Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dziekuje. Strasznie przezywa to mój Małżonek .Łzy mial w gabinecie u lekarza. Bo nie chce zeby to glupio zabrzmiało, ale problem jest z jego strony.Ja mam drobne niedociagniecia przynajmniej tak wynika z dotychczasowych badan. U niego nasienie ma bardzo bardzo słabe parametry. ja nie dopuszczam też do siebie mysli o in vitro z udzialem nasienia obcego dawcy... nie moge o tym nawet myslec . Na razie idziemy na te dodatkowe badania i do adrologa. Z 8 tyg kolejne badanie nasienia i wtedy nasza chwila prawdy.... chce mi sie wyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bede twarda dla niego! Bo tak strasznie go kocham i co by nie bylo bede przy nim. Teraz śpi ...a ja ocieram łzy . Nie chce zeby widzial jak bardzo cierpie bo on od razu obwinia siebie oto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda trzymajcie się oboje. Poróbcie wszystkie badania, jakie zlecił lekarz i zobaczycie co dalej. Napewno znajdzie się jeszcze jakieś rozwiązanie. A dobra klinika napewno je znajdzie i Wam pomoże. Ja też już zmykam. Burza się rozpętała, ale jedziemy na tego chińczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia przede wszystkim bądź cały czas przy nim i wspieraj go i nie pozwól żeby cały czas myślał że to jego wina bo naprawdę się załamie najważniejsze że się kochacie i wierzę w to że Wam się uda i zostaniecie szczęśliwymi rodzicami życzę Wam z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie poddawajcie się kochana, jeśli jeszcze jest szansa na wlasne dziecko to zróbcie wszystkie badania i może jeszcze się uda, a jeśli nie to tak jak napisała Dorka czy naturalnie poczęte czy in vitro to będzie Wasze dziecko! Trzymam kciuki jeszcze, żeby wszystko ułożyło się po Waszej myśli a męża wspieraj bo musi to być dla niego bardzo trudne. Ma wielkie szczęście, że ma taką żonę jak Ty :) dzień dobry dziewczynki ;) ja dopiero wstałam i ide zrobic śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D Grażka a Ty spać nie możesz:P:P ja dzisiaj wstałam o 3 i nie mogłam zasnąć bo maluszek się rozbrykał w brzuchu wiecie co wiedziałam że nie mogę jeść słodkiego bo po nim zawsze mam zgagę i co mądra Sylwinka poszła do sklepu po chleb i kupiłam sobie princessę i wylądowałam w łazience :O Dorcia gdzie jesteś co :D:D:D:D Magduś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja umiem spać w porównaniu do Ciebie :P:P:P ja musze wstać wtedy kiedy jestem głodna bo mały strasznie kopie :) Ty lepiej te ogórki sobie kupuj a nie batoniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju jestem prosze tak nie krzyczec :) Magda, to bedzie dla was wielki test, ale na pewno zdacie! Wiem ze oboje musicie byc bardzo zalamani, ale jest jeszcze szansa wiec walczcie do konca! Teraz sa niesamowite sposoby leczenia i na pewno dobra klinika wam pomoze!!! Najwazniejsze ze macie siebie i oboje bedziecie walczyc i sie nawzajem wspierac!!! Sylwinka czy dzis jest wieli dzien kiedy ta Twoja dzidzia moze sie pokaze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzisiaj o 15:30 :D:D:D:D:D:D Dorcia trzeba pokrzyczeć bo szkoda dnia :D:D:D:D:D:D i trzeba wstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie juz przebierasz nogami :) Niech ta dzidzia juz sie okresli! Przemawiaj do niej :D:D:D:D Grazaka a jak tam u Ciebie dzis? Ja zasypiam przy biurku, bo spalam dzis tylko kilka godzin :( Kuzynka u mnie nocowala bo jest przejazdem w Londynie na jedna noc i dojechala do mnie o 3 rano! Ale co tam odespie w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, nie wiem jaka wy tam w polsce macie pogode ale u nas normalnie slonce Egiptu P:D jest pieknie! ja mialam wczoraj tak silny bol jajnik- srodek cyklum, ze z seksu nici:( niestety owulacje- albo jej zaczatki mam silne, ciezko cokolwiek robic, a nei chce brac tabletek na to, bo nei maja dobrego wplywu podczas staran czytalam...po drugie musimy zmienci tez lozko:( bo to obecne