Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

🌻Polusia🌻 Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, W takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych, I gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, Że nad życia trudną drogą. Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weekendu dla wszytskich, a w szczegolnosci dla Polusi, cudownego slubu i pieknej nocy poslubnej :) I milosci, milosci i milosci, bo ona najwazniejsza w zwiazku jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmiany w tabelce :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............18...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLUSIA - najwazniejszy Twoj dzien WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :D i duuuuuuzo milosci i szczescia :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............18...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................17............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia wszystkie najlepszego dla Ciebie i drugiej połówki ! :)) i oby spełnily się wszystkie Wasze wspólne życzenia. No i żeby to najważniejsze ,które się już spelnilo urodziło się zdrowe i było cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki :( Polusia, jak to byc juz jeden dzien mezatka? wszystko jutro nam bedziesz musiala nam opisywac. my dzis wrocilismy od znajomych, caly dzien wczoraj sciskalam ich malutka! cudna dzidzia! a teraz wyleguje sie na kanapie z goraca butla, bo mnie jajnik kluje :( no i zajadam truskawki! pyszne! milej niedzieli! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... mam dziś jakiegoś doła.... :( czuję że w tym miesiącu znowu się nie udało.... a najgorsze ze przez ten Duphaston mam ciazowe objawy i az szkoda ze nieprawdziwe... np. piersi powiekszyly mi sie o rozmiar co zauwazyl moj maz i stwierdzil ze sie udalo.. ale ja go na ziemie sciagnelam mowiac ze to od progesteronu ktory daje takie same objawy jak w ciazy... mąz sie troche zmartwil ze przez te tabletki nie bedzie mogl pierwszy zauwazyc mojego blogoslawionego stanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslicie ze test kilka dni przed @ moze jeszcze nie pokazac drugiej kreski? ja rozumiem ze gdy kobieta nie wie kiedy ma owulacje i test wychodzi dopiero grubo po terminie bo owulacja sie przesunela ale ja wiem kiedy to bylo a drugiej kreski nie ma... :( w poprzedniej ciazy juz byla o tej porze... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia do czasu jak nie ma @ to prosze sie nie zalamywac! Duhpastom moze takie objawy powodowac, ale moze tez to byc ciaza i do czasu jak nie przyjdzie @ to nie wiadomo! Asia robila test dwa czy jeden dzien przed spodziewana @ i wyszedl jej neg, a byla w ciazy. nie zalamuj sie jeszcze, bo mamy ciagle kilka dni czekania.... ja cierpliwie czekam do czw i dopiero wtedy bede testowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Ci Dorko tej cierpliwosci... Ja przez to ostatnie poronienie mam teraz ciagle stracha i jak tylko troszke mnie brzuch zaboli to juz mam czarne mysli ze nie wyszlo.... i ze @ przyjdzie... bo jak moze bolec brzuch w ciazy?? (chociaz z drugiej strony wiem ze moze) eh.... wtedy tez myslalam ze ten bol jest normalny ale sie okazalo ze nie byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mnie dobija moj mąż nieświadom tego.... bo twierdzi ze jestem w ciazy (ah.. tak słodko to brzmi...) bo od kilku dni mam stan wrecz podgoraczkowy i jest mi strasznie zimno wieczorami i musze spac pod dwoma koldrami czego nawet zima nie robilam (poza tym czasem gdy bylam w ciazy) nie mierze zazwyczaj tempki ale teraz mam 37,6 C i jeszcze co rano budze go conajmniej raz bo musze do kibelka - tak mi sie jakos pecherz zmniejszyl... ale ten bol brzucha... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wrocilismy rano, zmeczona jestem po locie i ciezkim dniu, ide wlasnie spac, za duzo wrazen i w ogole.. pozdrawiam wszystkich, Polusia jeszcze raz gratulacje z okazji slubu:) b ladne zdjecia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś widzę że chyba piszę sama do siebie ale to chyba zrozumiale w weekend ;) mam pytanie: mam troche podwyzszona prolaktyne... co to moze przeszkadzac w zajsciu w ciaze? bo owulacje chyba mam ale cos jeszcze moze wstrzymywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia ja nie jestem specjalistka, co do boli w ciazy, bo nigdy nie bylam, ale wiem ze to normalne. moga kluc jajniki, i moze bolec podbrzusze. moja bratowa, jest teraz w 7 miesiacu, mowila mi ze przez pierwsze 3 miesiace miala bole jakby zaraz mial @ nadejsc... ja nauczylam sie cierpliwosci, nie za bardzo mam inne wyjscie :) nie dam sie zwariowac, i nie chce pozwolic,aby zagarnelo to moim calym zyciem! czekam do czw i staram sie jak najmniej myslec... co nie jest latwe :) Tosia, a moze sie udalo??? masz rozne objawy... np to latanie do lazienki.... ciekawe :D:D:D:D:D ja trzymam aby nastepny test jak zrobisz wyszedl juz pozytywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi witamy z powrotem! jutro prosze opisca wszystkie wrazenia!!! Tosia, nie wymyslaj, czekaj do czwartku i nie zamartwiaj sie bez powodu! bedzie super! przytul sie do meza, moze on wyczowa, i mam nadzieje ze sie nie myli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za dobre slowa :) ja sobie wlasnie uswiadomilam ze musze juz testowac jutro albo we wtorek bo biore Duphaston a wlasnie mi sie konczy. jezeliby sie okazalo ze jestem w ciazy a nagle przerwe kuracje to moze dojsc do poronienia.. tak mi kolezanka tlumaczyla... ale co zrobic jak to jest przed @ i test moglby sie pomylic? przeciez wykrywaja "juz 6 dniowa cieze" czyli jakis dzien przed @... a ja mam troche wiecej do @... mam stracha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Słowo Przyszlej Matki ;) ze juz nie zamartwiam sie... co ma byc to bedzie... :D trzeba byc dobrej mysli.. :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ustalilam z mezem ze w tym tygodniu badamy jego amunicje :) musze zadzwonic do laboratorium i omowic szczegoly... slyszalam tylko tyle ze mozna doniesc "material" ale w ciagu 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia, jak nam sie nie uda w tym cylku to tez bede badac ukochanego. Nam zalecili abstynecje 5 dni, bo wtedy sa najbardziej wiarygodne wyniki, no i mozemy dowiezc - nikt nic nie mowil o 20 min :) a do laboratorium mamy ponad godzine :) Duhpaston kupuj i sie nie zastanawiaj, bo jak nie wyjdzie Ci test poz a bedziesz w ciazy i przestaniesz brac, to nie jest to najlepsze wskazanie. ja zawsze bralam do miesiaczki po jednej tabl,a teraz lekarz zalecil 2 bo jest optymistyczny no i pewnie przez wiekszosc ciazy bede musiala brac... Tosia jak sie nie udalo, to bedziesz miala na przyszly cykl... a z testami to roznie bywa, czasami nawet najczulsze nie wykrywaja, kazda z nas jest inna :) spokojnie sie nie zamartwiaj, bo teraz to juz nic nie zmienisz :) zostalo tylko czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz racje :D a więc czekamy.. co ma byc to bedzie.. wiesz co? mnie dziwi taki fakt, ze jedni ginekolodzy od razu przepisuja jakies kuracje hormonalne, sprawdzaja droznosc jajowodow.. itp. a inni wolą czekać do naturalnego poczecia... i ja chodze do tego drugiego rodzaju ginekologa, tylko zastanawiam sie czy to sluszny wybor... moj powiedzial ze za jakies pol roku zaczniemy sie zastanawiac nad bardziej ingerujacymi badaniami.. tylko obym sobie w brode nie plula ze tyle czekalam... ale z drugiej strony lepiej zaciazyc wczesniej