Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Szybkie hello :) bo mam dzis gosci wiec w kuchni siedze dopoki Tomasz spi :) Grazka i Suri juz niedlugo i Was zlapie :) a potem raz dwa i Maluszki beda z Wami :) juz nie moge sie doczekac :) Kruszyna trzymaj sie i mysl pozytywnie zeby Mala czula ze mama wie ze wszystko bedzie dobrze... Dorka super ze rodzice znowu przylatuja... a potem ohhhhhh swieta w Polsce... Kaska, brzuszek ladny :) u mnie tez wszystko ladnie, przytylam 12kg w ciazy, 10 zostawilam w szpitalu a przez 5 tyg od porodu ktore jutro minie waga spadla jeszcze o 5kg. Jedyny misus tak szybkiej utraty wagi jest ze ciagle mi strasznie zimno, czuje sie jakbym byla przeziabiona ciagle takie dreszcze, wiec wolalabym zeby waga spadala wolniej.. Aga, Anna, Magda 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasypiam dzis przy biurku :( jeszcze 2.15h!!! no i musze jechac do brata bo ma urodziny... a ja najchetniej to bym sie w domku zaszyla przed TV z goraca czekolada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tez w szoku jak zobaczyłam twoj brzuch , dziewczyno aby pozazdroscic :) Jak poczuje mała to napewno napisze wszystko ze szczegołami :) taka brzydka pogoda a my sie wybieramy do brata pod suwałki wrr ale sie nie widzielismy 4 mc , bratanek rosnie, a potem moze nie byc jak sie zobaczyc, wiec zdecydowalismy sie na wyjazd w piatek :) narzie dobrze znowsze jazde samochodem a nawet sama wszedzie jezdze wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) wpadłam się przywitać i zapytać jak tam Grażka???? ale widzę że jeszcze cisza... mam nadzieję że już niedługo będziesz miała maluszka przy sobie... Agi kupę lat... fajnie że się odezwałaś... chciałam jeszcze się pochwalić że w sobotę wzięłam ślub i był chrzest Antosia!!!!!! buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk, jest tutaj ktoś? Suri ja dziś znów od 6 nie spię :) jestem ciekawa jak Ty dzisiaj spałaś :) i jak się czujesz? Lolcia wiemy wiemy, że już mężatką jesteś :) wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i gratulacje! 🌻👄❤️🌻 Mi dzisiaj odszedł czop podbarwiony krwią, tzn chyba reszta tego czopa, który wcześniej był przezroczysty. skurczy brak, jedynie boli brzuch jak na @, więc czekam :) wczoraj było ❤️❤️❤️ z M, może faktycznie coś to daje więc Suri zaciągnij dzisiaj swojego męża bo jutro rodzimy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) o kurcze grazka!!! to jak czop z krwia to juz nawet dzisiaj sie moze zaczac :) ja wypatruje tej krwi na papierze i narazie nic obudzilam sie dzis o 3:30 i nie spalam do 5,mialam te skurcze przepowiadfajace ale po pol godz minely,potem znow zasnelam ,rozmyslalm w nocy o tym jak ludzie mi mowia ze mam sie teraz wysypiac poki moge :D fajny zart jak ja budze sie jak stara baba w nocy a wieczorem jak zasypiam to moj brzuch chyba tone wazy ;) kasia - ale laska z Ciebie,wogole nie widac ze w ciazy bylas,super brzuszek :) ciekawe jak tam kruszyna i jej kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri u mnie czop z krwią a u Ciebie skurcze :) ten czop ciągle odchodzi więc jeszcze coś tam jest. własnie poprasowalam i ogarnełam mieszkanie. rozglądam się co by tu jeszcze zrobić ale wszystko czyste ;) chyba poskacze na piłce :) juz nie mogę na nią patrzeć ;) Kruszyna pewnie w szpitalu :( mam nadzieję, że wszystko ok i że napisze do nas za chwilkę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Grazka jakos wydawalo mi sie ze w nocy urodzisz i nawet sprawdzialm kaffe w nocy :) SURI skorcze... no to juz chwilka jeszcze! Super! Mam nadzieje ze u Kruszyny wszystko dobrze!musi byc nie ma zadnej innej opcji! Ja wczoraj pojechalam do brata a jak wrocilam do domu wieczorem to doslownie myslalam ze mieszkania pomylilam... taki balagan! Chlopak nie mial czasu nic zrobic :( no wiec dzis czeka mnie wielkie sprzatanie :( Grazka mozesz wpasc i moj domek ogarnac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka -te skurcze to ja juz tydzien temu mialam,bardziej liczy sie tu juz sluz z krwia :) wczoraj mielismy tu fachowcow,ktorzy wymieniali prowadnice do szuflad,bawili sie z tym 5 godzin a mnie juz skrecalo od siedzenia przy nich,wyslalam smsa M zeby byl jak najszybciej bo mnie brzuch juz cisnie,biedak sie wystraszyl,mowi ze rece mu sie zaczely trzasc ze rodze ;) i az blady przyjechal hihi az zal mi go bylo dorka - ten bajzel od brata to mnie nie dziwi, u mnie bedzie pewnie podobnie wygladac ;) aska - no wlasnie taki tluszczyk ochronny to dobra rzecz na taka pogode jak teraz,ja o dziwo nie marzne i z tym mi dobrze,tylko ten brzuszek juz tak nisko mam ze chyba jakas taczke sobie zalatwie na niego niedlugo ;) buziaki dla Tomaszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka hihih mojemu męzowi się śniło że urodzę z piątku na sobotę, mojej mamie że w środę :) chętnie wpadne posprzątać u Ciebie bo u mnie już nie mam co. Poszłabym na spacer ale nie mam w co się ubrać. Jakoś widzę, że żadna mamuśka nie ma problemu z pozbyciem się kilogramów, więc jest to bardzo pocieszające :) Polusia też pisała, że schudła więcej niż przytyła w ciąży. Sylwinka a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri a Ty nie strasz już tak swojego męża ;););) biedak :) ciekawe jak zareaguje jak na serio się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - a dlugo Cie juz boli jak na @? hihi ciekawe czy sie okaze ze ktos mial prorocze sny :) moj brat na dzisiaj stawia dla mnie a tesc na sobote,ale pewnie maly uparciuszek i tak inny termin wybierze ;) ale co tam,przyjme z pokora kiedy tam sil nabierze a M to powiedzialam ze padnie slowo "rodze" nastepnym razem zeby sie nie stresowal na zapas ;) nie wiem czy to juz choinke wyciagac czy jak,za oknem tak bialo,tez nie mam nawet w czym do sklepu isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI trenowalas meza - chcialas sprawdzic ile im zajmnie :D:D Dla nich to tez musi byc stresujacy czas! no i ten balagan to nie u brata a u mnie! U brata czysciutko ze z podlogi moznaby jesc :) Ich malutka jest zlota. Zasypia o 10 wieczorem i budzi sie dopiero o 6 rano! wiec bratowa sie wysypia :D:D i na wszystko ma czas ;) Szczesciara! Grazka zobaczysz zaraz cie zlapie, wiec telefon nos przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na @ zaczęło mnie boleć wczoraj ale tak nie mocno( tzn wcześniej też pobolewało ale nie wiem kiedy i to chwilę tylko), w nocy nic nie czułam no i dzisiaj boli czasami razem z krzyżem :) Mama dzisiaj w pracy i rozmawiała z położną, mam spokojnie czekać na skurcze i masować sutki :O jak nie będę czuła ruchów to mam przyjechac. No a małego czuję więc sobie czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu masz sutki masowac ....???? Popros meza :D:D:D Grazka Ty juz siedz na torbie w drzwiach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno masowanie sutków pobudza macicę, narazie nie masuję bo mnie bolą :) wieczorem M będzie masować :) zmykam wziąć prysznic, odezwe się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - to super ma twoja bratowa,podpytaj ja co dziecku an noc trzeba dawac zeby tyle przespalo ;) grazka - bole krzyzowe mowisz... oj to do soboty mozesz nie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........40.........14.10.2009.......... 24.. ........Igor S.U.R.I.............39.........22.10.2009..........31 .........Dawid Kruszyna2008....32.