Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Oni nie robia tam badan, ale wspolpracuja z polskim laboratorium na neasden i tam robia wszystkie badania. Tam skierowali mnie aby chlopaka przebadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam truskawki i leciałam do łazienki nie dobrze mi po nich :(:(:(:(:(:(:(:(:( Dorcia moje w 24 tyg ważyło 690 g też duże no nie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rośnie jak szalony :) Sylwinka to nie jedz truskawek tylko banany bo to chłopak jest :):) choć u mnie chłopak a truskawki jem bo mają dużo wit C i dobrze się po nich czuje, raz tylko wymiotowałam po nich ale nie zraziło mnie to ;) a kiedy masz nast wizytę u ginekologa? może poznasz juz płeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi góry polskie są cudne :) a bieszczady podobno przepiękne, sprawdzimy bo jeszcze nie byliśmy w tych okolicach ;) ale Tobie się super weekend szykuje :D a niechciana @ już sobie poszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Grazka jestem w 3dc:) ale spoko, ja si enaprawde nei pzrejmuje tym, ze jeszcze sie nie udalo, ani raz sie ni eporyczalam, czy cos w tym stylu:] moj maz tez nie jest jakos zdolowany:) ps on uwielbia Bieszczady:) ja chcialabym jeszcze studiowac lesnictwo, ocham lasy:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka może za dużo zjadłaś albo to chłopak ;) teraz powiedz lekarzowi ze nie wyjdziesz z gabinetu jak Ci nie powie jaka płeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzieki za wyjasnienie. moze jest to tansze niz z NHS a moze szybsze jesli nie tansze.. bo na refunodwane zabiegi i badania tez sa tu kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi masz racje, nie ma co się przejmować na zapas, @ masz jak w zegarku więc może jeszcze warto się przytulać w inne dni tak jak pisała Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mój maluszek usłyszał że o nim gadamy i zaczął kopać właśnie :D:D:D:D:D a truskawek zjadłam 6 to chyba nie jest dużo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jest najlepsza wzięła chusteczkę higieniczną i mówi że kurze wyciera :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietna ta Madzia:D:D ale masz pomoc;) milego dnia zatem;) ja sobi epracuje i ukradkiem zagladam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostalam tu sama:p Moze Kruszyna wpadnie dzis, moze si enam poszczesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam od czasu do czasu bo w końcu się muszę wziąć za sprzątanie :D:D a pomoc mam dobrą :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale mam dzis duzo pracy :( Agi to laboratorium jest super, zapisujesz sie na godzine, wyniki sa tego samego dnia albo nastepnego i wysylaja na maila i poczta :) wiec nie trzeba jechac aby wyniki odbierac! Wiem ze mozna takie badania robic przez nhs ale ja nie mam cierpliwosci czekac, wiec wszystko prywatnie... Sylwinka to tez juz masz spora ta dzidzie :D:D:D Niech ona juz nam sie ukaze tego 24-go!juz sie nie moge doczekac! Agi fajnie ze juz tak tego nie przezywasz, ale przyszly cykl macie sie super przylozyc do pracy :) no i moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Sylwinka nawet nie musze przychodzic Ci posprzątać bo pomocnice już masz :D ja też na kafe dziś z doskoku. Jestem ciekawa jak tam u Mery, mam nadzieję, że lepiej się juz czuje i ciekawe czy poznała płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko Asia, Sylwinka i Mery nie poznały w 100% plci :) a tak same chłopaki są, ciekawe ile dziewczynek bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze Mery dobrze sie czuje i juz ustaly te krwawienia. no i buziaki dla Novidy! Mam nadzieje ze jest OK! A reszta prosze sie pokazac to bede wtedy buziaki przesylac :D:D:D Sylwinka, wytlumacz madzi jak sie sprzata, to wszystko ci zrobi :D:D:D Grazka ja obstawiam Asi dziewczynke, a reszta to chlopaki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam przeczucie że u mnie będzie dziewczynka no ale zobaczymy tego 24 czerwca :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mery odezwij się :) Suri jak tam Twoje ciśnienie :D Polusia gdzie się podziewasz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to jest czysta Madzia najpierw sprząta a później bałagani :D:D:D:D:D w tej ciąży mam nisko brzuch z Madzią miałam wysoko nawet sama teściowa to zauważyła :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki ze mnie podtrzymujecie na duchu :) Dorka narazie czytam bo chciałam wiedziec co na co działa, a jak moge jeszcze jakos pomuc swojemu ciału to to zrobie:) na mnie nie zadziałał w tym cyklu dobrze lek , bo pecherzyki słabo rosna , bede miała silniejsze leki ale tak sobie siadłam i przypomniało mi sie ze w tym mc objadałam sie troche słodyczami, nie wiem czy to miało jakis ogromny wpływ , ale jesli moge zmniejszyc choc troche cukry to to zrobie :) nie chce drastycznej diety , bo nie wpadajmy w przesade ale bede duzo ograniczac , zobaczymy czy to cos pomoze, kupiłam tez chrom , słodzik zamiast cukru ( nawet nie jest tak źle) i od czasu do czasu zjem cos słodkiego , moze przyniesie to jakies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam wolne a jutro jade do szpitala do lekarza , przyjmuje mnie za darmo :) i zrobi mi usg jeszcze , ale pewnie i tak pecherzyk mało urusł :( lece , bo ide na spacer z kolezanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) No prosze jakie ladne plany macie na weekend, moim najwazniejszym jest usg w sobote :)) a potem swietowanie bo urodzinki mezusia :) Moj maly Nicpon ma juz kilogram :) i 84 dni doo porodu :))))) Sylwika to ze brzuszek masz nisko zalezy od ulozenia dzieciatka, moze sie zmieniac co chwile :) W 28 tyg powinien sie podniesc troche bardziej bo macica przesuwa sie do gory znowu. ale zawsze jak sie dzieciatko ulozy posladkowo albo poprzecznie to brzuch bedzie wygladal nisko. Dzidzia ma jeszcze troche miejsca do 32 tyg ciazy zazwyczj by sobie zmieniac pozycje, a pozniej powinna juz zostac glowkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna pewnie jak mozesz sobie pomoc to czemu nie, nie mozna tylko dac sie zwariowac. Ja juz dawno przestalam urzywac normalny cukier, tylko brazowy o wiele lepszy, ale od czekowlady nie moge sie odzwyczaic :( tzn nie jem jej jak szalona, ale ja uwielbiam slodkie :D:D Mam nadzieje ze te nastepne leki spowoduja ze bada piekne pecherzyki!!!! Mocno trzymam! Sylwinka z dziecmi to juz chyba tak jest ze najpierw pomagaja a potem balagania :D:D:D No bardzo zycze ci chlopczyka, ale jak bedzie dziewczynka to tez przecudownie, madzia bedzie miala przyjaciolke na cale zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna trzymam kciuki za mocniejsze leki, niech rosna po nich pikne pecherzyki :) Co do diety to delikatnie postepuj, nie za duzo zmian, bo organizm sie wtedy buntuje, bo to maly szok jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to tobie tez super weekend sie zapowiada! a bedziesz miala 3d czy normalne usg, bo pamietam ze ostatnim razem jak mialas 3d to marnie cos bylo widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna na pewno Ci pomoze to wszytsko a raczje nei zaszkodzi:) oby sie udalo:0 mam wrazenie, ze Ci si euda:) Asia fajny weekend bedziesz miec, ja sobota w pracy, ale niedziela z mezem:) a w nastepny weekend czas zaczac na nowo orke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×