Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Wiem, że chcą ileś tam pampersów. Ubranka można mieć, a można nie mieć - ubiorą wtedy w szpitalne. A dla nas (mam)? Wiem, że jakieś kosmetyki, klapki, koszule nocne, szlafrok, dokumenty. Co jeszcze? Ehh muszę podpytać kogoś, albo do szpitala zajrzeć. Chyba, że doczekam powrotu lekarza z urlopu to jego zapytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia podkłady poporodowe ręczniki a co do ubranek dla maluszka to Madzie ubrali w szpitalne nie brałam swoich bo potem może się tak zdarzyć że nie oddadzą w szpitalu bo gdzieś pogubią :) ja leżałam sobie bo zjadałam śniadanie i Madzia zostawiła chlebek z czekoladą i sie na niego skusiłam i wylądowałam w łazience :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co znalazłam taką małą książeczkę "Twoja karta wyprawkowa". I tutaj pisze tak: 1. wyniki badań - grupa krwi i RH, WR, HbsAg, ostatnia morfologia i badanie moczu, wyniki badań USG, karta przebiegu ciąży. 2. rzeczy osobiste dla matki - koszule nocne, szlafrok, skarpetki, klapki pod prysznic, kapcie, biustonosz do karmienia, przybory toaletowe, majtki bawełaniane, 2 paczki podpasek, chusteczki higieniczne, 2 ręczniki, ręczniki papierowe, woda mineralna niegazowana, telefon kom., mały jasiek albo rożek do karmienia maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo podkłady. Dużo ich wziąć? To są takie mega podpaski bez skrzydełek, nie? :D Wybacz, że pytam, ale nie wiem bo nie używałam :) A tą kanapkę (której już w sumie nie ma) zagryź ogórkiem małosolnym :) Może on się strawi bez rewolucji żołądkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja rodziłam Madzię miałam 4 paczki a jak mi zabrakło to mama mi doniosła zawsze :) wczoraj na kolacje zrobiłam sobie ogórki z cebulą i ze śmietaną i wtedy mała zaczęła skakać w brzuchu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, bo ona woli zdecydowane smaki, a nie jakieś tam słodycze :P Kurcze wiecie co jak sobie pomyślę, że w piątek zaczęłam 35 tydzień to nie mogłam uwierzyć, jak to zleciało :) W czwartek idę do lekarza to zobaczymy co powie - niby siedzę w domku, no ale wiadomo jak to jest nie da się wiecznie leżeć i trochę się boję, że znowu się mogło wszystko poskracać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri dlaczego odeszłaś z drugiego forum pażdziernikowego nie rozumiem dlaczego tak zrobiłaś ....nawet wypisałaś się z tabelki przecież tam są dziewczyny, które się tylko wpisały i pewnie wrócą jak urodzą musiałaś odrazu się wykreślać takie dziwne to co zrobiłaś i troche przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za listę. Niby to wszystko takie oczywiste, a zawsze człowiek o czymś zapomni :) Polusia nie martw się na zapas. Wiem - łatwo mówić. Ja też się martwiłam przed ostatnią wizytą. Musisz sporo odpoczywać i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jakoś to będzie :) Do czwartku już nie daleko :P No i zamierzam odpoczywać :) Jutro rano co prawda muszę jechać do banku, ale od tramwaju mam tylko przejść przez ulicę :) A na wtorek rano szykują mi się badania krwi :( Znowu mnie będą kłuć, ale mam nadzieję, że to już ostatni raz... A potem i tak muszę się uczyć, więc będę leżała sobie na narożniczku i czytała te nudy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery - wypisalam sie bo mialam wrazenie ze pisze sama do siebie, wogole jakos czulam ze nie pasuje tam,chyba lezki nikt tam za mna nie uronil :) i krzywdy nie zrobilam tym nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo ale ja nadal w s\\zkocji i jakos nie mam czasu na kafe, mam nadz ze sie nie obrazicie ,nabrobie po powrocie u mnie bez zmian ale nie chce nic krakac czekac i tyle nie mam zadnych przeczuc co ma byc to bedzie ..taki wyjazd wszystko przesowa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D Suri jest nasza i my jej nie oddamy nigdzie :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kasia majtki po porodzie to są takie siatkowe jednorazowe do kupienia w aptece bawełniane nie radzę brać bo jak ja miałam to lekarz wyzywał :) i biustonosza też nie mogłam mieć lepiej zapytaj się swojego lekarza co jest potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę że jeszcze śpicie leniuszki wstajemy :P:P:P hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllloooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos wspomnial o bananach??? no to juz jestem! Sorki ale nie mialam zupelnie czasu pisac w weekend i fajnie sie czytalo! Suri ja zgadzam sie z dziewczynami ze jak tesciowie chca sie z Wami zabrac to niech sie dopasuja, a jezeli im nie odpowiada pora, to zawsze sa taksowki! Ty jestes ciezarna i odpowiedzialna nie tylko za siebie ale i za maluszka, jak jestes zmeczona, to nikt nie powinien zadawac pytan! Jak was takczytam to juz widze ze coraz blizej te wasze porody! Robi sie powaznie! Super! Anna bardzo sie ciesze ze jeszcze nie ma i nadal trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri wiadomo, że na tamtym forum nie jesteśmy tak zżyte jak tutaj, ale to kwestia tego, że tam jest dużo więcej dziewczyn niż tutaj Zobacz sama jak dziewczyny zareagowały na twoje odejście jak by się coś stało mogłaś chociaż pozostać w tabelce przecierz