Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hej ja zyje;) czytam i w ogole wszystk ok:) ale jakos nei mam weny na pisanie, postanpwilam tez nei upubliczniac staran...co ma byc to bedzie:D dzisiaj jestem w domu i sprzatam, musze skoczyc na zakupy wiec bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, wydaje mi sie ze tak. Super, bo nie trzeba sie od razu stresowac i leciec do domu, ale mozna sobie zaplanowac romantyczny wieczorek. Wiem ze sa takie paskowe i elektroniczne (maja buzki). Nie zakladam ze od razu nam sie uda, ale przynajmniej bede wiedziala ze sie przytulalam w owu, bo ja niestety zupelni ich nie wyczuwam :) Aga, wszystko OK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mialam wlasnie takie testy jakie Ty kupilas, a do tego temp mierzylam i owulke nie mialam w dzien kiedy byl niby ten bol owulacyjny a 4 dni po, jak byl pierwszy skok temp. Zaczelam testowac od 11dc i skonczylam na 21dc, a 19dc mialam owulke.Rest mi pokazal 18 i 19 podwyzszony poziom LH wiec wtedy dzialalismy codzien i skonczylismy 23dc. A wczesniej tak od 8 czy 9dc co dwa dni przytulanki byly. Sluzu u mnie zadnego zauwazyc nie szlo, ale czulam mniej wiecej kiedy jestem \"mokra\". Grazka odganiaj ta @!! I lap moje fluidki... Agus a Ty sie czasem nie doluj tylko do roboty, ma byc czesto przytulankowo a wyjdzie!!! A ja sie wlasnie obudzilam i zjadlam 2 ogorki kiszone, a poza tym apetyt kiepski, najlepiej nic calymi dniami bym nie jadla...ale wiem ze musze, a czasem mam atak na cos konkretnego, ale najwazniejsze ze juz mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze sa duzo lepsze z tyi usmiechami testy, bo paskowe, dziewczyny nie sa nigdy pewne czy ten pasek jest faktycznie na tyle wyrazny ze bedzie owulka, bo to od intensywnosci koloru zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli testy pokazaly owu! i to jest najwazniejsze. Bede na nich polegac, aby nie przegapic tego najwazniejszego dnia przytulania. Ogolnie to jestem raczej wyluzowana, pewnie najdzie mnie napiecie z 10 dni po owu i wyczekiwanie czy sie udalo czy nie... Asia a gdzie kupowalas swoje? bo ja kupilam jedno opakowanie z 7 testami w boots za prawie £25. Zastanawiam sie czy mozna je gdzies taniej zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pamiec:) ale u mnie wszystko bardzo dobrze:P nie martwcie sie:) Dorka drogie te Twoje testy:) hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tanie nie sa, ale odbieraja stres zwiazany z obserwacja. Ja kazdego miesiaca sie balam ze przegapiam owu, a teraz juz bede wiedziala. Jak wyjdzie to super, a jak nie to bez stresu poczekam na nastepna usmiechnieta buzke. Aga a jak pobyt w PL uplynal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, jeszcze jedno pytanko, a jak dlugie mialas cykle? Ja niby mam teraz 25 dni, wiec chce zaczac robic testy od 8-9dc, myslisz ze to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tez jakos za tyle kupilam, wydalam 50gb ale co tam warto bylo i mam mala fasolke w brzuszku, zdecydowanie lepiej jest wydac kase na dobra firme, a clearblue polecam, test ciazowy tez tej firmy pokazal ciaze, potem powtorzylam jak w 5 tydz weszlam i kupilam ten co tyg ciazy pokazuje i ladnie pokazal 5 tyg, wiec zadowolona z tej firmy jestem. Ja bym zaczela 8dc cyklu na Twoim miejscu, moje cykle zawsze 30dniowe, a owulka byla 19dc. Cykl wczesniej tez testow uzywalam ale nic nie wyszlo, ale jak sie traktuje to jako obserwacje wlasnego ciala to potem pomaga w nastepnym miesiacu i mi pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co mozepomoglo mi zajsc w ciaze, bo zaczelam stosowac w cyklu kiedy zaciazylam to: maz bral karnityne raz dziennie, zeby plemniczki mialy wiecej sil na dotarcie do jajeczka i jadl duzo jajek, w salatkach, jajecznicach itp, do kapieli stosowalam takze zele o ph naturalnym i odczekiwalam te min 15 min zeby plemniczki sie zadomowily u mnie :) Agunia, tak mowilas ze wszystkie nas zostawiaja, a teraz Ty nas zostawiasz.