Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

sylwinka - my to sie wybieramy z grazka ale te nasze maluchy cos nie bardzo,torby spakowane ,reise fieber sie wlaczyla ale glownym zainteresowanym sie nie spieszy dorka -wody to chyba nie sa bo przezroczyste by byle a ten sluz mam zoltawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jak nie śmierdzi ta wydzielina to chyba nie ma infekcji. ja też mam od pewnego czasu mokro to podobno tak ma być. Dorka jak pomyślę, że później nic nie bedzie przez 6 tygodni to bym chciała nadrobić teraz ;) Mój M ma ze mną przechlapane wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka po 3 tyg szalala juz bez zadnego bolu!!! Wiec moze nie bedzie az tak dlugo :D:D:D No widze ty taka szalona jak Kruszyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie smierdzi ale hmmm z lusterkiem ciagle latam i patrze czy za bardzo nie czerwone mam na szkole rodzenia mowili nam zeby po porodzie jednak te 6 tyg wytrzymac bo rozne cyrki potem moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to zadzwon do ginekologa i zapytaj czy możesz się podmyć kilka razy tantum rosa. Mi lekarz kazał na żółte upławy się 3 razy podmyć i przeszło i były przezroczyste. teraz mam ten czop więc już w ogóle mam przechlapane :) no my na pewno poczekamy te 6 tygodni i dopiero po wizycie u ginekologa zaszalejemy o ile to szaleństwem będzie można nazwać ;) mój m będzie wystraszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez poczekamy,siniaka juz wtedy malemu nie nabije ale nie zbawi mnie troche dluzej poczekac :) ide te pierogi przygotowac na obiad i poskacze na pilce grazka - bede czekac na wiesci co u lekarza :) jeszcze tak bardzo przeterminowane nie jestesmy to moze nie bedzie zle trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak tam króliczek? Ja czekam na M bo jeszcze w pracy, szef go dzisiaj robotą zawalił bo jak urodzę to ma tydzień wolnego. Napisze jutro smsa jak już tylko coś będzie wiadomo. Trzymajcie się dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiesci grazka :) ja dzis tez powoli dolka lapie:(dzwonilam do gina bo jakos mi to swedzenie nie dalo spokoju i mowi ze mam smarowac tym co wczesniej mi przepisal i dopochwowo gynofemidazol brac,ale co to za porada przez tel,nie wiem czy tez nie wybrac sie dzis do szpitala zeby lekarka zobaczyla,na szkole rodzenia mowili nam ze jak cos niepokoi to lepiej byc nadgorliwym niz o 1 raz za malo przyjechac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Suri może lepiej podjedz do szpitala jak coś Cię niepokoi :) ja też nie mam wieści od Grażki jak tylko coś będę wiedzieć dam znać :) acha zapomniałam Wam napisać że moja Dominika była wczoraj ważona i waży 5 kg duża dziewczyna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstajemy śpiochy :D:D:D Uwaga!!!!! Igorek przyszedł na świat o 13:40 waży 3850 i mierzy 59cm. Grażka miała ciężki poród ale opłacało się bo mały jest cudowny :D:D:D:D:D Grażka Gratuluje z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje grazka! Cudownie! A czemu porod ciezki? Wiemy cos wiecej? Teraz czekamy na opis! Dzieki sylwinka za wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ S.U.R.I.............39.........22.10.2009..........31 .........Dawid Kruszyna2008....32.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........20.........28.02.2010...........26 ........dziewczynka- chyba Daria JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Grażka..........17.10.2009................Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wczoraj nie mialam jak wejsc na kompa bo mielismy gosci super wiesci od grazki :D dzielnie sie spisala i ma juz swoj Skarb przy sobie :) jupiiiiiiiiii :D witamy na swiecie Igorku :) pozdrawiam :) sylwinka - z Dominisia lepiej?? ja cierpliwie czekam do swojego terminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D z Dominiką już lepiej jak na razie nie kaszle właśnie leży w łóżeczku i sobie macha rączkami i nóżkami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Gażka świetnie że już jesteś po, a o porodzie szybko zapomniesz zobaczysz wiem z doświeaczania jak już będziesz z maluszkiem w domku to nie będzie czasu na przypominaniu o tych przeżyciach jeszcze raz wszystkiego dobrego dla was tz dla ciebie i maluszka i oczywiście gratulacje dla męża :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny u nas wszystko ok mały ma już 3,5 kg karmię go piersią jak na wcześniaczka który był karmiony 2 miesiące sądą to wielkie osiągnięcie powiedziała panie