i bez zadnej pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dziękuje bardzo wszystkim za życzenia :):):) Powiem Wam, że fajnie było się wczoraj rano obudzić obok męża ;) Polieżeliśmy sobie dłużej wczoraj ;) Wszystko się udało w sobotę i było cudnie :) A najbardziej panikowała moja siostra :P Jakby to co najmniej ona ślub brała :P I razem z moimi przyjaciółkami siadły w USC zaraz za nami i wszystkie płakały ;) A po ślubie pojechaliśmy ze świadkami i moim tatą w roli fotografa zrobić parę foteczek w plenerze i dopiero na obiadek :) Posiedzieliśmy, pogadaliśmy i pośmialiśmy się ;) A potem jeszcze wszyscy poszliśmy do moich rodziców :P Ale po 22 pojechaliśmy sobie do domku, bo ja już ledwo żywa byłam :p I dopiero wczoraj mieliśmy siłę na pierwsze małżeńskie ❤️ A foteczki wrzuciłam na naszą klasę :) Teraz jeszcze czekam na filmik ze ślubu, bo wujek nam kręcił :) Uff ale się rozpisałam :P Teraz zmykam, bo o 12.30 mam egzamin na prawko trzymajcie kciuki :) Grażka śliczne to Twoje maleństwo :) Dorcia, Tosia trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko tabelka, bo w piątek skończyliśmy 27 tygodni :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............27............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............18...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................17............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia wyglądałaś cudownie :) jeszcze raz gratulacje z okazji ślubu i wszystkiego najlepszego! no i powodzenia dzisiaj na egzaminie :) TosiaSamosia super, że dołączyłaś do nas :) i Staraczki nie zamartwiajcie się tyle bo uda się Wam na pewno :) ja mocno w to wierze :) trzymam kciuki! My cały weekend odpoczywaliśmy :) mąż w sobotę poszedł o 22 pograć w piłkę i przyszedł o 1 w nocy i opowiadał do brzuszka co się działo na meczu, ile tatuś goli strzelił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia pieknie wygladalas! Jeszcze raz wielkie gratulacje! Grazka, smieszny ten Twoj maz :) mysli ze maly pilakrz rosnie :) tosia, rozni gin maja rozne podejscie, ale jezeli jest szansa na poczecie bez stymulacji, to nie ma po co faszefowac hormonami. U ciebie taka szansa jest, wiec zgadzam sie ze nie ma co sie spieszyc z jakimis kuracjami. Zobaczysz bedzie dobrze, spokojnie czekaj! Ja mialam cudny wieczor, ukochany zrobil obiadek, pozniej romantyczna kapiel i planowalismy sobie nastepny rok :) mam nadzieje ze nasze plany sie spelnia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki popierwsze Polusia wszystkiego naj..... Tosiasamosia rozumiem cie , ja wczoraj miałam podłamke zaczał mnie bolec kregosłup tak jak zazwyczaj na @ i choc przestał poryczałam sie mezowi ze sie nam nie udało bo ja to wiem!! biedak nie wiedział co poradzic, a ja gadałam ze to ja ciagle chodze do wc i sprawdzam czy @ jest i tp ja mam kłucia i różne myśli i ze wogule wszystkim sie udaje aby nie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli do jutra nie przyjdzie @ to jutro chyba musze zrobic test , choc najchetniej wcale bym nie robiła bo nie chce sie znowu rozczarowac, ale musze bo w srode gin i w razie w jeszcze w srode rano zrobie drugi. powiem wam ze ost 2 mc jakos mi było łatwiej przyjąc @ teraz czuje ze bedzie strasznie mam zły okres w pracy , nerwowka i wogule jakos tyle spraw sie nawarstwiło ze poprostu sie podłamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temp mam od 5 dni ( bo wczesniej nie mierzyłam) 36.7 , co dla mnie jest duzo bo normalnie mam w granicach 36.2 :) ale wiem ze moze opasc z dnia na dzien , wiec nieczego sobie nie sugeruje tylko ciagle czuje ze cos tam sie we mnie dzieje , nie daje mi zapomniec o sobie , ale czy to @ czy dzidzia ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×