Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........40.........14.10.2009.......... 24.. ........Igor S.U.R.I.............38.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....32.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........20.........28.02.2010...........26 ........dziewczynka- chyba Daria JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz raz bylismy i tak sie zakochalismy w tym miejscu, ja tylko kabinowalam jakby tam wrocic!! Jedziemy na inna wyspe, ale na pewnie bedzie znow przecudownie! to byly najpiekniejsze chwile jakie razem spedzilismy. Doslownie tylko woda do okola i my :D:D:D Przyda nam sie taka odskocznia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie Dorka przyda sie przyda :) odpoczniecie wyluzujecie sie i wszytsko bedzie oki :) ja jeszcze sie mecze z infekcja , jak cały dzien mi nic nie bylo to w nocy zaczeło piec, proszki mam jeszcze brac do niedzieli włacznie i mam nadz ze ta infekcja nie powroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna jeszcze chwilka i corcia bedzie kopac!!! Agi z tym sniegiem tutaj to nigdy nie wiadomo :) Ale na pewno nie bedzie taki jak w PL. A ile ma twoja chrzesnica??? do mnie za 10 dni przyjezdza mama, a za dwa tyg przyjaciolka. Potem swieta i wakacje! A po wakacjach slub chlopaka siostry, potem juz zaraz nadejdzie lato! Och jaka ja jestem szczesciara :) jeszcze tylko gdzies ciaze bym wcisnela cheteni :) Mama w pl zapisala mnie na konsultacje do invicty - to jakas prywatna klinika, ale nie chce mi sie juz isc :( zaczelam brac clo znow i chyba zrobie 6-cio miesieczna kuracje... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a ja mysle ze powiennas pojsc zawsze to bedzie jakies swierze spojrzenie na sprawe, a jesli ci nie bedzie odpowiadac co powiedzieli to bedziesz trzymac sie swojego planu. ale jak w polsce bedziesz i masz mozliwosc to idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna fajnie jest tak czekac na ruchy, az w koncu sie doczekasz:) to jest na pewno cos fajnego, innego, z checia sie kiedys przekonam:) przez ten czas przerwy duzo sobie myslalam i stwierdzilam, ze uda sie w najmniej oczekiwanym momencie;) tak jak Tobie Dorka i Magdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga widzisz ja wyjechalam sobie na wakcje z mezem i juz wtedy bylam w ciazy ale nie wiedziałam :) ja w ciazgu cyklu jakies 4-5 razy bywałam na usg bo moje pecherzyki nie rosły i wkoncu w boze ciało pojechalismy na usg i pekarz mowi ze jest duzy perzechyk i peka, to byla niesamowita chwila malo sie nie popłakałam , zrobił nam zdjecie,takze mam mała od pecherzyka :) a testow ciazowych chyba 5 zrobilam a potem jeszcze musiał mi lekarz potwierdzic , a i jeszcze bete robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz teraz codziennie pyta czy mala kopie czy czuje i przykłada rece bo chciałby poczuc a ja chciałabym aby i on juz miał ta chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam ze uda nam sie w najbardziej niespodziewanym momencie :) Ja na kazdym usg mam pecherzyk, gotowy, zawsze peka, ale cos nie zaskakuje... nie wiem tak jakby nie moglo sie zagniezdzic, a endometrium zawsze mam super.... Ale pewnego dnia sie uda! Do tej kliniki chyba pojde... w koncu bede 9 dni w pl, wiec moze cos im nowego wpadnie do glowy. Ale szczerze troche jestem zmeczona tymi lekarzami juz i jakos sie nie ekscytuje tym wszystkim :) Agi a zupelnie zaprzestaliscie staran, czy poprostu na luzie bez liczenia, testow itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tez juz mialam dosc tyle razy bylam w szpitalu na usg ze juz mialam dosc tego , i naokolo tylko brzuchy,a mi lezka sie w oku krecila. I powiem ci szczerze ze ja nie radziłam sobie tak dobrze z tym jak ty, mialam podlamki ,plakałam ,nie chciałam sie ze znajomymi spotykac itd. i jak juz mowilam sobie ze mam dosc, ze nie daje rady, myslałam ze a moze sie w koncu uda, a jak przestane walczyc to sie poddam i wtedy napewno nici ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na Twoim miejscu tam poszla do tej kliniki, nawet, zeby zrobic mamie przyjemnosc:) Dorka zaprzestalismy w sumie jakby na te kilka m-cy, ale teraz jest tak, ze neiw iem nic, nie licze, nie mysle, nei kupuje