Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

oj dzisiaj będzie łóżko skrzypieć u Dorki a o oknach nie wspomnę :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Sylwinka:) malo sie odzywam ale bardzo czesto Was czytam. Teraz męczę się i męcze nad swoja pracą licencjacką. Już kilka dni temu minąl mi termin skladania . I korzystam z dnia wolnego w pracy i próbuje to jakos skonczyć , ale cięzko mi idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha sylwinka Ty to masz teksty tylko ze mi z obnizonym cisnieniem libido chyba tez sie obnizylo troche, ale teraz juz jest wyzsze cisnienie bo polatalam po sklepach i po domu sie pokrzatalam z bananem moze sprobuje poskakac,ale wtedy chyba tylko on sam sie dzwignie a nie moje cisnienie,chociaz... trzeba sprobowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie synek z ojcem przez park i widzi jak spółkują dwa psy, więc pyta: - Tato co te pieski robią? - Ten z góry, pcha tego z dołu żeby już poszedł do domu. - Oj to dobrze tatusiu, że przybiłeś stół do podłogi w kuchni, bo listonosz by mamusię na pocztę zapchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca sześcioletnia córka z przedszkola do domu i pyta mamę: - Mamo, czy Ty i tatuś uprawiacie seks? - Córeczko, a powiedz mi, co to jest ten seks, bo ja nie wiem. - Mamo, to jest takie całowanie bez majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest prawdziwy raj - zauważa matka podczas pikniku za miastem. - To prawda - odzywa się synek. Obok w krzakach widziałem nawet Adama i Ewę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmat i tak istnieje Sylwinka:] ale salbo u idzie czasami:) dzieki za ratunek:D:) wrocilam z racy ide sie relaksowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, odzywaj sie jak tylko masz ochote :) Skupiaj sie na pracy i oddawaj leniuszku! Mam Cie pogonic jak Polusie i SURI? A Sylwinka ma rozwiazanie na wszystko - skakanie na bananie :D:D:D No dzis bojowo jestem nastawiona, i bede musiala sie gdzies wyzyc... sypialnia to najlepsze miejsce :D Zrelaksuje ukochanego winkiem i bedzie super! O ile nie padne wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia bo banan jest dobry na wszystko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no to dzisiaj sobie zatkam uszy :D:D:D bo inaczej nie usnę :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D wstajemy leniuszki :P:P:P:P:P herbatka C(_) i kawka C(_) Dorcia ale dałaś czadu wczoraj aż mi szklanki latały :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) witam ja z pracy, wie nie wiem czy bede mogla duzo pisac, Tosia niezla jestes:) tez tak sledze niektore strony jak Ty, a test dla mezczyzn tyu kosztuje niecale 20 funtow. Chyba go zamowie w tym cyklu:) Dorka jak tam zyjesz:) Magda jak bedziesz miec chwilke przerwy w pianiu pracy to zajrzyj odezwij sie;) pozdrawiam :) ja chce juz neidziele, jak bedzie ladna pogoda, to jedziemy na wycieczke! do Windsoru:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis troche padam, ze zmeczenia i ilosci szampana wczoraj :D:D:D Bylo super, szkoda ze dzis nie sobota i moglabym odsypiac ;) Tosia niezle zdjecie! Ja jeszcze nie wiem czy bede testowac ukochanegow tym cyklu... chyba w nastepnym poprostu zawieziemy nasienie do laboratorium. To chyba taki najpewniejszy sposob sprawdzenia. wlasnie wcinam ciacho i polozylam sobie na wirzch truskaweczki :) ale pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Sylwinka dzięki za herbatkę 👄 Zaraz biore się za sprzątanie i gotowanie ;) ale dzisiaj mi się chce spac chyba przez tą pogode :O jutro mnie nie bedzie bo boże ciało i pewnie w domu nie bedziemy siedziec ;) wiec zawitam w piątek a pozniej dopiero za tydzien ;);) mój mały łobuz wczoraj wieczorem bardzo mocno kopał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka wleć do mnie i posprzątaj mi ja też muszę się wziąć za sprzątanie ale mam lenia :O mój maluch to wczoraj wypiął tyłek że aż mnie brzuch bolał się rozpycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka jak starczy mi sił to wpadne i posprzątam u Ciebie :) w niedziele rano jedziemy na tydzień w bieszczady :) juz się nie umiem doczekać :) mieliśmy jechać nad morze ale za daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, to maly pilkarz rosnie! A jak duze juz sa wasze dzieciatka? juz takie spore bobaski co jak sie tak rozpuchaja! Grazka dobrze Tobie, w gory... oj zazdroszcze! no ja bede miala weekend nad morzem, bo kuzynka ma slub na plazy :) Oj bedzoe pieknie! Juz nie moge sie doczekac! Agi Windsor - przepiekny! bylam kilka razy, bo uwielbiam to miasteczko! Sylwinka, jak jest len, to nie sprzataj! Zawsze mozesz przeciez to zrobic jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie wiem ile ma cm ale ważył 2 tygodnie temu 407 gram ;) Fajnie mieć ślub na plaży :) my kochamy góry i zawsze nas tam ciągnie, w tym roku ze względu na ciąże chcelismy nad morze ale bieszczady wygrały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to szumi Ci w glowce co??? Grazka ja tez kocham gory:) ale ogolnie uwielbiam polska przyrode:) Dorka a czy w tej klinice na Actonie oni zajmuja sie w ogole mezczyznami tez??? zrobia spermiogram????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, to przeloz sprzatanie po weekendzie :) Ja uwielbiam gory, ale wole zima na narty! to chyba moj ulubiony sport! Niestety nie az tak strasznie popularny w Anglii :( Grazka, to juz spory bobasek! Super ze znasz wage!Taka miniaturka, ktora teraz rosnie jak szalona! a juz wszystko dzidzie maja wyksztalcone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×