Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dzieki wiem ze moge na was liczyc. bo mojego meza to by ucho zabolalo jakbym mu zaczela gadac to co czuje i na dodatek on tez to przezywa wic pisze wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna uda się zobaczysz, ale wiem jak Ci ciężko... nie załamuj się... pomyśl sobie, że może tak ma po prostu byc... 🌻 ❤️ dla Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,wiem ,moj muzdzek to rozumie ,ale nie moze informacja dojsc do serduszka mojego . ciezki tydzien duzo energi mi potrzeba i miłości :( no i zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja myślę, że jego też to dotyka, ale ciężko mu o tym gadać. Ja też mam takie dni, że chodzę zła, a jak ktoś zapyta o co chodzi to krzyczę "o nic!". Po prostu nie mam ochoty z nikim o tym gadać i już, a wszyscy mają zejść mi z drogi. Może mąż też pewnie odczuwa to wszystko, ale nie chce o tym gadać bo wtedy jest mu jeszcze ciężej. Będzie dobrz, zobaczysz. A nam możesz się wyżalać ile chcesz. A oto i mój brzuszek na początku 14tc: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/16418d5fee583814.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/063d5964dd65705c.html A masz lolcia foto swojego brzuszka? :) Chętnie bym zobaczyła :) No i uaktualniam tabelkę: STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............18.02...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... magda//.............14.02.09.................9......Krak ó w........23......0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............15............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................13............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................8...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/Tomek............................ .................... lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) anna głowa do góry :), Ty też będziesz niedługo w ciąży. A co do tych znajomych to może oni tylko tak mówili, że nie chcą, żeby nikt nie oczekiwał od nich potomstwa i żeby właśnie nie było tych głupich spojrzeń. Moja najbliższa rodzina wie, że my chcemy mieć dziecko, choć nie wiedzą (wyjątek moja siostra), że się o nie już staramy, ale znajomym mówimy, że mamy jeszcze czas. I nie martw się, bo ja też nie potrafię sobie wyobrazić, że jestem w ciąży i też mam wrażenie, ze dotyczy to wszystkich tylko nie nas. Jak widzisz, nie jesteś sama w swoich odczuciach. Nie załamuj się ... jak masz gorszy dzień to pisz, jesteśmy po to, żeby się cieszyć z radosnych nowin, ale również po to by wspierać się w chwilach załamania i zwątpienia. I napisała to osoba, która ma co miesiąc mega doła :(, ze nie wyszło potem, mam mega zryw :) do działania i tak w kólko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaT21 jaki śliczny brzusio :D, też bym chciała mieć taki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ale mialam wczoraj wieczor :) wysmialam sie z przyjaciolkami i zapomnialam zupelnie ze przyszla wczoraj @. Ja chyba troszke wyluzowalam, bo moj chlopak ma zupelnie inne podejscie, ze uda sie wtedy kiedy jest nam pisane i ja w to wierze :) na razie planujemy wszystko tak jakby dzidzi nie bylo :) a jak bedzie to przecudownie. Zabronil mi sie stresowac i powiedzial ze bedzie bezlitosny jak sie bede uzalac, i on nie chce tego sluchac :( Mam sie cieszyc zyciem, bo dzidzia tylko w szczesliwym brzuchu chce rosnac :D rozbawil mnie strasznie :D Nasi znajomi tez powoli zaciazaja, ale ja sie ciesze bo jezeli im sie udaje, to ja wiem ze nam tez sie uda! Anna prosze sie nie smucic, a jak masz tylko gorszy dzien to my ci pomozemy! mi wczoraj dziewczyny pomogly! i dzis juz usmiech mam na twarzy od