Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dziewczynki moje kochane nie mam juz 3 tygodnie internetu w domu,nie moge Was nawet czytać! Nie myślcie ze o Was zapomniałam! Weszłam z telefonu zeby tylko kilka słów napisać. U mnie wszystko dobrze,dziś zaczynam 18tc ! W środę byłam razem z mężem na usg,będę miala córeczkę!!! Dziękuję Bogu że rośnie zdrowo,dziewczyna na 13 cm już:) Jak tylko mi ten internet założą to od razu się pojawie,strasznie jestem ciekawa co u Was słychać! Serdeczne buziaki dla Was przesyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery wszystkiego dobrego 🌼 asia - super, że tak spokojnie do tego podeszliście. Ja już zaczynam się stresować kiedy mnie zaczną skurcze łapać. Prawda jest taka, że skończyłam 8 miesiąc i teraz niech się dzieje co chce. Kruszyna miło Cię widzieć. Gratuluję córeczki. Duża pannica z niej już :) Odzywaj się do nas jak tylko będziesz miała możliwość. A ja dziś znów się słabo czuję :( Duszno mi, a nogi mam jak z waty. Znów marzę o łóżeczku, ale umówiłam 2 panie na wieczór, bo były wczoraj i było zamnięte więc muszę siedzieć :( Na szczęście poprawiłam wszystkie prace i mam wolne. Co prawda przychodzą co chwilę do oprawy, ale już nie wisi nade mną fatum, że nie zdążę do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w końcu nie jestem sama z dziewczynką Kruszynko wracaj do nas jak najszybciej no i gratuluje córeczki :D Grażka nie mamy jeszcze imienia powiedziałam że nad imieniem to niech się zastanawiają Madzia i tatuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam :) Dorcia nie śpię na narożniku bo wole naszą sypialnię jednak do spania :D Kruszyna wracaj do nas jak najszybciej, musisz odganiać @@ od staraczek piosenkami i cudnymi wierszykami :P GRATULUJĘ CÓRECZKI :) To już 18 tydz, no prosze jak ten czas szybko leci, wracaj bo za chwilkę bedziemy szykowały się do porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra Kruszyna ma mala coreczke!!! wielkie gratulacje! Mam nadzieje ze nie zmienilas zdania i bedzie mala Dorotka!!! koniecznie odganiajcie te nasze @@@@ bo przeciez mozna juz z nimi oszalec! Ilez mozna goscic nie proszonego goscia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, jak bede miala chlopczyka kiedys to go nazwe maly malpek :D:D:D Ja juz niedlugo koncze prace i juz nie moge sie doczekac!!!! weeeekend!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... skończyłam na dziś. Mam nadzieję, że już nikt nie przyjdzie z grubszą robotą. Nie zabieram lapka do domu, wszystko na jutro przygotowane. Mówiłam, że zwolnię :) Nadal słabo się czuję :( Nic mnie nie boli, ale strasznie mi słabo. Na szczęście mąż jest ze mną no i już za 1,5 godz kończymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazaj Kasia abys gdzies nie zaslabla! Dobrze ze maz jest z Toba! Spokojnego weekendu zycze!!! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorka. Sama nie wiem co się dzieje. Wczoraj tak miałam i dziś. Poza tym spać nie mogę na wznak bo mnie wnętrzności bolą a na boku maluch mi często na nerw uciska i całe biodro mnie boli strasznie. Taka fala bólu przechodzi. Dopiero teraz czuję jakie są te negatywne "uroki" ciąży. Zaczęłam 9 miesiąc więc niech się dzieje co chce. Dziś zamierzam przebrać ubranka, które muszę uprać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ty juz sie szykuj, bo synek w kazdej chwili moze juz na swiat przyjsc!!! Cudownie! Jak sie nie bedziesz odzywac to bedziemy myslec ze jestes na porodowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego staram się napisać co jakiś czas co u mnie :) Muszę przyszykować te ubranka. Sypialnię mam już gotową. Meble stoją, karnisz wisi, firanki odebrane tylko powiesić, łóżeczko stoi, ale bez pościeli. Zniosę więc ubranka, przebiorę które mam uprać i może nawet wrzucę do pralki :) Miał dziś przyjść glazurnik dokończyć schody, ale nie mógł :( Będzie dopiero w poniedziałek. No, ale ważne, że sypialnię mam, mogę się w niej zamknąć i przygotowywać się na przyjście szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnałam topik jako ostatnia i dziś go witam :) Pewnie znów będą pustki na forum jak co weekend. U nas średnio na jeża z robotą. Stoją 3 panie i marudzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja dzis tylko sie przywitać chciałam ;) Kasiu jak tam ubranka dla Wiktorka, wyprane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj się obijam :P Mój mąż sprząta, a ja wcinam śniadanko :D A wczoraj przyszły mi te śpioszki co Wam wysyłałam linki z allegro - cudne są :) Po niedzieli będzie pranie i prasowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to dzisiaj dzień obijania :) ja też nic dziś nie robię, nawet obiadu :P czekam na M aż wróci z pracy i jedziemy na zakupy tylko bo w lodówce światło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey u mnie tez dzis lenistwo sie zapowiada :) Wczoraj wieczorem zrobilam obiadek na weekend, zrazy wolowe wiec teraz tylko odgrzac :) Na dworzu strasznie goraco, ze Tomus spac nie chcial i wiercil sie cala noc :) Kruszyna gratuluje malej ksiezniczki :) Odezwij sie do nas jak tylko net wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mogłaś powiedzieć że masz w lodówce tylko światło to bym Ci coś podrzuciła do jedzenia :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale mieliśmy straszny sajgon w pracy. Koło 14 jedliśmy drugie śniadanie a tak to zapierdziel od rana. Non stop ktoś był i coś chciał. Makabra. Jutro liczę na spokojniejszy dzieć, ale kto wie. Teraz siedzę już w domku. Zaraz ma przyjechać brat z rodzinką i będzie mała posiadówa przy kawce z okazji mamy imienin które były 24-go. Grażka ciuszki dla małego jak zaczęłam przeglądać tak padłam i nie było czasu na pranie. Uzbierało się 2 pralki. Właśnie jedną wstawiłam. Rozwieszę i następną puszczę. Mam już sypialnię i meble więc będę mogła układać :) Już czuję, że wszystko takie bliskie - poród, nowy członek rodziny :) Polusia dobrze masz z mężem. Przyślij go do nas, jest mega bałagan jak to podczas remontu :) Sylwinka jak zwykle uśmiechnięta :) aska Cieszę się, że podoba Wam się fotka na n-k. Niedługo wstawię więcej z tej sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to oczywiście ja :) Już siedzę sobie na górze, inni się nadal goszczą, ale ile można siedzieć za stołem. Ubranka poprane. Jest ich makabrycznie dużo :) Męża wciągnęłam w rozwieszanie prania. Tak się cieszył z tych ciuszków, tak podziwiał, że to takie malutkie i że jak w to się człowieczek zmieści. Stwierdził, że chyba się będzie bał ubierać szkraba na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×