Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Polusia nie nudzisz :) Masz gdzieś fotkę wózka? Albo nazwę to znajdziemy w necie :) Chętnie bym zobaczyła. A ja siedzę sobie już w domku. Źle się czułam przy tej pogodzie. Duszno mi było, słabo, kręgosłup bolał, w oczach ciemno się robiło. Wezwałam męża i przyjechałam do domku. Teraz 10 min leżę i 10 min pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia nie nudzisz :) Masz gdzieś fotkę wózka? Albo nazwę to znajdziemy w necie :) Chętnie bym zobaczyła. A ja siedzę sobie już w domku. Źle się czułam przy tej pogodzie. Duszno mi było, słabo, kręgosłup bolał, w oczach ciemno się robiło. Wezwałam męża i przyjechałam do domku. Teraz 10 min leżę i 10 min pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pierwszego nie ma linku, ale znalazłam po nazwie :) Mnie się bardziej podoba pierwszy :) Odpoczywam a w międzyczasie przepisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gapa ze mnie :P No właśnie on jest fajniejszy, bo ogólnie tak zgrabnie wygląda i jest lżejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą wagą to dolicz tam dobrze. Stelaż + gondola, potem stelaż + spacerówka. Też się uzbiera. A będziesz musiała go nosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwsze piętro muszę wynieść, ale właśnie ten pierwszy z gondolką waży jakieś 14 kg, ze spacerówką mniej. Drugi z gondolką 19,9 kg. Tak jest na tych stronach napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blableta
do Anny ja wracając z Turcji też myślałam że to może zmiana klimatu a teraz córcia skończyła 3 latka. :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelke, ale nie tylko tydzień ale i moje lata bo dziś kończe 28 musze się zmobilizować i upiec jakiś placuszek, a tak znygusiałam przez to nic nie robienie, że szok pozdrawiam :)STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.07.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........35.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........33.......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........29........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... dziewczynka MERY27............25.........8/12.10.2009....... ..28....chłopiec 80% Grażka23..........24..........5/14.10.2009........24.. .......Igor S.U.R.I..............23.........22.10.2009............30........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.07.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........35.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........33.......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........29........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25.......28........18.09.2009........ ....25...... dziewczynka MERY27............25.........8/12.10.2009....... ..28....chłopiec 80% Grażka23..........24..........5/14.10.2009........24.. .......Igor S.U.R.I..............23.........22.10.2009............30 ........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Mery🌻 Z okazji urodzin najpiękniejsze i najserdeczniejsze życzenia ciepła, miłości, sprawdzonych i wytrwałych przyjaźni. Dalekich podróży, wspaniałych przeżyć, super samochodu i pieniędzy jak lodu, co szczęścia może nie dają, ale znacznie życie ułatwiają. 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery wszystkiego naj w twoim wyjatkowym dniu! U nas dzis smutek z powodu Michaela Jacksona, wszyscy w pracy tylko o tym rozmawiaja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.07.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........35.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........34.......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........29........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25.......28........18.09.2009........ ....25...... dziewczynka MERY27............25.........8/12.10.2009....... ..28....chłopiec 80% Grażka23..........24..........5/14.10.2009........24.. .......Igor S.U.R.I..............23.........22.10.2009............30 ........