termin ci się nie zmienił Twoja decyzja, ale wyjaśnij swoje odejście bo wszystkie czują się zakłopotane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Sylwinka t miłej lektury :) nie miałam czasu rano pisać ale teraz mam chwilkę :P Suri, ja też podpisuję sie pod dziewczynami jesli chodzi o sprawe z Twoimi teściami. ja mam takie dni, że o 21 już leże w łóżku bo nie mam siły, nawet nie wiem kiedy do końca zobaczyłam jakiś film w tv bo zasypiam jak tylko się robi ciemno :D jak bedą następne urodziny to na początku już zaznacz że mogą się z Wami zabrać ale niech poźniej się martwią o transport do domu bo wy długo nie bedziecie i sprawa załatwiona :) Aniu zaciskam jeszcze mocniej kciuki :) Mery ja też się mało udzielam na tamtym forum ale czasami podczytuje ;) faktycznie jest trudniej pisac z TAKĄ ilością dziewczyn i łatwiej mi na tym forum :) a jak Ty się czujesz? Dorka, już niedługo - coraz bliżej! :) jak się czujesz kochana? Polusia ładny wózek :) my zdecydowaliśmy się na ten : http://www.roan.pl/index1.php?p=mar ale jeszcze nie wiem jaki kolor :) dla reszty 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje sie super! Jakos w weekend zupelnie o wszystkim zapomnialam :):) I dzis rano sobie przypomnialam :D Caly dzien wczoraj pobolewal mnie prawy jajnik... i w sumie przez ostatnie dwa tyg tylko on sie odzywal od czasu do czasu... poza tym zupelnie nic! Nawet mnie piersi nie bola, co jest zupelna nowoscia, bo zawsze przed @ mialam takie uczucie ze sa normalnie posiniaczone :D:D:D Grazka super wozek! Taki bardzo solidny na duzych kolkach! sliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, baw sie dobrze no i niech cie glowa przestanie bolec!!! Ale u nas dzis upal! 30 stopni - pieknie! Az sie nie chce siedziec w pracy bardziej niz normalnie! A co tam u Tosi? dawno sie nie odzywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny.. u mnie kolejny goracy dzien, wiec robie pranie i w ogrodku wypoczywam :) Prania mnostwo, mnostwo tych malych ciuszkow :) Dostalam paczke wczoraj od moich rodzicow i braci z PL z wozkiem, lozeczkiem i ubrankami.... Za tydzien zaczynam 8 miesiac, wiec wszystko staje sie takie realne :) Kaska jesli chcesz wiedziec jakie rzeczy potrzebne sa do szpitala, zadzwon do tego w ktorym bedziesz rodzila, ubranka musisz miec napewno, teraz mama przewija dzieciaczka i sie nim zajmuje,polozne tylko pomagaja jak poprosisz, nie jest tak jak kilka lat temu. Suri zgadzam sie z Toba w zupelnosci, tak trzymaj, a jak nie bedziesz miala ochoty isc na jakies urodziny czy swoich wyprawic to po prostu tego nie rob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) oj musialam odespac i odchorowac tych moich tesciow :p mery - juz wyjasnilam na pazdzierniku,zerknij :) z wami od poczatku dobrze mi sie pisze:)i jakos tak przyzwyczailam sie,tam chcialam pisac bo bedac w podobnym tc latwiej sie przechodzi ciaze,czytajac ze ktos ma to samo i jak sobie z tym radzic :) z M rozmawialam wczoraj o tesciach i doszlismy do wniosku ze ostatni raz takie cos mialo miejsce,zrobimy tak jak mowilyscie,jak tescie kiedykolwiek beda chcieli sie z nami zabrac jeszcze to powiemy ze ok ale my wracamy ok 21 a jak gdzies bedziemy u nich to nawet jak beda nas cisnać zeby zostac,wstajemy,dziekujemy i wychodzimy :) wogole to M powiedzial ze jak dzidzia bedzie to go wyszkolimy ze jak tescie sie zasiedza to sam sie ich ebdzie pytal " a dlugo tu jeszcze bedziecie?" albo " kiedy pojdziecie do domu?" a jak jeszcze nie bedzie umial mowic to poprostu krzykiem dziecka ich wykurzymy :p nie bede z nim uciekac do drugiego pokoju tylko przy tesciach :p hehe ale wredna jestem ale skrzywdzic dzidzi nie dam a teraz tym bardziej nie bede sie przeciazac bo oni maja niedosyc nasiadów ;) grazka - moj brat ma taki wozek i jest bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem :) Byłam w banku i od razu sobie załatwiłam zmianę danych i nową kartę. I teraz zostałam bez karty na jakieś 2 tygodnie :( No, ale potem nie będzie kiedy tego załatwiać, a tak mam już spokój. Powiem Wam, że ledwo doszłam do domku, taka duchota jest... Teraz leżę i odpoczywam sobie, bo coś mnie brzuch zaczął boleć :( Grażka super wózek :) I kolory ma bardzo fajne do wyboru. Dorcia ja trzymam kciuki, żeby nie przyszła @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to zależy od szpitala naprawdę z tymi ciuszkami. Bo w tym co ja wybrałam przynosi się dopiero w dniu wypisu, tak samo zresztą w tym co moja koleżanka rodziła w kwietniu. Także faktycznie najpewniej zadzwonić do szpitala dla pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pakujcie sie bo to juz tak niedlugo!!! A teraz lato, czas o wiele szybciej leci! Fajnie Asia ze juz wszystko przyszlo i mozesz zaczac sie urzadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Polusia, dlatego lepiej zadzwonic bo co szpital to obyczaj... daltego lepiej sie upewnic... Njalepiej wybrac sie obejrzec porodowke, sa takie wycieczki co pewien czas robione i wtedy omawiaja wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już widziałam porodówkę, jak byłam w szpitalu ostatnio :p No i zrobiłam fotkę tego co przynieść dla maluszka przy wypisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×