Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No wlasnie dziewczyny sie nie odzywaja juz przez tak dlugi czas! Ciekawe jak Novida i Neti no i Mery! Agi to fajny weekend Ci sie zapowiada! Ja tez juz nie moge sie doczekac jak zobacze Hanie w nd, bo 3 tyg jej nie widzialam! Mala podrozniczka byla w pl odwiedzic pradziadkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie szykuje dzien samej w domu :( rodzice pojechali do brata, mąż pojechał do rodzicow na wies składać samochod ( kupił kolejny) mi niebardzo łązic mozna bo bym kogos odwiedzila, a tak kazdy zajęty, no coz jakos bede musiała dac sobie rade i jakies zajecie sobie znalesc :) tata wczoraj pozyczył kamere i ja wyprobowywalismy i krecili mnie, jak to sobie potem obejrzałam o boze jaka ja juz jestem gruba :) mam na plusie 8 kg juz ,nigdy tyle nie mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Non stop mi rozłącza internet i nie mogę napisać :( U nas nocka tragiczna - 7 pobudek. Na dodatek mąż wyjechał o 4 rano zapisać nas do neurologa, a mi się odechciało spać na godzinkę. Czuję się strasznie po prostu. U neurologa super :) Chociaż jedna pozytywna wiadomość. Pani dr powiedziała, że Wiktor zrobił mega postępy i pozwoliła na szczepienia. Następna wizyta 19 grudnia, ale już nas tam nie zobaczy. Dała następne ćwiczenia, ale mamy je wykonywać praktycznie w formie zabawy, bo z małym już jest wszystko ok. Także ćwiczenia dla zabawy, a 90zł sobie liczy więc już odpuszczamy te wizyty. W gabinecie była waga dla maluchów - niestety spadek wagi się potwierdził. Mały waży 7700g :( W 4 tygodnie schudł 300g :( W poniedziałek umawiam go na szczepienia więc pogadam z pediatrą co robić. Teraz mały śpi. Zmęczony ćwiczeniami, a ja popijam kawkę i zajadam się sernikiem. Troszkę odetchnęłam, ale tą wagą się teraz martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska dobre wiesci od neurologa i masz racje z odpuszczeniem kolejnej wizyty skoro wszystko jest OK i wiesz jakie cwieczenia dalej wykonywac... Kurcze, duzy spadek wagi jak na 4 tyg, znaczy ze w ogole przez mieisac nic nie przybral i jeszcze schudl, idz jak najszybciej do pediatry bo wyglada na to ze za malo mleka dostaje i to by sie pokrywalo z ilosci pobodek w nocy :( Sylwinka, Tomaszek robi podobnie, bowiem od 2 miesiaca zycia bobaski zauwazja ze maja cos takiego jak raczki i sa bardzo ciekawe coz to :) wiec wkladaja do buzki sobie i sie bawia a przy tym slinia... jesli nie ssa palcow to ok, znaczy ze glodan nie jest i smoczka tez jej nie potrzeba :)... drugim powodem moga byc swedzace dziasla, moj Tomasz tak ma.. bowiem zabek mu wychodzi-dolna jedynka, wiec od czasu do czasu grzebie tam sobie a to raczka a to jezykiem... :) Mam nadzieje ze samopoczucie juz lepsze 😘 Milej soboty dla wszytskich... a szczegolnie dla Kruszyny i Hanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D i buziak dla malenstwa!!!! kasia - dobrze ze u neurologa ok :) a co do pobudek Wiktorka i tej wagi to moze bedziesz musiala dokarmiac malego sztucznym mlekiem,ale pediatra najlepiej Ci doradzi ja dzis caly dzien o serniku mysle,ale mi jeszcze smaka narobilas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja już dzisiaj mam dostęp do kompika, bo wreszcie mam swój własny laptopek. Na szczęście nie było z zakupem problemu, bo moi rodzice założyli mi dawno temu takie konto, gdzie wpłacali pieniądze i przy okazji byłam ubezpieczona :) Gdyby nie to to pewnie bym nie kupowała, bo teraz wydatków jest mnóstwo przy małym. A pracę trzeba pisać... Kasia może tak być, że mleczko się zrobiło za mało wartościowe dla Wiktorka - moja koleżanka tak miała i od 2 miesiąca karmiła córcię butelka. Asia to mamy tak samo - Aleksowi też wychodzi na