testow, jedynie biore kwas foliowy z przyzwyczajenia i na wszelki wypadek:) zapomnialam juz o tym jak to jest tak nerowowo sie starac:) pije czasem wino czerowne na endo:) i to tyle. Jedynie u mnie jest tak, ze wiem kiedy mam owu, miedzy 13-14 dniem nadchodzi bol jajnika i sluz oczywiscie czuje plodny, cykl mi sie ustabilizowal do 28 dc od kilku m-cy:) wiec tak to u mnie wyglada;) doszlam do wniosku, ze moge wejsc tutaj i popisac troche z Wami. Skoro jestem spokojna i nei bede nikogo zanudzac moim biadoleniem haha:D Anna ja pamietam jak Ty bylas w Szkocji, ale ja wiedzialam, ze Ty jestes w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi jakie biadolenie , kazda z nas ma ty swoje problemy i duzo z nas przeszlo dluga droge do dzidzi. ja pamietam jak sie wszystkim udawalo a mi nie:( i wiem jak podbudowywalo mnie pisanie tutaj. myslac o dziecko nie wiedzialam ze bede sie tyle starac i walczyc ale udalo udało sie i wam sie tez uda mocno w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem anna, bo to jest tak, ze jak sie kazdej po kolei udaje, a Tobie nie, to myslisz, ze to jest najgorsza rzecz na swiecie, ze jest z Toba cos nie tak, ze mozesz nigdy nie byc w ciazy itd. To jest straszne, a jak sie z tym pogodzisz, ze wciaz musisz miec nadzieje na kolejne cykle, jak w to uwierzysz, ze w koncu i Tobie sie uda, to sie uda, umysl ludzki jest niesamowity:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja podlamek strasznych nie mam... Oczywisce wnerwiam sie jak @ przychodzi, ale zupelnie nie placze juz, brzuchow nie zazdroszcze a tylko sie ciesze jak sie komus uda, ale zawsze tak mialam. Ja na prawde mam wszystko super, tylko dzidzia brakuje, ale to przyjdzie w odpowiednim czasie :D:D Agi i tak jest najfajniej, ja licze, ale tylko dlatego ze musze ze wzg na lekarstwa, ale testow juz nie robie, nie licze kiedy dokladnie ma przyjsc @. No i przytulanie kiedy jest ochota a nie mechanicznie bo owu i trzeba :) Na szczescie jakos ochota jest czesto ostatnio i jest super!!! Chlopak moj bardzo chce dzidzie wiec chyba pojde do tej kliniki, aby sie upewnic ze damy rade :) No i aby mame uspokoic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie dziewczynki juz jedna rzecz macie super-nastawienie :) bardzo chce aby sie wszystkim udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podejscia mamy ok:) nie zazdroszcze brzuchow;) nie o to chodzi:) chodzi o to, zeby sie cieszysc tym cos ie ma, wlasnie widze Dorka, ze Ty masz zycie na najblizsze miesiace zaplanowane i tak jest ok:0 jeszcze w umie ta ciaz by sie tam gdzies przydala:) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka idz do tej kliniki, nie zaszkodzi a może dowiesz się czego się zachaczyć jeśli przez najbliższe miesiące znów by się nie udawało z clo. Mam nadzieję jednak że będziesz musiała odwołać wizytę w tej klinice bo już nie będzie potrzeby żeby tam ich odwiedzać :) Uda Wam się dziewczyny i będziecie mamusiami :) Aniu już za chwilkę poczujesz jak Daria się rusza :) cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przydalaby sie :) ale nie zamierzam zycia skupiac na zajsciu w ciaze, bo naprawde wtedy mozna zbzikowac :D:D:D i duzo namieszac w zwiazku i zyc nieszczesliwie! Wiadomo ze zawsze gdzies o tym mysle, i bardzo chce i staram sie aby to marzenie sie spelnilo... no a z marzeniami to tak jest ze predzej czy pozniej sie spelniaja!!! :D:D:D Nigdy nie przypuszczalam ze tak to bedzie wygladac, ale z drugiej strony sobie mysle, ze gdyby byla dzidzia tylu rzeczy bym nie zrobila... wiec cos za cos! Ciekawe co u Asi, bo sie dawno nie odzywala! Jak Grazka i SURI urodza, ale bedzie tu pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mały śpi więc się odzywam. Poćwiczyłam i teraz odpoczywam. Już 10-ty dzień za mną. Jutro znów zwiększenie ilości powtórzeń. Robi się coraz ciężej, ale chcę to skończyć :) Grażka ćwiczę aerobiczną 6 weidera. To ćwiczenia na rzeźbę brzucha. Tu możesz poczytać co i jak http://a6weidera.pl/ Ale Ty najpierw urodzić musisz i połóg skończyć kochana :) Poza tym jak mały ssak zacznie ciągnąć cyca to kg będą same spadały. Ja chcę tylko wyrzeźbić brzuszek :) Po raz kolejny krzyczę - na porodówki marsz!! Do do Grażki i Suri :) Kruszyna trzymaj