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Mery - zdrówka, radości, miłości, spełnienia marzeń :) I żeby ten maluszek był zdrowiutki i grzeczny :) 👄👄🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat mery!!!! :D duzo zdrowia i latwego porodu :) dorka - ja w szoku jestem z powodu Jacksona,wszyscy wiedzieli ze chorowal ale to tak nagle ... :( sylwinka - jak samopoczucie??poprawilo Ci sie?? ja dzis do tylu chodze bo wczoraj w restauracji niedaleko mnie bylo wesele i bawili sie do 4, obudzilam sie o 3 i godzine niespalam przez te chałtury :( zespol mieli taki ze myslalam ze to jakies karaoke, żenada normalnie a teraz facet z pseudo kosiarka kosi trawe i mi halasuje, tym smiesznym patykiem pol dnia bedzie kosil aska - mam nadzieje ze u Ciebie lepiej ze zdrowiem !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mam nadzieje ze twoja dzidzia bedzie zapadala w gleboki sen, bo przy takich halasach to ciagle bedzie Ci sie budzic.... Wlasnie co z Asia, mam nadzieje ze wszystko OK! Napisz choc slowko! No i mam nadzieje ze Anna bedzie miala taka sytuacje jak ta os co sie na pomaranczowo do nas wpisala! Ciekawe jak tam u anny! Ja wczoraj skonczylam prace o 10 wieczorem i dzis padam! ale na szczescie dzis piatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jest dobrze :D:D:D a co u Ciebie :) mój mąż stwierdził że oszalałam bo wczoraj zjadłam 1l słoik ogórków kiszonych sama :O Dorcia a co tam u ciebie kiedy test będziesz robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, u mnie super! no i nie przejmuj sie mala litera :D:D:D:D Ni e wiem kiedy testuje... jeszcze mam kilka dni, bo termin wyliczylam 30-tego! wiec jak nie przyjdzie to pewnie jakies dwa dni pozniej! Ale chyba sie nie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - moja bratanica znowu budzi sie jak cicho jest a zasypia jak odkurzacz maja wlaczony hahahaha :D ciekawe jaka ta moja dzidiza bedzie,ale nad ranem jak sie dzis obudzilam bylam glodna i malenstwo sie tak wiercilo jakby chcialo wyskoczyc mi z brzucha,nie podobala mu sie chyba ta spiewajaca pani ;) ale o 4 rano zjadlam rogala z maslem i zasnelam jakos sylwinka - ja tez podjadam mamusiowe ogorki ;),ale juz jakos mniej niz miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się jak ja wypije tą glukozę jak po słodkim wymiotuje :(:( wczoraj rozmawiałam z mężem o trzecim dziecku i powiedział że najpierw mam to urodzić a później pomyślimy o synku a malutka akurat zaczęła wojować w brzuchu jak rozmawialiśmy o synku :D:D Dorcia nie mów że się nie udało bo zobaczymy 30 ja tam trzymam kciuki :D Suri ja jeszcze mam dwa słoiki ogórków :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - oj Ty tam juz wiesz ze sie nie udalo!!!zaklecie dalam wczoraj i musi sie udac :p sylwinka - tez dzis myslalam o tej glukozie, ja tak przed 12.07 musze to zrobic . a dlaczego po slodkim wymiotujesz??dzidiza pilnuje zebys zdrowo jadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu z Madzią tak nie miałam a teraz to albo mam po słodkim zgagę albo wymiotuje i słodkiego nie jem w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonkaaa
hej, ja mam juz 31 lat, starania z mezem zaczelismy zaraz po slubie, czyli 8 lat temu, dosc dlugo nam sie nie udawalo ( prawie 2 lata), w koncu poszlismy na badania. wszystko wyszlo dobrze, pol roku pozniej nam sie udalo ale poronilam, poltora roku pozniej znowu zaszlam w ciaze i z nowu poronilam... byl tez trzeci raz:( chodze ciagle po lekarzach ale oni sami nie wiedza co sie dzieje z moim organizmem:( teraz jestem w drugim miesiacu czwartej ciazy... moze tym razem sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - tak, mam mgr z czarów ;) to przynajmniej zdrowo sie odzywiasz :) zielonka - trzymam kciuki zeby teraz bylo dobrze!!!moze z nami tu zostaniesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonkaaa
pewnie ze zostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie chce mowic,ale jak zielonka zostanie to juz nie bede ostatnia w tabelce (czary dzialaja) :D i nie jest powiedziane ze to ostatnia osoba w tabelce na ten miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri wiesz ja myślałam że ja mam tylko takie głupie sny mi też nie raz się śni że mąż mnie zdradza :P:P Witaj zielonkaa bardzo mi przykro że poroniłaś mnie w tamtym roku spotkało to samo z tym że musiałam mieć zabieg łyżeczkowania a bierzesz jakieś leki na podtrzymanie ciąży :) będzie teraz dobrze trzeba myśleć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×