Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Oby się poprawiła pogoda, bo po wczorajszych wieczornych burzach jest strasznie pochmurno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jest teraz taka zmienna że szok. Polusia byle nie padało i będzie ok :):):):) My wybieramy się ze znajomymi w niedzielę na spływ Dunajcem, fajnie gdyby było dość ciepło. A jak będzie bardzo brzydko to pojedziemy do Czorsztyna i też będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nigdzie nie byliśmy, więc taka wycieczka super :) A koleżanka która z nami jedzie też jest w ciąży i też ma termin na grudzień :D Śmiałyśmy się że ja będę pawie puszczać przez jedną burtę a ona przez drugą :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna zazdroszcze splywu! Jak bedzie slonoko to sie nawet juz troche mozna opalic! Ja tez nie lubie ciszy, ale ostatnio mam wrazenie ze sama do siebie pisalam, wiec postanowilam ze nie bede juz taka nadgorliwa :) Do nas w ten weekend przyjezdzaja znajomi z 4 miesieczna coreczka i beda u nas spac :) smiesznie bedzie, juz sie nie moge doczkeac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tylko jak będzie słoneczko to się posmaruj kreme z filtrem -, bo w ciąży łatwiej o poparzenia słoneczne. Dorcia wesoły weekend Ci się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze byc wesolo! ale super masz ze kupelka bedzie miala dzidzie w tym samym czasie! bedziecie mogly razem na spacerki chodzic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 dziękuję serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopiero co :) Fajnie tak jak znajomi mają dzieciaczki w podobnym wieku, bo mogą się razem bawić, a rodzice posiedzieć sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze byc wesolo! ale super masz ze kupelka bedzie miala dzidzie w tym samym czasie! bedziecie mogly razem na spacerki chodzic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko że my blisko siebie nie mieszkamy jakby taka banda z kaffe wyszła na spacer to dopiero by się ludzie zdziwili :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy by uciekli! wyobraz sobie nas wszystkie z wozkami i rozkrzyczanymi bobasami! super by bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia byśmy śpiewali ludzie zejdźcie z drogi bo mamy z wózkami jadą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a i trzymam kciuki za wizytę będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ale mam szalony dzien w pracy! Nawet nie mialam czasu myslec o wizycie! na pewno bedzie dobrze! Ja mam troszke nadzieje ze sie udalo... ale jak nie, to w sumie fajnie ze tak szybko bede wiedziec ;) wlasnie brat sie zapytal czy bede mogla sie zajac jeszcze ich nienarodzona coreczka w lutym, bo oni zostali zaporiszeni na slub przyjaciol do tajlandii! no i oczywiscie sie zgodzilam! ale ciocia ja rozpiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! Dorka trzymam kciuki ! wizyta na pewno będzie udana! Kruszyna zazdroszczę wycieczki ...może ja tez się gdzieś wybiore z M... Sylwinka ale ta Twoja coreczka urocza...moja imenniczka:) Dla reszty Dziewczyn śle buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow dzis prawie caly dzien cisza :( Jeszcze 1.5h i koniec pracy na dzis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znow sie sama ze soba pozegnam :( buziaki do jutra! PS Asia mam nadzieje ze juz sie lepiej czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wstajemy leniuszki :P:P:P herbatka kawka i świeża bułeczka z serkiem żółtym (__) Magduś dziękuje 👄 tak jest Twoją imienniczką :) zobaczyć też będziesz mieć córeczkę lub synka ja w to wierzę 🌻 Kruszyna ja wiem Ty od rana chcesz banana :D:D:D Polusia jak zwykle jeszcze śpi :P a pokaż się w nowej fryzurce :D Dorcia melduj mi tu natychmiast co powiedział lekarz bo jestem strasznie ciekawa :D Novida jak się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to ja zamawiam herbatke malinową :) wczoraj byłam na spacerze z przyjaciółka, a wieczorem z męzem w salonie meblowym ,zamówiliśmy narożnik :) wieczorem bolał mnie brzuch i dzis tez troche boli:O Dorka pisz wszystko co lekarz powiedział. mam nadzieję, że masz same dobre wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem śpioch :p A foteczkę fryzurki zaraz wrzucę na kompika to dodam na naszą klasę ;) Takie mi się krótkie włoski wydają. No i jeszcze kupiłam wczoraj kwiatka, którego moja siostra mi wepnie w sobotę we włosy :) Tym samym oprócz pończoch mam wszystko :) Dorcia wstawaj, bo czekamy z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia dziś już boli mniej a właściwie to czuje taki ucisk na pęcherz, mam nadzieję, że to nie zapalenie. bede pic dzis herbatę z żurawiny i zobacze czy pomoże. wczoraj wieczorem wziełam nospe i poszłam spac. Dziś na spacer się nie wybieram, jedynie do sklepu musze jechać po prezent dla babci na urodziny :) fajnie, że wrzucisz zdjęcie fryzurki :) stresujesz się czy na luzie podchodzisz do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się nie stresuję, ale to chyba dlatego, że nie mam czasu na to :p Bo codziennie coś mam do załatwienia. Weekend szkoła, poniedziałek - buty, wczoraj fryzurka, dzisiaj jeszcze małe zakupy, jutro gin, a w piątgek pazurki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Ty leż i weź sobie nospę jak boli brzuszek a proszę herbatka dla Ciebie (__) Polusia będziesz śliczną księżniczką w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wam wszystkim! No wiec wiesci sa dobre :) jest cialko zolte, czyli wszystko przebiega tak jak powinno. Podobno jest dosc duza szansa :D:D:D Zwiekszyl mi dawke duhpastonu na 2x1 tabl, ze wzgeldu na to ze jak sie udalo, to bedzie bezpieczniej. Dawno nie wyszlam od gina z pozytywnymi wiescmi :D:D:D Wszystkim przesylam buziaczki! Jak dzis samopoczucia? Polusia pewnie juz nie mozesz sie doczekac co??? Bedzie pieknie, no i wszystko pod kontrola :D:D:D Grazka, mam nadzieje ze wszystko OK! Uwazaj na siebie! A Sylwinka, co tam u ciebie? Jak Ty sie czujesz? Ma ktos wiesci o Asi? A gdzie sie SURI i Mery podziewa? no i oczywiscie Anna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×