rana :) Kasia, cudny brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz troche mi lepiej mąż mnie co chwila rozwesela :) a nawet pojdzie mi jutro wyniki odebrać :) kochany:) jeszcze mam pare dni niepewności i oczywiście skłamałabym jakbym powiedziała ze nie licze ze tym razem sie udało. :) dobrze ze w tym tyg mam tylko 1 dzien wolny a reszte pracuje bo bym chyba zgłupiała, atak zajme sie czyms innym :) Normalnie powiem wam ze dzien w ktorym wpisałam sie na forum był jednym z lepszych :) wszytskie emocje przelewam na strony forum i jest mi o wiele lżej jak sie ich pozbywam, a pozatym nie czuje sie samotna w tym pragnieniu macierzynstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, no i super ze sie zrelaksowalas i sluchaj sie ukochanego bo dobrze gada :) Anna, mi sie wydawalo ze ja nigdy nie zajde, nie moglam sobie tego wyobrazic ze moge byc w ciazy, a jednak stalo sie to, dlatego wierze ze Tobie sie uda i kazdej staraczce :) Kasia, brzuszek fajniutki :) :) Lolcia super ze u Ciebie i fasolki ok :) Mam informacje od Sylwinki, ze czuja sie dobrze razem z fasolka, ma tylko problem ze skaczacym cisnieniem, nie wie kiedy wyjdzie ze szpitala. Ale to i dobrze bo tam wypocznie..... A u mnie leniwa niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pochwałę brzuszka :) Malutki narazie, ale jeszcze się dużego nanoszę :) Ja zmykam bo już 15. Jedziemy na małe zakupy i do teściów. Będę jutro koło południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka83
Witam wszystkich,rowniez sie staram juz drugi miesiac jesli to ma trwac jeszcze duzej to ja chyba nie mam cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, dolaczaj do nas i ucz sie z nami cierpliwie czekac, nie ma innej rady! Kasia milych zakopow! Super wiesci o Sylwince! Strasznie sie ciesze ze wszystko dobrze, niech ja trzymaja w tym szpitalu jak najdluzej sie da! a ja dzis niedziele spedzam ogladajac filmy. Wlasnie skonczylam ogladac film pt Changeling! przecudowny - o mamie walczacej o dziecko, zryczlam sie jak glupia, bo to prawdziwa historia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu znowu cisza :) pewnie się jutro rozkręcicie z pisaniem, kiedy ja będę w pracy :( oliwka83 Witaj :) i dopisuj się do tabelki :D hehe ja do cierpliwych też nie należę, już 5 cykl uczę się tej cierpliwości i chyba mi nie wychodzi. Jedyne co to już się tak nie nakręcam, jak mnie coś zakuje, zaboli itd. Dziewczyny totalnie się rozkładam, prycham kicham, z nosa mi się leje, normalnie pociągająca się zrobiłam. Najchętniej bym nie poszła do pracy, ale niestety nie mogę. Cały weekend siedzę nad papierami, zamiast odpoczywać a i tak nikt tego nie doceni :( Chciałabym już wiedzieć, czy się udało, czy nie to bym chociaż jakieś leki wzięła, a tak uskuteczniam naturalne metody leczenia przeziębienia. Miłych snów 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Dorka kurcze tak bardzo jestem zła na tą Twoją @ :O ale uda sie nastepnym razem! Kasiu super brzuszek :) a kopie już? Ja niestety owulacji jeszcze nie mam :( zobacze jutro rano ale martwie sie tym :O :O ide spac, do jutra papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mety27
Witam chiewczynki pierwszy raz jestem pierwsza i to o takiej godzinie Niestety nie mogę zasnąć mały mnie obudził mąż wstawał do pracy i po śnie zaraz zrobie sobie kawke i będzie dobrze Grażka, a masz choć drugą kreske choć taką słaba bo u mnie było tak pierwsze 5 dni tylko jedna kreska nasępne 6 i 7 dzień dwie ta druga słaba 8 dzień super mocna druga krecha 9 dzień słaba druga kreska i 10 znowu tylko jedna Ja już się tak stresowałam, że nie ma kreski ,myślałam, że jakieś badziewie kupiłam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna 999 tylko bez