Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dzieki dziewcznki :) kto wie moze uda mi sie zalapac na koncowke 2009 a jak nie to 2010 tez jest super rokiem :) Kiedys sie uda! Kochane mam nadzieje ze super spedzicie swieta z najblizszymi! Ze Mikolaj was odwiedzi i przyniesie to co bylo na liscie do Mikolaja! No i zycze szampanskiej zabawy na Sylwestra!!! Postaram sie wpasc jeszcze przed, a zyczenia to tak na wszelki wypadek, jakby mi sie nie udalo :) PS Religia troche niesprawiedliwa... ale co zrobic, najwazniejsze ze bede mogla byc mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pediatra miala pewne ale co do spraw neurologicznych Wiktora i stad skierowanie do neurologa. Dopiero neurolog zdecydowal czy to zbyt slabe napiecie miesni czy problem neurologiczny i wydal pozwolenie na szczepienia. Moze jestem glupia ale to rozsadne posuniecie. Pediatra to nie neurolog. Prosila o konsultacje, dostala, zaszczepila. Chyba dobrze ze sama nie decyduje o takich sprawach, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska pewnie ze super zrobilas, bo nie posiadasz wiedzy medyczne a i zawsze jest lepiej dmuchac na zimne tez, lepiej byc piec razy bardziej ostroznym niz potem przeoczyc cos.... Moja opinia jest na temat lekarzy neurologow ktorzy nie potrzebnie strasza mamy, a dobrze wiedza ze tydzien dwa i bedzie poprawa, wzobogaci sie dziecko o inne pozycje, i spoko... nie powinno sie odraczac szczepien czy tez probowac naciagac rodzicow i wzywac na nie wiadomo ile wizyt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często zdarza się ta jak piszesz, że dziecko po tygodniu nabywa umiejętność, której nie posiadało tydzień temu. Ale naprawdę nie uważam, że mam złego pediatrę. Jestem jej bardzo wdzięczna, że widząc problem skierowała do specjalisty i dopiero po konsultacji zaszczepiła dziecko. "Nasza" naurolog to Pani z Centrum Zdrowia Dziecka ciesząca się dobrą opinią. Potwierdziła decyzję pediatry o odroczeniu szczepień. Wydała zezwolenie dopiero, gdy Wiktor był odpowiednio silny. Zaszczepiliśmy, ale dalej ćwiczymy, żeby doskonalić jego umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u nas juz choinka ubrana i w domu i na wsi u męża , dzis jeden placek upieczony jutro reszta,odwiedziłam tez fryziera i pomalowałam włśoy na ciemniej , bo nie mam czasu i nie bede miec na pasemka. Wiec narazie sie do nowych przyzwyczajam mała skacze po brzuchu az sie z męzem smiejemy , potrafi juz tak sie rozciągnąć cwaniara ze i ja sie wyginam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA - my właśnie mamy odroczone szczepienia póki co tylko 5 stycznia będzie powtórna żółtaczka, a potem 20 stycznia idziemy do pediatry, zobaczy jak mała urosła i jak się rozwija i wtedy podejmie decyzję o szczepieniach. Nie znam się na tym, ale polegam na lekarce, wydaje się bardzo rzetelną osobą, a jak wyjdzie w praniu to zobaczymy :) Dorcia ściskam kciuki, Ty wiesz ❤️ Życzę Wam udanego wieczorku dziewczynki :) Przede mną pewnie znów zarwana noc, ale co tam i tak M zmolestuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj dopiero teraz, bo po wczorajszych urodzinach mojej mamy zostaliśmy z Aleksem u nich ;) Malutki nie chciał spać w łóżeczku turystycznym, więc spał ze mną i moją siostrą :P A dzisiaj załatwiałam - do 6.02 mam urlop wypoczynkowy, a potem jeszcze mogę jeszcze wziąć urlop za 2010 rok i dopiero na wychowawczy. Aleksik już coraz silniejszy chłopak ;) Jego ulubiona zabawa to aktualnie łapanie kogoś i podciąganie się do siedzenia :) A jak się śmieje przy tym :D Tak ładnie mu to idzie - także jeszcze troszkę i będzie pewnie siedział :) Gadałam z moją mamą - ja jak miałam 5 miesięcy to już sobie siadałam :) Kasia dobrze, że ćwiczyliście, ale muszę się też zgodzić z Asią, że lekarze nieraz straszą na wyrost... U mojej siostry stwierdzili, że jest problem z odwodzeniem bioderek. No i pieluszkowanie miało nie wystarczyć. I kazali jej nosić taką specjalną poduszkę, więc zakładalo jej. A potem po badaniu przez innego lekarza okazało się, że to było kompletnie niepotrzebne i mogło jej zaszkodzić... Także w sumie dobrze konsultować takie sprawy. JA jutro idę do gina, wezmę tabletki od razu :) Także jutro pewnie też nieprędko wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostałam list z laboratorium z Katowic – podejrzewają u Hani mukowiscydozę………… Czekają nas badania genetyczne…… Proszę Was z całego serca o modlitwę……… Czytając taki list popłakaliśmy się z mężem oboje, byliśmy w szoku!!!! Potem M zaczął szukać na necie różnych informacji, podobno do wielu rodziców trafia taki list, wezwanie do kolejnego pobrania krwi w kierunku jakiejś choroby genetycznej, a potem okazuje się że jednak wszystko z dzieckiem dobrze, że w pierwszym pobraniu w 3 dobie życia markery były podwyższone. Modlę się żeby tak było i w naszym przypadku. To rzadka i bardzo ciężka choroba, Hania nie ma żadnych objawów przecież… Ale nawet (nie daj Boże) gdyby się okazało że jest chora, to będzie z nami szczęśliwa, będzie i tak naszym najukochańszym dzieckiem. Powiem Wam że to jak zachował się wczoraj mój mąż… słów mi brak żeby to opisać – jest po prostu dobrym człowiekiem i właśnie w takiej trudnej chwili pokazał jak bardzo kocha swoją córkę, nieważne czy chorą czy nie. Bogu dziękuję za takiego męża… Dzwoniłam właśnie do naszego ośrodka, jutro przyjedzie położna pobrać Hani krew i od razu po pracy M wyśle to do Katowic. Wyniki będą po 2-3 tygodniach. POLUSIA to będzie szał ciał z tabsami hihi ja też już mam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - pomodle sie za Twoja kruszynke,mam nadzieje ze to przedwczesny alarm tylko,mala sie troche przed czasem urodzila i moze stad te markery,musi byc dobrze!!!!!! ja sie tez ciagle stresuje wizytami u lekarzy,ale lepiej dmuchac na zimne i poki jest maly posprawdzac wszystko i sie uspokoic trzymaj sie kochana!!!!!buziaki dla slicznej Hani!!!:) grazka - jak Igorek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna kochana :( musi być dobrze! będę sie modlić, żeby okazało się, że Hania jest zdrowa i że to fałszywy alarm. przytulam Cię mocno wspaniała mamuśko 👄 Suri nas tez prawdopodobnie czeka rehabilitacja bo Igor ma asymetrię, głowke cały czas chce trzymać na prawą stronę. Moja siostrzenica miała to samo i kilka razy byłam z nią na rehabilitacji więc znam te ćwczenia i już od kilku dni ćwiczę z Igorem. Widzę poprawę bo teraz jak np leży na brzuszku to głowka już wędruje w lewą stronę. jak śpi to też już lewa strona jest częściej. Narazie się jeszcze nie umówiłam bo nasz ośrodek rehabilitacji do końca roku już nie zapisuje a na przyszły rok też jeszcze nie bo nie ma podpisanej umowy z NFZ. Mam nadzieję, że jak pójdziemy na początku stycznia do lekarki to nam powie że już nie trzeba bo jest poprawa. Ogólnie Igor jest bardzo niespokojny, zaczął płakać w nocy co bardzo nas zdziwiło. wkłada rączki do buźki prawie cały czas, pleśniawek nie ma więc nie wiem co mu dolega :O A jak Dawidek? my zaraz idziemy na spacer bo jest ładnie a musze jeszcze zakupy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka -to masz tyle dobrze ze znasz cwiczenia,ja tylko na brzuszek go klade i masuje a raczki do buzi moze wklada bo sie raczkami zainteresowal poprostu? Dawidek od 3 dni jakos mniej w dzien spi za to w nocy dziecka jakby nie bylo,zasypia po 21 ,pobudka o 3 a potem ok 7 w dzien ma krotkie drzemki moze 3 po 15 min chyba tez zaraz na spacerek pojde,ale jak sobie pomysle o tym zakadaniu czapki mu to az mnie wzdryga ;)tak tego nie znosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kruszyna trzymam kciuki za Hanie. Powiem Ci dla pocieszenia ,że jak markery są podwyższone to nie musi to oznaczac choroby tylko więkdze szanse na nią ( a przecież z mukowiscydozą chlowiek się rodzi albo nie a Hania nie ma objawów) . Ja kiedyś mialam podwyższone markery rakowe i już się prawie sama do trumny chcialam polożyć taka bylam załamana, ale po badaniach lekarz gruntownie mi wytłumaczylo co chodzi i teraz wiem ,że mam większe szanse na raka w przyszlości niż inni... no ale czlowiek musi na coś umrzeć.... a Twoja Hania dopiero zaczyna swoje życie! u mnie porządki świąteczne ,bo wcześniej nie bylo czasu.... a po za tym z niecierpliwością czekamy na następny cykl , bo wtedy zaczynamy przygotowania przy pomocy hormonow...nie mogę się doczekac:) M już rozmysla nad ukladem pokoju dziecięcecgo. Taki kochany jest , ale nie chce nawet mysleć co bedzie