Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja tez lece, bo sie zbieram do domku i na moje jazdy! Uwaga na drogach bo bede szusowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - gratuluje coreczki :D to nam sie wylamalas w tabelce :) czyli sie wyjasnilo,dzidzia nie tyle niesmiala co nic jej nie dynda miedzy nozkami i trudniej bylo sie dopatrzec :) i super ze zdrowiusia jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka gratuluję córci :) Ja zbieram się w sobie, żeby jechać po mój nowy dowód osobisty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) sylwinka - no bywaly przypadki ze przy porodzie inna plec ;) a lekarz byl na 100% pewien? wczorajszemu naszemu fachowcowi podziekowalismy :p zaczal cmokac,stekac na te nasze sciany i jaki to problem z zamontowaniem drzwi przesuwnych, szkoda slow :( poszukamy innego albo sami okleimy futryny a zamontuje nam drzwi moj brat, jakos tam moze da rade;) jednym slowem bieda z \"fachowcami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Lekarz był pewien na 99 % ale powiedział że jak będzie synek to żebym nie płakała a ja powiedziałam że najwyżej przyjdę z reklamacją do niego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Ja dzisiaj tylko na chwilkę bo jade o 11 z siostrą na szczepienie z Emilką a później na chwilkę do mamy :) Suri to faktycznie kiepsko z fachowacami :O ale jakoś dacie rade sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! SURI dobrzy fachowcy sa ciezcy do znalezienia... ale zycze powodzenia!! Sylwinka a czemu robisz przerwe? Wszystko OK? Grazka milego dzionka z siostra i Emilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorka :) ROzmawiałam z Sylwinką na gg i ona zaraz napisze czemu ta przerwa, ja musze już lecieć :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie stało tylko złapałam jakiegoś doła na topiku same chłopaki a u mnie jedna dziewczynka a mąż tak bardzo chciał synka dzisiaj dopiero przyjedzie i muszę z nim porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka super, że zdowa dziewczynka u mnie w rodzinie było troszke rozczarowanie jak powiedziałam, że drugi chłopaszek się szykuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - moja szwagierka ma znow dola bo 3 chlopcow ma a moj brat 3 dziewczynki, tez chcial ostatniego chlopca ale teraz za ta najmniejsza jest najbardziej glupi :) mozna miec swoje zyczenia co do plci ale chyba wszystko przestaje byc wazne jak cos ze zdrowiem dzidzi zlego sie dzieje!!! co ma byc to bedzie i najwzniejsze byle zdrowe !!!! tak sobie trzeba tlumaczyc :) chociaz moze inaczej troche na to patzre bo to moje pierwsze dziecko i naprawde mi bylo obojetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka kochana, przeciez na to nie mamy wplywu... juz bardziej mozna winic faceta, bo to przeciez plemniki decyduja o plci... tak pamietam z biologii.... Najwazniejsze ze wszystko dobrze z dzidzia, maz nie powinien byc zawiedziony, ani ty! Jak ja zobaczysz to za nic bys malutkiej na chlopczyka nie wymienila! Ja ci zazdroszcze strasznie bo zawsze marzylam o dwoch dziewuszkach :):) Nie smuc sie a maz bedzie kochal swoja druga coreczke!!! Bedziecie miec synkow jak Wasze dziewuszki beda sprowadzac chlopakow do domu :D:D:D Prosze nie odchodzic z topiku i zadnych przerw sobie nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.07.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........35.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........33.......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........29........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... dziewczynka MERY27............24.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........24..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............23.........22.10.2009.............30........Dawid czaaary maaaary nastepnym razem jak zmienie tydzien nie bede juz ostatnia w tabelce!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka już Ci pisałam na gg ale tu też napisze, że nie ważne czy dziewczynka czy chłopczyk bedziesz miała najwspanialsze dzieciaki pod słońcem :) nie zamartwiaj sie już tym, ważne że malutka jest zdrowa :) Suri fajne te czary mary ;);) Ja czekam na siostrę ale tak to z nią teraz jest jak ma małe dziecko to ciągle się spóźnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hokus pokus, abys miala racje! Ciekawe jak anna, moze tak super sie bawi ze nawet nie ma czasu zatestowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Sylwinka, ale Twoja dziewuszka będzie miała branie wśród tylu chłopaków :) Nie opędzicie się od adoratorów :) Przepraszam, że nie pisałam, ale nie miałam jak. Przedwczoraj po pracy mąż stwierdził, że przenosimy wszystkie ubrania do sypialni z salonu. Zeszło nam się do północy. Wczoraj miałam mieć luźny dzień w pracy, a tu dostawa przyszła i full studentów do oprawy prac. Jeszcze na dodatek musiałam wpisać faktury, żeby zrobić delkarację do US bo dziś 25-ty. I dlatego też nie miałam w ogóle czasu żeby się do Was odezwać. Dziś nie wiem jak będzie. Muszę dokończyć przepisywać pracę. Została mi metodologia badań, czyli tabele i wykresy, oraz zakończenie i bibliografia. No, zmykam na kawkę bo już dzieciaki pod bramą czekają. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka nastaw sie bo niedlugo tez bedziesz sie wszedzie spozniac! Sylwinka, ja wiem ze pewnie chcialas aby bylo idealnie i abys dala mezowi chlopczyka, jak sobie wymarzyl, ale to nie jest zalezne od nas, wiec nie mozemy sie zasmucac sprawami na ktore nie mamy wplywu! Oboje bedziecie ja kochac ponad wszystko i nigdy byscie jej nie zamnienili na chlopca! Niech tylko sie naturalnie urodzi w czasie i niedlugo postaracie sie o trzecia dziecinke i bedzie chlopczyk :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka i Ty też ;) wszystkie będziemy spóźnialskie :P ok dostałam sygnałka od siostry, że wyjechała z domu więc za 10 min bedzie u mnie :P to już zmykam na dobre ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia aż się boje jak moje dziewczynki zaczną sprowadzać chłopaków do domu będą się chłopaki pchać oknami i drzwiami :D:D:D:D:D:D:D:D a może ktoś ma ochotę na ogórki to się podzielę bo mam świeżo zakiszone przywiozłam od mamy :D mam nadzieje że lekarz nie zmieni zdania 22 lipca bo mam następną wizytę i nie powie że mojej dziewczynce coś urosło :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rezygnuje z ogorkow bo nie lubie :p Kasia a ty mialas sie oszczedzac i troche zwolnic a ty znow na pelnych obrotach! Dziewczyno skad ty te sily bierzesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie naturalnie to później testy owulacyjne pójdą w ruch mój mąż się śmieje że jak będę mieć cesarkę to przecież można zaliczyć też wpadkę po porodzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - tez mam od mamy ogorki zakiszone :p mi sie tak strasznie podobaja male dziewczynki z takimi opaskami na glowce a moja bratowa nie chce tak jej ubierac a to tak przeslodko wyglada :) sylwinka - z dziewczynkami najwiecej pomylek jest,ale coby nie bylo to i tak przekochane bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×