Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość magda//
teraz uciekam do pracy:) życze udanego dnia i miłych pogawędek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda to jeszcze nic ...ja miałam totalnego doła jak widziałam kobietę w ciąży z widocznym brzuszkiem i jak byłam sama to płakałam po cichu ...to jest zrozumiałe... męczyłam męża słwami 'kiedy ja bede w cazy ??? czy to jest mi dane,bo juz zaczynam w to watpić?? itp..." Wkurzało mnie jeszcze jak ktoś sie pytał :"a kiedy bedziecie miec dziecko??? już czas nagli,latka lecą...itp..." Mam kolezanki po ślubie rok dwa a nawet 3-4 po..a jeszcze nie mają dziecka.Nikt tego głośno nie powie że nie może zajść a ja z doświadczenia wiem ze to boli drugą osobe choć tego nie powie...dlatego nie powielam pytań 'kiedy Wy?" choć sama jestem w ciąży ..bo to rani kogoś... Będzie dobrze Madziu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dziś wyjątkowo na nogach od 7 rano. Dopiero 12 a muszę przeżyć jak zwykle do 19. Ale remont idzie bardzo szybko i cieszę się jak dziecko wracając do domu i widząc ile zrobione :) Kruszyna i Sylwinka odganiam od Was @. Nie zobaczycie jej przez najbliższe 9 mies. Sylwinka jestem z Tobą. Trzymaj się :) Sympatyczna super, że wszystko przebiega prawidłowo, a fasolka rośnie :) No i to bicie serduszka :) Tyłozgięcie mam i ja i też mam przykaz nie denerwowania się bo wszystko ma być ok :) Co do tych Twoich tc to nie wiem, jak to lekarz wyliczył, ale ja miałam ostatnią @ 19 października i jestem w 13tc. Aleee... ważne, że za maluszkiem wszystko dobrze :) Gdy my byliśmy na USG w 12 tyg, to USG pokazało ciążę 11 tydzień i 4 dzień, a ja byłam wtedy w 11 tyg i 6 dniu. Więc nawet nie miałam jak wszystkie 2 tyg odstępu. Też nie wiem co to oznacza. Tak jakbym od razu po @ zaciążyła. Dorka już urodziłaś? No ładnie :) I to dziewczynkę :) agi czyli owu zbliża się wielkimi krokami :) lolcia jak się czujesz? :) magda witaj i postaraj się tak tym wszystkim nie przejować, bo to może przynosić odwrotny skutek. Wiem, że Ci ciężko, ale wrzućcie troszkę na luz, cieszcie się starankami. Zostań z nami, dziel się wszystkim czym potrzebujesz i zobaczysz, że niedługo się uda. A może już w tym cyklu? :) Tak więc głowa, uszy i cycki do góry. Będzie dobrze :) Dla reszty dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bedzie! Jezeli nie ma jakis oczywistych problemow, to uwazam ze kazda z nas zajdzie, tylko musimy sie uzbroic w cierpliwosc, nie stresowac sie a cieszyc sie sama mysla :) Wiem ze to trudno, bo ja codziennie wieczorem zasypiajac mysle jakby to bylo cudownie itp, ale staram sie nie nakrecac ze na pewno sie teraz udalo, aby sie nie zalamac za dwa tyg. Wiem ze bede rozczarowana, ale mam was i wy mnie na pewno pocieszycie i zmobilizujecie do dzialania w nastepnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kasia urodzilam! Smiesznie bylo! Ja mam podejscie ze przed owu jestem ogromnie podekscytowana i juz nie moge sie doczekac powaznych staranek, no a potem trzeba sie przemeczyc te dwa tyg aby uzyskac wynik. Jak nie wyjdzie to trudno, bo przeciez za kilkanasicie dni kolejna szansa :) Kasia, wiem doskonale jak sie czlowiek cieszy jak sie remont posowa do przodu! Ja tez sie wszystkim cieszylam i robilam zdjecia nawet kablom i scianom :) a jak cos dowozili np lodowka to nie moglam sie doczekac aby rozpakowac! Kasia na pewno dasz rade dzis przetrwac, troche nam jeszcze zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc....ja tez niedawno szlafroczek zrzucilam i w koncu sie ubralam, nie spalam dobrze bo mnie prawy jajnik bolal, a teraz pobolewa, czyli nowa rzecz do martwienia sie czy wszystko ok.... Agus mi testy pokazlay owulke 4 dni pozniej niz zawsze myslalam, wiec napewno sie doczekasz..... Magda, ja tez mialam takie doly, myslalam ze cos ze mna nie tak, ze nigdy nie zajde, az w kocu wyszlo :) Sympatyczna moje gratulacje :) 😘 dla Sylwinki.............