Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

🖐️:D:D:D Novida super wieści cieszę się że jesteś w ciąży teraz musi być dobrze bo innej opcji nie ma a co do lekarza wejdź sobie na stronę www.znanylekarz.pl i poczytaj sobie opinie o lekarzach ze swojego województwa może to Ci pomoże w wyborze lekarza :) a i zaciążyłaś w tym samym dniu co ja i na września będziesz mieć termin :D:D:D:D Magduś trzymam kciuki za Ciebie mocno :) Kasiu co się dzieje pisz tutaj mi i to szybko 🌻 Grażka jak nie pójdziesz to sama Cię zaprowadzę do lekarza ;) Suri może lepiej wybierz się do lekarza lepiej dmuchać na zimne niż ma sie coś dziać :) Kruszyna a jak tam mąż nie ogrzewa zrób sobie okład na gardło z ciepłego nasienia na pewno Ci przejdzie :P:P:P:P:P dużo zdrówka Ci życzę 👄 Polusia jak Aleks wyszła wysypka Asia a Ty gdzie się podziewasz co jak Tomaszek :) Dorcia to ma dobrze odpoczywa sobie :D:D mam nadzieje że wyjechali w dwójkę a wrócą w trójkę :D:D Aniu codziennie pisz nam sms bo inaczej pomyślimy że już jesteś na porodówce :) a jak chcesz to wymień się z jakąś dziewczyną numerami bo tak to przynajmniej będziemy wiedzieć kiedy krzyczeć przyj :D:D:D:D:D a u nas już lepiej Madzia nie ma już gorączki Dominika jest marudna przez te zęby raz prześpi całą noc raz budzi się 3 razy znowu strajkuje z piciem herbatki a już tak ładnie piła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna duzo zdrowka i mam nadz ze mała nie złapie niczego od ciebie Novida super wieści, musisz sie nastawic ze bedzie wszytsko ok, udaj sie do jakiegos lekarza , na stronach internetowych mozna poczytach własnie o lekarzach ze swoich stron. Magda mam nadz ze @ przyjdzie szybko, a mała istotka takze rozwinie szybko zagosci w brzuszku :) Sylwinka jeszcze nie rodze i bede sie odzywac :) na małą juz wszytko czeka, ale to moj 36 tydz wiec niech sobie do 38 tyg posiedzi :) moja szwagierka ma termin 2 tyg po mnie i przeraziła sie skurczami przepowiadajacymi i dzis pojechala do lekarki. dzowniła do niej ze 2 razy a teram jeszcze na wizyte pojechała wiec mysle ze jak ja bedzie tak " molestować" to ja w szpitalu wkoncu zostawi na własne zyczenie. Oj nie rozumiem jej podejscia jeszcze połowy rzeczy nie maja kupionych dla dziecka, a ona stwierdza ze jakby została w szpitalu to by sobie chociaz odpoczeła. To jej druga ciąza a dzwoni sie pytac o wszytsko do mnie,takie to troche dziwne. Ja jakos sie jeszcze bujam ,dziś ide do koleżanki bo 2 tyg nie widziałysmy sie i popytam co mi tam jeszcze do szpitala trzeba i takie tam ,poniewaz ona rodziła 6 mc temu w tym samym szpitalu co ja chce rodzic dla wszystkich przesyłam buziaczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dostałam okresu. Przez ostatnie 2 lata nigdy tak na niego nie czekałam.... jutro wizyta u lekarza i zaczynamy:) oj jak się boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) My dzisiaj świętujemy pół roczku Aleksa :) Mój mały "duży" chłopczyk :P Mój tata się śmiał,że Aleks stawia dzisiaj pół tortu :P Suri - ja plamiłam tak do 6 tygodnia po porodzie. A pierwszą @ dostałam przedwczoraj dopiero, ale karmię cały czas piersią. Sylwinka temperatura mu spadła i czekamy na wysypkę. Niby pojawiły się jakieś pojedyncze kropki, ale nie wiem czy to już wysypka czy nie po nowym proszku do prania.A wczorajszy dzień był kiepski - nie bardzo mógł usnąć i marudził. Musiałam go nosić i tulić. Biedaczek. No ale dzisiaj jest lepiej - lula sobie właśnie i w ogóle ma dobry humorek :) Novida gratuluję i wierzę że będzie dobrze :) Madzia ja trzymam kciuki, żeby się udało. Kasia mam nadzieje, że dołek przejdzie. Kruszyna fajnie, że wczoraj sobie wieczorek taki zrobiłaś :) Kuruj się, bo Hania na pewno chce się do mamy wyprzytulać i buziaczki dostać ;) Grażka ja też się nie mogłam zebrać do gina :p A jak już poszłam to od razu zrobiłam sobie cytologię i teraz miałam iść po wyniki, ale jakoś czasu brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia dla Aleksa na 6 miesięcy 👄 Ty już dostałaś a