Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Milka to trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :) Koteczek ja z początku nie miałam w sumie jakichś objawów niesamowitych - piersi były powiększone i bolały, ale tak miałam też przed okresem. Ale jakoś tak podświadomie czułam :) Za to teraz piersi mam coraz większe i strasznie bolą :/ Aż biustonosz przeszkadza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, mam nadzieję, że nie nie będziesz mi tego miała za złe, ale trochę mnie Twój ostatni post rozbawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k.liszt wiem ze to smieszne, ale jak z michałem byłam w ciazy swinka morska mi zdechła, a teraz rybka uznałam to za znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Kawka i herbatka już na stole czekają na Was :) Ja jeszcze @ nie dostałam, czekam ale mam nadzieję, że się nie zjawi :) Neti szkoda, że @ do Ciebie przyszła :( Ja wczoraj rozmawiałam z mężem i on też zgodzi się na badania jak nam długo nie bedzie wychodzic. Ja to bym najchętniej już teraz poszła na takie badania ale lekarz kazał czekac do maja :O Aśka dzięki za fluidki 👄 ciesze się , że już lepiej się czujesz :) Szuszunia na test jeszcze za wcześnie, więc nie załamuj się bo jeszcze wszystko może się zdażyc :) Buziaki dla wszystkich 👄👄👄👄👄 Ja dzisiaj nie testuje jeszcze, poczekam do środy :o jest to kara dla mnie ale wolę się nie załamywać jak zobacze jedną kreske na teście. Co się dzieje z Lolcią? Agą? i całą resztą staraczek i zaciążonych? Sylwinek wstawaj na kawkę bo będzie zimna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka to ja wolę herbatkę z soczkiem malinowym i cytryną :p Coraz bardziej jestem przeziębiona mimo lekarstw :/ Za chwilę idę do apteki po coś do nhalacji, bo katar mnie męczy strasznie :( Grażka masz rację cos przez ten okres świąteczno-noworoczny coś się tu pusto zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim, Grazka trzymam kciuki za Ciebie...bardzo bym chciala by teraz moja wrozba sie spelnila.... :) Tez sie zastanawiam gdzie jest Aga?? POgniewala sie na nas czy co?? Syla i Lolcia tez gdzies zniknely... hmmmmmmmmmmm Ja czuje sie dzis lepiej, mam zwolnienie z pracy na 2 tyg a potem zobaczymy co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio pusto na kaffe :( Polusia ja na katar robie inhalacje z kropel Olbas i kilka kropel amolu, bardzo szybko pozbyłam się kataru. Asia to dobrze, że masz zwolnienie z pracy, odpoczywaj i dbaj o siebie :) Dzięki za trzymanie kciuków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! Ja dzis duzo pracy, wiec jestem z doskoku :) Od jutra dolaczam do naszych staran testy owu i mam nadzieje ze mi wyjdzie i sie uda! Nastawinie mam bardzo pozytywne :) I moj ukochany tez powiedzial ze ostro trzeba sie juz zabrac do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, cos mam przeczucie, ze juz sie nie doczekasz @ i bedzie test robiony z pozytywnym wynikiem! A co jest z Aga? ktos mial z nia kontakt? Mam nadzieje ze wszystko ok, tylko tak biedna zajeta jest tymi starankami ze nie ma czasu pisac :) Ja teraz mam przerwe i wcinam zdrowa saladke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pytanie do Asi - jakich testow uzywalas? ja mam clearblue digital... no i ile przed domyslan owulacja je robilas? ta instrukcja tam tak za specjalnie dokladnie tego nie wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Gotuję zupę pomidorową mam tak wielka ochotę na nią,że szok :) Która z Was lubi pomidorówkę ?:) zapraszam (____) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołka mam że szok, taaaaki wielkii dooołek... :( Mam już dziś 25 dc, temperatura taaaka niska, 36.1 tylko. W tym cyklu był duży skok, ale przez przeziębienie... ZERO objawów płodności :( A na dodatek M teraz też jest chory, więc parę dni przerwy w starankach mamy :( Końcem stycznia mam prywatną wizytę u gina, to mu powiem żeby coś zrobił żeby było łatwiej :) Niedługo 3 cykl starań zaczniemy, a myslałam że będzie łatwo. Wydaje mi się, że to wszystko przez tabletki anty. Tyle lat łykałam dla wygody, a teraz mam totalny rozstrój jajników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie gratuluję przyszłym mamusiom!! Cieszę się razem z Wami i mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) Fajnie jest oglądać tą naszą tabelkę, jak jej dolna część wypełnia się imionami i zaciążonymi :) Oczywiście z nadzieją, że też niedługo reszta (włącznie ze mną) się dołączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, ani mi się waż wcześniej ten test robić! Zabraniam! Wróżyłam, wróżyłam, to w końcu Ci wywróżę fasolinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna doczekasz sie swojej upragnionej fasolki ,zobaczysz wszystko w swoim czasie :) Dorka i Kruszyna zapraszam na zupkę :) ale zasiadamy z uśmiechem do stołu bez żadnych dąsów i smutków...mniam mniam...z makaronem nitki i śmietaną zabielaną..smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna glowa do