jest okropne wrecz! jest king size ale totalnie do niczego:( a wiec mysle, ze w tym cyklu nici z ciazy:] obolala po bolu jestem jeszcze;] i co tu duoz mowic...klapa:D chyba, ze dzisiaj i jutro ale nei wiem czy jest sens:) wracam do pracy pozdrawiam wszystkie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka u mnie dobrze :) dzis mam trochę zajęty dzień bo musze posprzątac bo juz jutro narożnik nam przywiozą :) Aga weż no spę i do dzieła :) tabletki nic nie zaszkodzą a zły wpływ na staranka na pewno ma unikanie przytulanek :P jak na łózku Wam nie wygodnie to są jeszcze inne miejsca! no ale i tak zrobisz jak uważasz. Sylwinka ja obstawiam chłopca i musi byc i koniec kropka bo skąd te mdłości po słodkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia trochę się boję bo od początku ciąży 2 kilo tylko przytyłam zobaczymy co lekarz powie Aga a kto powiedział że na łóżku dzidzie się tylko robi można wszędzie w samochodzie na stole dużo jest jeszcze rzeczy gdzie można robić :P:P:P:P:P:P Polusia a Ty wyjdź z tego nk i pomachaj do nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi normalnie w tropikach mieszkamy :) Agi lepiej wziasc cos przeciwbolowego i dzialac niz nic.... Ja juz mam dosc meki z bolami glowy, bo moze sie udalo, nie napic sie winka, bo moze jestem.... w tym cyklu wzielam na luz i normalnie zyje, bo na prawde czuje jakbym sie juz 6 miesiecy meczyla co mi wolno a co nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi normalnie w tropikach mieszkamy :) Agi lepiej wziasc cos przeciwbolowego i dzialac niz nic.... Ja juz mam dosc meki z bolami glowy, bo moze sie udalo, nie napic sie winka, bo moze jestem.... w tym cyklu wzielam na luz i normalnie zyje, bo na prawde czuje jakbym sie juz 6 miesiecy meczyla co mi wolno a co nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka to super! bedziecie miec fajnie z nowym naroznikiem! Sylwinka nic nie sie martw, moze ty nie przytylas, ale dzidzia jest duza :D:D:D No a jak lekarz okrzyczy to bedziesz tylko siedziec przy stole i jesc :D:D:D Tez frajda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - wspieram Cie mocno i wierze ze sie uda :) musicie optymistycznie myslec o tym wszystkich,chocby na sile i jakos przyciagnac dobre wydarzenia do siebie!!! trzymam kciuki i pozdrawiam :) agi - w PL niestety powodzie,najbardziej w okolicach Opola,ale w sobote ma juz byc lepiej ja sie staram za okno nie patrzec bo pogoda jakby jesienna :p,byle do soboty :) sylwinka - od razu nam tu masz napisac czy chlopczyk czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja mam taki pomysł żeby jechać do szefowej i ją przypilnować żeby jak najwięcej się przytulała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka -nooo pewnie ze nie od razu,ale zaraz po przyjsciu do domu :) rodzice napewno tez ciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my się tam ugotujemy z tymi brzuszkami :D:D:D:D:D:D ale co tam Aga za to się poprzytula i później będzie dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej mamie się śniło że będę mieć dwie dziewczynki a jeszcze jak z Madzią byłam w ciąży to jej się śniło że urodziłam pod koniec lutego i dziewczynkę no i Madzia się urodziła 24 lutego :D:D:D:D:D moja mama to chyba jasnowidz jest :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka najwazniejsze aby zdrowuitkie bylo! Agi bierz przeciwbolowe dzis i atakuj, jak wczoraj bolalo to dzis i jutro spokojnie jeszcze szalejcie i kto wie moze sie uda! Pamietasz jakie mialas nastawienie, ze to na pewno bedzie szczesliwy miesiac, wiec daj wam szanse!!! Ja mam natlok mysli i od czasu do czasu wydaje mi sie ze moze... caly czas pobolewa mnie prawy jajnik, czasami mocno czasami leciutko, no i mam takie ulawy jak w zeszlym miesiacu... ale nie chce sie nakrecac, bo nie chce sie rozczarowac. Od przyszlego miesiaca znow zaczynamy monitoring i mam nadzieje ze moze wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×