doktor mały jest po prostu kochaniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!! Ja wam weekend minal? Ciekawe jak nasza Grazka? No i czekamy na opis porodu! SURI a jak u Ciebie? Czy ktos ma jakies wiesci od Kruszyny? Mam wielka nadzieje ze wszystko u nich dobrze! Mery wielkie gratulacje, ze syneczek robi takie postepy! Takie malutkie te dzieciaczki a takie silne i walcza! Na pewno nie mozesz sie nacieszyc postepami! Sylwinka a jak twoje dziewczynki? Lepiej juz sie czuja? Mnie w weekend jakies chorobsko lapalo i tak nie moze sie zdecydowac czy zaatakowac i sie rozkrecic, czy odejsc. No wiem nie czuje sie najlepiej ale nie az tak zle aby do pracy nie pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja w sob podjechalam do szpitala i ginka dala mi dopochwowo globulki,jednak to stan zapalny,mam to brac do czw to mam nadzieje ze maly poczeka jeszcze,kurcze mialam nosa ze cos nie tak po badaniu okazalo sie ze dziecko jeszcze nie w kanale rodnym,glowka tylko sie ustawia narazie,lekarka mowi ze powinnam zdazyc wyleczyc to swinstwo do czw zanim urodze chyba ze nieprzewidzianie wody odejda,bo an to sie wplywu nie ma ciekawe jak kruszyna !!! no i nie moge sie doczekac relacji grazki :D mery - super ze dzidzia tak fajnie rosnie :) sylwinka - obylo sie bez lekarza dla Dominiki??z Madzia lepiej tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI to dobrze ze pojechalas! Teraz przynajmniej ten problem masz z glowy i juz sie nie denerwujesz! A synus w takim razie niech czeka az mama sie wyleczy i wtedy pieknie przychodzi na swiat! A jak sie czujesz? Zadne skorcze nie dokuczja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych skurczow nie mam,tylko czuje ze maly juz ciasnote ma w brzuchu,tak sie rozpycha lapkami biedactwo ;) a Ty sie kuruj i jakies wapno z wit C zapodawaj sobie!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Znów nie mam czasu poczytać, co u Was. Wychwyciłam tylko, że Grażka się rozpakowała. GRATULACJE KOCHANA :) U nas ok. Przygotowania do chrzcin pełną parą. Kasy idzie strasznie dużo bo muszę ubrać też siebie. No i będę jednocześnie chrzestną Malwinki więc prezent, ubranko itd. Także miesiąc kiepawy mamy pod względem finansów. W sobotę idziemy do neurologa na kolejną wizytę. Zobaczymy co powie tym razem. Wikuś od jakiegoś czasu poznaje swoje ręce. Od kilku dni śsie piąstki śliniąc się niemiłosiernie. Dziś obudziło nas głośne mlaskanie :) Rewelacyjny jest :) Buźka dla wszystkich. Kto chory niech wraca do zdrowia, kto z dołkiem niech z niego wychodzi itd itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Dorcia dużo zdrówka :) Suri dobrze że podjechałaś do szpitala teraz się wyleczysz i Dawidek może już wyjść na świat :D Kasia 👄 u mnie dobrze Dominika już nie kaszle i oby tak zostało Madzia jeszcze ma kaszel ale ta moja córeczka w nocy się odkrywa i śpi na wierzchu ja właśnie posprzątałam i zjadłam dopiero śniadanie :O a teraz odpoczywam bo Dominika śpi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostałam sms od Asi mały Tomaszek jest od piątku w szpitalu :(:(:(:( lekarze podejrzewają infekcje nerek:(:( i wyniki będą dopiero po południu Asia z mężem są z nim 24 h na dobę. Mały dostaje dwa różne antybiotyki i gorączka powoli opada. Dużo zdrówka dla małego Tomaszka ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niedobrze!!! Asia duzo zdrowka dla malego Tomaszka! Takie malenstwa i tak musza walczyc! Mam nadzieje ze maluszek zaraz wyzdrowieje!!! Martwie sie bardzo o nasza Kruszyne... juz tyle sie nie odzywa... Mam nadzieje ze wszystko dobrze i tylko lezy w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeej niech Tomaszek szybko zdrowieje!!! jak slysze o tych infekcjach to jakos bezpieczniej sie czuje ze moj maly jeszcze w brzuszkowym inkubatorku jest :)niech sie tam poogrzewa jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny ale się narobiło. Zdrówka dla Was i wszystkich maleństw. Ja patrzeć nie mogłam jak Wiktor się katarem męczył, a co dopiero pobyty w szpitalu, antybiotyki itd. Szkoda tych małych szkrabków. Niech szybko wracają do zdrowia. Wszystkie 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna wiadomość tym razem od Grażki :D:D Grażka i Igorek czują się dobrze. Igorek jest przekochany i właśnie słodko śpi:D:D Grażka dopiero dzisiaj usiadła bo tak ją nacięli że musiała leżeć lub stać. Grażka odezwie się pod koniec tygodnia jak trochę dojdzie do siebie :) i macie dziewczynki pozdrowienia od Grażki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×