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Toba Asia, byly testy 3 opakowania za £27 ale postanowilam na tym nie oszczedzac. W takim razie zaczynam od jutra rana! Oj biedny bedzie ten moj chlop :)U nas przytulanka co dwa dni - tak mi moja gin doradzila, aby nie codziennie bo maluchy podobno nie sa jeszcze calkowicie zregenerowane i moga byc wolniejsze. Chcialabym aby jak najszybciej sie udalo, bo musze gonic bratowa, ktora jest w 9 tyg :) Zawsze razniej we dwie pchac wozki, jak obie mieszkamy w Londku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Już prawie dziewiąta a tu nikogo nie ma... Cicho... To ja zaraz narobię hałasu!!!! WSTAWAĆ!!!!!! W S T A W A Ć !!!!! Kawka, herbatka na stole, do wyboru, kto co lubi :) I soczek malinowy jest i cytrynka też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Jak to nikogo nie ma? Ja jestem od 6:30 na nogach, a od 8h w pracy ::)) A tak się mi wstawać rano nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Kruszyna narobisz hałasu zrobisz co swoje i będzie Was troje :P:D:D:D:D:D ja chce soczek malinowy :D:D K.Liszt ja na noach jestem już od 4:45 jestem lepsza :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka halloooooooooooooooooooooooooooooooo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooooooooooooooo Sylwinka się pokazała :) Fajna rymowanka hehe :) Co słychać? Jak malutka? Zdrowa już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara bieda czekam na @ powinna przyjść 13 stycznia a malutka zdrowa i stale by biegała po śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graża23
co tak krzyczycie z samego rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek, a jaki jest Twój powód tak wczesnego wstawania? Ja i tak się przez pierwszą godzinę źle czuję, ajk wstaję w "nocy", czyli gdy nie jest jasno na zewnątrz. Jeszcze dziś obudziłam się z jakimiś mdłościami lekkimi, ale na szczęście szybko przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wyżej to ja :) zjadłam literkę K :P to przez to, że śniadania jeszcze nie zjadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) a ja dziewczyny, kiedy mam wolne to spac juz od 6 nie moge..... Chyba za duzo mysle o fasikce czy zdrowa i jiedy i gdzie do lekarza w tym zacofanym kraju sie wybrac.... (anglia) Dziekuje za herbatke, popijam wlasnie, pyszna :) A jak tam Grazka?? jestem taka ciekawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ból brzucha to normalne w ciąży ja też tak miałam na początku stale myślałam że przylazła i chodziłam sprawdzać ale jak się okazało byłam w ciąży więc głowa do góry i się nie denerwuj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ jeszcze nie mam ale coś tak czuje, że się zjawi. chce jutro test zrobic, ale chyba jak nie dostane to poczekam do końca tygodnia bo sie boję że jedną kreche zobacze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.Liszt muszę w piecu napalić żeby mieć ciepło w domu :) Grażka smacznego i co dobra literka była :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sylwinka 😘, przestraszylam sie strasznie tego weekendowego bolu bo tak bolaslo ze chodzic nie moglam, ale mam nadzieje ze 24godzinna podroz byla przyczyna, teraz jest lepiej :) I oby tak zostalo, wczoraj odstawilam luteine, wiec stracha mam ale probuje myslec pozytywnie... Grazka za dwa dni mozesz zrobic, bedzie wiarygodny i musi byc pozytywny, tyle kciukow natrzymalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×