zamartwiania się razem czekamy na nieprzyjście @ wiem, że to przykre jak ktos głupio między wierszami coś nam chce powiedzieć ja wiele razy słyszałam teksty typu może czas na drugie mały już taki duży nie będzie chciał się bawieć z siostrą albo bratem) ale miej to w nosie i czekaj na tą odpowiednią fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Przeczytałam Was szybciutko i mam właśnie zamiar ogromnego posta pierdyknąć :P:P:P Dorka - tak to już jest, że się nakręcamy, a potem @ przychodzi. To okropne uczucie... Ale przecież następny cykl to nowe nadzieje i staranka :) Cieszę się że Twój Luby tak się stara i wspiera Cię - to najważniejsze. Ja mam dołek, jak przez ostatnie dni z resztą. Ale to dlatego, że czekam na wywołaną @ i mam rewolucję w jajnikach. Do tego przez ostatnie dni ciężko się dogadujemy z M :( Powiedział mi tylko że śniło mu się że jeszcze w tym roku urodził mu się syn. Nie pytałam czy ze mną :) Chyba dużo emocji w nas siedzi, nie tylko związanych z dzieckiem. Jak mu powiedziałam, że teraz będziemy co 2 dzień się przytulać to wybuchnął na mnie, że nie ma zamiaru pod jakieś dyktando :(:(:(:( Może ma troszkę racji, ja tylko chcę żeby było dobrze... I mocno wierzę w to, że lekarz mi pomoże, nieważne czy lekami, czy z monitoringiem. Cieszę się że u naszej Sylwinki wszystko dobrze :) I ciepłe buziole jej przesyłam :):):) Grażka - co u Ciebie? Mam nadzieję że wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery mi na samym początku wychodziła słaba druga kreska a teraz nie widac jej tylko jest ta pierwsza :O chyba nie mam owulacji w tym miesiacu :( nastepny miesiac spisany na straty :(:( Kruszyna z M na pewno sie dogadasz i jak dojdzie co do czego to sam bedzie Cię ciągnął do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna to nie tylko u ciebie takie emocje w związku Ja jak zaczęłam staranka na poczatku było dobrze ale z czasem mój maż nie chciaż się wogóle przytulać kiedyś nawet mi powiedział, że jak sobie pomyśli o tym to aż mu ochota odchodzi to jest straszne kiedy zamiast czerpać z tego przyjemność to robimy to dlatego żeby zajsć u mnie właśnie tak było i mój mąż to wyczuł i powiedział że jeżeli nie przestane tak do tego podchodzić to on nie będzie się przytulał Małe tego jak mu mówiłam, że teraz mam dobry śluz albo, że gdzieś czytałam coś albo, że taka pozycja jest dobra to kiedyś się tak zdenerwował powiedział, a może do sufitu cię przywiąże daj spokój bo nigdy nie zajdziesz jak tak będziesz do tego podchodzić i wiesz co w tym miesiącu wyluzowałam i było dużo dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka nie wiem dlaczego tak wyszło u mnie było inaczej ale jeszcze może wyjdzie druga kreska Ja też juz myślałam, że nie mam owulki nawet mamie powiedziałam, że chyba jestem już bezpłodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ja juz nie wiem :( odechciało mi sie juz wszystkiego, najchetniej to nie wstawałabym dzisiaj z łóżka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery - ja sobie postanowiłam, że już słowem nie pisnę na temat tego co ile dni, jaka pozycja, jaki śluz itp. Poza tym M to wcale nie interesuje :( Ale jestem dobrej wiary, będzie dobrze, wyluzujemy się niedługo. Wiecie, ja testów owu nie robiłam, ale mierzyłam temp, badałam śluz itp i niby wszystko było jak trzeba, wyglądało na piękną owulkę a tu dupa, owulki nie było wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna my sie chyba za bardzo wszystkim przejmujemy. Właśnie zadzwoniłam do mojego M żeby mu powiedziec że test wyszedł znów negatywny i powiedział mi, że fajnie wiedziec ale nie potrzebnie robie jakies napięcie bo to nic takiego :O nic takiego- łatwo mówic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×