Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Jak uda sie chlopakowi dzis wrocic, to mam ochote sie do niego mocno przytulic! Nawet jakies wielkie harce mi dzis nie w glowie... ale wszystko moze sie zmienic jak go zobacze :D:D:D A zakupy nie rewelacyjnie... pokupowalam jakies male pierdulki, ale nadal nie mam glownych prezentow :( Jakos nie mam pomyslow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rosną dzieciaki :) Mój nosi rozm 74. Mimo braku apetytu zaczął znów ładnie przybierać na wadze. A prezenty mam już wszystkie na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia super prezencik :D ja dzisiaj już nie zajrzę mała coś jest marudna po tym szczepieniu aż się boję pomyśleć co w nocy będzie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ anna999...........27.........28.02.2010..........26 .........Daria TosiaSamosia.....6...........13.06.2010..........27..... ......? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imę lolcia26.........01.07.2009................ANTOŚ MERY27........15.07.2009................MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009................WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Grażka..........17.10.2009................IGOR S.U.R.I..........22.10.2009................DAWID Kruszyna.......20.11.2009................HANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia - ale fajny filmik:)zazdroszcze tego basenu :) Dawidek ma juz 5kg i za tydzien bedzie mial taki plasterek na pepek bo duzo przybral a szczepionki chyba wybierzemy te standardowe za tydzien kruszyna - ucaluj malenstwo! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super filmik! Jak maly sie tak wyplywa to pozniej pewnie spi cala nocke :D:D Co tam u was dzis slychac? Jak samopoczucia? Ja super, ukochany wczoraj wrocil i tak milo bylo sie wtulic i nie zasypiac samemu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia super filmik :) córcia bedzie miała imie po tatusiu bo moj mąż ma na imie Darek :) takze tata dumny :) a i mi sie to imie podoba i bardzo mało dziewczynek o takim imieniu jest u nas kurcze juz prawie jestem w 7 mc ,a niedawno mowiłam ze jestem w ciazy :) powoli dalej kupuje rozne rzeczy dla małej . wczoraj bylam z mama na miescie i kupiam pare kaftanikow białych ,jednego pajacyka pieluchy flanelowe i recznik po kapieli ,tak sie zmachałam po tym spacerze ze potem lezałam przez poł dnia dobrze ze na dzis mam obiad zrobiony, to troche poleniuchuje:) mialam isc do kolezanki ale nie czuje sie na siłach na taki długi spacer moze po południu kruszyna pisz co tam u Hani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 grudnia mamy jechac do lekarza,jade z mężem wiec wstapimy do sklepu gdzie widzielismy wozek ktory nam sie podobał i tam go kupimy juz zeby miec z głowy,bedzie czekał na Darie :) moj mąz powiedział mi wczoraj ze nie umie tego wytłumaczyc ale chciałby aby mała sie juz urodziła i zeby juz była w domu :) fajnie było to słyszec bo ostatnio jakis taki zapędzony jest , nawet po brzuchu mnie zadziej mizia zeby mała poczuc :/ a ja ost mam zajecie kłade sie na łózku podwijam bluzke i patrze sie jak mała kopie a mi brzuch chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Kasia🌻 W dniu urodzin Twych Kasiu, życzę szczęścia pod dostatkiem. Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem. Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości. I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości. 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERY2706
Kruszyna jak dzieciątko pije z piersi wydziela się z sliny dziecka jakiś hormon dzięki któremu ta laktacja jest i dlatego jak hania piła mleczko było zobaczysz wszystko będzie super mała jest już spora jak ma prawie 2 kg super że zaciągła z cycem to jest podstawa żeby piła jak dziecko je to przybiera i jest zdrowe tak nam mówiono w szpitalu Kasiu a jaki ma poziom hemoglobiny i jaki hematokryt wiktorek mój mały jak wychodziliśmy miał 6,5 teraz ma 10,5 ale to była niedokrwistość wcześniacza teraz organizm zaczął dopiero sam wszystko produkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Polusia Aleksik jest lepszy od Otylii jak dorośnie to pojedzie na mistrzostwa w pływaniu 1 miejsce murowane :) fajnie masz w tym basenie :D Dorcia a co robiłaś z ukochanym co przyznaj się ja w nocy nie mogłam spać :D:D:D:D:D:D:D:D wiem jak to jest jak ukochanego nie ma :( ale nie możemy narzekać bo co mają powiedzieć żony marynarzy lub żołnierzy lecących na misję :) Asia to nasze dzieci to tak jakby bliźniaki z forum bo tylko 3 dni różnicy i tak samo rosną :D:D:D Aniu naciesz się kopniakami bo po porodzie będzie tego brakować :) Kruszyna jak Hania się czuje :) dla reszty 👄 Aga Neti Novida wracajcie do nas 😭😭😭 napiszcie coś ❤️❤️❤️ Dominika wczoraj była marudna po szczepionce wieczorem dostała gorączki zaczęła mi wymiotować troszkę:(:(:(:( dałam jej czopek zjadła jeszcze trochę mleczka i usnęła o 22:15 to spała do 05:00 a dzisiaj jest lepiej już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia super filmik :) Sylwinka jak noc? Suri takie plasterki to chyba się przy przepuklinie daje, co? Wiktor mając 6 tyg ważył 6370g i nikt nie mówił nic o plastrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery HGB 9,9 miał. Na początku stycznia zrobimy ponownie morfologię