Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka a powiedz mi jak kuchnie kupywaliscie to na co zwracaliscie uwage? ja szukam kuchni ale nie zeby liczyli od metra bo to moim zdaniem oszustwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materac juz mamy bardzo dobry ze starego łózka i wymieniliśmy tylko ramę i stelaż. teraz musimy kupic meble do salonu i chyba narożnik i meble do łazienki. My sypialnie bedziemy robic dopiero w przyszłym roku bo narazie remontujemy piętro a jeszcze mamy poddasze i tam bedzie sypialnia z łazienką wiec do tego czasu sypialnia bedzie w jednym pokoju dla dziecka. troche zakreciłam :) my remont zaczelismy w maju 2007 roku :O i zaczelismy od nadbudowania pietra i położenia nowego dachu i od tego czasu męczymy sie w środku. Zabcia ja kuchnie tez miałam na zamówie zrobioną i płaciłam 1000 zł za metr i w mojej okolicy to firma jedna z najtaszych, jak jestes ze sląska to moge dac Ci namiary. zrobili mi taką kuchnie jaką chciałam a miałam bardzo duze wymagania :P Asiu jaka ładna tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, mamy plyty gipsowe w dwoch pokojach a nosne sciany z cegly. My mieszkamy w 100 letnim domku wiktorianskim i staralismy sie jak najwiecej zachowac takich wiktorianskich akcentow :) A jak kupowalismy kuchnie to ja patrzylam przede wszystkim na material z jakiego wykonnane sa drzwiczki i zawjasy. Nie kupowalam na metr tylko kazda szafka miala swoja cene. na poczatku przyszedl no nas projektant aby nam wszystko zaprojektowac i pokazac symulacje na kompie no i wycenic, zawsze sie targujcie! Ja wytargowalam 40%!!!!! i nigdy nie kupujcie przez ta firme lodowek, kuchenek itd bo sa prawie zawsze drozsze niz w sklepie AGD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak się sprawdzają płyty gipsowe na ścianach? Bo położyliśmy gipsy w salonie i niektórzy przychodzą i nas wkurzają, że źle zrobiliśmy. My wiemy swoje i będziemy mieszkać tak, jak chcemy :P Materac już wybraliśmy. Potrzebuję łóżko + stelarz i szukam firmy która ma fajne modele i wysyła kurierem lub ma siedzibę w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neti - ostatni cykl wnikliwie analizowałam, liczyłam, mierzyłam itp. I stresowało mnie to bardzo, M też się denerwował, że to może teraz, może temp jeszcze nie taka, bo skok późno itp. Koszmar! A teraz już od kilku dni nie mierzę, czekam spokojnie na wywołaną @, potem zacznie się kolejny cykl. Może będzie owulka, może nie. Wiem tylko, że przejmowanie się może wszystko popsuć. Dlatego wymyślam różne fajne wieczory dla nas i to pomaga nie myśleć aż tyle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzaja sie bardzo dobrze! Mamy plyte gipsowa w lazience - jedna sciane i mamy na niej dosc ciekie kafle, bo sa z kamienia i wiszaca umywalke i nie ma zadnego problemu! One sa tansze i latwijeszcze to postawienia niz budowanie wewnetrznych scian z cegly! Asia, my mamy lozko z John Lewis, nie bylo najtansze, ale jest najwygodniejsze na jakim kiedykolwiek spalam :D no i dosc wytrzymale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - mnie się marzy łóżko kute, metalowy bajerancki stelaż i grubaśny materac :P:P:P Nie jest to takie drogie jak przypuszczałam :) Tylko nogi tego łózka to chyba zabetonuje w podłodze bo po starankach będą dziury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka my mamy lozko z Dreams... kosztowalo majatek, ale chyba najlepiej wydane pieniadze, zawsze sie smieje do meza ze to lozko to moja druga milosc oczywiscie po nim zaraz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka jestem ze śląska zabkam24@o2.pl poprosze o namiary :) ja narazie uciekam maz zrobil obiad krokiety z barszczem :) pozniej do fotografa jedziemy zdjecia odebrac i odpoczac troszke wpadne wieczorkiem ;) do sklikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaje mi szukanie na allegro jakiejś firmy z Warszawy z fajnymi łóżkami. Materac mamy upatrzony. Tylko zamówić, ale chcę to w ostatnim momencie, bo nie mamy gdzie tego trzymać wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzeba troszke wyluzowac z obserwacjami... tak mi sie wydaje, oczywiscie nadal powinnysmy sie orientowac co sie dzieje. Ja zamierzam pozostac przy testach bo mi pomaga sie to wyluzowac :) ale nie mierze i nie bede mierzyla temp. Super pomysl z tymi urozmaiconymi wieczorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja nasze tez uwielbiam! W weekend to bym wogole z niego nie wychodzila :) Asia to juz chyba lozko bedzie musialo spasc na 3-cie miejsce, jeszcze gdzies tam ta faolka musi sie przed lozkiem wcinac :D W lozko warto zainwestowac, bo ja nienawidze jak skrzypia! To taki wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lozko zostaje na drugim, bo mam dwa pierwsze miejsca: maz i fasolka :) Ja tez nie znosze jak skrzypi lozko :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche czasu zajęło mi przeczytanie wszystkirgo co napisałyście Co do tematu z poprzedniej strony o tych starających się i ciężarnych to wydaje