Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ostatnio babcia kupiła Madzi bluzkę i pyta jej się czy się jej podoba a ona że nie bo za dużo ludzi jest na niej narysowanych :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - madzia ma juz swoj gust :) moje bratanice tez czasem afery robia bo tylko by w sukieneczkach chcialy chodzic,spodnie sie nie licza ;) małe ksiezniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim bawie sie super zwiedzam i zwiedzam,az zakwasy mi sie porobiły :) co do testowania to powiem szczerze ze ,moze koło piatku sob , powinnam miec miesiączke ,ale nie wiem jak bedzie przez ta zmiane miesjca, bo wiem ze czasem ma to wpływ, a pozatym nie zabrałam z soba testu :) powiedziałam sobie ze jak nie przyjdzie do czasu powrotu do polski to wtedy zrobie ,nie bede teraz humoru psuc sobie... a jak ma przyjsc to mysle ze jakos to zniose tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz nie ma dnia zebym o tym nie myslala to tutaj troche rzadziej ,bo nie mam na to czasu ok godz 19 po całym dniu to ja padam jak mucha i spie , maz i brat sie smieja ze mnie :) maz nawet nie kojarzy ze teraz na dnich mozemy sie smucic albo cieszyc :) ale moze to i lepiej .... pozdrowienia ze szkocji,jeszcze sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna podroze moga wszystko przesunac, bo zmiana klimatu, lot itp, ale miejmy nadzieje ze przyczyna przsuniecia u Ciebie bedzie co innego! Dobrze ze nie zabralas testow i wypoczywasz :D:D:D bawcie sie super i nie myslcie o tym, fajnie ze maz nawet nie wie co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja wypoczywam. W pracy nie dokładam już sobie roboty, tylko spokojnie wszystko robię. A te porządki to wiesz - miałam pomocnika - szwagra. Przynosił mi pudełka, ja układałam ubrania na łóżku, a on je upychał w szafie w miejscu, które mu wskazałam :) Jedynie bieliznę sobie sama pochowałam :) anna witaj. Super, że możesz sobie wypocząć. Sylwinka - moja siostra przed samymi świętami Bożego Narodzenia urodziła czwarte dziecko za pomocą cesarki. Czwarte to już przesada, ale przy trzecim nic nie mówili lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka szalona juz 3-cie planuje :D:D:D:D Kasia to juz masz fajnie wszystko poukladane. Ja zabiore sie za moja szafe moze w ten weekend. Tak sie zbieram juz kilka tygodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a jak się czuje siostra po cesarce czwartej może u mnie by było większe ryzyko bo ja do szczupłych nie należę lekarz tylko mi powiedział że przy cięciu jest ryzyko uszkodzenia układu moczowego O Dorcia jak iść na żywioł to lepiej od razu planować :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka siostra (cioteczna tak a propo) jest wagi raczej ciężkiej. Jest sporo niższa ode mnie więc ma może z 1,60m i 80kg to waży na 100% jak nie więcej. Najstarsza jej córka miała jakieś 7 lat, młodszy synek 4 lata, gdy zaszła w trzecią ciążę. Wszystko było git, synuś urodził się zdrowy, duży itd. Wiem, że proponowali jej wtedy podwiązanie jajników, ale się nie zgodziła. Nie wiem co nią kierowało - może taka katoliczka z niej i antykoncepcji nie używała, ale gdy ostatni synek nie miał jeszcze roku zaszła w czwartą ciążę. Dla całej rodziny szok. Od połowy ciąży musiała leżeć plackiem, bo szwy jej się rozchodziły po poprzednim cięciu. Skierowanie do szpitala w W-wie bo w naszej pipidówie nie chcieli ryzykować. Urodziło się czwarte dziecko - syn. Ma już pół roku. Siostra ponownie nie zgodziła się na podwiązanie jajników. Czemu? Wie chyba tylko ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałam na jednym forum że kobieta jest po czterech cesarkach i spodziewa się teraz piątego dziecka :O na pewno już w sierpniu dowiem się jak będę rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest totalna głupota. Siostra jest dorosłą rozsądną dziewczyną, ale tutaj zawaliła sprawę. Wszyscy cieszą się z małego, ale po cichu każdy potępia jej zachowanie. Szczególnie iż teraz też nie zgodziła się na podwiązanie. No, ale... sióstr i braci ciotecznych mam ponad 40 więc jedna taka widocznie musiała się trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zawsze marzyla o wielkiej rodzinie :D:D:D:D Ja chyba bym zostala przy dwojce :) ale najpierw pierwsze musze stworzyc a pozniej bede sie martwic o nastepne... no chyba ze sie blizniaki a trojaczki stworza ;) Sylwinka a jakie imie dla coreczki wybraliscie? Dominika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka życzę Ci z całego serca córeczki o której tak marzycie. Albo dwóch :D A jak trojaczki będą to też dacie radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z piętrowym będzie Ci niewygodnie. Kup takie mega łóżeczko, albo 3 łóżeczka i je połączysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie to wrzuce te bobaski pomiedzy mnie u ukochanego :)Duze lozko mamy :D:D:D Zawine w beciki i beda tak spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty się będziesz zajmować tym ze swojej strony, chłopak tym ze swojej, a środkowe... zajmie się sobą samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto skonczy pierwszy to sie zajmie srodkowym :) Beda dwie dziewczynki i chlopczyk w srodku :D:D:D Nawet fajny scenariusz :) i mialabym najszerszy albo najdluszy wozek w okolicy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najszerszy wózek się nie sprawdzi bo w drzwi nie wjedziesz. A najdłuższy musiałby mieć jakieś przeguby, żeby się na zakrętach wyrabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to bede miala jedno na brzuchu, drugie na plecach a trzecie w wozku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia najlepiej za jednym zamachem trzech ja dam prawo wyboru mężowi i Madzi niech wybierają imię Paweł chce Dominikę i może tak będzie najlepiej Madzia wybrała imię Sabrina lub mała małpka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by to brzmiało jak by się ktoś zapytał Madzi jak Twoja siostrzyczka ma na na imię a ona mała małpka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam :P Natworzyłyście mnóstwo :P Ja odebrałam nowiutki dowód :) No i właściwie zdecydowałam się na wózek :) Jeszcze tylko pokaże mojemu M. jak wróci z pracy. No i fajnie, bo ja tylko spiszę co potrzebuję i jak będę z malutkim w szpitalu to mi tata z wujkiem przywiozą do domku :) A na dodatek ta babka powiedziała, że jak coś mi się spodoba gdzieś w gazecie np. to mam dać znać i oni mi to zamówią :) Super :) Ale nudzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×