dole ząbek i niestety mocno mu dokucza, przez co w ciągu dnia marudzi i ciężko mu usnąć. No, ale jak ma gorszy dzień to przed drzemką smarujemy dziąsełka żelem na ząbkowanie i jest dobrze :) Raz tylko nie zadziałało i tak jak pediatra mi poleciła dostał pół łyżeczki panadolu. Dopiero to mu pomogło. Anna ja dzisiaj też sama jestem, bo M. w pracy i dopiero koło 15 będzie, bo zanim dojedzie z Katowic... Mały śpi, więc ja robie milion rzeczy - pranie, prasowanie, obiadek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam ze wit K moze powodowac bole brzuszka u dzieci i ze spia niespokojnie,ja mojemu podaje ja na noc i ostatnio cos doslownie jakby koszmary senne mial dziewczyny -potwierdzacie teorie zbolami po wit k i ze dziecko niespokojne?ja podaje te w kapsulkach,ale juz mamdokupioe w kroplach,moze beda lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D Suri ja też podaje wit K w kapsułkach i Dominika jest spokojna :D no i ucałuj Dawidka od jego przyszłej żonki ;) Dorcia jak tam po imprezie :D Kasia podziel się sernikiem 👄 mam nadzieję że Wiktorek zacznie przesypiać nocki życzę Ci tego :) Asia raz jest dobrze raz źle całuski dla Was 👄 acha Novida Neti Magduś Mery Aga piszcie więcej co słychać 👄 Grażka Ania Kruszyna Polusia 👄 ja dziewczyny żegnam się z kaffe ale jeszcze tu wrócę :P:P proszę nie płakać za mną :D:D:D odezwę się po chrzcinach od poniedziałku czeka mnie trochę pracy więc same wiecie nie będę mieć czasu na kompa w razie czego jestem dostępna przez telefon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Macie pozdrowienia od Kruszyny :) napisała mi dzisiaj, że jutro wychodzi do domu ale Hania zostaje w szpitalu i jest bardzo dzielna i silna. Napisała, że walczy o pokarm, cięzko idzie ale jest uparta :) i że odezwie się jak będzie mogła. no to czekamy :):):) i oby Hania szybko ze szpitala wyszła do mamy i taty :) Suri może masz racje z tą wit K. ja ze względu na to, że karmię i piersią i mlekiem modyfikowanym to mam dawać wit k co drugi dzień i mały mi daje popalić właśnie co drugi dzień. dziś dzień spokoju bo wczoraj wieczorem dawał czadu :D Pozdrawiam Was dziewczyny i zmykam bo siostra dzis do mnie przyjedzie i idziemy z dzieciakami na spacer :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jak dobrze, że u neurologa wszystko ok :) oby tylko Wiktorek dał Wam w nocy spać, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki! Super wiesci ze nasze Kruszyny dobrze sie maja! Ja mialam super imprezowy weekend, ze czuje ze zupelnie nie wypoczealam :( Ale za to wytanczylam sie i wyszalalam na nastepny rok! Teraz w pracy przysypiam i staram sie obudzic mocna kawka, ale cos mi to nie wychodzi :) Sylwinka a Ty na Kaffe to zawsze musisz chociaz 5 min znalezc!!! Nie masz wyboru bo inaczaej przyjade i Ci nakopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) super,że u Kruszyny i Hani wszystko dobrze. Jeszcze trochę i będą we trójkę w domku. A a propo pokarmu to czytałam ostatnio artykuł o tym, że da się na nowo rozbudzić Mlaktację, a nawet adoptując niemowle można je karmić! My dzisiaj mamy marudny dzień, mały od rana nie może usnąć - dopiero jak go w chuście noszę... I tak już godzinkę przysypia. A za godzinkę zbieramy się na basen :D Potem będzie biedny spał jak aniołek :P Dorcia super weekend miałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.. dobre wiadomosci od Kruszyny... oby jak najszybciej Hania tez opuscic szpital mogla... Suri, nie mam pojecia jak witamina K wpywa na Malenstwao, bo w Anglii dziecko odrazu po urodzeniu dostaje zastrzyk z witaminy K i juz sie wiecej nie daje, ale skoro zauwazasz zaleznosc to pewnie cos w tym musi byc, moze faktycznie sprobuj dropsow, na kazde dziecko