Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

my na szczescie bedziemy dowozic material! Inaczej byloby ciezko i moj chyba by sie niesamowicie zestresowal, ale wiem ze jakos dllby rade :) To jest co moj gin powiedzial tutaj, ze nie bedzie mnie szpikowal, jak nie wiadomo czy chlopaki sa mocne i sprawne! Magda, maz da rade, my przechodzimy przez rozne okropne badania, i on tez da rade! trzymam kciuki aby byly super wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Dorka ja muszę spacerować :D Nie chodzi mi o takie długie dystanse i prawdziwy spacer, ale o to, że nie mogę siedzieć za biurkiem 8 godz bo mi kręgosłup nawala i muszę wstawać co godzinkę i z 10 min sobie postać, pospacerować, poschylać się, porozciągać. Wtedy mniej mnie boli. A ubolewam nad tym, bo mam tu 30 m2, na których jest full regałów, 5 dzieciaków obecnie i nie mogę wyjść na schodki, czy choćby zamieść podłogi :) No i siedzę i cierpię katusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to macie troszke bardziej komfortowa sytuacje. My na to badanie na pewno sie wybierzemy. Mnie też lekarz mowił , ze dopiero po roku staran można się cos zacząc zastanawiać nad badaniami itd. My staramy sie juz sporo ponad rok i załuję ,że nie nalegalam na te badania ,bo wiele stresu bym sobie i swojemu M oszczędzila....teraz czy wczesniej i tak musze zapłacić za te badania ,więc dla lekarza powinno to być bez znaczenia.... mam nadzieje,że teraz cos się wyjaśni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sa jakies cwiczenia rozciagajace, ktore mozesz robic siedzac na krzesle :D:D:D Ja bez brzucha tez nie moge wytrzymac ciagle siedzac - to az tylek dretwieje :D:D:D Ja powoli juz calkowicie zasypiam.... kawa juz na mnie nie dziala :( no jeszcze niecale 2h!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda napewno się wyjaśni i podejmiecie odpowiednie leczenie. Trzymam kciuki żeby leczenie trwało krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, na pewno duzo sie wyjasni! a jezeli wszystko jest OK, to tez pewnie zmienisz nastawienie, bo nie bedziesz sie podswiadomie zamartwiac, ze moze cos jest nie tak, a nastawienie bardzo duzo zmienia! Dobrze ze wzielas to w swoje rece i juz nie czekasz!!! A jakie badania ty bedziesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FSH Lh E2, PRL i PRL po teście z Metoclopramidem, TTE, badanie nasienia to chyba tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kruszyna poszla do domu i nawet sie nie pozegnala :( A sylwinka, to juz prawie nic nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................23............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25..............21............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............18...........5/14.10.2009..........24........??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........10............06.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........??? cześć :) stawiam kawke i herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio późno do nas zaglądają śpiochy :( A ja nie chciałam znowu być pierwsza i podglądałam czy już ktoś jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekałaś na kawe? :) i jak się dzisiaj czujesz? kiedy masz wizytę u lekarza i idziesz na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do gina na 15-tą, L4 oczywiście wezmę tzn sama o nie poproszę, bo szkoda moich nerwów i zdrowia, nie mówiąc o bobasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D jestem już wstałam :P:P Siostra syjamska dla mnie zrób herbatki z cytryną :):) Kruszynka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napadłam na banana wieczorem :P Nie miał wyjścia :P:P:P Ale mi się przez to cudownie spało :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :P Spałam sobie :P Udało mi się kupić buty po wielu, wielu sklepach :D A dzisiaj na 18 ma przyjść fryzjerka i zrobi mi farbę i jakąś fryzurkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uslyszalam o bananie i od razu jestem! Ja wcinam, jak zawsze, rogala z czekolada :D:D Wczoraj poszlam spac o 9 wieczorem, tak bylam zmeczona podrozowaniem! Kruszyna, a stosujesz sposoby Asi na mdlosci? Ja dzis wizyta na 19.30 i mam nadzieje ze bedzie to super wizyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia Super że masz butki :) Dorcia Też mam nadzieje że wrócisz od gina rozpromieniona :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to juz jestes gotowa! Ale super! Teraz tyko pogode jeszcze trzeba zamowic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×