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ty sie nie zamartwiaj :) wszystko jest dobrze, ale pewnie dopiero sie uspokoisz po pierwszym USG :) Ja od wczoraj mam jakies dziwne uplawy, takie biale budyniowe, to chyba nie jest zadna infekcja... no bo niby skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się dobrze tylko rwa kulszowa strasznie mi dokucza a to dopiero 12 tydz... boję się co bedzie później. Magda uda się zobaczysz... ja pierwszą ciążę straciłam w 5 tyg i teraz jestem znów już w 12 tyg i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze co prawda udalo mi się za pierwszym razem w obu ciążach ale ja tam wierzę że wszystkim tu się uda i 2009 będzie rokiem dzidziusiów z kafe ;););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna ja mam bardzo mocne tyłozgięcie macicy a swojego synka rodziłam dwie godziny i niebyło żadnych problemów mój ginekolog twierdzi ,że z kobietami z tyłozgięciem jest tak jak z osobami leworęcznymi czy są gorsze od prawo ręcznych i różnią się czymś .powiedział, że te wszystkie opowiastki o tyłozgęciu to tylko mity i nie sprawdzają się wogółe tak więc jesteśmy oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka mi lekarz od początku wyraźnie powiedział, że mogą mnie boleć na przemian jajniki. Ból może być bardzo silny i wtedy najlepiej wziąć nospę. Mnie bolały jajniki do 10tc. A z remontu strasznie się cieszę. Teraz czas na wybór kolorów ścian w salonie, a ja nie mam żadnego pomysłu. Pomożecie? Ma któraś jakiś zmysł artystyczny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coraz wiecej zaciazonych, ale to jeszcze z 2008, a pierwsza w 2009 bedzie Sylwinka :D Polcia, biedulo, rwa strasznie chyba boli! Dzielne jestescie dziewczyny :) tak sie czasami zastanawiam ile byloby dzieci, gdyby to faceci mieli je rodzic :) chyba nie za wiele :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kolor scian do salonu wybrala, w tej samej tonacji co kanapy - czyli taki bardzo jasny khaki - wyglada przecudownie, inaczej, ale cieplo i ciekawie. Sypialnie mam kolory egipskiej bawelny, taki w sumie troche brudny bez. Ja nie chcialam wszedzie kremowych scian, bo troche sie trudno wybiera kolor aby nie wyszedl za bialy albo za zolty, no i chcialam miec troszke inaczej. Jak mi pomalowali sciany to ryczec mi sie chcialo, bo wygladaly szaro, ale jak wstawilismy meble i zaswiecilo slonko to jest przecudnie, wszyscy sie zachwycaja jak przyjda. Troche to nieskromnie wyszlo, ale na prawde jestem bardzo z niego dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska dzieki bardzo, bo sie martwilam, a w tym kraju to nawet nie ma jak sie do lekarza wybrac. A polski lekarz jest najblizej 1,30min samochodem i przyjmuje tylo w niedziele.......................... Lolcia badz dzielna kochana, zycze by nie bolalo..... Dorka mysle ze nie za wiele dzieci by bylo, moj maz jak widzi ze mnie cos boli to tak sie martwi ze az blady jest, wiec probuje nie mowic, choc cwaniak wie kiedy sie zamartwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, zna cie na wylot! Moj mi powiedzial ze chce dzidzie ale strasznie boi sie porodu, bo on sie bedzie tak strasznie meczyl :) Usmialam sie i powiezialam ze to chyba ja sie bede meczyc, a on mi odp ze wie ze ja to wszystko przezyje a on biedny bedzie musial patrzec na krew :) Asia, mojej bratowej powiedzieli ze moze miec czeste bole jak okesowe, z roznym natezeniem i ma sie nie przjmowac, bo to znaczy ze wszystko super i sie rozwija i powieksza, no wiec jak ja boli to sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rwa kulszowa, to cos co bardzo boli, pozniej usypia na troche i nagle sie pojawia znowu, nigdy nei opusci Cie juz;) jest w nas w stanie uspionym zolza, sama na to cierpie od czasu do czasu;P Asia, no wlasnie 4 czy 5 dni pozniej, to bedzie lekkie zdziwienie, ale co jak w ogole nie pokaza:D wszystko mi sie zmienilo od 25 roku zycia, tak mysle, wczesniej byl bol po 14 dniach pozniej @ po 14 dniach i 28 a teraz to chyba cos 29-30dc:D swietnie, ale te testy musza w koncu pokazac te usmiechnieta buzke. Noi w ogole mysle, czy w tym cyklu nei mialam owulacji troche wczesniej, bo mialam bol jajnika jakies 5 dni temu? dziwne by to bylo bardzo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiałam jeżeli miałambym niedrożność to czy testy pokazały by owulacje mam już taki głupie myśli wyczytałam gdzieś ,że po łyżeczkowaniu może dojść do niedrożności i przez to nie można zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, tez