gory! Bedzie dobrze i nic sie nie zamartwiaj tablekami, bo one teraz sa tak malo inwazyjne, ze nie wplywaja na plodnosc. Rozmawialam z wieloma lekarzami na ten temat. Ja tez na poczatku obwinialam tabl, a okazalo sie za mam policystyczne jajnki i tabl nie maja z tym nic wspolnego. kruszyna, musisz sie cieszyc staraniami i nie stresowac, bo podobno stres jest najwiekszym wrogiem zajscia w ciaze. Tak mi moj doktor powiedzial. Trzeba wszystko brac na luzie a jak sie nie uda, poprostu probowac za miesiac. Ne pewno bedzie dobrze! A jak cos jest nie tak, to po wizycie lekarz ci wszystko powie i zapisze odpowiednie proszki. WIEC ZADNYCH DOLOW!!!!! przesylam pozytywne feromony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, ja dzis w swietnym humorze, bo niedlugo owu i strasznie juz sie nie moge doczekac! Jak na razie dalam chlopakowi na wstrzymanie aby chlopaki byly szybkie i sprawne! juz lece na zupke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiih :) chłopaki po takim odstępie czasu będą szaleć...wręcz nie będzie tam nikogo na dole kto by trzymał dyscyplinę nad nimi :) hihiih ach te plemniczki :) Trzymam kciuki,będzie dobrze dzidzia zaskoczy Was z nienacka tak jak mnie :) niby byłam gotowa ,czekałam tak strasznie chciałam ale omijało mnie to aż w końcu pomyślałam ze to chyba nie dla mnie,ze nie jest mi dane byc w ciązy i...no proszę 2 krechy jak wół wyszły :) Będzie ok. czuję ze któraś z WAs lada dzien poinformuje nas że jest w ciąży :) Czy ktoś moze interpretować mój sen:śniło mi się ze plamiłam na różowo ale wiedziałam ze to krew chociaż nie wyglądało,całe majtki miałam w tym...a mojemu M. śniło się że łysiał :) miał łysienie tzw.plackowate Ojej ja już chyba schizolką zostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnych snow nie interpretuj, bo to tylko Twoje jakies zmartwienia, albo cos co ci w glowie sie gdzies zawieruszylo :) Ja przez weekend ogladalam 24 (nie wiem czy widzialyscie ten serial) i cala noc mi sie dzis snilo ze jestem agentem any terrorystycznym i ratuje swiat! Ale sie nameczylam w nocy :) Chlopaki beda szalec jak nie wiem! A jak sie nie uda w tym miesiacu to jest jeszcze nastepny :) Sympatyczna, a wy ile sie staraliscie? U mnie to niby 3 cykl, ale tak na prawde pierwszy bo jak sie okazalo to wczesniej nie mialam owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za ciepłe słówka :) Nie stresuję się kiedy się staramy, tylko chyba owu nie mam, tak mi z wykresu wychodzi. No chyba że taka spóźniona będzie :) Wracam do pracy, bo straszny tu mam nawał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, moze zobacz te testy owu i juz nie bedziesz sie tym stresowac. Ja sie nie nadaje do obserwcji, wiec sie na nie zdaje. Mam nadzieje ze owu juz byla i ze zafasolkowalas! teraz tylko czekac na pozytywne wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - dlaczego nie nadajesz się do obserwacji - jeśli mogę spytać? Mierzyłaś kiedyś temperaturę i nie wychodziło czy jak? Coś mi się wydaje że przestanę mierzyć, bo tylko mnie to denerwuje, że temp nie wzrasta jak powinna. A testy owulacyjne u Ciebie wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadaje sie bo zapominam... i w weekendy to juz zupelnie :) A to powinno sie robic codziennie o tej samej porze rano itd... Testy po raz pierwszy bede probowala jutro, ale mam duzo znajmoych, ktorzy je polecaja. To jakby zabiera stres mierzenia i sprawdzania. no i informuje cie 48h przed, wiec mozna sobie troche zaplanowac wieczorki :) Mam nadzieje ze sie uda! A jak Tobie idzie mierzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierzę regularnie, nie zapominam na szczęście :) Tylko temperatura nie zachowuje się jak powinna, np. dziś mam 25 dc a tu nadal niska temp, nie ma 2 fazy :( Chyba z tego zrezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczytalam sie ze wszystko wplywa na zmiane temp - stres, alkohol, przeziebienie itp. Wiem ze Asia mierzyla ale tez testy uzywala. Wydaje mi sie ze testy sa wiarygodniejsze, ale za to calkiem niezle kosztuja.... Ale czego sie nie zrobi dla ulatwienia sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka my staralismy się w sumie od slubu czyli ponad rok :) wiesz co miało byc to by było .Nigdy nie mierzyłam sobie temp. nie śledziłam śluzu :) liczyłam na łud szczęscia :)często czułam ukłucie na owulkę i tylko tyle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wróżby z Waszej strony ale jak narazie to wszystko wskazuje na to, że @ jednak zawita w tym miesiącu :O Właśnie sprawdziłam, że w tamtym miesiącu miałam @ w 31 dniu więc jeszcze jutro mogę dostac:O żeby nie myśleć to dzisiaj całe miszkanko sobie posprzątałam i godzinę prasowałam :) przynajmniej jakiś pożytek z tego mojego stresu :P Ja też zastanawiam się nad tymi testami owulacyjnymi. Dorka a to każde testy pokazują, że owulacja ma nastąpić w ciągu 48h? Jak ugotuję obiad to pocztam więcej na temat tych testów bo nic o nich nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×