jak się nie uda..... piluje mnie co jem itd i ciągle powtarza ,że organizm musi być dobrze przygotowany na przyjecie dziecka .....jak on teraz tak świruje to nie che myśleć co bedzie jak faktycznie będe w ciązy.... bużiaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna pomodle sie za twoją mała ale myśle ze bedzie w porzadtku,choc tyle juz przeszliscie ,a teraz jesszce chwile niepokoju mi zostało 10 tyg ,tak to szybko zleciało ze sie nie chce wierzyc:) ja dzis cały dzien na nogach 3 placki zrobione + obiad ,jutro reszta :)teraz odpoczywamy z mamą :) dobrze ze nie musze wszystkiego sama robic zaoferowałam sie ze oddam po polowie kazdego placka tesciowej , tak jak to robie co roku ,takim sposobem kazdy ma 4 rodzaje ciasta :) i jeszce z sałatkami tak robie ,a kosztami sie dzielimy :) moja szwagierka nie przejawia pomocy od zawsze chyba, takze nigdy tesciowej nic nie pomogła,a le w kazdy dzien swiat sa i jedza ,ale to juz jej sprawa. magda trzymam kciuki aby sie udało i zebys miala dzidzie pod swoim serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna bardzo mi przykro ze taki stres przechodzicie :( Z ta choroba rodzi sie 1: 2500 urodzen, wierze wiec ze Hania nie jest chora i tak probujcie myslec az do wynikow testow genetycznych...najwazniejsze ze Malutka ma wspanialych i kochajacych rodzicow ktorzy sa przy niej.... GRAZKA moj Tomasz zaczal bawic sie raczkami i wkadac do buzki jak skonczyl dwa mieisace, zazwyczaj wlasnie wtedy dzieci ropoznaja ze maja posiadaja raczki, potem pojda w ruch zabwki a potem stopki i wszystko bedzie ladowalo w buzce.... Swietnego fizjoterapeuty artykul do przeczytania polecam: http://babyonline.pl/niemowle_rozwoj_artykul,2868.html SURI z moim tez ciagla walka o czapke, po prostu nie znosi i jest placz za kazdym razem :) Zycze wszystkim zdrowych i spokojnych swiat Boego Narodzenia. Wspanialych lecz Ostatnich swiat bez Maluszka dla Dorki, Agi, Magdy, Novidy... oraz przepieknych pierwszych swiat z Maluszkami dla reszty. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D dziewczyny zajrzyjcie na pocztę :D Kruszynko kochana jestem całym sercem z Wami pomodlę się o zdrowie Hani na pewno musi być to jakaś pomyłka przecież Hania wygląda na zdrową dziewczynkę ❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻 Grażka nie martw się moja też stale ma rączki w buzi :) a teraz co u mnie też nie za wesoło moja Dominika złapała jakiegoś wirusa od piątku robi luźne kupki cały czas byłam w kontakcie z pediatrą kazała małej podawać lacidofil ale nic nie pomagał w poniedziałek byliśmy u lekarza w przychodni dała jej pani doktor kropelki i jak one nie pomogą to mamy kupić zawiesinę i małej podawać zleciła też badanie krwi wczoraj przyjechała do nas znajoma pobrała małej krew jak też się Dominika darła normalnie aż mi jej szkoda było :(:(:(:(:(:(:(:( dzisiaj będę dzwonić do lekarza i spytam się jak wyniki wyszły w razie czego dam znać :) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZĘ WAM DZIEWCZYNKI SPOKOJNYCH ŚWIĄT W RODZINNYM GRONIE, PREZENTÓW POD CHOINKĄ :P ODPOCZYNKU OD PRACY I ZGIEŁKU I SAMYCH RADOSNYCH CHWIL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja dziś tylko na chwilkę, właśnie wróciliśmy z Igorem z zakupów i zaraz zabieram się za rybę w zalewie octowej i może ciacho upiękę ;) nie wiem jak mi to wyjdzie bo m jeszcze w pracy a Igor nie śpi :P Aśka dzięki :) juz się martwiłam tymi rączkami bo myślałam że może go coś boli ;) Życzę Wam wesołych Świąt, samych radosnych chwil spędzonych z rodziną, dużo miłości, samych pyszności i spełnienia marzeń :):)Buziaczki dla Was 👄 i dopisuję się do życzeń Asi :)--> Dzidziusiów dla Dorki, Magdy, Agi, Neti i Novidy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny! Wszystkim Wam życzę spełnienia najskrytszych marzeń:) mo i oczywiście zdrowia , zdrowia i jeszcze raz zdrowia:) dla Was i Maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT ORAZ RODZINNEJ ATMOSFERY I ABY SWIATECZNE ZYCZENIA MIALY DLA WAS MOC SPELNIENIA!!!! :) ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ ps.bylismy u neurologa i zupelnie inne podejscie,na dzien dobry pani usmiechnela sie do Dawidka i byla delikatniejsza niz tamta,dostalismy pozwolenie na