Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Suri chyba też jeszcze śpi :P Sylwinka wyciągaj banany to wszystkie się odezwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie dostałam zdjęcia jak byłam 24 czerwca bo zapomniałam się upomnieć o zdjęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzisiaj dzidzia dala mi nawet pospac,wczoraj na grilu bylismy i widocznie jedzonko ja trzymalo do 8 rano a nie do 5, tzn o 5 sie obudzilam ale nie musialam wstawac i zaraz zasnelam spowrotem biedna sylwinka - moze z tego przegrzania Cie glowa bolala mi tez nogi puchna i rano jak wstane to jak ide do wc to az mnie stopy bola polusia - ale zdolniacha jestes :) gratulacje,dzisiaj odpoczywaj koniecznie! dorka pewnie tez jeszcze weekendowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi nogami to może jak się nosi chłopca to puchną :) mojej siostrze jak była w ciąży nie puchły nogi (córeczkę ma) i naszej Sylwince też nie puchną. ide nastawić pralkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka nie wiem jak to jest ale gdzieś czytałam że nogi właśnie puchną na dziewczynkę a nie puchną na chłopca więc reguły nie ma jedno co wiem to dziewczynka zabiera urodę mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a mój mąż chce jeszcze 3 synków mieć moja teściowa sie śmiała żeby sie teraz tak postarał żeby były trojaczki od razu :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri gdzie poszłaś :P:D:D:D:D:D Polusia to pewnie z nogami do góry leży :P:D:D:D:D:D Grażka a Ty co wpadłaś do pralki :P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na telefon od stolarza,ktory ma przyjsc nam pomierzyc drzwi i ogladam lozeczka dziecinne,myslalam ze sa jakies mniejsze a tu tylko na 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpadłam do pralki :) juz mi sie jedno pranie skonczyło i teraz nastawiłam drugie :) U mnie upał i nie wiem co na obiad zrobic a taki dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze cos makaronowego ugotuje i mam pomysl na salatke z arbuza przekroje go na pol,wydroze miazsz i pokroje go na kawalki,potem dodam pokrojona brzoskwinie i gruszke i bedziemy jedli z polowek arbuza,ktore beda robily za talerz :p mielismy takie cos na naszym weselu podane, super wygladalo i ajkie pyyyyyszne :D ciekawe co z tym bockiem od dorki :) no i jak annna sie czuje jako swiezo zaplodniona mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Kaska, jak sie czujesz?? Jak samopoczucie pisz na tu wszystko!! Ja nie mam problemu z puchnieciem nog, wiec nic Wam dziewczynki nie poradze nic... Anna jak sie czujesz??? A gdzie Dorka? Co do tabelki to faktycznie nie jest potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uważaj bo cię ręka zaboli od tego pisania :D:D:D:D:D:D:D Grażka śliczne zdjęcie a co Ty tam sama robiłaś na drodze :D:D:D:D:D:D dobrze że zgadzamy się co do tabelki :D Dorcia a Ciebie gdzie wcięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się średnio. Znów jest gorąco u nas więc i ciśnienie mam słabe. Niby się wyspałam, ale może jednak za długo spałam, bo się obudzić nie mogę. Duszno mi znowu. Ręce i nogi puchną. Myślę nad zamknięciem sklepu i siedzeniem w domu. W brzuchu spokojnie - kłuje mnie non stop, ale poza tym nic się nie dzieje. Już za tydzień wizyta u gina. Mam nadzieję, że doczekam, dlatego muszę odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka na zdjeciach nie widac ze jestes w ciazy, jak Ty to zrobilas co, ze tak dobrze wygladasz?? Kaska zamykaj interes i odpoczywaj, relaksuj sie, nagraj ulubione piosenki na Mp3 do szpitala :) naladuj baterie do aparatu :) itd... same mile rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Asia widać widać :) choć moja siostra twierdzi że mam brzuch jakbym się najadła a nie w ciąży była :) jest ogromna różnica bo przed ciążą był płaski :) Kasia to zamknij sklep jak nie musisz tam siedzieć i odpoczywaj w chłodnym domku :) trzymam kciuki żeby Wikuś posiedział jeszcze z tydzień u Ciebie w brzuchu :) Dorka czemu Cię jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Asią nie widać po Tobie że jesteś w ciąży :D:D:D moja mama mówi że po mnie też nie widać że jestem w ciąży :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jeszcze muszę być, bo dostawa przyjedzie, ale już coraz poważniej się zastanawiam nad pozostaniem w domu. Źle się zaczynam czuć i denerwuję się od razu, a to mi nie pomoże w dotrzymaniu ciąży jeszcze przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka34679
jesli jestem po pierwszym roku studiow, jestem na stazu ale nie mam stalej pracy,zaszlabym w ciaze i byla byl zarejestrowana jako samotna matka dostawala bym jakies pieniadze od panstwa,jesli tak to ile. zastanawiam sie bo mam podejrzenia ze moge byc w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska jutro ma byc ostatni dzien, i potem koncentruj sie tylko na sobie i malenstwie.... Poogladaj jakies smieszne filmy, poczytaj dobra ksiazke by zabrac mysli od porodu i wypoczac jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to jutro jeszcze tylko otwórz i potem siedź w domku i wypoczywaj! Ja dzisiaj leżę, a i tak mnie skurcze męczą. Tylko boli mnie bardziej tak od krzyża :( Dlatego nie piszę na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak zrobię, trudno, będzie zamknięte. Zrobimy sobie urlop. Nie wyjeżdżamy na wakacje w tym roku, to będę siedzieć w domu. Odpocznę i przygotuję się na przyjście malucha. No i podyryguję mężem podczas końcówki remontu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, może już coś tam zaczyna się dziać skoro ból od krzyża idzie? Kiedy masz wizytę u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam dopiero 23,07 bo ma urlop 2 tygodnie teraz, ale jak byłam w czwartek to mówił, że jeszcze nie prędko się zacznie, bo wszystko pozamykane jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę w przyszły poniedziałek. Lekarz mój wraca z 3 tyg pobytu. Zobaczymy co mi powie. Twierdził 2 tyg temu, że dotrzymam jego powrotu bo też szyjka zamknięta była. Ciekawa jestem co powie za tydzień. Ale z tego, co czytałam na innym forum były juz przypadki, że lekarz twierdził, że kobieta jeszcze pochodzi, a 2,3 dni po tym urodziła. Różnie może być, możliwe, że jeszcze mnie prześcigniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak Was czytam to ciarki przechodzą że już za chwilkę bedziecie na porodówce :D super! :) tylko teraz zbierajcie siły bo bedą potrzebne ;) cos pustki dzisiaj :O ja zaraz ide do sklepu, chyba dzisiaj zupe jarzynową ugotuję bo nie mam na nic innego ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka uwierz mi, nam też ciarki przechodzą :) Rozmawiam z Wiktorkiem, żeby poczekał na lekarza chociaż. To już tylko tydzień :) A ja chcę do domu. A tu jeszcze 4,5 godz. Nudzę się i czas tak woooolno płynie. Przyjechał męża brat więc powinni podgonić z robotą w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×