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........20.........28.02.2010...........26 ........dziewczynka- chyba Daria JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI nie mam pojecia... Karmi ja butelka, przewija i mala spi! A jak nie spi to sie sama soba zajmuje! Zlota jest! jedyne co to bratowa nie daje jej sie zmeczyc, bo wtedy placze bo ma problemy z zasnieciem. Bratowa jeszcze ma taka pozytywke ze zwierzatkami nad lozeczko i mala to uwielbia. Smieje sie do zwierzatek i ja to bardzo usopkaja! Wiec warto chyba w taki gadzet zainwestowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny niedlugo ja bede tak przezywac , juz tak bliziutko,ale napewno wam teraz ciezko z tymi brzuchami:) ja mieszcze sie jescze w kurtke zimowa ale musze buty jakies kupic bo po tamtej zimie wyzucilam. mam pytanie wczoraj tak sobie lazałam i przykładałam reke do brzucha i albo to moje wnetrznosci albo czułam jak sie tam cosik wierci , mogło tak byc? bo jak nrmalnie leze bez przykladania reki to nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąz dzis zmieniał opony na zimowe,a ja przygotowuje powoli wszystko do naszej " wycieczki" ale sie ciesze :) tak dawno bratanka nie widziałam no i brata tez , steskniłam sie za nimi :) oni mnie nawet w ciazy bardzo nie widzieli bo ost raz jak byli to w 2 mc bylam wiec nic nie widac bylo ,a teraz brzuchol jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna juz sie pewnie wierci :D:D:D SUPER! Fajnie ze juz sie przygotowujecie do waszej wycieczki! a ile ma bratanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratanek bedzie miał w listopadzie roczek :) wiec juz taki fajny chlopaczek :) podobno juz raczkuje i wstaje do chodzenia , a ostatnio jak go widziałam to jak lezał na brzuchu to tylko pupa do gory szła. :) zreszta takie małe dzieci pare miesiecy nie widziec to taka zmiana przeciez i juz tyle mowi podobno :) juz sie nie moge doczekac mąż mowi ze nawet niewiem jaka pogoda bedzie to jedziemy :) u nas dzis snieg pada ,a u brata słonce swieci i zero sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie tak przyponimałam dzis jak bylam na miescie i zobaczyłam snieg ostatnie Boze Narodzenie.Tesc składał mi zyczenia aby sie szybko wnuka kolejnego doczekał , a mi bylo smutno bo sie staralosmy i nic. kolejne swieta -wielkanocne i tez nic , a tu prosze z wyjazdu do szkocji przylecielismy we 3 ,a nawet wylecielismy ze trojke ale nie wiedzielismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coraz zimniej sie bedzie robic to ja juz wogule sie w domu zasiedze.staram sie codziennie wyjsc do sklepu czy gdzies ale to nie to samo co długie spacery jeszcze niedawno.... a tu jeszcze 4 mc czekania na małą Darię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zawiniesz sie w welniany sweter i bedzie ci cieplo :) no a poza tym brzusio bedzie cie ogrzewal :D:D:D U nas dzis super pogoda jest, piekna, sloneczna jesien :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D Grażka ja schudłam -10 kg po porodzie :D:D:D:D:D:D:D więc dasz radę :) ja obstawiam że wieczorem będziesz juz na porodówce :P Suri szybko na porodówkę bo chcę zobaczyć już swojego zięcia ;) Miłego dnia wszystkim 👄 przepraszam że tylko tyle napisałam ale mam brak czasu :) może odezwę sie jeszcze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - to sie wprawisz przy bratanku jak sie spotkacie :)taki trening bedziesz miala :) sylwinka - Twoj ziec cos chyba zbiera sily bo niezaduzo sie dzis rusza,moze cos kombinuje kiedy sie wydostac ;) grazka - Ty sie melduj w przerwach na skakanie bo mysle czy juz Cie wzielo ;) dorka - fajnie musisz miec z ta Hania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie odwiedziła moja siostra więc nie pisałam ale melduje się że jeszcze nic się nie dzieje. czop ciągle odchodzi! myślałam, że odejdzie i będzie spokój a tu cały dzień. Zaraz musze zrobić obiad i poskakać na piłce bo mało co dzisiaj skakałam. Anna mi się wydaje, że już Twoja kruszynka daje o sobie znać :) super, a już nie długo będą mocne kopniaki i wypinanie pupy :) Suri a Ty masz jeszcze te skurcze? ja nie jestem taka pewna, że pierwsza wyląduje bo czop może odchodzić nawet 2 tyg przed porodem a jak masz skurcze to znaczy, że macica ćwiczy i może się to rozkręcić :) tym bardziej, że lekarz powiedział Ci że do 10 dni możesz urodzić więc to chyba jakoś teraz, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×