Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

wiecie co pasc idzie. mierzyłam jeansy nie ciazowe w ktorych szlam do porodu z michałem i sie zaamałam teraz sa na mnie dobre:((( dobra zmykam do pracy, pappa udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku kochane moje :) Sylwinek, Milka dzięki za życzenia :) dla wszystkich noworoczny buziak 👄! Ja też się dzisiaj popłakałam jak goscie poszli bo śniło mi się, że test robiłam i wyszły mi 2 kreseczki i jakoś mi to teraz po głowie chodzi. oBy sen się spełnił :) my bawiliśmy się do 4:30 :) Było super, teraz odpoczywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) witam wszystkich nowym roku:) 2009 wczoraj swietowalismy tylko we dwoje:) 10lecie zwiazku;p nie mam kaca, choc powinnam po prawdziwym szampanie:) a teraz robimy marynate do dzika:D i rosolek:) noworoczn nei wchodze tu zbyt czesto ostatnio, ale czytam zaleglosci, w Polsce kompletnie ei mialam czasu, a teraz tu tez duzo do zrobienia! Asia gratuluje jeszcze raz!:) DLa wszystkich powodzenia i ciazy w nowym roku:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................30.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........8............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......8...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............4...........09/09/09.............. .26...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś szkoda że przylazła :( no to czas na Grażkę Ty kolejna w tabelce mam nadzieję że się udało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! Zeby nam wszystkim rodziny sie powiekszyly. Ja bylam w domu z mezem. O 22 poszlismy do znajomych wspolnie przywitac Nowy Rok i zaraz po polnocy wrocilismy do domu. Taka spiaca bylam. Wogole ostatnio moglabym tylko spac i spac. chyba sie rozleniwilam przez te swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - oby:-) Ale dopiero skonczylam dni plodne, wiec troche musze poczekac na wyniki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dorka i Sylwinka wysłałam Wam zaproszenia na nasza kl. :) Asia osa byłaś u lekarza?? widzę z e wpisałaś datę porodu :) nic nikt nie pisze o kremach na rozstępy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sympatyczna 79: Wysyłam Ci za chwilkę na maila moje dane na naszej klasie. Też chciałabym poznać bliżej inne Przyszłe Mamy. Rozstępy inne problemy Nie wiem jak wy, ale mdłosci w ogóle na razie nie odczuwam. Natomiast prawie od początku ciąży, która ma 2 tygodnie, czuję cały czas ból w piersiach, czasami też swędzenie. Najgorzej jest chyba w pierwszej połowie dnia. Na razie smaruję je oliwką, ale zamierzam kupić mustele 9 months i jeszcze mustele specjalnie do biustu. Są to dla mojej kieszeni drogie kosmetyki, ale jako zagorzała zwolenniczka zakupów przez internet znalazłam na allegro aptekę, która ma naprawdę niższe ceny niz w standardowych aptekach albo na domzdrowia.pl Zresztą, same oceńcie: http://www.allegro.pl/item518466335_mustela_przeciw_rozstepom_2x200ml_w_super_cenie.html Zapewniam, że nie jestem ani właścicielką apteki, ani znajomą właścicielki :) Apteka_24 ma sporo negatywów, tzn. powtarza się długi czas oczekiwania . Kupię kosmetyki w przyszłym tygodniu i napiszę Wam kiedy dojdą. Po prostu uważam, że w sieci można kupować wiele znanych produktów dużo taniej niż w standardowych sklepach, więc jeśli tylko czas nie nagli - warto spróbować. Gdybyście miały jakieś inne ciekawe linki, bardzo proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wstawać śpiochy :P kawka i ciasteczko na stole :):) Grażka :P:P:P:P:P:P:P Ty wiesz za co nie mów przy mnie że na pewno dostaniesz bo nigdy nic nie wiadomo a podbrzusze też może w ciąży pobolewać :) K.Liszt wyślij dane sylwinka25@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj w tym nowy 2009! Ja spedzilam Sylwka z przyjaciolmi u mnie w mieszkaniu i bylo bardzo fajnie - bawilismy sie do 5 rano :) Ale to juz nie to samo co kiedys, bo nie bylo jakis szalonych tancow i wszyscy sobie dzieci zyczylismy :) Oj starzejemy sie :) Ja od tego miesiaca probuje testy i juz kupilam jakies elektroniczne. Nie zakladam ze sie uda za pierwszym razem, ale przynajmniej bede starala sie wstrzelic :) jutro jedziemy do znajomych, ona za 3 tyg bedzie rodzic i juz nie moge sie doczekac aby sie napatrzec na jej brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ W NOWYM ROKU wszytkim wszystkied=go najlepszego SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ ja sylwestra spedzilam w domu ale byulo fajnie obchodzilismy 6 rocznicze poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek :P:P:P:P:P napisałam, że chyba dostane ale juz nie bede :P:D tylko jak juz zaboli brzuch to jedno mi w głowie :o My dzisiaj znow mamy gosci :) Agi szkoda że dostałas @ :( Jeszcze Net jest przede mną więc może przeczytamy, że jej się udało :) buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka_L: U mnie z testatmi ciążowymi było dość zabawnie. 