Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka - no stwierdziłam, że zapomnę o tym co było nie tak :) Szkoda czasu :) Żeby docenić wartość jednego roku, zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy. Żeby docenić wartość miesiąca, spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie. Żeby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć. Żeby docenić wartość minuty, zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot. Żeby docenić wartość sekundy, zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek. Żeby docenić wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal. Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy. Dziel go ze szczególnym człowiekiem - będzie jeszcze więcej wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie moje motto :) A miesiąc dla wcześniaka to bardzo dużo, wiem coś o tym, bo moja siostra urodziła się w 7m-cu i 2 miesiące leżała w inkubatorze pod lampami. To był okropny widok, takie maleństwo 1,5 kg... Ale rośnie teraz szybko i nadrabia straty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z takim podejsciem trzeba sie rano budzic :D Ja dlatego sie prawie nigdy nie kloce i nie mam zadnych cichych dni itp bo zawsze mi szkoda czasu :) Powiem co mysle i zaraz zapominam :D na szczescie ukochany taki sam, wiec mamy bezkonfliktowy zwiazek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - i tak powinno być :D Ja nie wiem co to ciche dni i bardzo się z tego cieszę :D Czasem się posprzeczamy, a potem śmiejemy się z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się powoli do domku. Dziś mam miły wieczór na przeprosiny obiecany :P:P:P Do zobaczenia jutro rano, buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak nawet chcemy sie posprzeczac to nie wychodzi bo nie potrafimy sie nie smiac i nie rozsmieszac :) Zycie jest zbyt krotkie i cudowne aby tracic czas na pierdolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety wiem co to ciche dni nie ma nic gorszego dla mnie niestety mój mąż o tym wie i nieraz to wykorzystuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Sylwinka mi wczoraj napisała że nie wie kiedy ze szpitala wyjdzie i że dobrze sie czuje tylko ma skoki ciśniania, mam nadzieję że szybko nam wszystko sama opisze :):) mnie dalej boli ten jajnik ale juz nie tak mocno, juz mogłam wyjsc do piekarni i teraz zrobie obiad :O no i co do gotowania to ja bardzo lubie gotowac ale mój mąż tez lubi i nawet mu to wychodzi ale zawsze musze byc z nim w kuchni bo on nie wie jak doprawiac :) mój mąż bardzo często robi sałatkę owocową : pomarańcze, jabłka, banany kroi i zalewa activią truskawkową :) pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to jakos musisz meza ukarac ;) ja jak sie staram zezloscic na mojego, bo mam czasem powodu to zawsze jakies glupie miny robi, albo udaje malego posluszngo chlopca i to mnie zawsze rozbawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiesci o Sylwince! Tak sie ciesze! Ucaluj ja smsowo ode mnie bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też się nie kłócimy. Wśród znajomych uchodzimy za super zgrane małżeństwo. Wiadomo, że jakieś tam sprzeczki czasem są, ale ciche mogą być tylko minutki, nigdy godziny czy dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest uparty i jak się zatnie to koniec świata , ale niestety to po części moja wina bo ja na początku naszego związku byłam taka i on odemnie się tego nauczył ja teraz odpuściłam a on niestety nie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jej napisze smsa :) nam zdaza sie porządnie pokłucic ale jakos umiemy sie szybko pogodzic :) nigdy nie zdazyly nam sie ciche dni. Dorka mój mąż też mnie zawsze rozsmiesza no i ja nie umiem powstrzymac sie od smiechu :D ale to takie fajne jest :) nawet gdybym chciała byc bardzo zła to nie umiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na szczescie oboje nie jestesmy uparci i oboje sobie ustepujemy, tak chyba nawet latwiej. Zawsze tacy bylismy. Moj ukochany jest bardzo humorzasty i zawsze sie z tego smiejemy conajmniej jakby mial @ :) zawsze mu wtedy schodze z drogi, daje sie wyciszyc i za chwile do mnie przychodzi i sie juz smiejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam jeszcze malutki pozadek i poustawialam staraczki datami :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.....WIEK...ILDZ. Novida.............12.01.09................Dubl in.........30........0 Sylwinka...........13.01....................Jar oci n.......25........1 agi26................28.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03....................Bielsko....... ..23........0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............15............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................13............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................8...........09/09/09....... ... .26.............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie Dorka :) Ja jak zwykle czekam na godz. 19.00, żeby pójść do domku i się położyć. Jeszcze 1,5godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze 50 min :)i do domku! Ciekawe jak u Agi, bo zbliza sie jej termin. Wiem ze powiedziala ze robia przerwe, ale pewnie jakos sie z raz przytulili i moze akurat udalo sie w ten dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka pisala dzis do mnie popoludniu, ze caly czas cisnienie skacze ale caly czas nie ma plamienia, co najwazniejsze... Nie wie tez kiedy ja wypuszcza ze szpitala... A ja czekam na mezusia zaraz bedzie w domku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.....WIEK...ILDZ. Sylwinka...........13.01....................Jar oci n.......25........1 agi26................28.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Novida..............03.02.09................Dubl in.........30........0 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03....................Bielsko....... ..23........0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............15............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................13............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................8...........09/09/09....... ... .26.............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz w domku i tez czekam na ukochanego! Dzis mamy wieczor filmowy ;) Asia co w koncu ugotowalas na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka dziekuje za namiary ;) a kuchnia super! :) ja nie moge przy moim mezu tu siedziec bo ciagle kompa mi zabiera odezwe sie jutro jak bedzie w pracy :) pozdrawiam i milego wieczorku wszystkim babkom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dzień dzisiaj zaczął się po prostu super.... Z wczorajszego wieczoru nic nie wypaliło, M poszedł spać.... :(:(:( Rano się nawet nie widzieliśmy, lipa :( A dziś przyjdzie @, brzuch boli niesamowicie :( Głowa boli, śnieg zaczął sypać, ciemno jeszcze za oknem, a tu pracować trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj chyba nie będę pisać. Zawsze jak mam @ to dołek mnie dopada, a po co śmiecić na forum. Ale jak miną najgorsze 2 dni to potem humor już zawsze się poprawia i znowu gadam o zbereźnych głupotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki i te które się już wystarały również:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dobrze się czuje troche brzuch boli ale termin @ się zbliża więc ....może normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) mnie juz dzisiaj nic nie boli :) mąz ciągle trwierdzi że ten mój ból to owulacja i że nie potrzebnie bede biegac co chwile do lekarza wiec juz sama nie wiem co robic :) czytałam wczoraj na jakims forum co dziewczyny pisały o testach owulacyjnych i duzo dziewczyn miało owulacje 22dc przy cyklach 30dniowych a ja juz nie mam testów żeby to sprawdzic :O a ostatnie dwa cykle trwały 32 dni u mnia i bądz tu mądrym :O Kruszyna nic sie nie dołuj bo teraz ta @ musi przyjsc do Ciebie ale pozniej juz nie przyjdzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×