cos innego ma lepsze dzialanie.. Dorka, ciesze sie ze sie wyszalas w weekend, a dzis kawkuj ile wlezie by nie zasnac :) a pogoda taka ze faktycznie tylko w lozku sie wylegiwac :) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dzis smutno,maly caly dzien nie spi,bylismy na usg bioderek i przez 6 tyg mam mu pieluchowac bardzo szeroko bo prawe bioderko niewyksztalcone jak trzeba :( wogole dolek jakis mnie lapie,cale dnie sama z malym jestem i na nic czasu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI prosze sie nie smucic! Na pewno bioderko sie wyksztalci i wszystko bedzie OK! A moze wybierz sie na jakies zakupy podczas dnia albo odwiedz jakas kolezanke... to na pewno pomoze i humorek poprawi! Ja juz dobiegam konca dnia w pracy i nie moge sie doczekac jak pojde do domku! Chyba od razu napadne ukochanego, bo jakies takie kosmate mysli dzis mama :D:D A juz za miesiac bede z rodzicami w domku! Jej jak ten czas szybko leci! Milego wieczorku wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri kochana, nie smuc sie.. skoro tylko pieluszkowanie zalecone to znaczy ze nic zlego z bioderkiem sie nie dzieje, tylko troszke trzeba podreperowac...ja lezalam na wyciagu bo moje bioderko bylo tak popsute..i od tego czasu nic z bioderkiem nie mam, wiec spokojnie... Nie wiem czy pomoge, ale Tomaszek zazwyczaj nie spi w dzien, wtedy probuje cos z nim kombinowac by go zmeczyc... zazwyczaj glosno puszczam muzyke i tanczymy, najpierw kilka szybkich kawalkow, maly smieje sie przy nich niesamowicie, ostatnio Maryle Rodowicz uwielbia hej sokoly :) a pozniej kilka wolnych i sie przytulamy..pozniej jest herbatka bo jest zmeczony po szalenstwach albo jesli czas na mleczko to lmeczko dostaje i zasypia, jak nie chce spac w lozeczku to spi bardzo czesto sobie we wozku w kuchni a ja robie np obiadek... Trzymaj sie i pamietaj ze z kazdym dniem Malenstwa sa starsze i bedzie lzej.. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie przejmuj się bioderkiem - Aleks też miał prawe słabiej wykształcone i mieliśmy ćwiczyć, a na drugim USG wyszło wszystko dobrze. A powiem Ci, że dzisiaj mały też marudził, nie spał. A po basenie śpi jak aniołek :) Dorcia ty się pewnie już nie możesz doczekać jak się z rodzicami zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie. Leżę już w łóżku i zaraz będę próbowała usnąć. Próbowała, bo godzina dla mnie jeszcze za młoda, no, ale z racji takiej, że Wiktor nadal budzi się 5-7 razy w nocy to muszę spróbować usnąć wcześniej. Jesteśmy już umówieni na szczepienia na tą środę. Pogadam od razu na temat tej wagi. Buziaki dla wszystich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Suri ja też czasami łapię takie dołki, ale to nam zmęczenie wychodzi :O ja też cały dzień sama z małym więc może wpadaj na kawke :) teraz Igor leży i śmieje się do karuzeli :) wiecie jak on już się super śmieje :) i zaczyna wydobywać z siebie dziwne dźwięki :) mój kochany łobuz :) jeśli chodzi o bioderka to moja siostra musiała pieluchować Emilkę, później już miała taką poduszkę przez pół roku ale to podobno dlatego, że była ułożona pośladkowo w brzuchu więc się Suri nie denerwuj. Ja się stresuję tym usg ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) nas prawdopodobnie czeka jeszcze okulista bo małemu ropieje lewe oczko i chyba jest kanalik zapchany :( Kasia fajnie musisz być zmęczona tym wstawaniem :( a Wiktor wstaje na cyca tylko czy też jest płacz w nocy i marudzenie? Dorka super, że już za chwilkę bedziesz w Polsce z rodziną :) i szalej szalej w tej sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Ale mialam super wieczor! Atak zostal przeprowadzony i od razu sie lepiej czlowiek czuje :D:D:D Chlopak zrobil mi pyszny