Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Suri a 29 mój tata ma urodziny. Lepiej żebyś wcześniej urodziła ;) bo nie chce tak długo czekać :) ja to chce żeby mały urodził się spod znaku wagi a nie skorpiona :) więc do 23 ma czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna daj od razu znać jak z tymi ruchami :) A gdzie reszta? Sylwinka, Kasia, Polusia, Asia, Ania proszę pisać. Dorka miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka chętnie się z Tobą podzielę prasowaniem :D:D:D:D Zjadłam 2 banany, położyłam się na boku i naliczyłam 10 ruchów w ciągu 35 minut więc chyba ok. Może faktycznie mała ma śpiący dzień :) No cóż, stracha mi napędziła, bo zawsze szaleje od 5 lub 6 rano, bardzo mocno kopie i przeciąga się, więc było to dla mnie dziwne wczoraj i dziś rano, że taka cisza. Ale może po prostu coraz mniej miejsca ma i to dlatego. Dobra, idę to prasować bo się nie wyrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D Grażka a czemu nie chcesz skorpiona mieć w domku tylko wagę co :P:D:D:D a szyba mi pękła ciekawe czemu :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D Kruszyna podrzuć pączka :D:D:D mała może się mniej ruszać bo już mniej miejsca ma :) Suri ten gęsty śluz to właśnie jest czop śluzowy też miałam mokro jak mi odchodził czop :D a może 27 październik to taka fajna data :) a co do spirytusu to powie Wam położna jak będzie przychodzić przez 6 tyg jaki spirytus mieć do przemywania pępka :) ja kupiłam czysty spirytus w sklepie i nie kazała mi niczym rozcieńczać ale wiadomo w każdym mieście jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to dobrze, że malutka się rusza i tak szybko naliczyłaś te 10 ruchów :) pewnie sobie smacznie śpi a Ty ją budzisz :) Sylwinka mój tata to skorpion i to straszny uparciuch, nie chce mieć takiego w domu :P oczywiście są wyjątki :D:D:D wiecie u mnie zaczeły się telefony z pytaniami czy już urodziłam, rodzę itd... ale mnie to wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Grazka ty masz tel czy juz urodziłas a ja o a ty w ciazy !!! wczoraj był maz u tesciow i tesciowa wyszła przed dom odrazu do niego i pyta i co wiecie a mąż z dumą : dziewczynka, tescie sie bardzo ucieszyli, bo maja wnuka , a pozatym tesciowa dwoch synow miala wiec , tak naprawde wszyscy sie ciesza z dziewuszki naszej. mąż mnie rano zdenerwował , mial na poludnie i wczoraj mowił ze nic dzis nie załatwia rano , wiec liczylam na fajnie spedzony poranek.... niestety rano sie przebudziłam jak wstal i poszedł do lazienki i zasneło mi sie ( bo w nocy nie moglam bardzo jakos spac) wstaje 9:30 a jego nie ma , dzwonie a on juz gdzies pojechał!!! ale sie wsciekłam , powiedziałam mu ze mnie kłamie i niech sobie jezdzi gdzie chce mnie to juz nic nie obchodzi , drań!!! od tel mineło 2 godz jeszcze ma godzine do pracy i narazie go nie ma , ale chyba strzele focha profilaktycznie , bo mnie wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka wiem jak to wkurza jak Dominika była jeszcze w brzuchu i co szłam na zakupy to sąsiadka do mnie a pani jeszcze nie urodziła :O ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna widzisz z dzidzia wszystko oki napewno ,ale jak malej dostarczasz cały czas hustawek to co sie bedzie wysilac jak ty ja bujasz ;) zaczynam sie rozgladac za ubrankami rozowymi , tzn ogladam na necie , kurcze zmienia to moj punkt widzenia ostatnich 5 mc kiedy sie nastawiałam na chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny bo to jest niby 21 wiek ale ludzie w niektorych rzeczach tak samo zacofani ....ja sie pocieszam ze jak bede rodzic w ziemie to moze mniej ludzi bede spotykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... oh Grazka i Suri...ja wiem bardzo dobrze jak wkurzaja pytania..A TY JESZCZE W CIAZY?? brrrr.... Tomus mial 5 dni opoznienia :) wiec sie troche tego nasluchalam... ale zobaczycie zlapie Was w najmniej spodziewanym momencie... :) Duzo spacerujcie i duzo przytulanek i potem bedzie porod raz dwa i co najwazniejsze szybciutko sie uwiniecie na porodowce... Suri mi taki sluz zaczal sie wydobywac tak z 3 tyg przed porodem, a czop calkowicie utracilam