mi się temat troche dziwny bo jeżeli jest się staraczką to nieuniknione, że można się stać z przyczyn dla kazdej dziewczyny oczywistych zaciążoną, rozumiem, że takie dziewczyny powinny odejsc bo komuś jest przykro bo zaczał pisac o ciąży w takim razie niech ktas założy topik starające się od roku lub od półroku albo od miesiąca wtedy każda wiedziała by czy się do takiej grupy zalicza czy nie i było by jasne Ja także się staram, jak widze koleżanki które pisza, że im się udało to znaczy że topik odpowiedni STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna??? teraz powinno się dopisać zaciążone precz troche przykre by to było Dosyć że nas obsmarowują na innych topikach to jeszcze same robimy sobie problemy wydaje mi się, że jezeli komuś sie coś nie podoba niech nie pisze ja bym tak zrobiła, a po to tu jestem bo jeszcze zima nie mineła więc mam czas na starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że nikogo nie uraziłam napisałam tak jak ja zrozumiałam nazwe topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze napisane Mery! Ja mam nadzieje ze nikt nie odejdzie, ale rowniez nie beda sie do nas przylaczac dziewczyny tylko na jeden dzien i znikac! Bo ja tego nie lubie! Asia slicznie to ujelas ze masz dwa pierwsze miejsca, chyba jak bede miala fasolke to troche podkradne to stwierdzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka wysłałam Ci maila :) Ja zmykam sie położyc na chwile bo nie umiem usiedziec i chodzic tak mnie znów boli ten jajnik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka na bol jajnika jeli to owulacyjny pomaga szybkie siadanie np na twarde krzeslo, czy skakanie na skakance, to sa rady o ktorych uczyla nas swietna prof na ginekologii.... Mery zgadzam sie z tym co napisalas. Ale o co chodzi z obsmarowywaniem naszego topiku na innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorka, że mnie popierasz:) Grazka coś musi być nie tak jeżeli boli cię jajnik, a test nic nie pokazał jak bedziesz na wizycie to napewno lekarz dojdzie do tygo co może być przyczyną Ja w sumie po to też zaczęłam robić testy żeby zobaczyc czy mam jajeczkowanie bo naczytałam sie, że niedrożność może być po poronieniu itp... dlatego robiłam test Nie wiem czy są bublowate ale koleżanka mi je poleciła, a jaj się udało dzięki nim zajść i robiła te same co my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Asia szkoda sobie glowe zawracac tym co pisza na innym topiku. Poczytalam kilka postow i stwierdzilam ze niektore dziwczyny nie maja co robic i chyba sa dosc nieszczesliwe, bo oczerniaja ludzi ktorych nawet nie znaja.... Ja sie tym zuplenie nie przejelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obsmarowywaniem chodziło o to, że śmieją się z naszych temperaturek, testów owu, obserwacji wszelakich, tabelki. Ogólnie że zachowujemy się jak dzieci, bo piszemy zdrobniale itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka cofni się pare stron do tyłu ktoś napisał i podał adres wystarczy wejsć i poczytac jeżeli dobrze pamiętam to na str 270 naszego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to są cholernie nieszcześliwe baby, które mają braki w kazdej dziedzinie zycia one nie robią z nas dzieci robią z nas totalnie głupie i niezaradne życiowo baby kury domowe Szkoda, że nie wiedza, że kazda z nas jest aktywna zawodowo i przeszła wiele w zyciu i kocha dzieci Myśle że te cioty nie maja zadnych uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny za słowa zreszta lepsza wiazanke im napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie tylko o tym topicku piszą. Ten podali dla przykładu, ale ogólnie robia najazd na topiki staraczek i zaciążonych. Wydaje mi się, że nastała poprostu moda na czepianie się tych dwóch grup. Ludzie nie mają co robic i bzdur się czepiają. Szkoda tylko, że nie rozumieja do końca o co w tym wszystkim chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah o to chodzi, to weszlam na chwile, ale nie czytalam bo jest tam tyle bledow ortograficznych iz wydaje sie mi, ze ta stronka piasna jest przez dzieci z podstawowki, wiec niech maja zabawe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyna im sie nudzi :) Ja sie zupelnie nie przejelam i nie widze niczego dziecinnego w spieraniu sie w staraniach i wyliczaniu i obserwacji wlasnego ciala. Uwazam ze super robimy, bo sobie pomagamy, informujemy i przynjamniej mniej problemow do domu zabieramy, mniej stresujac nasze drugie polowki :) tak jest w moim przypadku, a wiem ze Wy mnie super rozumiecie! Asia daj sobie spokoj z czytaniem, szkoda czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno .... Czasami mam wrażenie, że niektóre wpisy ( te negatywne) są napisane przez osoby, z którymi miałyśmy styczność... Szkoda, że piszą na pomarańczowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że nie ma co się tym przejmować. A topik nasz i każdy inny podobny będzie nadal trwał niezależnie od tego, kto co będzie pisał na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×