obiadek, kapiel z babelkami i sobie planowalismy nasze wakacje w styczniu! A jak wasze samopoczucia dzisiaj? Suri lepiej troszke? Buziaczki wielkie dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dzieki dziewczyny za pocieszenie :)dobrze ze jestescie :) dzis noc nawet przespana ale zobaczymy jak bedzie w dzien,nie dalam mu wczoraj wit K i byl znow spokojniejszy,ale dzis znow mu chyba bede musiala dac :( grazka - no wlasnie musimy sie kiedys umowic jak aura bedzie sprzyjajaca na jakas kawke i nasze maluchy pogaworza razem ;) a kiedy masz usg bioderek?? maly wlasnie lezy i pozytywki slucha :) i za ten jego usmiech tez bym milion oddala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - ja juz zapomnialam jak to jest....oj super sie masz :) widac ze szczesliwi jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri usg mamy za tydzien, 1 grudnia. mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Wyślij jakieś fotki Dawidka bo jestem ciakawa jak się zmienia nasz kolega :) Dorka oj jak zazdroszczę takich szaleństw w sypialni :) my za chwilkę też poszalejemy bo w sobotę już minie 6 tydzien od porodu i musze się jeszcze do ginekologa wybrać. Wiecie że jest mi jakoś łyso iść teraz do ginekologa, nie wiem jakie środki antykoncepcji wybrać a na bank będzie mi proponował tabletki. Dziewczyny a jak wy się zabezpieczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka wiesz ja sie nie zabezpieczam ostatnio :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Moja przyjaciolka dostala jakies tabletki, ktore mozna brac przy karmieniu piersia, ale nie wiem jak sie nazywaja... Oj Grazka po takiej przerwie to u was bedzie szalensto! Ja uwielbiam przytulanie po chwili przerwy a teraz mielismy z jakis tydzien... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dobrze, że się nie zabezpieczasz :) Ja musze zmykać z kafe bo mały coś marudzi, o tej porze zawsze jest spacer ale dzisiaj zimno, pada co chwilę i strasznie wieje więc siedzimy w domu i chyba mu się to nie podoba. Kruszyna dzisiaj wychodzi ze szpitala, mam nadzieję, że szybko do nas napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Grazka, w Polsce sa chyba dwa rodzaje tabletek anty dostepnych przy karmieniu piersia, lekarz napewno Tobie powie wszystko... My narazie uzywamy czarodziejskiej nielubianej gumki, ale wyboru nie mamy za bardzo, bowiem po wakacjach chcemy zaczac staranka nad rodzenstwem dla Tomaszka, wiec nie chce berac anty by mi sie rozlegulowalo wszystko.... U nas teraz nie tak czesto sa ataki bo nie ma jak z Malym, ale sa za to szalone i super przyjemne...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka.. mamy kilka powodow... po pierwsze chcialabym kazde moje dzieciatko wychowywac minimum do roku, a nie chce miec zbyt dlugie przerwy w zawodzie, wiec byloby super urodzic nastepne dzieciatko za nim Tomasz skonczy dwa latka , tak bede jeszcze z dwojka przez nastepny rok :) poza tym super miec rodzenstwo w podobnym wieku, zabawyjak sie jest malym, pozniej podobne problemy itd, nastepny powod to moj mezus nie jest mlodzieniaszkiem :) wiec chcemy miec 2-3 dzieci w ciagu najblizszych max 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze plany sa! Cudownie! Asia to moze zaraz znow razem bedziemy sie starac :D:D:D ja tez zawsze chcialam trojke, ale z takim tempem to jak jedno bedzie przed 40-stka to bedzie sukces :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia super plany :) Super jest mieć rodzeństwo w podobnym wieku, a i w domku weselej jak są maluchy :) My na razie poczekamy aż mój M. rozkręci swoją firmę, bo póki co to ciężko by bylo z dwójką maluszków. Ale chciałabym trójeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×