27-go grudnia moja siostra, która pracuje w aptece, przywiozła całe pudło świeżo przeterminowanych testów ciążowych (ok. 80 sztk.) i stwierdziła, że powinnam z nich zrobić jeszcze użytek:) O Dziecko staraliśmy się z mężem od listopada (dokładniej od urlopu), w czasie świąt żadnego alkoholu nie próbowałam, więc rodzina zauważyła, że coś planujemy. Byliśmy jednak przygotowani na nieco dłuższe oczekiwanie, dawaliśmy sobie standardowy rok spokojnego czekania bez żadnych dodatkowych badań na płodność, drożność jajowodów itp. Teściowa wzięła ode mnie ok. 20 testów z dumną uwagą, że ona też może mieć jeszcze dzieci ( partnera nie ma żadnego na szczęście, mieszkamy razem, ona jest 2-tna rozwódką), ale testy podono potrzebne są jakimś znajomym... Poranek następnego dnia; 28-go spodziewałam sie okresu, piersi bolały mnie bardziej niż zwykle w tym czasie. no a widząc to pudło w łazience, machinalnie sięgnęłam po jeden test... Wyszły dwie kreski!!! Nie wierzyłam! Zużyłam kolejne dwa, na drugi dzień także. A dzień wcześniej test nic nie wskazywał! Mąż się bardzo cieszył, ale w dalszym ciągu trudno nam w to uwierzyć. Rodzinę zamierzamy poinformować dopiero po upływie 3 miesięcy, tak dla pewności. U gina byliśmy już 30-go i potwierdził, że wh=g niego wszystko wskazuje na ciążę. Zlecił badanie bety i inne. Piersi bolą mnie sakramencko, są napuchnięte i z niektórych staników już wyskakują. Z naszej historii to na razie tyle:) Mam nadzieję, że będzie się pozytywnie rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko zmieniam date, bo chyba na tych tabl bede miala cykle 25 dniowe :) przynajmniej na razie. STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........8............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......8...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............4...........09/09/09.............. .26...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobiety ;) Muszę przyznać ,że to jest fajny pomysł odnaleźć sie na nk :) Powstawiajcie zdjęcia te dziewczyny ,które nie mają jeszcze fotek :)..ale takie przedstawiające Was :) Nic mi się nie chce.Mdli mnie ,ledwo się zmusiłam do zjedzenia śniadania..blee... :)ale zrobiłam to tylko dlatego żeby nie kręciło mi sie w głowie.Chyba nadchodzi u mnie era mdłości. K. Liszt dzięki za info o kremie.Fakt drogie to cholerstwo :)Ja na razie wklepuję balsam do ciała nawilżający.Zobaczymy jak podziała.Pewnie za parę dni bede wiedziec o kremach na rozstępy duzo,bo jak bratowej powiem o ciąży to mnie pouczy i podszkoli co i jak. Co gotujecie dziś na obiadek??? nie mam pomysła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tu nowa jestem w 6 tyg ciazy staralismy sie od wrzesnia i w koncu sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........8............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......8...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............4...........09/09/09.............. .26...........??? Klaudia.P.........6...............(),(),09.................21.............???? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian............................ ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa i serdecznie dziekuje za maile ,dzięki za zaproszenia tym dziewczynom co wysłały mi i chętnie zapraszam jeszcze te dziewczyny ,które zwlekają :) chętnie Was" poznam " :) Cio robicie , nie pisiacie tutaj?? pewnie dzidziusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.Liszt wysłałam zaproszenie :) Sympatyczna ja mam zdjęcie swoje na nk Grażka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a ja też mogę w goście przyjść :) ja się martwię o Sylę co u niej się dzieje nie wiadomo czy Ona jest w ciąży czy nie Neti i jak przyszła już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Klaudia P. :) gratuluję zajścia w ciążę.Witaj z Nami.Jesteś prawie w tym samym tygodniu co ja :) wydaje mi się ze lekarz pomylił się co do tygodnia on twierdzi ze to 7 tydzień i usg też tak obliczyło ,ale według tego : http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1-6.html ,jestem w 6 tygodniu :) a TY juz miałaś usg, to do którego zdjęcia przypasowałabys to co widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kobietki :) Sympatyczna ja wysłałam Ci maila ale teraz dostałam wiadomość, że jakiś błąd był. Zaproszę Cie na nk - sciągne dane od dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka masz rację masz zdjęcie :) właśnie odwiedziłam Cię.Śliczna jesteś jak Wy wszystkie dziewczyny.Tryska z Was szczęście i miłość i tak trzymać !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×