masz takie uczucie, ze prawie jak ciazowe, tylko wyczekujesz na ta usmiechnieta buzke! Ale jak sie pojawi, to radosc :) Testuj, na pewno sie pojawi. Mi w sumie Asia doradzila, abym jak najwczesniej testowala i zaczelam juz 8dc (przy 25dc) aby wlasnie nic nie przegapic. Pod sam koniec tez juz bylam zrezygnowana ze nigdy nie bedzie tej durnowatej buzki a pokazala sie! Aga, mocno za Ciebie trzymam, bo w koncu ty to wszystko zaczelac i nas tu zgromadzilas :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, a może masz jakąś fotkę tego swojego salonu? Mi się marzy czerwona sofa i fotele i nie wiem jaki do tego dobrać kolor ścian. A może dwa różne kolory? Podłoga będzie jasny buk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia poszukam dzis w domu i moge ci przeslac na maila. Ja tez chcialam dwa kolory, chcialam komin pomalowac na troche ciemniejszy odcien, ale za maly mamy salon i by to nie wygladalo za ladnie. Jak wejdziesz na strone dulux oni doradzaja jakie kolory do siebie pasuja. Czerwone kanapy - super, orginalnie! Mery przestan wyczytywac jakies glupoty na necie! Rob spokojnie testy i nastaw sie pozytywnie to sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli byś była tak miła to poproszę o maila na kati1982poczta.fm No tak mi te czerwone kanapy się spodobały :) Chcę tylko jakieś ściany do nich dobrać, ale na innym forum już mi kolorek doradzono. Ale jeden i do tego jasny. Teraz z dwoma może coś przykombinuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie denerwuje jak bol jest taki mocny ze budzi mnie w nocy , ale utrudnia chodzenie :( Agus testuj, ja juz bylam taka zrezygnowana ze powiedzialam mezowi ze na bank owulacji nie bedzie bo tak pozno to nie mozliwe, a jednak byla w 19dc, gdzie zawsze pewna bylam ze to 14-15, no moze gora 16dc. Wiec spokojnie...... oh ta nasza owulka moze nas niezle zaskoczyc.... Rwa kulszowa czesto pojawia sie w ciazy niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka osa ja również zawsze męża męczyłam od 12 już do 17 dnia cyklu bo byłam pewna ,że wtedy na pewno jest owulka robie testy wpatruje się czy nie ma jakieś choćby malutkiej drugiej kreseczki, a tu nic jedynie śluz się zgadza nie jest taki jak powinien być to może test się nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ja mialam sluz dwa dni wczesniej, pozniej jeden dzien nic, i juz sie zamartwialam ze nie przepadal mi owu a nastpnego dnia pokazala sie buzka i byl sluz. Ten sluz to moze byc taki troche zdradliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja miałam spóźnioną owulkę, po krwawieniu śródcyklicznym, była około 28dc, więc wszystko jest możliwe. Dziś 35dc, zgłaszam że @ nie przyszła nadal :) Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jakby nie bylo to fakt! jestem tu szefowa- tak mnie ocrzcily siostry syjamskie, ktorych tu nie widze dzisiaj:P Asia pewnie no bede testowac, no bo co mam sobie te testy kolekcjonowac czy co;D musze je wykorzystac, a sa 4 jeszcze wiec do poniedzialku moze cos pokaza;d ciesze sie, ze forum Wam pomaga. Ja tu teraz rzadziej bede, bo bede pokazywac Londyn i zajmpwac sie goscmi, mam tyle roboty, a tu jeszcze tyle godzin pracy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, zycze aby buzka wyszla w sob albo niedziele wtedy bardziej na luzie mozna zaatakowac :) Mi wyszla w nd, czyli idealnie bo byly przytulanki w pt i sob no i w nd :) Baw sie dobrze ze znajomymi! Fajowo! Kruszyna tak dalej trzymac! niech nie przychodzi! a kysz! A sjamskie dzis maja przerwe, Sylwinka potrzbowala dnia dla siebie, bo dzis 15.01 a Grazka jest chyba u siostry. Smutno bez nich, to takie fajowe wariatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stronka moja, ale nie ma chyba nikogo abym mogla sie dzielic moim szczesciem z takiego osiagu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus testuj, testuj, az coz Ty chcialas innego z tymi testami robic :))))))) Dorka, nie ma Sylwinki i Ty zgarniasz stronki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja jestem cały czas i widzę te Twoje zdobycze :) Biegam po necie i szukam czerwonych sof i aranżacji wnętrz do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×