ja jeszcze nie i już się martwię że coś ze mną nie tak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mały "wariuje". Już było ok. Więcej jadł i w nocy budził się 2,3 razy. Teraz znów mamy 7,8 pobudek i płacz. To przez zęby, ale wychodzą i wyjść nie mogą już tyle czasu. A ja wyglądam jak wrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia biedaku - Witorek się męczy i ty też :( A próbowałaś na noc dać mu jakiś lek przeciwbólowy? Mojej koleżance (ma 10-miesięczną córcię) lekarka powiedziała, żeby na noc dawała małej Nurofen dla dzieci i dopiero wtedy zaczęła sypiać przy ząbkowaniu, bo tak to budziła się co chwilę. Sylwinka nie przejmuj się ja pół roku czekałam na @ :P Ale czytałam, że nawet rok można nie mieć po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA ja sobie póki co nie wyobrażam ząbkowania u Hani, chyba będę włosy z głowy rwać......... Współczuję i Tobie i małemu, męczycie się oboje :( POLUSIA dawaj kawałek z półtortu :P Buziak dla małego! SYLWINKA gardło mnie już nie boli hihi mąż mnie grzeje co wieczór, ale nasieniem od środka :D:D:D:D MAGDA zaciskam już kciuki!!!! Teraz przyszła wyczekana @ a później nie będzie jej już dłuuuuuugo :):):):):):):) Dziś zaliczyłyśmy w końcu pierwszy dłuższy spacerek z Hanią :) Było +3stopnie – upał normalnie hihi. Namęczyłam się żeby wózek złożyć ale udało mi się. Mała spała całą drogę, ja też się lepiej poczułam, słońce świeciło, od razu świat się wydaje piękniejszy :) Jutro mam nadzieję że też będzie ładnie to pospacerujemy znów dłużej. No i wózek schowałam w piwnicy bo nie będę go znów taszczyć z piętra, jednak ciężki jest bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLUSIA ja mimo odciągania pokarmu @ dostałam 22 dni po porodzie :P Chyba wyjątek jestem, a myślałam że mnie @ na dłużej niż 9 miesięcy opuści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez po 2 godzinnym spacerku :)mam nadzieje w nocy lepiej maly mi pospi niz dzis gdzie zafundowal mi 6 pobudek,marudzilam pod nosem ale rano jak zobaczylam jego usmiech i jak mnie glaszcze raczka to mi troche przeszlo,ale mam nadzieje ze to jednorazowy wybryk taki ze tak nerwowo spal zaraz o kasi i kruszynie sobie pomyslalam... czlowiek nie do zycia z takim snem jest gdzie ciagle jest wybudzany dziaelka cos go swedza oby to jeszcze nie zabki pozdrawiam i buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na 100% trzydniówka - biedaczka tak zesypało na brzuszku, plackach, nawet pod włoskami ma plamki. Na szczęście buzie ma czyściutką. Ale wygląda to strasznie :( Biedny taki. No ale to znaczy, że już koniec choróbksa :) A ja się pochwalę, bo dzisiaj egzamin pisałam i zdałam na 5 :D Suri oglądałam zdjęcia - Dawidek jest cudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D Suri no to mój zięć tak samo robi sobie pobudki jak Twoja synowa :D:D:D:D:D;) a co do ząbkowania to chyba jest najgorszy okres jak Dominika tak samo będzie przechodzić jak Madzia to ja dziękuje znowu nocki nie przespane :(:(:( Polusia ale najważniejsze że wiesz że to trzydniówka a nic poważniejszego :) moja Magda to miała powikłania po tej trzydniówce te place nie chciały zejść chodziliśmy z nią do dermatologa aż w końcu zeszło po maściach ucałuj Aleksa od nas 👄 no i gratuluję 5 jak Ty to zrobiłaś co :P:P:P:P:P:P:P:P miałaś pod ławką ściągę przyznaj się :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka przyznaję się, ale nie do ściągi tylko do dobrych ludzi siedzących obok ;) Bo moja nauka to ledwie dwukrotne przeczytanie notatek :P A jutro kolejny egzamin, a ja jeszcze nie zajrzałam nawet do notatek :P Aleksik nadal zesypany cały :( Biedny wygląda jakby był co najmniej poparzony, no i trochę mu na buzi wyszło tych plamek też. Mam nadzieję, że szybko mu to zejdzie. A górne jedynczeki jakby przystopowały przy tej trzydniówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia gratuluje zdania egzaminu ,nie tylko wiedza sie liczy, spryt tez potem sie przydaje :) wspolczuje z tą trzydniowka