w szpitalu 2h przed porodem jak sobie prysznic bralam, to byl bardzo krwisty.... Kruszyna powodzenia w prasowaniu... moze Tomasza ciuszki Ci jeszcze podrzuce, bo mam troche do wyprasowania, ale juz wieksze ciuszki, bo moj maluch nosi juz ubranka 68cm :) Anna gratuluje coreczki...tak myslalam ze bedzie corcia.. SUPER.. troche dziewczyn przybedzie dla naszych chlopakow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spirytusu to kupilam w polskim monopolowym 96% spirytus i przemywalam kilka razy dziennie, w rozcienczeniu 1:2 z przegotowana woda i pepuszek odpadl pieknie po tygodniu, polozne w UK nie mogly uwierzyc... ale nie stosowalam sie doo ich rad, czyli nic z pepkiem nie robic, tylko po kapieli wysuszac.... pewnie jakbym tak robila to do dzis by sie Tomasz meczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to hormony ciążowe tak działają :):) wiecie dziewczyny Wy już chcecie rodzić a mi brakuje tego brzuszka tego kopania :) a ja sobie tak ostatnio pomyślałam że ja już chyba nie pasuje do tego topiku Wy jeszcze będziecie się starać a ja już nie no ale i tak z Wami zostanę tutaj bo mi jest dobrze tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka no co ty nie pasujesz co za głupoty opowiadasz, zobacz na tabelke ile dziewczyn juz jest po porodzie :) a ja powiem szczerze ze z checia czytam wszystkie rzeczy bo potem mi sie przydadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sywinka jak Cię zaraz kopnę w dupeczkę to zobaczysz :P Co to za gadanie! Anna a jaką masz cerę? Mnie się pogorszyła dość mocno, choć zawsze miałam z nią problem. Mówią mi że ładnie wyglądam w ciąży bo buzia się zaokrągliła, ale te wypryski mnie dobijają :P Córcia tak chyba działa :) Wiecie, ja się nie nadaję do prasowania :P Godzinkę mi zeszło: 25 pieluch tetrowych i parę kaftaników i śpioszków i mam dość na dziś :P Kolorowe ciuszki suszą się na balkonie więc może wieczorem albo jutro się tym zajmę. A teraz idę puścić pranie moich nowych koszul do szpitala i piżamę mam też jedną do karmienia, tylko nie wiem gdzie mi to wyschnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia już ubierasz Tomka na 68? Wow to szybko rośnie a ma miesiąc dopiero, to ja chyba musze troszkę kupić w większym rozmiarze bo mam tylko te małe rozmiary ;) a telefony niestety są też od osób które przez całą ciążę się nie oddzywały a teraz z czystej ciekawości dzwonią i pytają o poród :O Kruszyna ja teraz też skończyłam prasować ale miałam malutko, same koszule od męża do pracy. Też musze nastawić pranie ;) a Tobie za chwilę proszku braknie tak szalejesz :D syndrom wicia gniazda Cię dopadł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ale wymyśliłaś noo! nie ważne, że już fabryka zamknięta masz pisać i koniec kropka! a jak my się będziemy starać to może zachce Ci się znów małej dzidzi :P ja to o drugim gdzies za 3 lata pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zapisać Dominikę do ortopedy i wolne terminy są dopiero na listopad więc idę prywatnie dzwoniłam do dwóch lekarzy jeden bierze prywatnie 130 zł :O a drugi 40 zł :D i po niedzieli pójdziemy do tego tańszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka oj tak, ten syndrom mi się chyba udziela na całego. Męża pogoniłam wczoraj z malowaniem, dziś ma skończyć drugą warstwę w salonie. Jeszcze 2 kontakty ma założyć w sypialni, to jutro go pogonię z tym :P Jak salon będzie gotowy to dopiero ustawimy mebelki w pokoju małej tak jak mają być, już mnie to wkurza że nie gotowe i telewizor tam dalej stoi :P Potem je chcę umyć jeszcze raz, a póki co ciuszki układam w mojej szafie. I muszę art higieniczne kupić, do szpitala, dla małej itp, to w przyszłym tygodniu chcę zamknąć ten temat. Jakoś mam wrażenie że troszkę wcześniej urodzę, mam nadzieję że mi się tylko wydaje, ale jak wszystko będzie na tip top i torba spakowana to będę spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna goń męża :) lepiej mieć wszystko zapięte na ostatni guzik wcześniej bo nigdy nie wiadomo kiedy się poród zacznie. Ja własnie robię łazanki i spuchły mi tak stopy, że aż mnie bolą :( kurcze a tak ładnie już opuchlizna