Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grażka nie wiem musze poczytać albo wiadomość do sprzedawcy wyśle i się dla ciebie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od @ rozumiesz, ale moja siostra się zastanawia nad kupnem tego choć w innym celu potrzebuje przeciwnym niż my tutj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyfry.... hmmm... Może dam upust mojej radosnej twórczości :D Przytulanka = ❤️ Gwałt na mężu = Jak mąż się nie daje = Jak są II kreski na teście ciążowym albo owu = 🌼 A jak Kruszyna ma sprośne myśli znowu = :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co dziewczyny pomyślą jak zaczną czytać to co my napisałyśmy pomyślą humorki dopisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No humorek mam w miarę, tylko że już ledwo ten ból brzucha wytrzymuję :( Przed chwilą 2 tabletki wzięłam, może trochę ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Jak to ma być gra wstępna to ja wnioskuje o wydłużenie języka w tej emotce !!!!!! 💤 - to też gra wstępna Grażka? Jak myślisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysle wam cos fajnego tylko napiszcie mi maila a obok maila wasze imie i pierwsza literke nazwiska bo nie chce i pewnie same nie chcecie podawac waszych danych na forum, naprawde fajna rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nazwisko w mailu, ale może mi Grażka prześle na gmaila jak od Ciebie dostanie :) Czyżby chodziło o prezent od Św.Mikołaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka mojego maila juz masz bo wczoraj CI wysłałam a moje imię to G i nazwisko tez G :) Kruszyna ja sie przyłaczam do wniosku :) to juz mamy dwie buzki oznaczające gre wstepną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×