trzymajcie sie i niech wraca szybko do zdrowia dzis moja znajoma urodziła dziewczynke o 7.50 ,ale jej fajnie juz ma to za sobą , urodzila 2 dni po terminie i juz miala dosc tej ciazy .ja własnie sie poje przechodzenia ,bo bede jeszcze bardziej panikowac . moja tesciowa zostawia jescze w szpitalu poniewaz z cwiczeniami nie idzie do przodu tak jak powinna, smieje sie do meza ze jeszcze bedzie tak ze z jednego konca szpitala na druga bedzie biegał , bo ja w tym samym szpitalu zamierzam rodzic szwagireka byla u lekarki i oczywiscie byly to skurcze przepowiadajace, moj maz dumny powiedzial a nie mowilem ,ach jaki on jest dumny jak blysnie jakas wiedza na temat ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna też się bałam, że przenoszę Aleksa,ale urodził się 3 dni przed terminem :p Ale częściej cłopcy się rodzą przed terminem. Twoja znajoma dzisiaj urodziła, a moja wczoraj :) Tylko synusia - Filipka :) Wymęczył jąłobuz strasznie, bo w szpitalu była od północy (skurcze zaczęły sięjeszcze wcześniej), a urodził się dopiero przed 14! Najśmieszniejsze jest to, że męża zwyzywała na porodówce :D Hehe :P Kurcze ale ten czas leci - dopiero pisałaś, że jesteś w ciąży a tu już powoli wybierasz się na porodówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, nie ma ostatnio czasu na pisanie, musze sie troche wnauce podgonic.... U nas ok, Tomaszek je slicznie i spi slicznie w nocy, w dzien nie przespi sekundy, wiec caly czas wymyslamy zabawy i tak dni leca :) Przykro mi dzieciaczki choruja, buzikai dla nich niech szybko zdrowieja... Polusia gratulacje z powodu zaliczenia egzaminu, Ty nasza zdolniacho! Anna juz niedlugo i Ty bedziesz miala Malenka w ramionach, ani sie obejrzesz i bedziesz na porodowce :) Novida moje gratulacje, sciskam Cie mocno i wierze ze bedzie dobrze... Magda, no to sie naczekalas na @ ale to ostatnia w tym roku!!! Trzymam kciuki.. Dorka, jak tam po wakacjach???? Sylwinka, jak Dominika bedzie miala ochote to bedzie pic, dzieciaczki czasem tak maja, pija kilka tyg potem przestaja, potem znowu... ah te skoki rozwojowe! Suri, ja mialam podobnmie jak dziewczyny , jakos w 8 tyg dostalam @ mimi karmienia piersia, wiec do lekarza marsz, niech tam zajrzy, nie zaszkodzi... Grazka ciesze sie ze Igorka oczko bez zabiegu, oby tak dalej... Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D Polusia fajnie mieć dobrych ludzi koło siebie :D:D:D napisz jak po egzaminie ale pewnie będzie 5 :D:D:D a ja znowu słyszałam że dziewczynki się rodzą przed terminem a chłopcy po ja miałam termin na 18 września a mała urodziła się 7 września :P:P Asiu Dominika mnie pewnie do zawału doprowadzi wczoraj zjadła deserek :D:D:D:D a moja córcia skończyła dzisiaj 5 miesięcy :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak tam po wekendzie? dzieciaczki zdrowsze mam nadzieje. mnie dopadły skurcze przepowiadajace w wekend , w sobote takie szczypawki w dole brzucha i pobolewanie jak na okres , a wczoraj cały dzien z odstępstwami do poznego wieczora. Wczoraj juz były mocniejsze od tych w sobote az pod koniec dnia mnie macica bolałą ,takze w łózku wyladowałam o 20. Dzis juz mialam ze dwa male , jutro jade do lekarza na wizyte i ciekawe co mi powie, zaczełąm 37 tydz ale chyba było by dobrze jakby mala posiedziala jeszcze z tydzien,takze sie oszczedzam troche w tym tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zjadło mi to co napisałam :( Ach ta kafe :P Co tutaj tak pusto? Gdzie są wszyscy? Tylko Anna tutaj zajarzała wczoraj. My byliśmy na basenie :) Dzisiaj siedzimy w domku, a jutro moja siostra chce żeby mały został u niej na noc.... No zobaczymy jeszcze :p Aaaa no i Aleksowi na szczęście szybko ta wysypka zeszła, już w niedziele po południu nie miał jej :) Także trzydniówkę mamy za sobą. A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam dzis wyniki i wszytsko by było ok gdyby nie to ze mam kryształy kwasu moczowego w moczu ponad norme. nie bardzo wiem czy mam sie tym bardzo przejmowac , bo i tak walcze