodzę w sierpniu to we wrześniu bedzie nasza 2 rocznica slubu :) przedwcesny pezent :) Grażka jak tam po basenie? rozluźniona pewnie na maxa :) Polusia jak sie czujesz? :) troszke Cie nie było, mam pytanko ,czym sie smarujesz na rozstepy?? Asia jak tam u Ciebie???jak się czujesz? Ja wczoraj miałam lenika :) odgrzałam M obiadek i lezałam sobie pod kocykiem przedTV, póxniej ogladalismy super film \"klik\" i na któryms kanale leciała bajka\" ratatuuuj\" ;) wieczór filmowy,nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka , fajnie że męzulek ma takie podejście.Fajnie że jest taki opiekunczy. Mój M. też mi pomaga we wszystkim, i jest nie tylko męzem ale najwspanialszym przyjacielem jakiego nigdy nie miałam...mogę jemu o wszystkim powieieć i zwsze mnie wysłucha nigdy sie nie obraża i nie gniwewa.Do rany przyłuż. Dziewczyny mogę sie dołączyc do Was na naszą klasę? chciałabym Was 'zobaczyć" poznać jeżeli to jest możliwe i chcecie oczywiście..chętnie też Wam się pokażę :) mail : anulka54@.pl Fajnie by było jakbyśmy miały wszystkie razem Sylwestra,nie ? temat od razu jest do rozmowy hihihiih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli któraś jest chętna to może podpisć się pod tą petycją do naszego premiera www.petycje.pl/3700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna a jak masz na imie i nazwisko, to cie zaraz dodam :) Moj chlopak tez jest dla mnie najcudowniejszy :) Wielkie szczescie ze mamy kogos na kogo zawsze mozemy liczyc. a co reszta sie dzis obija? Sylwinka, kolekcjonujesz juz cegly na odbudowe moich scian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki morfologi. Są coraz słabsze mimo 3-tygodniowego przyjmowania żelaza :( Nie wchłania mi się. Jeszcze troszkę a będzie anemia, a może już nawet jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nic sie nie martw, wiesz ze musisz dzialac i na pewno wszystko bedzie dobrze! nie ma innej opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek nie martw sie wszystko bedzie dobrze. Dorka przepraszam ale nie chce pisać tutaj nazwiska ,wolę jak napiszesz na maila który podałam wyżej to Ci odpiszę ;)ok? Tutaj różni ludzie to czytają nie koniecznie piszą,wiele osób wchodzi po to żeby tylko czytać...chyba mnie rozumiesz? :) piszcie na maila i podajcie dane na naszej klasie albo linka :) znajdziemy sie ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze rozumiem! Chyba cos ci wyslalam, ale sama nie wiem. Ja w zupelnie nie uzywam NK, ale mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwię się bo nie wiem co będzie dalej. Jak niby sprawić by wyniki były lepsze? Leżenie plackiem w domu nie spowoduje wzrostu żelaza w organiźmie. Tabletki się nie wchłaniają, jedzenie staram się dobierać pod względem produktów z zawartością żelaza. To co? Szpital i kroplówka? Sama już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :))) hihihi teraz pytanie któraś TY?/// a raczej skąd ;))) 1)Piła/Świętochłowice 2)Twardogóra 3)Sopot/Londyn 4)Nowy Targ Chicago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, a co lekarz mowi? Musi byc jakies wyjscie z sytuacji! Jezeli sie tabletki nie wchlaniaja, to musi byc jakies inne rozwiazanie. Nic sie nie martw, bedzie dobrze! Najwazniejsze ze wiesz i musisz dzialac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięso jem i nawet bardzo lubię. A lekarz? Idziemy w przyszły poniedziałek. Wyniki miesiąc temu były słabe więc kazał brać żelazo i po 3 tygodniach brania powtórzyć morfologię. No i wyszło jak wyszło :( Co powie, dowiemy się w przyszły poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rybki? Kasia, poczekaj do poniedzialku i sie nie stresuj, bo fasolka sie z Toba denerwuje. Bedzie dobrze! I oczywiscie od razu daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................30.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........8............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......8...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..7..........13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybek jem mało (poza śledziami których teraz jem dużo). Raz w tygodniu tylko filety z czegoś tam. Staram się nie łamać, ale boję się co dalej :( Jak w 11 tygodniu takie wyniki, a to dopiero początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, bedzie dobrze! Na poczatku pewnie fasolka wszystko wyjada z ciebie ;) najwazniejsze ze wiesz ze jest problem i dzialasz! Moze poszukaj na necie, bo sluszalam ze sa produkty (podobo kawa jest jednym z nich) ktore obnizaja poziom zelaza. Glowa do gory, bedzie wszystko super! poczatki zawsze sa ciezsze, bo przeciez caly twoj organizm musi sie przystosowac do wszystkich zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×