szczepienie,podpytywalam ja o rehabilitacje i stwierdzila ze nie ma takiej potrzeby,mamy tylko czesto klasc go na brzuszek i pilnowac zeby glowke mial raz z lewej raz z prawej str jak lezy,no i pokazala nam jak go nosic i cwiczyc zeby glowke dzwigal mamy sie pokazac za 3 m-ce normalnie w szoku jestem ze tak rozne opinie,ta z NFZ dokladnie mowila to co i w necie wyczytalam,ze na dzwiganie glowki jak sie ciagnie za raczki to za wczesnie bo on ma dopiero 8 tyg pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Wiec któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, ze chcesz mnie jutro posłać na ziemie, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czul jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielka cierpliwością i troska będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, ze na ziemi są tez źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły glosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "Mamusiu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze chciałam Wam złożyć najsedreczniejsze życzenia - zdrówka, szczęścia, radości i mnóstwa miłości :) _______________./\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q '♥~@' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '* ___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓__________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życzę zdrowych wesołych Świąt Kruszyna super że malutka z wami wierze całym sercem że badania wykluczą chorobe i będzie to tylko niemiłe wspomnienie Jestem z wami myślami BEDZIE DOBRZE My z Maksem też jeździmy na rehabilitacje i ćwiczymy to co kazała pani rehabilitantka mały robi ogromne postępy przez te ćwiczenia byliśmy 22 12 w poradni wczesnego rozwoju i pani doktor powiedziała że maks jest ślicznym zdrowym wartościowym wcześniaczkiem i to jest dla mnie najlepszy prezent świąteczny Przepraszam że nie pisze tak często jak wy ale naprawde nie mam czasu ale czytam co u was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ anna999...........31.........28.02.2010..........26 .........Daria TosiaSamosia.....6...........13.06.2010..........27..... ......? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imę lolcia26.........01.07.2009................ANTOŚ MERY27........15.07.2009................MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009................WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Grażka..........17.10.2009................IGOR S.U.R.I..........22.10.2009................DAWID Kruszyna.......20.11.2009................HANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja nawet nie mialam czasu wskoczyc na moment z zyczeniami ale mam nadz ze byly udane :) i ze nowy rok bedzie lepszy od poprzedniego i spełnia sie wasze wszystkie zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinka86
Ale tu pustki. A ja wpadłam pochwalić się Wam, że mamy ząbek pierwszy :D Przebił się w święta i ładnie rośnie :D A co tam u Was? Kasia, Sylwinka, Grażka, Asia, Dorka, Anna, Mery 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia - gratuluję ząbka :D:D:D:D:D:D:D:D Nam święta minęły ogólnie dobrze, u teściów byliśmy. Hania miała takie napady płaczu że szok :( Dopiero teraz druga noc była w miarę spokojna, odespałam trochę, bo 3 dni i 3 noce pod rząd były koszmarem, myślałam że wysiądę psychicznie i fizycznie. Aż teściowa przyszła mi pomóż w poniedziałek, kochana jest. Dziś też przyjdzie, bo muszę do przychodni jechać po recepty na mleko i na jakieś zakupy. Widzę jak Hania urosła - teraz wygląda dopiero jak noworodek a nie jak prawie 6tyg bobas, waży gdzieś 2700g (tak na oko bo ważona była już jakiś czas temu). No a 6 tyg skończy w piątek :) I mam nadzieję że skończą się te kolki, problemy z kupkami i wieczny płacz.... Już wie co to są ręce, że u babci najlepiej ;) Właśnie - macie jakieś sposoby jak maluch nie może kupki zrobić????? Mała napina się cały czas, ciśnie i nic.... Wczoraj calutki dzień się męczyła i dopiero dziś rano poszło.... Ale widzę że znów coś próbuje :( A gdzie resztę dziewczynek wcięło po świętach co????? Meldować się i zdawać relację proszę :P:P:P:P:P No i jakie plany sylwestrowe??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×