Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka nie dziwie Ci sie, ja tez mam testy. ale rzadko na nie w ogole patrze:D moze teraz sprobuje w 12 i 13 dniu cyklu:] mam 3 sztuki:) moze tez zamowimy test do badania nasienia, w Polsce tez mozna je spokojnei kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 4 i wielm ze kupie wiecej... Ja niestety powinnam je uzywac aby informowac gina czy byla owu czy nie... Az mi sie dzis wstawac nie chcialo wiedzac ze od dzis zaczynam sesje testowania :( Ale z drugiej strony bardzo mi pomagaja i jak wychodzi usmiechniete buzka to od razu mam super humorek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) a co tu tak malo osob dzisiaj nie pisze nikt??? zajete?? ciekawe czym:P ja juz czekam na moja przerwe obiadowa:D mam 2 wlasnorecznie zrobione mielone z pieczarka w srodku:P ziemniaczki i marchewke duszona:D :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi prawdziwy polski obidek :) Ja mam salatke pomidor, mozarella, bazylia, oliwka z oliwek - tak zdrowo sie odzywiam :D:D:D Ja dzie strasznie duzo pracy, ale na kafe zawsze znajde chwilke ;) Dzis po pracy mam nadzieje ide na najpyszniejsze indyjskie jedzonko w calym Londynie! Mam nadzieje ze uda mi sie tam dotrzec! A wszystkie sie dzis chowaja! Halo wracac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - w ciazy niby to normalne takie niskie cisnienie zgonilam sie po sklepach i od razu jak nowonarodzona,kupilam jeszcze cieple bulki i juz dawno nie smakowaly mi tak jak dzis z pomidorem i szczypiorkiem :p, czyli poprostu wiecej ruchu trzeba :) naprawde jestescie niezle wyedukowane w tych cyklach i zastrzykach :) ja dzis robie leczo na obiad :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey Ja dzis u dentysty rano bylam na sprawdzenie zabkow, wszytsko ladnie pieknie wiec jestem zadowolona :) Agus ja od kiedy mam @ to zawsze jak w zegarku, co 30 dni. Zawsze bol owulacyjny 14 do 16 dc a potem po 14 dniach przychodzila @. Ale owulacja okazalo sie ze zazwyczj mam 20-22dc, nie moglam uwierzyc no ale jednak prawda. Po owulacji nie musi minac 14 dni zeby przyszla @, wiec Aga jak juz Ci tysiac razy mowilam sprobuj przytulanie w ostatnie 10 dce, nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia Samosia byla na monitoringu i miala owulacje w dniu bolu rowniez, a ja z ciekawosci pojde na monitoring, zeby to sprawdzic:] no ale testy, tez mi pokazuja w takim razie buzke w dobry dzien bo w12- 13 dc zazwyczaj buzka jest, teraz bede robic testy od 12 do 16 dnia cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja robilam juz kilka miesiecy z rzedu wczesniej testy po 14 dc i za nic mi nei wychodzily buzki:( wiec stwierdzilam, ze nie moge miec pozneij owu, skoro niepokazuja tego testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, testy owulacyjne nie pokazuja owulacji. Pokazuja usmiechnieta buzke czy tam dwie kreski kiedy poziom LH zwieksza sie w moczu. Lekarz mi tlumaczyl ze przyjelo sie ze owulacja powinna wystapic po 72godzinach od wzrostu LH, ale nie zawsze przeciez tak jest i to calkiem normalne ze np wystepuje po 4-5 dniach od wzorstu LH czyli od pozytywnego testu owulacyjnego. U mnie wlasnie tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna je kupic na stronie internetowej na pewno, sa to te same testy, ktore tu mozna kupic, wygladaja tak samo. A czy w aptece to nie wiem, tutaj tez chyba przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastosowalam sie do rad mojego lekarza i w pierwszym cyklu kiedy przytulanki zaczelismy pozno i skonczylismy pozno powstala wlasnie dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiazanie jest jedno, nie przestawac serduchowac :D:D:D Ja mialam monitoring w zeszlym cyklu, no i mialam gotowy pecherzyk dzien po tescie, ale to nie znaczy ze zawsze jest tak samo :D:D Kazdy cykl moze byc inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka u kazdego pewnie jest inaczej :) Ja probowalam przytulanek w srodku cyku i przestawalam zazwyczj 18-19 dc i nie wychodzilo. A jak sprobowalam pozne przytulanki to udalo sie za pierwszym razem, wiec wniosek jeden probowac roznych dni i metod. Ale u Agi dzialania w srodku cyklu nie przynosza efektow, wiec warto sprobowac choc raz pozniejszychh przytulanek, chocby dla wlasnych obserwacji :) :) :) A najlepiej przytulac sie co dwa dni caly cykl :))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam wczesnie i koncze pozno... z kilkoma malutkimi przerwami :D:D:D aby ukochanego nie wykonczyc :D:D:D Ja ogolnie w okolicy owu mam straszna ochote i ogolnie wszystko jest 100000000 razy bardziej wrazliwe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D ja Wam powiem trzeba wejść na banana i skakać co drugi dzień a na pewno się uda :D:D:D:D:D:D:D Polusia wracaj tu a nie siedzisz na nk :P:P Suri najlepsze na podniesienie ciśnienia jest seks więc spróbuj to zobaczysz cz Ci się podniesie :P:P:P Dorcia i dobrze że wcześniej zaczynasz a późno kończysz no i dzięki temu szybko zaciążysz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy... Ja w tym cyklu to czysto dla przyjemnosci :D:D:D a jak sie uda przy okazji, no to bonus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie Sylwinka :D:D:D Zoabaczymy co to ten cykl za niespodzianke mi szykuje! Juz nie chce takich rewelacji jak w zeszlym miesiacu. Jak ma sie nie udac to niech nic nie wychodzi! A jak maja byc dwie kreski to niech juz zostana przez 9 miesiecy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zaczynam przysypiac przez ta pogode, ale kawunie siekierke sobie zrobilam i mam nadzieje ze mnie obudzi :) Ja tez chce do ogrodka! Posiedziec na lezaczku z dobra herbatka i ksiazeczka, albo magazynem :D:D:D A Kasie to chyba juz prace zasypaly... biedula! Jak kuchnia??? przeslij jakies zdjecia, bo bardzo jestem ciekawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja tu porządki robię :p Teraz czekam aż się ryż ugotuje i będę wsuwała polany koktajlem truskawkowym ;) Dorcia narobiłaś mi smaka i pomęczę mojego M., żeby mi kupił wieczorkiem mozarelle i pomidorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia a Ty mi na truskawki :D Mam w domku, ale pewnie jak dzis dotre, to o nich zapomne :) Mam dzis zamiar zrelaksowac sie ze znajomymi przy winku i pysznym jedzonku a potem napasc ukochanego w sypialni :D:D:D Balam sie ze ochota mi nie wroci, a tu wyglada na to ze jakos caly czas mam kosmate mysli :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka tak sobie czytam Twoje posty i ogromnie się cieszę ,że u Ciebie wszystko okej po tym co sie wydarzylo. Ciesze się ,że u restzy Dziewczynek tęż wszystko dobrze:) Agi niezmiernie podoba mi się Twoja postawa w staraniach o Maluszka.:) Sylwinka wszystkie powiinysmy dziękować ,że piszesz na tym Forum bo inaczej juz dawno by umarło...zresztą Dorka tez mam wtym dużą zaslugę. Pozdrawiam wszystkie Cieżarówki ;) i Staraczki rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............33........23/27.07.2009......... ..27.......Wiktor Polusia86...............31............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................27............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............25..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............22...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................20............22.10.2009....... ......30......Dawid czesc :) byłam dziś u siostry, zrobiłam sałatkę i teraz leże i czytam Was ;) zmieniam tydzien w tabelce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduś dziękuje za miłe słowa 🌻 wszystkie jesteście fajne dziewczyny tylko proszę mi tu więcej pisać bo każdej zaraz zasadzę kopa jak nie będziecie pisać :P:P:P Polusia letnie porządki robisz :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×