Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Witam Kruszyna, Magda za zdrowie Waszych bliskich ❤️ Anna to badanie na sprawdzenie drożności jajowodów to hsg. Mi się osobiście wydaje, ze od jednego wyleczonego zapalenia przydatków to się chyba zrosty nie robią, ale nie wiem. Ja miałam kilka razy takie zapalenia i hsg wyszło oki. Ale na innym forum poznałam dziewczynę, która miała mikrozrosty i hsg jej udrożniło jajowód i teraz jest w ciąży. Najlepiej pogadaj z lekarzem, on powinien rozwiać Twoje wątpliowości i wszystko Ci wyjaśnić. Kasia a dlaczego zmieniłaś gina?? jak pisałaś to sorry, że pytam, ale nie zawsze mam czas, żeby wszystko przeczytać uważnie ;) TosiaSamosia no to trzymam kciuki, żebyś pod skrzydłami nowego gina szybko zaciążyła 🌻 Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry i super weekendu dla wszystkich......... U mnie pada i pada ale coz zrobimy sobie z mezusiem przytulny weekend w domku :)))) Dorka, mam nadzieje ze slub super i zdasz relacje jak wrocisz do UK. A i jesszcze poprawki w tabelce :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............32........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............31............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................27............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............21...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................20............22.10.2009....... ......30......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:0 ja mam przytulny weekend w pracy:] a jak wroce do domu bedzie przytulnie z mezulkiem w domu:) za 3 i pol godziny spadam i juz sie ciesze:] zycze milego weekendu, bo pewnie tu nikt nie bedzie zagladac poki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam dopiero teraz chwilkę od rana. Cały dzień ratowałam studentów z opresji :) neti lekarza zmieniałam, bo... mamy u siebie w mieście szpital i prywatną klinikę, w której też można rodzić. No i mój lekarz w maju przeszedł ze szpitala do tej właśnie kliniki, a wg wielu osób lepiej będzie, jeśli ciążę będę prowadziła u lekarza szpitalnego. To tak w skrócie. aska, agi Ja już zmykam do domu odpoczywać. Coś mnie dziś boli w dole brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D poprawiam tabelkę bo zostałam w tyle w piątek skończyłam 25 tydz :) wczoraj sprzątałam później byłam z Madzią na dworze i już nie miałam siły wchodzić na kaffe :D a gdzie się dziewczynki podziewają co znowu muszę rozdać banany żebyście przyszły i pomachały :P:P:P:P:P:P:P STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............32........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............31............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................27............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............25..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............21...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................20............22.10.2009....... ......30......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, cos widze ze wam tabelka sie troche skurczyła. dawno nie pisałam u was, ale postaram sie do was zagladac od czasu do czasu, my w czwartek zaczynamy 32 tc , jutro wizyta u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie było mnie długo byłam w szpitalu mam krwawienia przyczyna nieznana musze leżeć będe zaglądać żadziej z dzicią wszystko ok zmieniam tabelke pozdrawiam STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............32........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............31............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................27............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............25..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............21...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................20............22.10.2009....... ......30......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) Mery leż i odpoczywaj - dzidzia jest najważniejsza!!! Gdzie są wszyscy? Dorcia jak tam po weselu? Ja wcinam śniadanie i idę po truskawki :D Po tygodniu bez owoców to mam niesamowitą ochotę :D Aaa i jeszcze się pochwalę - wczorajszy egzamin na 4,5 zdany :D A zaliczenie w sobotę (czyli referacik) 5,0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! No juz po zabawach! Bylo przecudnie! Najbradziej romantyczny slub na jakim bylam! Przyjecie bylo w ruinach przepieknego zamnku, ktory byl porosniety rozami i ogrody do okola bardzo malownicze. O 10 wreczyli wszystkim lampiony papierowe, na ktorych pisalo sie zyczenie, zapalo i one wszystkie wznosily sie do nieba! Przepiekne! przede wszystkim Mery, mam nadzieje ze krawienia ustana! Dobrze ze z malenstwem wszystko dobrze, i ze jestes pod opieka! Odpoczywaj i od czasu do czasu daj znac jak sie czujesz! Polusia kujon :D:D:D no i dobrze! Wielkie gratulacje! to moze stypendium sie szykuje ;) Dla reszty buziaczki! Agi, przyszla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D Mery leź i odpoczywaj będzie dobrze 🌻 no Polusia Gratuluje zdania egzaminu przyjdź do mnie to pójdziemy na ogródek i sobie narwiesz truskawek ile tylko chcesz :D:D:D:D:D wstajemy nie obijamy się :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Dorcia jak tam po weselu :D Grażka wstawaj bo już czas :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D Suri Aga Anna Magda Kruszyna Asia Tosia Samosia Kasia Neti obecność sprawdzam proszę się meldować :D acha no i od rana banany rozdaje komu banana komu bo idę do domu :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie :) Ale ja mam jeszcze z tydzien do owu :) akurat wypada na wesele w przyszly weekend, kiedy bedziemy dzielic pokoj z moja kuzynka :( Sylwinka, ja takiego duzego banana poprosze, troche niedojrzalego! Takie moje ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kuzynka tak sie upije podczas zabawy weselnej, ze bedzie nieprzytomna i nic nie bedzie slyszec :D:D:D:D No zobaczymy i tak mialam miec w tym miesiacu przerwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło niej usiądź i nalewaj do kieliszka aż będzie ledwo chodzić później watę w uszy jej wsadź i zakryj oczy w razie czego :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - ekspert :P:P:P Ja już po spacerku - słoneczko pięknie świeci i cudna pogoda jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak za czesow studenckich :D:D:D:D No chyba nie da rady... zaszaleje pewnie w pt, no i sob bedzie przerwa... ale co ma byc to bedzie! Ja sie nie nastawiam na ten cykl, bo moze moje biedne cialko musi troszke odpoczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Witamwszystkich, ja jestem w domu,@ jeszcze nie przyszla ale przyjdzie po poludniu za jakie 4 godziny:) niestety sie nie udalo:p nawet zrobilam test na wszelki wypadek:] ale nie przejmuje sie, juz sie przyzwyczailam :]musze se wziac za sprzatanie i poczytam cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Agi masz ze dzis wolne! Mi dzis sie bardzo ciezko wstawalo... Szkoda ze sie nie udalo... Moze sie wybierzesz do tej kliniki.. Niech Ci zrobia usg, moze zbadaja jakies hormony... Chyba ze Ci jeszcze sie nie spieszy :) Ja tez pewnie w tym miesiacu nic nie wytworze, ale tez zamierzam sie nie przejmowac! A Madzia, super ze sie odezwalas! Szkoda ze do Ciebie tez przylazla... No gdzie te bociany sie podziewaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nawet godzinę masz wyznaczoną kiedy ma się pojawić a jak się spóźni to co jej zrobisz :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi a moze ty jestes na tabl ze masz tak wszystko wyliczone :D:D:D ja tak mialam jak bralam tabl :D:D:D A gdzie sie reszta dzis podziewa? gdzie Grazka???? Jak tam dzidzie sie czuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No az tak do poludnia spac... to juz czyste lenistwo! mam nadzieje ze Grazka sie dobrze czuje, bo cos ostatnio nam nawalala troche z tym zdrowiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Sylwinka! Lubie dobre wiesci!!!! A ja zaraz bede miala przerwe i bede wcinac zdrowa zielenizne a na deser truskawki :D:D:D Taka zdrowa jestem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×