Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No to Dorka życzę Ci takiego wielkiego banana na ustach przez cały miesiąc :D:D:D jak mi się dzisiaj nic nie chce :O musze się zabrac za sprzątanie mieszkania ale mam takiego lenia w dupce że szkoda gadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja sobie leżałam w łóżku bo byłam rano w sklepie i mi się słabo zrobiło że ledwo doszłam do domu ciśnienie mi spadło ale jest już ok Dorcia Twoje zadanie domowe jest takie wejść na banana i nie schodzić tak długo aż nie będzie dzidzi zrozumiano :D najważniejsze to czerpać przyjemność z przytulanek i nie myśleć stale o dzidzi :) Kruszyna ja mam dzisiaj wizytę na 20:15 i zobaczymy co będzie chłopczyk czy dziewczynka :D Suri gratuluje synka :) Grażka od rana za loda się bierzesz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to dobrze, że już lepiej się czujesz :) co do loda to banana nie mam to musze sobie jakoś umilić czas :D macie jakieś plany na majowy weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak w ogole to nie moge pisac, bo sajgon w pracy:( na koniec miesiaca:( Dirka gdzies Ty wyczytala, ze ni mozemy teges w Pl...pisac ni ebede mogla na forum za czesto, bo nie zawsze bedzie okazja:D ale jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na 15.30 do gina. Jak byłam ostatnio to mi powiedział, że to skurcze i dlatego twardy się robi i to normalne. Ale w weekend mnie bolał po tych skurczach strasznie, więc nie wiem. No nic już 12, więc jakoś zleci ;) Sylwinka leż i odpoczywaj do wieczora! Kruszyna oliwka jest super, ja używałam już wcześniej, bo zawsze miałam suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak zrozumiala Agi ze na forum ale w starankach tez bedzie przerwa... no to dobrze ze nie bedzie zadnej przerwy :D:D:D:D Agi masz takie zadanie jak ja! Sylwinka kaze a jej trzeba sie sluchac :D:D:D A co ci slabo??? Martwisz mnie kobieto! To normalne ze sie robi slabo??? Dobrze ze dzis masz wizyte i juz nie moge sie doczekac aby sie dowiedziec co bedzie! Dawaj od razu znac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja też wyczytałam :) napisałaś że ze staranek narazie nici bo bedziecie się skupiac na innych rzeczach :) ale cieszę się, że jednak przytulanka bedą :P Polusia to bede trzymac kciuki o 15:30 żeby wszystko było dobrze :) a wieczorem za chłopczyka Sylwinka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze mamy dwie rece, to Polusia bedzie miala jedna a Sylwinka druga :D:D:D Polusia mam nadzieje ze take bole to normalka i nie masz sie czym martwic!!!! Grazka, ja myslalam ze juz wariuje i nie rozumiem co ludzie pisza, ale widze ze nie jestem jedyna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ciśnienie miałam za niskie i przez to mi się zrobiło słabo pierwszy raz takie mi się coś stało :O bo ja Wam powiem Agusia niby mówi że nie będzie przytulanek a później napisze tylko na topiku jestem w ciąży taką nam zrobi niespodziankę :D:D:D NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............26............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................21............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25...........20............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................16............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............16...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................14............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........9............06.12.2009.......... ...23..........??? juto skończę 20 tydz ale już dziś poprawiam w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się dowiem że któraś ze staraczek opuściła się w starankach to dostanie kopa w tyłek ooooooooo :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Dzidzia najwyraźniej domaga się odpoczynku :) Życzę Ci żeby takie "rewelacje" już się nie zdarzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, pewnie musisz troche przystopowac! Ja sie nie opuszcze, obiecuje! Bede wzorowa uczennica! nie popuszcze jak tylko bede miala ochote! Teraz dlugi weekend, wiec bedziemy sie rozkrecac!!!! jak na razie nie ma owu i nie zapowiada sie w najbliszych dniach, ale co tam :D:D:D zamierzam zmienic technike - czyli nie miec zadnej :D:D:D przekaze bratowej z ta oliwka, bo ja skora dosc mocno swedzi i nie wiedziala co robic... smarowala sie balsamiami, ale ona nie za bardzo lubi teraz zapachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mogę taką kopnąć w tyłek :D:D:D :P nie ma lenistwa w łóżku :) zbieram się za sprzątanie :O u mnie coś sie zachmurzyło a ja liczę na deszcz bo przynajmniej nie bede musiała codziennie podlewac ogródka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, tylko ty tez nie szlalej z tym sprzataniem, aby Cie nic nie bolalo!!!! Bo wydaje mi sie z ty to jestes z tych ze jak sie zabierze, to do ostatniego brudku nie popusci! Wszystko musi byc na blysk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :D:D:D ale teraz się oszczędzam i robie sobie przerwy jak sprzątam żeby się nie przemęczyć za bardzo :) Mam czas do wieczora żeby domek lśnił :) Obiad mam już zrobiony więc przynajmniej to z głowy :) Dorka a dodasz zdjęcia na nk z wakacji Twoich cudnych? tak bardzo chciałabym zobaczyc, prosze prosze prosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz facebook?bo tam dodalam.... Nie za bardzo lubie dodawac na NK, bo mam kilka os za ktorymi nie przpadam :( i nie chce aby ogladaly moje zdjecia - wiem dziwne to... Moge wam wyslac na maila jezeli chcecie?? Wiec ciezarna nie odmawiam ci, ale proponuje alternatywne rozwiazanie :D:D:D Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to o tym. no bo jak bede w Polsce, to po pirewsze @ po drugie spimy w jednym lozku, nie mamy oddzielnych:D a po trzecie bedziemy pochloneici tak budowa i roznymi sprawami, ze kto wie jak to bedzie wygladac:] sama sie gubie jusz w tym, bo nie mam czasu dokladnei przeczytac, naprawde to cud, ze w ogole pisze, bo jak juz mowilam sajgon dl awszystkich pozdrowienia i dbajcie o siobeibie szcegolnei te w ciazy:) polusia sylwinka;) z dolegliwosciaami Kasia a Ty sie czemu nei odzywasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj to ja sobie posprzątałam wyprałam i jeszcze z Madzią na plac zabaw poleciałam i się przepracowałam :D Dorcia ja też chce zdjęcia na e-maila sylwinka25@buziaczek.pl :D:D a sceny łóżkowe też będą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi a były przytulanka w owulacje? Jeśli tak to żadnej @ w Polsce ma nie byc! i pisz nam od czasu do czasu co tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok grazka, przesle na pewno pewnie jutro wieczorkiem, bo dzis sie spotykam z kumpelka i nie wiem o ktorej wroce do domku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obojętnie kiedy Dorka :) Dzięki 👄 Sylwinek a Ty znów do sklepu? uważaj żebyś znów nie zasłabła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zjadam obiadek i zmykam do lekarz koło 14, bo zanim dojadę przez całe miasto... Dobrze, że wsiadam na początkowym przystanku to sobie spokojnie usiądę ;) Tym bardziej, że jakoś duszno się zrobiło i pochmurzyło. Sylwinka to odpocznij wreszcie, a nie tak gonisz po sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×