Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Cześć Grażka :) Wczoraj tylko M powiedział, że jak tylko @ się skończy to on zmobilizuje wszystkie swoje chłopaki do działania, porusza mi jajeczko żeby wyszło z jajniczka i zrobi BUM i będzie fasolinka :D Pocieszny czasem jest. Ale tym razem nie nakręcam się i nie będę. Poczekam te 36 dni do terminu następnej @, a dopiero po 40 dniach pójdę do gina. ŻADNYCH testów nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - co do owulacji, to dziwna sprawa u Ciebie. Możliwe, że owulka się opóźniła i @ będzie później. Ale lepiej idź do gina, lepiej sprawdzić i być spokojnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Fajnie to ujoł :):):) pewnie tak bedzie ale ja też nie chce Cię nakrecac bo sama wiem jak to później boli jak przychodzi @. Ja tylko bede trzymac kciuki cały czas :) biore sie za pisanie smsa do Sywlinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja też na twoim miejscu poszłam bym do lekarza Ja miałam takie postanowienie kiedy zaczęłam robić testy kiedy długo nic nie wychodziło, że jeżeli tak będzie to pójde do lekarza niech sprawdzi czy wszystko ok bo po co póżniej się denerwować i domysły robić że może to albo tamto mi jest, a tak to czarno na białym będe wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze się, że u Sylwinki wszystko ok, a z tym ciśnieniem napewno coś poradzą i już niedługo będzie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisała to samo co Asi że czuje sie dobrze i że nie wie kiedy wyjdzie ze szpitala. Mam Was pozdrowic i ucałowac 👄👄👄👄👄 :):) ja pojde do lekarza ale poczekam na tą wizyte prywatną bo wiem że mnie dobrze zbada a patrzac na mój wykres z listopada to skok temp miałam własnie w 22 dc wiec sobie spokojnie jeszcze podziałam z męzem i zobacze co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mnie w zeszłym miesiącu tak bardzo bolały jajniki między 20-22 dc ja myślałam wtedy, że może fasolka się tam zadomowiła i daliśmy sobie z mężem spokój, a w tym miesiącu robiłam testy i właśnie w tym czasie miałam owulacje teraz jak sobie przypomniałam to wiem, że to była owulka, a nie fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od czasu poronienia miałam problemy z @ albo trwała za krótko albo za długo albo za często przychodziła Dopiero od 4 miesięcy mojemu nowemu lekarzowi udało się to uregulować i może dlatego opóżniła się owulacja potrafiłam mieć @ po 10 dniach znowu i po 20 znowu ale jak się rozkręciła to trwała ponad 20 dni dopiero leki ją zatrzymały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery czyli bardzo możliwe że ten ból to owulacja? takie same mamy cykle a ja za wczesnie zaczełam robic te testy i teraz juz nie mam jak sprawdzic ale co tam ważne że bedzie przytulanko :) ten wczorajszy ból był bardzo silny ale mąż mi przypomniał że czasami tak miałam że nawet nogi nie umiałam podniesc, wiec to mnie uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Kruszyna zadnych zlych nastrojach nie chce slyszec! Tak jak napisaly dziewczyny, @ musi przyjsc i czym predzej tym szybciej bedziesz znow mogla zaczac swoje szalenstwa :) Grazka mam nadzieje ze to byla owu, takjak mery pisze :) A u mnie super, dzis juz sie skonczyla, wiec zaczynam na spokojnie kolejny cykl staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaobserwowałam u siebie nawet ból podczas stosunku jak mam ten ból jajników po prostu czuje taki dyskomfort czy wy też tak czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Mery ja tak miałam w poniedziałek bo wczoraj sobie odpusciliśmy bo nie dałabym rady :) ale dzisiaj nadrobimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka a twoj juz byl/jest owocny! Najwazniejsze, ze przytulanki byly regularne i spontaniczne a nie dlatego ze test wyszedl pozytywny! Mam wielka nadzieje ze Ci sie teraz udalo! Ja sie nie nastawiam, mam nadzieje ze nie spedze owu w pl :) Jak sie uda, to cudnie! Moj ukochany zalozyl rok staran.... mam nadzieje ze uda nam sie wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka były regularnie przytulanka u nas bo mój mąż to jakis niewyżyty jest :D jedynie w weekend była przerwa bo czekalismy na pozytywny test a wyczytałam że przed lepiej