i zobaczymy czy żelazo się wchłania. Byliśmy dziś u lekarza, bo małego wysypały krostki na szyji. Najprawdopodobniej ma uczulenie od mleka modyfikowanego, które jest dodawane do kaszki którą jadł. Odstawiamy kaszkę, kąpiemy się w emolium, a potem kaszka ma być robiona na moim mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wszystkiego najlepszego:)!!!!!!!!!!!!!!!!!! Magda powodzenia, trzymam kciuki, zeby sie wszystko pieknie udalo:) ja w tym roku juz teraz kupuje prezenty i wysylam moim chrzesniakom jakies ubranka, drobiazgi, rodzince tez jakies rzeczy i wysylam czesc poczta czesc kurierrem:) musze miesc to do soboty z glowy, tak samo jak tez 30 kartek:) hahaha, zeby moc myslec spokojnie o swietach, ktore sobie urzadzamy tutaj:) wszystkim dzieciom i mamom duzo zdrowka:)! Asi, Kruszynie, Mery, Sylwince, Grazce, Dorka a za Ciebie trzymam kciuki jak zwykle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻 Kruszyna cydnie, że możesz karmić Hanię. bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wszystkiego naj naj! O czym tylko sobie zamarzysz! Agi dzieki! Widzie ze niezle jestes zorganizowana w te swieta :) Ja juz polowe prezentow mam z glowy :) i tez niedlugo sie zabiore za wysylanie kartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wszystkiego najlepszego 🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny Aleksik będzie pływał jak Paweł Korzeniowski :D I medale zdobywał, a dumna mama i ciocie z kafe będą kibicowały :P My wczoraj pierwszy raz kaszkę próbowaliśmy - ryżową z jabłkami, na moim mleczku :) Mały wcinał tak, że aż mu się uszy trzęsły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) A do mnie wlasnie zadzwonil maz i na 18 mam byc spakowana razem z malym i zawozi mnie na masaz do mega przystojnego Pana Tomka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to m rozpieszcza! Swietny pomysl!!! Oj taki masaz by mi sie przydal.... Chyba chlopaka dzis poprosze ;) A moj szykuje mi jakas kulinarna niespodzianke dzis :) Wlasnie zapytal jak glodna jestem bo szykuje uczte i mam nic juz nie jesc! No ciekawa jestem czym mnie zaskoczy :D A na deser banan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :) Od rana biegam po prostu :P O 9-tej przyjechał teściu, w końcu zrobił porządek ze starymi szafami które stały u mnie w przedpokoju, bo teściowa od marca się zastanawiała czy je weźmie czy nie. No to się wkurzyłam i powiedziałam że albo je biorą albo mają je pociąć i będzie czym w piecu palić :P To teściu dziś je pociął i w końcu mam gdzie wieszak na kurtki powiesić :) Potem byłam w szpitalu, Hanię wyjęli z inkubatora i będą sprawdzać jak sobie radzi z ciepłem ciałka, ale było dobrze. Pić nie chciała wcale, wydaje mi się że ją pielęgniary nakarmiły :( Spała twardo i za nic nie dała się obudzić, więc trzymałam ją na rękach prawie godzinę i po prostu patrzyłam :) Jutro znów jadę na 11-tą, mam nadzieję że tym razem Hanusia będzie głodna i będzie pić, bo dziś to już całkiem tragedia z mlekiem. Ale mąż mnie podtrzymuje na duchu, najwyżej będziemy ją karmić butelką a cyc może chociaż 2 razy dziennie będzie. Zważyłam się dziś u mojej mamy, bo ja nie posiadam takiego wynalazku jak waga :P No i mam 65 kg, czyli z 10 kg do zrzucenia!!!!! Matko kochana, nie myślałam że aż tyle! Spodnie pożyczyłam od mamy, żeby mieć jak wychodzę z domu, a po domu chodzę dalej w ciążówkach żeby blizny nie uciskać. A w swoje spodnie już chyba nigdy nie wejdę, bo biodra mi się fajne zrobiły (teraz widzę że były powody do bólu kości w ciąży) i z tego akurat jestem zadowolona, przynajmniej z tyłu wyglądam w końcu jak kobieta a nie jak chłopak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) My dzisiaj z rana już :P A obudził nas smsek - Aleksikowi urodził się o 1:28 kuzyn Kubuś :) Równe 4 miesiące różnicy między nimi będzie :P W sumie 2 tygodnie przed terminem. Kruszyna nie zdziwiłoby mnie gdyby pielęgniarki dokarmiały małą - podobno często tak robią. Powiem Ci, że w drugiego wieczora jak podawali mi krew i zabrali małego ( bo ja z rurką podpiętą do ręki :P) to jak po kąpieli mi go przywieźli to też nie chciał w ogóle jeść. No ale przecież wiedzą, że masz przyjść o tej godzinie to mogłyby pomyśleć trochę... A jak już będzie Hania w domku to połóżcie się we dwie do łóżka na cały dzień i karm ją kiedy tylko będzie chciała - to podobno pomaga, gdy jest mniej mleczka :) Moja koleżanka wypróbowała i na nią zadziałało :) Kasia jak tam masaż? Dorcia co dobrego przyszykował chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!!! Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze dzis piatek! Nie moge sie doczekac aby sie jutro wyspac! Ukochany wczoraj mnie bardzo zaskoczyl! przystroil mieszkanie moimi swiatecznymi dekoracjami i zrobil mi orjentalana wyzerke! Zeberka w cynamonie i czyms jeszcze, wolowina w jakims chinskim sosie, kurczak w miodzie, ryz i kuleczki z krewetek! Zaniemowilam jak to wszystko zobaczylam! no i do tego winko i swiczuszki! Czasami mnie moij chlopak rozpieszcza... Kasia a jak wczorajszy masaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D Dorcia Ty masz skarb w domu żeby mój na taki pomysł wpadł to by było fajnie :) Kasia jak masaż udał się :D:D:D:D życzę miłego weekendu żegnam sie do poniedziałku pa pa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×