się kochana. Lekarze pomogą, lepiej się poczujesz i wszystko będzie git :) Dorka zazdroszczę wakacji. Też już bym chciała zrobić rezerwację i mieć na co czekać :) I rabatka w ten zimowy dzień 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia kurcze bedziesz lepiej wygladac po ciazy niz ja przed :) Niezle!!! No SURI to jeszcze ma chwilke, ale Grazka to natychmiast sie zbierac!!! Ale tak na powaznie to Grazka juz na pewno bedzie miala dzidzie w tym tyg!!! no i nic sie nie boj wywolywania, znam duzo dziewczyn co mialy wywolywane i daly rade! Ty tez dasz, ale oczywiscie zycze aby bylo bez! SURI a ty szalejesz z przysiadami! Kurcze, to musi byc obciazenie taki brzusio dzwigac!!! Ale mi sie dzis nie chce pracowac! Najchetniej bym tylko ogladala zdjecia wyspy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - fajne te cwiczenia,slyszalam o nich :) na porodowke pojade jak tylko pogoda sie polepszy bo nie mam butow jakich ubrac ;) dorka - powiem Ci ze troche mi sie teskni za dawna figura,super jest czuc malenstwo jak sie rusza ale czasem czlowiek taki nieporadny jest i ociezaly mimo ze niby tylko 14kg przytylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI zaraz sie pozbedziesz brzucha i bedziesz laska :) no nie to zebys z brzuchem nie byla, widzialam zdjecie jak pozowalas :D:D:D Super ze dziewczyny dbaja o siebie po porodzie, bo czasmi sie zdarza ze jak juz maja dzieci to przestaja o siebie dbac... wiem ze czasu jest mniej, wiecej pracy... Mam kolezanke ktora przytyla ponad 30kg, urodzila i zupelnie sie zaniedbala. Wcina ciagle czekolade i zachowuje sie doslownie jakby ciagle byla w ciazy i miala zachcianki :) Szkoda mi jej meza, bo mial laske, a teraz.... Juz sie nie moge doczekac zdjec waszych synkow!!! Anna a ty bedziesz zaraz czula ruchy, koniecznie musisz nam opisac wszystko ze szczegolami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja też 14kg przytyłam. 8kg zeszło od razu po porodzie. Teraz może z 1kg został na +, ale to i po większym obiedzie czasem tak było. Skóra na brzuchu już jest praktycznie ładnie ściągnięta. Teraz te mięśnie wyrzeźbię i będę zadowolona :) O, a tu mój brzuszek 2 miesiące po porodzie :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fbc0d885357ea1ff.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka ty chudzielcu :) chciałam dużo Wam odpisać ale jak zobaczyłam to zdjęcie to w szoku jestem i zapomniałam co chciałam napisać :P ja przytyłam 15, tzn od wczoraj 14 ale jak się najem to pewnie wieczorem znów będzie 15 :( Ja wiem, że musze poczekać z ćwiczeniami ;) ale już wiem, że chce ćwiczyć, nawet M powiedziałam że na święta chce kupić rowerek :) M jak mnie słucha to powiedział, że też chce zrzucić brzuszek i chyba się zapisze na siłownie co mnie bardzo cieszy bo ma prace biurową i ruchu oprócz sexy mało :D:D:D No to teraz jeszcze raz musze przeczytać co tam napisałyście zanim Kasia zdjęcie dodała ;) aha oglądam teraz płytkę Pawła Zawitkowskiego, polecam bardzo :) już godzinę zobaczyłam, jeszcze 1,5 mi zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka spakowana jestes konkretnie do szpitala??? Jak to jest ?? bardzo sie denerwujesz?? ciekawa jestem:) moze sie lada moment zacznie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka spakowana jestes konkretnie do szpitala??? Jak to jest ?? bardzo sie denerwujesz?? ciekawa jestem:) moze sie lada moment zacznie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi spakowana jestem już od dawna :) musze jeszcze dopakować kilka rzeczy, których uzywam na codzień jak suszarka czy krem. No i o dziwo jestem spokojna ale niecierpliwa :) chce żeby już się coś zaczeło dziać i nie boję się bo nie wiem co mnie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka moze nie uwierzysz ale jak siadam to z przodu mi taka falda sie wylewa ze spodni. No i chce miesnie widzec na tym brzuchu :) Ale i tak jestem mega zadowolona. Jeszcze ta krecha niech zbladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już widzę tą fałdę :P chyba za uszami :) jestem w szoku bo nie widać żebyś była kiedykolwiek w ciązy i urodziła takiego dużego chłopaka :) ja też tak chce :) no super, podziwiam :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×