zeszła, troszkę były tylko napuchnięte. no cóż, widocznie dzisiaj taki dzień że puchniemy :O Kasia, Polusia oddzywać się jak tam Wasze dzieciaki? Ciekawe jak tam czuje się Milka czekolada bo jakiś czas temu napisała nam, że jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka Tomasz urodzil sie dlugi bo mial 59cm no i 3710, wiec przybiera i rosnie jak na drozdzach, ubranka wiec z Polski nosi teraz na 68cm a w Uk kupuje na 3-6miesiecy bo te 0-3miesiace sa za krotkie dla niego... Dziewczyny.. jestem ciekawa jak sie potocza nasze losy, kiedy bedziemy w ciazy ponownie :) A Tomus wlasnie usnal :) od 6 rano nie spi, wiec glos mam juz zdarty od spiewania, bo jak spiewam to nie placze tylko sie smieje, uwielbiam ten jego usmieszek :) pewnie sie ze mnie smieje bo glosu do spiewania nie mam :) Ale uwzielam sie i smoczka nie chce dawac, mam nadzieje ze damy rade, jak narazie miesiac ma i bez smoczka, jestem z siebie dumna :) Kurcze teraz caly moj swiat kreci sie wokol nTomasza, wiec kazda taka rzecz bardzo cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Asia ale ten Twój Tomaszek szybko rośnie ...wielki chłop z niego :) Dziewczyny , ale nie dużo czasu już Wam zostało do porodu...trzymam kciuki:) My dziś o 19.15 mamy wizyte u lekarza w tej nowej klinice Zrobilismy mnóstwo badan ...zobaczmy co nam powie. Strasznie się boje. Dorka milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia super, że udaje się bez smoka. Widze po mojej siostrze jak przy kazdej okazji małej daje tego smoka nie wiem po co. Ona uważa, że lepiej smoczek niż kciuk bo smoka może wyrzucić zawsze i szybko oduczy ale prawda jest taka, że przesadza z tym dawaniem go na każde zawołanie. Magda wierze, że jest szansa i dziś o niej usłyszycie 🌻 trzymam kciuki jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia moja też jest bez smoka choć mam kupiony i raz jej chciałam dać to wypluła go :D a muszę się pochwalić że malutka obraca się z brzuszka na plecki dzisiaj założyłam jej czystego pampersa i ledwo założyłam a tu kupka znowu :D:D:D:D:D a 21 października mamy pierwsze szczepienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia - ale Tomcio rosnie :) i mowisz ze wy juz o rodzenstwie myslicie,ale fajnie :) kruszyna - Twoja mala to bedzie chyba strojnisia bo tyle ciuszkow ma,Ty ciagle pierzesz kobito hihi ale przezorny zawsze ubezpieczony,bedziesz maila z glowy :) kupilam sobie w lidlu taka pilke dmuchana,poczekam na M jak wroci i mi ja napompuje,podobno super jest zeby dziecko sie dobrze wstawilo w kanal rodny grazka-masz takie cudo w domu?? a na tym fotelu fajnie Ci sie siedzi?? magda - baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno Wam kibicuje,musi sie udac predzej czy pozniej i koniec!!nie ma innej opcji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda trzymam BARDZO kciuki!!!! Ja bardzo wierze ze bedzie mieli swoje Malenstwo, choc wiem ze Wasza walka o nie przyjemna nie jest... Suri skacz na pilce super cwiczenie, ja tez skakalam az wkoncu Tomaszka wyskakalam :) ulatwia super zejscie do kanalu dzidziusia a potem tylko kilka pchniec i bedzie :) Grazka, ja tez nie rozumiem po co wkladac dziecku smoczka, czesto bez przyczyny... Tomasz ma ladny odruch ssania ale kilkanascie minut przed karmieniem, wiec daje mi to sygnal ze jest glodny, dostaje jesc i wszystko ok... moze czasem lezec sobie wlozeczku z otwartymi oczkami i cos tam sobie marudzic i jak glodny nie jest to nie wklada raczek do buzi... Sylwinka, widzisz jaka Dominisia madra dziewczynka juz, wie ze smoczek nie jest dobry :) Bede musiala szepnac slowko Tomusiowi ze mam dla niego kandydatke na zone :) Tomasz zrobil rano kupke wiec spi teraz zadowolony, a mama ma czas na sprzatanie i obiadek i oczywiecie kafe :) z kawa zbozowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie mam tej piłki ale jak tylko M wróci to wysyłam go do lidla :D obie będziemy skakać więc na śląsku ziemia się zatrzęsie ;):D Oj to Dominika będzie rozrywana bo myślałam, że zostanie ona moją synową :) no chyba, że ja sobie zarezerwuję Amelię lub Darię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×