ciągle z bakteriami w moczu ,dzis zobacze ,bo mam wizyte u lekarza . dziewczynki a gdzie sie wszystkie podziały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Polusia dobrze ze juz po trzydniowce, moj bratanek to mial i wiem jaka to katorga , niech dochodzi malenstwo do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Powrocilam juz z moich wakacji, ktore byly niesamowite! Och jak sie nie chcialo wracac... zaraz bede was nadrabiac aby zobaczyc co tam u Was slychac! buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna aż za szybko wraca do siebie :P Szaleje na macie jak nie wiem :) A wczoraj na basenie to bawił się super - zabawki, nurkowanie, motorówka i uśmiech od ucha do ucha :P Dorcia pisz szybko jak było :D Aj ale Ci super, że sobie tak odpoczęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo najcudowniej na swiecie! Pelen relaks bez tel, komp itp. Wylegiwanie sie na plazy, wcinanie pysznego jedzonka i koktaile przy basenie :) nurkowalismy z rurka i musze sie pochwalic ze widzialam prawie 2m rekina, prawie narobilam w gatki :) ale one sa niegrozne ale i tak jest to mrozace w zylach przezycie :) Teraz czekam na spotaknie w pracy aby sie dowiedziec ile tu jeszcze zostane i zabieram sie za szukanie nowej! Nie chce mi sie, ale tez jestem podekscytowana zmiana! Novida wielkie gratulacje! Jakie piekne wiesci! bardzo mocno za waz trzymam! No I Madzia super ze juz sie u Ciebie zaczyna! Jakie to ekscytujace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia super że jesteś tak tęskniliśmy za Tobą hurra Dorka wróciła :D:D:D:D Polusia super że wysypka zeszła :D:D Aniu Daria sama zdecyduje kiedy ma wyjść i się przywitać z rodzicami :D:D Grażka wejdź na kaffe a nie na nk wczoraj siedziałaś :P:P:P:D:D:D ja wczoraj nie miałam dostępu do kompa bo albo Paweł siedział albo Madzia a na 17:50 pojechaliśmy do lekarza bo mała jeszcze kaszle zawsze rano ale na szczęście wszystko w porządku jest pewnie jak się ślini to zakrztusi się tą ślinką i kaszle może głupia jestem że tak latam po lekarzach ale naprawdę wolę sprawdzić niż żałować :D a dzisiaj upiekłam pączki bo Madzia chciała i właśnie zjadała 3 więc pewnie są dobre :P:P:P:P:P:P dobra zajrzę później bo lecę sprzątać a jeszcze muszę napalić w piecu bo mąż w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia super że odpoczęłaś ja to pewnie na widok rekina zawału bym dostała ::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dorak super ,że wakacje się udały! ja też uwielbiam tropiki!! Polusia ,że tak spytam jeśli mozna w ktorej częsci Krakowa jestes? Bo może całkiem blisko siebie mieszkamy..... Sylwinka przekichane masz z tym paleniem w piecu , ale jak mus to mus. Oglądalam Twoje zdjęcia na nk słodka ta Twoja Madzia:) anna czemy na wieści ,żę to ti już! powodzenia! u mnie każdy dzień zaczyna się zastrzykami i konczy nimi. Kiepsko się czuje po takich dawkach leku ( jestem ciągle spiąca, mam uderzenia ciepla i zimna na przemian, kreci mi się w glowie, odczuwam kołatanie serca dosć mocne itd) , a niestety mam duzo pracy. Wybieram się na L4 ale to na czas punkcji i transferu. W każdym razie jak pomysle jaka jest nagroda to nie mysle o tym :) mam nadzieje,że mnie /nas ta nagroda spotka. Mąż przejęty jest bardzo.... i troche mnie wkurza bo obchodzi się ze mna jak z jajkiem ( nie dzwigaj, jedz itd) . No ale jest kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to super się wakacje udały :) Sylwinka ja też wolę jechać do lekarza niepotrzebnie niż żeby coś się miało Aleksowi dziać. Magda ja mieszkam na Kozłówku :) Fajnie, że mąż się tak o CIebie dba :) Ja wierzę, że Wam się uda i nagroda będzie cudna, wyczekana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to kawałek ode mnie ... ja mieszkam teraz ( od roku) w okolicach Prądnika Białego ( w zasadzie to teraz na przedmiesciach Krakowa, ale w kierunku własnie Prądnika Białego, cmentarza Batowice). Wczesniej mieszkałam w Nowej Hucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×