zrobic przerwe. Mam nadzieje że sie udało ale jak nie to tez nie bedzie tragedii bo kiedys sie uda może z pomocą lekarza :) jakos spokojna sie ostatnio zrobiłam :):) zobaczymy czy bede taka jak bede czekac na @. a ja mam nadzieję że luty Wam nie przepadnie. Kiedy wylatujesz do Polski? i kiedy wracasz? Lecisz tylko na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w trakcie robienia testów to co 2 dni się przytulałam, a jak test był pozytywny to codziennie przez 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i @ przyszła, aaaałłłłłłłaaaaa!!!!! U mnie jest szansa że w tym cyklu będzie owu jak trzeba :) Dlatego spontanicznie i często mamy zamiar się przytulać. A jak nie będzie owu, to nic straconego, doktorek pomoże i w końcu się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece w pt i wracam w pn wieczorem :) juz nie moge sie doczekac :) Grazka, mam wielka nadzieje ze sie udalo Tobie :) Ja tez jestem o wiele spokojniejsza, ale w zeszlym miesiacu tez bylam przed starankami i podczas, a jak przyszlo czekanie, to nie moglam sie doczekac! Ale jakos strasznie, strasznie sie nie zalamalam. chyba ciezej bylo mi o tym myslec, a jak juz przylazla, to juz sie pogodzilam :) duzo dzieki ukochanemu :) Kruszyna super ze przyszla! Musi byc owu w tym cyklu i sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłł :P mężuś pojechał a mi samej smutno :( ale właczyłam kompa i weszlam tutaj ;) co do testow tej calej owulacji to szczerze ja nawet nie wiem na czym to polega, gdybym miala co miesiac sie tym \"bawic\" chyba bym zwariowala ;) jedynie w internecie sprawdzalam dni plodne wiedzialam co i jak i to mi wsyatrczylo, na zadne objawy nie zwracalam uwagi no moze jedynie na sluz to byla moja jedyna taka obserwacja a tak to na luzie :) co ma byc to bedzie... w ogole to zawsze sie zastanawialam jak to jest bez okresu :) powiem ze nawet fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi te testy absolutnie nie przeszkadzaja :) Ucza cierpliwosci ;) no i pzynajmniej daly mi pewnosc ze jest owu :) Ja mialam te co Asia, elektroniczne, wiec sie nie dopatrywalam drugiej kreseczki, bo ja mialam buzki :) Ja sobie je chwale, ale rozumiem ze innym moga one nie pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, u mnie jedna pozytywna sprawa nie bola mnie piersi , a przez ost 3 cykle przed \"@ nie mogłam sie dotknac.niczemu tego nie przypisuje oczywiscie ale zawsze to pozytyw. Pozatym sto mysli na raz , nie boja mnie tez jajniki i brzuch tak jak zwykle przed @ ale nie mowie ze ich nie czuje . Zobaczymy morze nie osiwieje do soboty :) dobrze ze do konca tyg pracuje,bo bede miec mniej czasu na myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc testy owulacyjne to super sprawa nie trzeba codziennie mierzyć temperatyry obserwować śluzu tylko test troszke moczu i już wiadomo Moja siostra zastanawia się nad kupnem takiego urządzenia powiedzmy test wielokrotnego użytku który może służyć wiele wiele razy to taki mikroskop bierze się próbke śliny lub śluzu i to niby pokazyje też owulke czy któraś wie coś więcej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze dla mnie tez testy były nowoscia , ale tak jak mowicie zobaczyłam dwie kreski i wiedziałam ze ta owu była, a reszta czyli tepm i owserwacja tez mi pomagaja,ze sie wczesniej nie myliłam ,oj zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery my czekamy do tego samego dnia , wiec sie jeszcze wstrzymaj z obserwaca nastepnej owu :) bo może jej juz poprostu nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym w tym mc miałam owu dzien wczesniej 23 dc , wiec tak jakby liczyc 14 to w piatek powinna nie przyjsc@ a nie jak liczyłam w sobote, ale zobaczymy poczekam do soboty , chyba ze sie pojawi w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery - z tego co wiem, to badanie czysto laboratoryjne. Śluz płodny ma coś tam z krystalizacją i szybciej wysycha i można poznać owulkę, ale o ślinie nie słyszałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeste za testami jeżeli jest takie "coś" to dlaczego tego nie używać jak najbardziej jestem za i wcale nie są trudne do zrobienia robi się tak samo jak test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×